Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Żyjemy, zyjemy, ale ja jestem chora i ledwie mówię, taka chrypa mnie dopadła, i glowa jakaś tak pobolewa. Stan zdrowia nie jest zadawalający. Pozdrowienia Kobitki, wieczorem napiszę wiecej, teraz tak kontrolnie sprawdzam, tak jak świnkowa czy żyjecie.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a buuuuuuuuu jak mi sie nic nie chce dzisiaj! e tam Swinkowa dla mnie z tymi kolorami wcale pedalsko by nie wygladalo, nie sluchaj go :P A...a ja obieralam ziemniaki, i sluchalam radia...o 23...i byl specjalny program dla nastolatek,gdzie mogly dzwonic z problemami. iii....jedna "laska", ze ma niedlugo urodziny i jej facet chce z nia sesku, i ona nie wie co ma zrobic...bo ma obawy, i boi sie,ze jak odmowi to ja chlopak udezy. najlepsze jest to, ze on ma 13 lat...a ona 12!!!! takie dziecko! tak mi sie cisnienie podnioslo! co za glupia pizzzzzda no, gdzie rodzice????? co ona mam siano zamiast mozgu? matko kochana 12 lat i sesku jej sie zachcialo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufel, dobre, albo raczej żałosne, chyba dzieciaki rzeczywiście mają siano zamiast mózgu. Co za problemy, szok. Nie wiem czy teraz są normalne jakieś takie zachowania wczoraj np. kręcilismy się po podwórku po pracy, a tutaj za ogrodzeniem na placu szkolnym liceum na moje oko gimnazjalistki klna palą, piją piwo. Ja na ich miejscu w ich wieku spaliłabym się ze wstydu ja ktoś by mnie widział w takiej sytuacji, zreszta nie miałam takich sytuacji. Szok, jak zwykli pijaczkowie, którzy tez tam przychodzą. mam nadzieję, że moje dziecko będzie normalne. Pozdrawiam, wczoraj strasznie mulił mi sie internet i nie mogłam popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę mam komunię siostrzeńca, nie jestem chrzestną, doradzcie ile powinnam dać mu kasu? Już sama nie wiem, ale niektóre stawki są jakieś kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kolczyki za 1,5 tys zł. Szok, a tak w ogóle to ja raczej nie chciałabym dostać takiego prezentu. Ludziom to już się w głowach przewraca, nie wiem na pokaz to wszystko? W tym wypadku być może, bo prezent z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała - jak patrze na dzisiejsze dzieciaki albo slucham opowiesci takich jak Twoja to drze z niepokoju czy uda mi sie wychowac dziecko na normalnego czlowieka .... staram sie jak moge ale .... na pewno moja amelka bedzie miala zajecia dodatkowe, ktore mam nadzieje, wzbudza w niej jakies ambitniejsze zainteresowania iz stanie na boisku i palenie fajek w wieku 13 lat :( brrr wiecie - zeby bylo weselej te kolczyki byly brzydkie .... na oko ich koszt wycenilabym na 90 zl ... pewne stad ta kartka z cena :D zeby bylo jasne jacy bogaci ludzie dali ten niezwykly (czytaj snobistyczny) prezent :P :D Ja mysle ze od cioci i wujka 200 zl wystarczy ... moja szwagierka dala 300 - i to uwazam za duza kwote od \"tylko ciotki\" Ale czmeu chcesz dac pieniadze - nie lepiej kupic jakas chocby mp-3 czy mp-4 lub jakas encyklopedie dla ucznia ... na naszej komunii dziecko bylo nieszczesliwe - 0 prezentow - tylko kasa i zloto ... to nie sa prezenty dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingus, to zalezy od charakteru dziecka i wychowania. Ale nadal pelno dzieciakow, normalnych! ooo...encyklopedia, dobre! sama dostalam, z dedykacja, do dzisiaj wywoluje u mnie usmiech jak ja otwieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllllo :) dziś mnie się nic nie chce :) normalnie ide spać :) tak tylko wpadłam podpisac liste obecności. a kto powiedział, że pedalskie to brzydkie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) a ja dzisiaj caly dzien spedzilam na plazy, nie liczac pracy :P wlasnie dopiero co wrocilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo...mieszkam nad mozem irlandzkim, jutro powtoreczka z BBQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nieskończoność
plaża może być jak chleb,który nie smakuje wybitnie,bo najedli się go jako dzieci... nie dziw się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam tez plaze, w sumie, ale jeszcze za bardzo wieje od jeziora, zeby tam piknikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy takie jedno miejsce osloniete klifami :) i jak pada to tez mozna sie schowac pod klifa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plaża, o jak się rozmarzyłam... A unas dalej zimno i wieje i ogólnie pogoda do bani. Dzisiaj mam wariacki dzień znikam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś - - a długo to u Ciebie trwało? bo u mnie sytuacja nie może sie ustabilizować, jak juz jest chwilę dobrze, to niedługo znowu wszystko wywraca się do góry nogami :O Madzik, chłód nic nie pomoże, już to przerabiałam, ja długo bez niego nie wytrzymuję, niestety ...... czy \"stety: :P a co do misji............to Cię zmartwię......on ma misję każdego dnia :D:D:D Emi 👄 ja jestem raczej zawsze gorąca kobieta i żona :P u mnie tez zimno i mokro :( to jest maj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jakiś czas temu zaczełam
a ja mam doła:( tak bardzo mi na nim zalezy, a on... juz sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy lato :)))))) mala smiga w krotkich spodenkach i krotkim rekawie i nie mozna zagonic jej do domu :) Jest tak ok 23-25 stopni w dizen ... i zadziwiaja mnei mamy katujace swe pociechy grubymi swetrami, rekawami itd Ja nie moglam juz sie doczekac takiej pogody i z radoscia \\\"rozbieram\\\" mala :) w tym roku mi sie szczesci - jak u nas (za zachodzie znaczy) byly anomalie pogodowe to wyjechalam i w gorach byla wiosna - teraz tam pada a u nas lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :) emi dziękuje za życzenia :) Inga to chyba nie ja miałam psiaki ;) ja mam .....kota :) od września zeszłego roku dopiero. Mały znalazł go i przyciągnął do domu, od tamtej pory są nierozłączni niemal, a mały oddałby nawet życie za tego kota ;) Leti ja też jestem gorąca, chociaż cały czas jest mi zimno ;):P Zdjęcia kto chce? Tylko adresy mi prosze podesłać, bo tutaj na nowym kompie nie mam. Mój @ bez zmian andziab34@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj na chwilkę tylko zaglądam. Widzisz Emi za długo Cie nie było i pamięć mi zeszwankowała. Muszę na fotach obejżeć czyje było to psy. A adres podeślę wieczorem bo ja jestem chętna jak najbardziej. Pozdrowienia dla wszystkich. Poczytam wieczorem teraz tak tylko na chwilkę. jeśli któraś z Was uważa pójście dzieci o rok wcześniej do naszych nie przystosowanych dla nich szkól nie złozy swój podpis na www.ratujmaluchy.pl Nie wiem czy to cos da, mówili ostatnio o tym w wydarzeniach, ale może... Pa do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Emi TY miałaś piękny ogród! Coś w nim jeszcze upiekniłaś, chociaż tak chyba nie było już co upiekniać. :) To Sylvi miała takie piekne psy, jeden wygladał ja niedźwiedż, ale był słodki, a jaki duuużży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokainaaaaa
nikogo niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) macie ogród, psy, a ja mam papugi :P wdzięczne stworzenia! pogoda dziś jakby bardziej wiosenna :) Inguś a ta ustawa ma wejść od przyszłego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Let od przyszłego roku . Zdaję msobie sprawę, że nasz samorząd nie zdoła wszystkich szkół w gminie przystosować dla maluchów. Marnie to widzę, Oliwka jest nieśmiała a jak w klasie będzie musiała być z dziećmi o rok starszymi od niej, które będą umiały o wiele więcej to zgninie wśród nich. U nas w kraju wszystko robi się od tyłu, najpierw wprowadzić reforme, a potem przygotowywać grunt do niej, i myśl, że jakoś to będzie. Tylko większości przypadków jest klapa. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak Inga... u nas wszystko zaczyna się robić ... od drugiej strony :O u mnie wczoraj była straszna burza, bardzo długo trwała, pioruny biły jeden za drugim :( z tego powodu bardzo źle spałam, a dziś muszę sie ratować m.in. kawą, żeby jakoś pisać magisterkę ... gdzie zniknęłyście?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×