Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Jak to po co bobo? takie male kochane dzieciatko! ahhhhh.... Ide zapalic bede za 10 min i przy okazji sama sobie zrobie to mleko, bo sie nie doczekam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufel.
ah już przyszłam, zamiast zapalniczki użyłam miotacza ognia i niechcący podpaliłam sobie twarz, wyglądam teraz jak murzynka, niestety paliłam na balkonie i szły skiny i wołały: dopadniemy cię asfalcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaa
nawet nie można spokojnie pogadać wszędzie ci skini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufel.
i kolejne nieszczęście chciałam umyć twarz ale zamiast wodą umyłam żółtą farbą i teraz znowu wyszłam na balkon posprzątać znowu szli skini i tym razem wołali "ty żółtko pożałujesz jak wejdziemy na twoje piętro" co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaa
pomaluj sobie twarz na czerwono i strzelaj do nich z łuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel no to na co czekasz? swinkowaaa- no ale z ciastem we mnie to niezle trafil bo taka ze mnie kucharka ze jak ostatnio pieklam to mi wycieklo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie pieke, nie lubie i nie umiem , jedyne co mi wychodzi to tort biszkoptowy, tiramisu i biscotti ...... za to uwielbiam gotowac :) ale jakby co, to mam ciasto w lodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam swoje mleczko...wlasno recznie zrobione! :D Mam zatkane uszy caly czas :/ chyba przez chorobe, strasznie mnie to denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez :D ale miodu nie mam..a maslo tylko solone, wiec nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.mlody nakarmiony i przewiniety to 3 godziny spokoju. nienawidze czosnku ble ble ble.... ble. mleko super z miodem i maslem... mniam. narobilyscie mi smaku a ten moj maz len nie kupil dzisiaj mleka (bo my baaardzo duzo mleka teraz pijemy) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska dlugo juz jestes w ny? trufel - pociesz siie, ja jestem chora od listopada :) i jeszcze mi nie przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwielbiam solone :D Klusia, ciezko bylo na poczatku karmienie piersia? ponoc to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego nie mam ochoty na bobasy...juz teraz mam 'cycki" jak arbuzy ....co by bylo, gdyby mialy mi si ejeszcze powiekszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu juz 5....ale co raz ciezej mi tu, pieniadze takie sobie, a wszystko 2 razy podrozalo od kiedy tu przyjechalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa ja mam inny problem..mam male i sie boje o rozstepy itp..i jak bede karmic takim malym cyckiem :/ wiem,ze urosnie :/. ale ja nawet miseczki a nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufel - a wez nie pytaj. ja z gory wyszlam z zalozenia ze bede probowac karmic piersia i dobrze ze mam silna wole bo bol taki ze dziekuje. jak dla mnie to wolalam porod. maly ladnie ssal od poczatku, ale przez pierwsze dni jak sie karmi to macica sie kurczy i ma sie takie skurcze. doloz do tego bol sutkow jak ssie :O ale juz teraz luzik. chyba lepiej tak bo przynajmniej w nocy nie musze butelki przygotowywac tylko wstaje i na spiocha go karmie. a potem sie budze jak go przewijam bo drze sie jak na pozar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel moja kolezanka tak i to calkiem spore.... ja to bym sobie chyba musiala wozek do przenoszenia ich kupic albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ciezkie poczatki z karmieniem...ujjj...ja mam tak wrazliwe sutki, ze szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa - no ceny ida do gory. Sama bym sie nie utrzymala pewnie, albo byloby bardzo ciezko. :O Ale jak, planujesz zostac czy wracac? A ile masz lat? ja kiedys tez nie wyobrazalam sobie siebie w roli matki. w sumie to jeszcze dzien przed porodem mialam powazne watpliwosci czy ja dam rade :D ja nawet nie szalalam nigdy na punkcie dzieci.. to wszystko sie zmienia :D :D :D Trufel - nie potrzebujesz duzych piersi by karmic dziecko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przez tydzien 24 :) , ja tez sam anei dalabym rady.... niemal co dzien mysle i tym, czy nie wartoby pieprznac tym wszytskim i wracac do domu, ale moj chlopak nie chce...wiec musialabym sama. najbardzie mi zal studiow , ktore przerwalam...a ty mnie neistety nie stac :( ale za to zaczynam od poniedzialku psychologie w marketingu :) kurs internetowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powaznie...to ja ostatnio schzy mam! dzieciaki snia mi co noc...ostatnio snilo mi sie,z w karmie i sie obudzilam z reka na cycku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pojde zaraz spac bo musze wykorzystac to ze maly spi. w dodatku maz juz tez sie polozyl bo wraca jutro do pracy i za kilka min. zmykam sie poprzytulac :D jestescie co noc? mialabym przynajmniej z kim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×