Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

jak patrze z perspektywy czasu to az 5 lat, a jak szacuje po stanie konta to tylko 5 lat :( ....co do polski , sama nie wiem .....z jednej strony tak ( rodzina, szkola, znajomi, dom) , z drugiej nie ( przyzwyczailam sie do wygody i zycia tutaj) jak to moja mama mowi, nigdzie nie bede sie czula juz jak w domu i mam przesrane , tutaj brakuje mi polski, w polsce brakowaloby mi stanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - ten wielki kurczak mnie zabil :D :D :D czemu ja nie mam jakis "ciekawych" snow ? :O Karola - to czemu mnie nie zaczepilas nigdy jak widzialas ze sie tak biedna samotnie po kafe po nocach tluke? :D LA - kurcze ale Ci zazdroszcze pogody. Trufel - a Ty co? no nie mow ze spac poszlas? i to jeszcze bez dobranoc :O i juz wiem kto pochowal topik :D Milunia. Bo kazala sztucznie nie podtrzymywac Leti i postawila swieczke :D :D :D :D :D Oj Milunia Milunia :D A Leti nie ma juz tego adresu na interii. poszukam jutro moze mam jakis inny adres. a jak nie to Elffik ma jej adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - a wiesz, ze dokladnie o tym samym myslalam niedawno. Ze jak zostane tu to juz zawsze bede tesknila za Polska. Ale jak bym wrocila to wiem ze bym tesknila za stanami. Mam kolezanke Polke ktora mieszkala i tu w ny a teraz mieszka w londynie i ja sie smialam z niej ze to dopiero musi byc przerabane. Miec "dom" w trzech miejscach na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska - moj kurczak nie jest ciekawy, jest tragiczny!! wyglada przerazajaco i wogole, co robi kurczak w centrum miasta w jedym z lepszych klubow???? tylko ja takie popieprzone sny miewam.... ostatnio tez mialam jeden, straszie sie w nim zabijali i byl swietny...na jego podstawie ksiazka to nobel jak nic, niestety nie pamietam go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony dalabym duzo, zeby byc w polsce, ale z drugiej.... gdzie ja zamowie burrito w rzeszowie o 3 nad ranem, i kto mi da 2100 minut na rozmowy w abonamencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, swiete slowa Swinkowa. Powiem wam przyklad. Bylam w Polsce na swieta i kupowalam TV. Gosciu nie mial tego modelu w sklepie wiec mowie mu czy moze zadzwonic do innego (bo to byla siec sklepow) i sparwdzic czy maja (albo zeby mi w kompie sprawdzil) a on mi na to ze ze skleppu nie ma wyjscia na miasto :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - jak dla mnie to ten kurczak to jednak rewelacja. zwlaszcza ze rzuca rybami (dziwne ze nie ziarnem jakims) :D w sumie to jak dla mnie mistrzem jest sen mojej przyjaciolki. snilo jej sie ze szla pomiedzy jeziorami w zimie i te jeziora byly zamarzniete. no i tak idzie i patrzy a na jednym z jezior lezy jakis facet na brzuchu. Facet ubrany w gruba kurtke, spodnie, buty... . Podchodzi blizej zobaczyc czy cos mu sie stalo, a facet wstaje i okazuje sie ze ma rozpiete spodnie i ptaka na wierzchu. Ona patrzy na dol a tam w lodzie wycieta dziura i rybi pysk wystaje i ta ryba dalej robi loda temu facetowi bo nie zauwazyla ze facet wstal :O :D :D ja plakalam jak doszlo do ryby :D a moj ojczym mial fajny sen tez. widocznie przezywal ze ja mam rodzic bo snilo mu sie ze odeszly mi wody i mam juz jechac do szpitala ale okazalo sie ze nie jestem ogolona. no i co zrobil moj ojczym? ogolil mnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o takich rzeczach mowie....ja na 50 urodziny mami ekwiatki chcialam zamowic, obdzwonilam wszystkie kwiaciarnie w moim miesie, w zadnej nei przyjmowali kart kredytowych , nei wspominajac o tranzakcjach przez telefon :D ja w polsce nie bylam 5 lat :( :( ide sobie poplakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co napisalam to taki luzackie sa..... porobilyscie juz zakupy na wielkanoc? ja bylam dzis kupic jakies dekoracje i juz niemal niz nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - dziekuje. Kurcze, ja tez sie przyzwyczailam ze jade do apteki o 2 rano bo zapomnialam kupic papieru do pakowania prezentow :D i przy okazji oczywiscie przywoze do domu lody kawowe :D chociaz brakuje mi palenia w barach. jej. ale bym sobie poszla do baru na piwko (warke strong) i zapalila sobie papieroska i saczyla to piwko... ech... marzenia.. zwlaszcza ze teraz karmie to nici z picia i palenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede pracowac w piatek i poniedzialek :( Nic nie robie...niestety. ja tutaj nie potrafie swiat obchodzic, jakos smutno :( Nigdy nie spedzilam tutaj Bozego Nardzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pracuje i w piatek i w poniedzialek, do tego w wielka sobote mam urodziny ... mnie tu swieta tez przybijaja, ale lubie jak wszystko ladnie wyglada...choc tyle mam swiatecznego nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, tez mi strasznie brakowalo piwka w pubie. I jak w koncu sie to wydazylo, zasiadal wygodnie, zimne piwko, to sie okazalo ze wcale mi juz tak nie smakuje jak by sie wydawalo... Zawiedziona bylam. A papierosy?-nie pale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Swinkowa, przykro mi ze nie mozesz jechac. A czekasz na jakies papiery czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska w chicago mozna bylo palic do 1 stycznia...teraz tez zakaz wprowadzili...ale ja nie pale wiec jest mi to obojetne.....ale redd's to bym sie napila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa, a nie macie tam polsic sklepow? U nas polskie piwo mozna kupic w Jons'ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie dekoracje? :D ja mam krolika w jajku z zeszlego roku to wyciagne na stol i koniec dekoracji :D jestem uziemiona w domu narazie :O nawet nie wiem co zrobie ze swietami. czy mam ciagnac malego do mamy na sniadanie czy lepiej niech jeszcze posiedzi w domu. w sumie to nie problem bo mama mieszka 20 min od nas ale ona ma psa i sama nie wiem. gdyby to ode mnie zalezalo to bym pojechala. ale moj maz to panikarz, zapytam go wiec jutro co na ten temat mysli :) ja nie bylam w Polsce 3.5. i nie wiem czy pojade w tym roku bo maz chce pojechac w wakacje by bylo cieplo a ja nie wiem czy maly nie bedzie jeszcze za mlody na takie podroze. :O ciekawe jak sie mojemu mezowi Polska spodoba . obawiam sie tylko ze sie moze wynudzic strasznie z moja rodzina jak nie bedzie mial za bardzo z kim pogadac a wiadomo ze ja bede chciala sie nagadac za wsze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola stracilam nadzieje juz, do tego niemal fortune na szkole i checi do starania sie 4 lata i nic , wiec teraz zostaje mi tylko "czy jak" :D ale coz....tak czase bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszlam! Ale niedlugo ide! Mowilam,ze ide pod prysnicz :D Mi sie raz snilo,ze mnie mafia goni, i skacze po dachac, domach, balkonach, a oni za mna ze spluwa..i byl park, skacze z dachu, na srodku parku wersalka, ale duuupa...postrzelili mnie w brzuch, wiec lece do wersalki ostatnimi silami, wyciagam koldre i zaciagam na siebie,ze niby mnie tu nie ma :classic_cool: w miedzy czasie wyciagam komore (pod ta koldra) i wystukuje numer na pogotowe, co by mnie zabrali i nagle! .... mysl.... do glowy... przyszla...cholera..a jak tak ja teraz spie i naprawde trzymam komorke w rece i na pogotowie dzwonie? co ja zrobie? zaplace kare? wszyscy sie wydra na mnie..o nie..musze sie obudzuc u sprawdzic czy nie mam w rece telefonu... no i sie obudzilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam swiateczne "nastrojowe badziewia i sciagacze kurzu" :) mam duze jajko zolciotkie w takiej niby doniczce , pisanki na patyczkach , ktore wsadze do rzerzuchy, talezyk z kurczaczkiem, wazon z pisankami :) mamu bardzo duzo sklepow, ale redds'a nie sprowadzaja....mamy warke, okocim, tyskie, zywiec....zubrowke, debowa, spirytus....i duzo innych , a redds'a ni chu ...chu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska a twoj maz amerykanin czy polak? Nigdy jeszcze nie byl w Polsce? Swinkowa, ciezka sprawa, ja sie za bardzo na tych papierach nie znam :( A nie moze Cie np pracodawca sponsrowac? U mnie w Firmie to czeste przypadki. Nawet dzis gadalam z Babka i mowila ze obecnie sponsoruje 4 pracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×