Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Leti dzięki :D:D mówię Ci superowy.... a co do bon... to ja nie kupowałam ale moja koleżanka tak na zdjęciach rzeczy były git w rzeczywistości nie bardzo :O zamówiła sweterek, błękitny, gruby, taki w dziureczki i z kapturkiem, dostała niebeski (koloru męskich kaleson) cieniutki sweterek, nie za ciekawy ;O -> a na zdjęciu wyglądał efektownie.... i zamówiła jeszcze 3 bluzki, które jak się okazało też nie były tak fajne jak na foto OSOBIŚCIE NIE POLECAM! ogólnie była niezadowolona i już więcej od nich niczego nie zamówiła co innego neckerman, ona w nim często zamawia, ja zamówiłam raz (i też byłam zadowolona) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ......ale neckerman ......te ceny :P Nie na każda kieszeń ... Najlepiej pochodzić po sklepach, coś zobaczyć na włąsne oczy i przymierzyć :) Miłego dnia Kobiet życzę dla wszystkich, których tu nie ma ... 🌻❤️👄:classic_cool:🌻❤️👄:classic_cool: 🌻❤️👄:classic_cool:🌻❤️👄:classic_cool: 🌻❤️👄:classic_cool:🌻❤️👄:classic_cool: 🌻❤️👄:classic_cool:🌻❤️👄:classic_cool: 🌻❤️👄:classic_cool:🌻❤️👄:classic_cool: 🌻❤️👄:classic_cool:🌻❤️👄:classic_cool: 🌻❤️👄:classic_cool:🌻❤️👄:classic_cool: 🌻❤️👄:classic_cool:🌻❤️👄:classic_cool: Czuć cudną wiosnę ...... Mam dziś tylko jedne zajęcia i to luzackie. Będę wcześniejw domu - jak się cieszę :) Mam dobry humorek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Leti!!!! tak trzymaj :) oby taki humorek miała zawsze :classic_cool: faktycznie lepiej pochodzić po sklepach, lub zaryzykować zakup na allegro ja kilka rzeczy tam kupiłam i jestem z nich zadowolona, chociaż nie były to ubrania tylko kosmetyki ubrań boje się kupić, ja tam wolę jednak przymierzyć i pooglądać się jak będę w danej rzeczy wyglądała :D 🌼 no właśnie, gdzie są te których nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łupu-łupu
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu, Milu, czemu Ty nie masz gadulca .... załóż sobie w domu - czasami pogawędziłybyśmy sobie wieczorkiem .... Buźka ........ Topik tonie .................... :( Dziewczyny nas nie lubią 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 oj nie lubią 😭 ...a ja miałam wczoraj stłuczkę, lekką ale 2 godziny czekałam na policję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti, ja nawet jakbym miała gg to i tak przy kompie w domu nie siadam, albo jeśli już to na mini moment mój luby nie ma kompa w pracy więc okupuje sprzęt domowy :) ale zawsze możesz do mnie napisać na meila (tego pracowniczego), z miłą chcią przeczytam i odpiszę:D ...no i chyba na tym wypada zakończyć moje i Twoje sztuczne utrzymywanie przy życiu topiku, który już dawno umarł śmiercią naturalną miło było mi WAS wszystkich poznać ❤️ i miło będzie otrzymać wiadomość na prv. trzymajcie się cieplutko (w końcu już wiosna) i z dala od dołków :classic_cool: buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhh
Mam okropnego doła:((((((((((((((( ehhhh czuje sie..w ogóle sie nie czuje:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
mam dzis dola:( czuje sie niepotrzebna....nic mi nie wychodzi:((( chce sie przytulic...eh ja juz nie dae rady:( wszystko mnie przerasta:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
mam dola chyba emocjonalnego czy nie wiem......poprostu...chlopak ze mną nie gada..... zakochałam sie w innym........... 3 kolesi sie za mną ugania................ i ja jedna w tym wszystkim..................... pomocy!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
podajcie mi jakieś sposoby szybkie i skuteczne na dola.............................................:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
'(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czym problem???:) kkkkk idz za glosem serca....:) kiedy sie kocha liczy sie tylko ten jeden inni dla mnie nie istnieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikbardzosmutny
Jesli was to pocieszy to ja mam dola bo: moja wlasna przyjaciolka mnie krytykuje, wstydzi sie mnie, próbuje mnie zmienić, nie mam chłopaka, straciłam miłosc, moj kolega umarl, rodzina mnie nie kocha. Psycha mi siada a ja mam juz wszystkiego dosyc. Nie chce zyc tak jak teraz. W ogole nie chce zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosbardzosmutny! co ty gadasz kobieto :) współczuje z powodu kolegi...tu nigdy nie wiadomo co powiedziec, bo żadne słowa nie pomogą...ale rodzina cie nie kocha...oj tam na pewno kocha...może nie może z tobą wytrzymac ak jak ty z nimi... :) ale cie kocha :) przyjaciółke chyba w tyłek kopnąc trzeba....o ile to prawda że sie ciebie wstydzi...a może chce cie zmienić...żebyś lepiej sie poczuła? :) może oddasz sie w jej łapki i zobaczysz co z tego wyjdzie...? miłość...cóż ...każdy czasem traci miłość...miłosć jest...poźniej jej nie ma..później znowu sie przyplącze..a jak sie już przypałęta taka WIELKA MIŁOŚĆ to już zostanie bez względu na wszystko... i kurcze maleńka, daj na luz - bierz łopatke i szybciutko zakopuj tego przebrzydłego doła!! trzymam kciuki :) kkkkkk ty to masz....3 sie ugania....no faktycznie strrrrraszne rzeczy :D :D :D szczęścliwa ma racje - idź za głosem serca :) ehhhhh :) mili :) niunia! stłuczka była?? lekka? to po co police?? trzeba było spisac oswiadczenia, czyja wina i takie tam i pojechac do domu! a nie tam czekać na tych tam...władzi :) leti :) 😍 ;ubia lubia !! tylko czasu na nic nie mają! ślub organizują! włosy z głowy rwą, firany wieszają, uczą sie gotowąć i są mistrzami we włoskiej kuchni! z resztą wiosna sie zrobiła i łykaja świerze powietrze i rzucaja sie na słonko jak homer na chrupki ;) [homer - mops].... teraz ida na lostów np...tyyyyle zajęć w około! pozdrawiam :D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - ślub .... cudownie ... napisz coś więcej !!! ;) a u mnie domek pięknieje w oczach :D wyślij mi raz jeszcze swojego gadulca, bo mi zginął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak leti :) 😘 ślub se biore 21 lipca :):) zaczelismy planowac tak ze 2 miesiące temu :) no i tak powolutku sie wszystko układa :) [kto powiedział że slub trzeba organizowac rok wczesniej ??:D] mam juz sukienke - tzn ostateczna przymiarka 18 czerwca kosciół zaklepany :) zaproszenia odbiór 23 maja :) i robimy na 60 osób we włoskiej restauracji :) mniammmmm uwielbiam włoszczyzne :) potrzebny nam jeszcze dj :) rechrechrech :), garnitur dla młodego hihihi :) bielizna, buty, bizuteria :) i najwazniejsze :D BIERZMOWANIE....MOJE.... :D :classic_cool: normalnie nie mam na to czasu..ale planuje tak za tydzień w piatek :) egzamin mam zdany, papier podpisany więc mam nadzieje, że nie zrobia mi przykrosci...chlip i nie wywala za drzwi :) :) a leti powiedz, jak tam domek i kiedy sie tam rozpanoszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty-20
a ja mam doła bo moj chlopak mnie zle traktuje trzyma w telefonie pikantne smsy od bylych lasek i dziwi sie czemu ja dostaje furii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiń
ja też mam doła ;( tata dzis wyjechal i podobno świeta spedzimy bez niego ;( a pogoda tez pogarsza sprawe znacie jakies sposoby na dola ???????? piszczie 10041831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik - gratuluje kochanie. To ty juz po slubie jestes. Zycze wam wszystkiego najlepszego. Leti - gratuluje domku. nie dostalam fotek :( Elffik - 😘 Pozdrowienia dla wszystkich!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makaveli
Jak mam doła to biore kase ide do sklepu i zalewam sie aż do nieprzytomności i tak prawie co dzień się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzi
to kurwa przez ten kraj i brak keszu chociazby na jebane kino a czlowiek popierdala caly miesiac i co z tego ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastrzykenergii
Wszystkim zdołowanym polecam "Sekret" autorstwa Rhondy Byrne. Niesamowita książka o sile naszych myśli, dążeniu do celu i ... przyciąganiu zdarzeń. Każdy komu czegoś brakuje lub do czegoś dąży powinien tą książkę przeczytać. Podnosi na duchu, motywuje a przede wszystkim daje pewność, że jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie tu zajrzalam ... bo moj nastroj idealnie dzis pasuje do tytulu naszego dawnego wcale nie dolkowatego topiku ... jaka szkoda, ze on sie nie utrzymal ..... ehhhh buziole - gdyby ktos tu jeszcze zajrzal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastrzykenergii
Aż dziw bierze, że tak mało osób tu zagląda. Niby na jesieni, przy takiej pogodzie najwięcej osób dolinę łapie a tu cisza i spokój:) Może to i dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-sobie-babka
buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×