Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Czyli jednak? super! nie poszli na reke z egzaminami w konsulacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha...co noc:P ale mnie od poniedzialku nie bedzie, jade na litwe a pozniej do polski. Wracam 7go i zobaczymy czy wtedy teztak bedzie, bo mam wrocic do starej pracy ( normalnych godzinach:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem niemal codzien.... w koncu te same godziny niemalze co twoje..... wyspij sie kluska wyspij , bo z malym bedziesz miec przerabane trufel powiedzieli, ze nie moga nic dla mnei zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusia pospij :D maly da Ci w kosc ::P jak dobrze,ze natura stworzyla ten hormon po ciazy, inaczej kobiety by nie daly rady :p Swinkowa...szkoda..ale kurs za to bedziesz miala interesujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufel - :D :D :D niezle masz sny :D :D ale mnie rozbawilas ta reka na cycku :D moze opisz nam jeszcze jakies inne swoje sny? :D Swinkowaaa - hm... ja w sierpniu skoncze 25. i u mnie to raczej w ogole nie ma opcji z powrotem do kraju, nawet na zamieszkanie w jakiejs innej czesci Europy nie mam szans bo moj maz nie jest polakiem wiec twierdzi ze w Polsce to by mogl tylko kopac rowy. A jak go pytalam o jakies inne kraje to sie oburzyl ze ja chce sie do Europy przeniesc niewiadomo po co skoro tu mamy swoje rodziny. Dlatego chce tutaj skonczyc studia. Drogie to fakt. Ale mozesz wziac pozyczke i splacac dopiero po skonczeniu studiow. ja za kilka mies bede szla na roczny kurs na asystenta dentysty (dobrze ze sponsorowany przez dentyste :) ) a pozniej chce isc na finanse na 4 letnie. mam nadzieje ze dam rade to pogodzic z opieka nad malym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufel - no to ladnie, narobilas nadzieji a potem zabralas lizaka :( znaczy jak wrocisz to moze Cie nie byc... bede Cie lapac w dzien :P Swinkowaaa - dobrze ze chociaz Ty nie zostawisz mnie samej. :) a jak ten Twoj kurs wyglada? i ile placisz? ja bym chciala teraz isc na hiszpanski przynajmniej raz w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - hm... jezeli sie domyslam jak masz to napisze Ci co bym sama zrobila w takiej sytuacji. Jezeli mialabym szanse tutaj na zk to bym posiedziala, ale jak bym nie miala to uciekalabym do innego kraju. bo uwazam ze trzeba myslec o przyszlosci, o emeryturze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja hiszpanskiego uczylam sie 8 lat w polsce, duzo zapomnialam i tak ciagle sobie powtarzam, ze bede sobie przypominac...i jak na razie nici z tego..... to jest taka internetowa powiedzmy filia uniwersytetu lodzkiego ...oni maja i studia online i kursy, niestety ja nie moge wrocic do polski a zjazdy maja raz w roku, wiec wybralam ten kurs psychologi, kosztuje jakies $120 na 3 miesiace i mniej wiecej w pazdzierniku bedzie jego druga czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska - moja emerytura juz sie 3 rok odklada :) ale nie wiem czy kiedykolwiek uda mi sie dostac zk, nie wiem sama, mloda jestem wiec jakby co zwine sie i pojade gdzie mnie oczy powioda, albo gdzie mi na bilet wystarczy :) jakiej narodowosci jest twoj maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpanski swietny wybor! uwielbiam :D Dasz rade Klusia. Moja mama miala mnie, studia i praktyki w szpitalu :P i meza za granica zarabiajacego na nas :P Co do snow, to plakalam i darlam sie przez sen i ksieciunio nie wiedzial co zrobic :P byl przerazony Raz spalam z kuzynka i obudzilam sie z reka na jej udzie Jak bylam mala to jak spalam z Tata to mu lokciem oko podbilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - to to sa polskie studia? znaczy polski kurs? bo ja slyszalam wlasnie ze tutaj mozna robic internetowo tez cale studia to jest swietna sprawa. powodzenia. a macie jakies egzaminy koncowe czy cos? fajnie mialas z tym hiszpanskim ja mialam w podstawowce rosyjski, w sredniej angielski i niemiecki, na studiach angielski ale przerwalam nauczycieli mialam beznadziejnych no i za krotko to bylo. w rezultacie z niemieckiego kilka wyrazow pamietam moze a rosyjski co najwyzej zrozumiem tez kilka wyrazow. moj maz mowi po hiszpansku bo go rodzice nauczyli to mam nadzieje ze jak bym chodzila na kurs to by ze mna praktykowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to polskie studia , jesli zgodziliby sie na egzaminy w ambasadzie to je bym wlasnie robila, maja dos sporo kierunkow.... niestey zostaje mi ten kurs ...ale zawsze to cos. ja w polsce studiowalam fizjoterapie ale tez przerwalam...niestety tutaj nie mam kasy na dokonczenie...wiec lapie si eczego moge. poza tym gdybym kiedys postanowila wrocic do polski, to zawsze mam jakies a'la wyksztalcenie....doswiadczenie i jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufel - to strach z Toba spac, albo pobijesz albo zgwalcisz :D :D :D Mojej mamy przyjaciolka zlamala mezowi nos bo jej sie snilo ze ja napadli :D Swinkowaaa - rodzice mojego meza sa z Kostaryki. Zawsze mozesz wyjsc za maz - najszybszy sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusia...nie masz co plakac nad tym niemieckim :D Sinkowa a masz na tym kursie jakis jezyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel - nie, to jest jakby oddzielny przedmiot na kierunku marketing, powiedzieli , ze moge robic kursy-oddzielne przedmioty, i jakbym wrocila to moze kiedys , moglabym zdac egzamin z nich i miec zaliczone wszystko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - zawsze mozesz na jakies inne kursy tutaj isc. Co do studiow to w wielu miejscach daja stypendium (licze ze jak juz bede chodzic to na drugim roku mi sie uda dostac calkowite - bylo by fajnie). Moja kolezanka chodzi na cos tam z pielegniarstwem i miala testy przed i zakwalifikowala sie na stypendium wiec nie placi tak duzo. i z tego co zrozumialam to testy wcale nie byly takie trudne. a pozniej to zaleznie od tego jakie bedziesz miala "oceny" zawsze mozesz sie podowiadywac na ten temat. zawsze to by byl jakis dodatkowy papierek jak by cos. Trufel - dawaj kochana jakies opisy swoich snow bo mam wrazenie ze ciekawe miewasz :D chociaz mi tej nocy sise snilo (nocy? jak drzemke poranna mialam) ze uciekalam ze szpitala i chowalam sie po szafach i mnie gonili... chyba uciekalam by nie placic za szpital. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kwalifikuje sie na stypendium :( niestety .... ja wam moje sny opowiedziec moge.... one sa dopiero zakrecone ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufel a jednak zaluje tego niemieckiego. moglam sie bardziej przylozyc. w sumie to moglam sie bardziej przylozyc do wszystkich trzech. no ale czlowiek byl mlody i glupi :P teraz sie nastawilam na ten hiszpanski bo tutaj to jak drugi jezyk praktycznie i w dodatku obawiam sie ze tesciowa bedzie uczyla malego hiszpanskiego i co potem bedzie jak on mnie bedzie po hiszpansku wyzywal a ja nie bede wiedziala co mowi? :D chociaz brzydkie wyrazy to juz rozpoznaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa opowiadaj swoje sny. ja sie chetnie przed snem posmieje. moze mi sie cos ciekawego przysni. a sprawdzalas? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie czesto sni , ze jestem u znajomego w jego knajpie i tam sa takie duze schody ...i mi sie sni, ze ja chce wejsc po tych schodach i na samym ich szczycie stoi taki ogromny kurczak z czerwono-bialym dziobem i rzuca we mnie rybami ...takimi duzymi i srebrnymi, i tych ryb jest strasznie duzoooooooooooo i one na mnie leca i leca i ten kurczak si etak strasznie smieje...a ja nie moge wyjsc po tych schodach bo mnie ryby zasypuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jest taki drugi.....ze jestem pod gnieznem na tym wojskowym lotnisku...i tam sa moi znajomi, i takie wojskowe namioty i wogole... jak na obozie harcerskim....i nagle zaczyna spadac samolot , i wszyscy uciekaja, a ten samolot spada i co troche spadnie to wybucha, a co wybuch, to ludzi eupadaja na trawe ( taka bardzo wysoka) , i pozniej wstaja i biegna dalej..no i tak wybucha, my na trawe, wstajemy biegniemy, i znowu wybucha , na trawe, wstajemy , biegniemy......i w koncu wybucha i skrzydlo leci na mnie i sie budze.....i nigdy nie wiem jak sie konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Swinkowa, skad jestes bo Cie tutaj czesto o tej porze widze. I kluske tez. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×