Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Fizzi - ja stosowalam/stosuje... ciazowe :D :D :D Swinkowa - poczatki w nowej pracy zawsze sa dziwne bo sie nie czujesz jak u siebie. ale za gora 2 tygodnie juz bedzie zupelnie innaczej. 😘 Malutka - a teraz napisz matce co sie stalo. rozmawialas z nim w ogole? znaczy nie musisz pisac. pisz jezeli potrzebujesz sie wygadac. a tak poza tym to nie napisze nic co Ci ulzy bo niestety ale dopoki go kochasz bedzie ciezko. pocieszajace jest tylko to ze sama wiesz ze mozna kogos bardzo kochac i cierpiec a pozniej mija jeden dzien, drugi, trzeci, tydzien, miesiac, rok i pozostaja wspomnienia ale to juz nie boli. jest nowe zycie i patrzymy na to co bylo i myslimy... teraz jest lepiej. nie ma czego zalowac. zycze Ci z calego serca by czas bardzo szybko wyleczyl Twoje rany 😘 ❤️ i jeszcze dodam ze bardzo mi przykro i wiem jak sie czujesz :( moc buziakow. pisz do nas Madzik - no wiesz co, masz wszystko i jest sielanka i jeszcze narzekasz? oj oj oj nieladnie :D wiesz co ja robie jak jest super idealnie i zaczynam sie nudzic? urzadzam mezowi awanture :D nie pytaj mnie o co bo z reguly sama nie wiem o co chodzi :D ale Ty tak nie rob bo moze i robi sie ciekawiej ale pozniej to ja poplakuje :O :D Karola - malutki wczoraj nie chcial wracac do domu i sie ze mna klocil jak wrocilismy i musialam znowu isc na spacer :D pogoda ladna to nie chcial siedziec w domu ;) co u Ciebie? jeszcze troche i my tutaj tez bedziemy mieli CA :D ;) Ingus, Robal - 😘 I nie ma zadnych depresji wiosennych. Budzimy sie do zycia!!!!! Wstawac leniuchy na spacerek!!! Wiosna wzywa!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź i weź sie w garść...łatwo powiedzieć....moje zycie nie ma sensu bez czekolady...ale postanowiłam jej nie jeść...i wiecie...nie jem juz ze 2 tygodnie...i w ogóle jakoś musze się zacząc bardziej bezkalorycznie odżywiac, bo niedługo bedę jak ten wieloryb wyrzucony na brzeg...ehhh... na besen bym poszła ale taki pryszczol mi wyskoczył obok wąsa, że mam odczucie dyskomfortu bez tapety....kaszan generalnie kaszan... zawsz kurde coś.... ide spac chyba...no bo co będę rozsiewać podły nastrój...:I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - widzialam Cie na zdjeciach i nie widzialam wieloryba tam. no chyba ze to nie Ty na tych zdjeciach :P :D basen... ach.. marzenie. z tym moim pociazowym brzuchem to tylko w stroju jednoczesciowym a takich nieznosze :D czekam na lato bo juz sie nie moge doczekac plazy i slonca i fal i w ogole gdzie to lato???? w czwartek u mnie bylo super. wszyscy chodzili w krotkim rekawku. w sobote tez bylo super (tyle ze bez slonca) ale spedzilam prawie 3 godziny u lekarza (zalatwili mnie sukinkoty) i stracilismy najlepsze godziny :O ale tu pusto :( ciekawe gdzie sie towarzystwo porozchodzilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola - no hej , ogladasz? :) co u ciebie? ja siedze w domu i sie dzis obijam, zaczelam myc okna ale zrobilo sie zimno, wiec zostaly mi 3 do skonczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede ogladac :D Jescze ponad godzina :( Ja tez sie dzis obijam. Cos nie za bardzo sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no właśnie ciągle ta praca i praca 😠 a nie fajniej byłoby spać do której się chce, a później robić co się chce :) tylko żeby można tak żyć potrzebna jest kasa, a skąd mogę wziąć kasę jak nie z pracy własnych rąk ;) a może najwyższe pora zagrać w totka i oczywiście wygrać :D:D:D pomarzyć fajna rzecz :) miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam na basen nie chodzę bo nie bardzo potrafię pływać, o!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozarlo mi posta wrrrr.... Karola, Swinkowa - to wy tu \"razem\" ogladacie telewizje? :D mi tez sie nic nie chce ale mlodego trzeba wyprowadzic na spacer Fizzi - jak sie nie pracuje, nie chodzi do szkoly itd to tez nie najlepiej. przynajmniej ja potrzebuje jakiejs motywacji by wstac, ladnie sie ubrac itd. a tak to brakuje mi jakiegos celu. chociaz mozna by mniej pracowac, np mniej dni. tak.... to jest mysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot - no razem, razem .... a raczej to samo :) ja tez jakas padnieta jestem ostatnio, spac mi sie chce....dzis umylam okna w domu i przejasnialo mam pytanie i oglaszam ankiete ( odpowiadamy tak i nie) czy powinnam pozwolic ptaszkom uwic sobie gniazdko w moich pieknych sadzonkach truskawek i wystawic kote na wieczne pokuszenie (czy pozbyc sie zaczatkow gniazdka, niech sobie ptaszek szuka nowego miejsca) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaa stanowcze NIE miłego dzionka i chociaz odrobiny słonka :D u mnie dzisiaj nie pada ;) tylko leje jak cholercia 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wczoraj wrocilysmy - a co do wrazen z wyjazdu mam bardzo mieszane uczucia ... po 1 - na dzien dobry mala dostala juz 2 dnia zapalenie oskrzeli ... po 2 - menager naszego sanatorium byl ponizej krytyki !!!! totalne 0 - ale narobilismy nieco zamieszania i pani dostala za swoje a byc moze nawet poleci ze stolka (slusznie - wiec mi jej nie szkoda) po 3 - warunki na 1 rzut oka dobre - ale po blizszym przyjrzeniu sie dostalam bialej goraczki !!! Pojechalam z moim dzieckiem uczulonym na plesnie zeby je leczyc, wybulilam grube pieniadze za pokoj z lazienka i co ???? dostalam ZAGRZYBIALA lazienke !! normalnie takie rzeczy sa mozliwe tylko w naszym kraju !!! i jeszcze od sprzataczki uslyszalam ze nie da sie tu \"utrzymac czystosci jak w domu\" - czywiscie ze nie jak w domu - tam powinno byc 3 razy czysciej !!! Podnioslam raban - wyczyscili mi wiec brodzik - zmienili nawet silikon - ale poza brodzikiem juz nie zauwazyli czarnych plam !!! no a dzis moja mala tak na powrot do domu dostala temperatury .. wlasnie spi a ja mysle co bedzie jutro - MUSZE isc do pracy - a kompletnie nie mam jej z kim zostawic ... czasem mam dosc ... ehhh Behemotq - moja mala urodzila sie na koniec listopada wiec my dosc dlugo nigdzie z nia nie jezdzilismy :) Ale wg mnie jesli maluszek jest zdrowy taki wyjazd tylko mu sie przysluzy :) Mała - jak zwykle juz jakis nowy adorator sie kreci ... cala TY !!! Dasz rade :) Z dnia na dzien bedzie lepiej Taniuszka - fajnie, ze jestes i przykro mi z powodu tak wielkiej straty ... :( Swinkowa - nie radze na tak ale jesli to by byly moje grzadki nie mialabym sumienia zniszczyc im gniazdka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) możecie mnie udusić, za to, że ostatnio nie ma mnie z Wami, ale promotorzy mnie gonią (piszę 2 prace), a ja nie mogę się wyrobić :) na weekendzie zajrzę i skrobnę co sie u mnie dzieje :) całuje mocno wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chwilę mnie nie było, ale niestety obowiązki zawodowe, w ubiegłym tygodniu delegacja, w tym kontrola, żyć nie umierać. Mam nadzieję, że jutro już ostatni dzień, bo mam już serdecznie dosyć. Behemotku, ja też myslę, że taki wyjazd posłuży Małemu, my też od małego jeżdziliśmy z Oliwką, może dlatego teraz taka z niej podróżniczka. Bardzo lubi wszelkie podróże. Swinkowa powodzenia w pracy, początki wszędzie są trudne, ale teraz już może być tylko lepiej. A co do gniazdka, to nieradziłabym. Elffik, biedna Amelcia, myślę, że szybko wyzdrowieje. Piekne zdjęcia, ogladałam dzisiaj. NIestety te nasze hotele, sanatoria, zatrzymały się gdzieś w latach 80 tych. Chociaż ja ostatnio też mieszkałam w starym hotelu, ale generalnie warunki nie były złe, przynajmniej było w miarę czysto, a to jest najważniejsze. Buziaki dla wszystkich pozostałych bywalców, znikam bo muszę męża wyprawić w delegację, jeżdzimy ostatnio na zmianę. Malutka trzymaj sie. Pa Kobitki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki, buziaki, buziaki ...bylam dzis na szybciutkich zakupach, kupilam sobie 2 bluzeczki i jeansy :) zla ze mnei kobieta, mialam oszczedzac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja dzisiaj jestem jęczoco-stękająca mam comiesięczną przypadłość i ledwo żyję 😠 a na dodatek nie prawie nic nie spałam tylko z bólu się zwijałam :( oby jutro było lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa - ja bym im pewnie pozwolila to gniazdko wic. ale ja nie sadze niczego i w ogole to mi sadzonki i kwiatki sa raczej obojetne wiec wybralabym ptaszki :D Fizzi zycze aby jutro bylo lepiej. biedactwo :( Elffik - widzialam zdjecia. super. ciesze sie ze juz wrocilyscie. wiecie co, ja w sumie wszystko jestem w stanie zrozumiec, ale mimo wszystko jak mozna umiescic dziecko ktore jest uczulone na plesn w pokoju i lazience gdzie ta plesn wlasnie jest? normalnie mnie to dobilo. mam nadzieje ze znalazlas kogos by zostawic Amelke i mam nadzieje ze ona juz sie czuje lepiej i nie ma temperatury rozumiem, skoro ona sie urodzila w listopadzie to nie dziwie sie ze nie jezdziliscie. zima byla w koncu. a tak w ogole to jestem w szoku. porownywalam z kolezanka ktora rodzila w zeszlym roku w maju ceny tych samych produktow tu i w Polsce (ona mieszka w Polsce) i wyszlo na to ze tu jest tansze nawet po przeliczeniu na zlotowki. np. jestem w szoku jak patrze na maty edukacyjne. tutaj mata $29.99 a taka sama w Polsce ponad 200 zl (nie zartuje). zlapalam sie zaglowe i dalej sie trzymam :O :D Leti - wroc do nas jak juz pogonisz tych promotorow ;) Inga - dziekuje. juz postanowione ze zabieramy go na weekend a w lipcu ciagne go w gory na tydzien albo 2 albo nawet do miesiaca jak mi sie nie znudzi :D juz sie nie moge doczekac wakacji. i lata i cieplej pogody codziennie. ucaluj prosze ode mnie swoja mala podrozniczke 😘 pytanie do mam znowu: czy Wy sie teraz spicie troche w nocy? ;) nie no zartuje. pytanie brzmi: po jakim czasie zaczely Wam corcie dluzej spac w nocy tak ze sie nawet troche wysypialyscie? moze jeszcze pamietacie? u mnie maksymalnie to bylo 5 godzin ale moze z 2 razy. kilka razy 4 i pol. kilka razy 4 a tak to 3 i pol, 3 a nawet 2 i pol godziny. czasami mam wrazenie ze tylko usnelam i juz go slysze :O Swinkowa - nie zla kobieta tylko po porostu kobieta :D ja juz zapomnialam co to znaczy byc kobieta. dlatego w sobote ide do fryzjera a w przyszla sobote zrobic sobie paznokietki i na zakupy :P musze znow poczuc co to znaczy byc kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej kolezanki ....znowu zaoszczedzilam mojemu bankowi klopotu w trzymaniu pieniedzy i je wydalam :( tym razem na bluzeczke i 2 pary butow :) a no i zaslonke pod prysznic :) jest tu kto??????????? nudzi mi sie bez was?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah swinkowa :) ja tez musze oszczedzic troche moj bank i wybrac sie na zakupy .. fakt ze na rachunku niewiele - ale po co ma tam tak samotnie lezec te pare zl ... :P Behemotku - zazwyczaj spie w nocy ... z jakas jedna pobudka :P ale nie jest zle Nie pamietam kiedy Amelia zaczela przesypiac nocki - chyba jakos po odstawieniu piersi - moze ok roku Ale to nie bylo tak \"na zawsze\" - rozne ma nocki do dzis .... a jak powazniej choruje - majac przykre doswiadczenia z tym zwiazane - spie obowiazkowo z nia (oona spi juz od roku w swoim pokoiku) i tez wtedy kiepsko z wyspaniem ...ale ... czlowiek sie przyzwyczaja ... Moja Amela dla odmiany ma angine .... dorbze ze dzis juz nei goraczkuje ... na dodatkem zrobilam awanture u alergologa... musialam przelozyc wizyte - ale pani nie mogla zrozumiec \"DLACZEGO???\" - 39 stopni goraczki u 3,5 latki nie bylo dla niej zadnym powodem !!!! Ostatecznie z laska powiedziala ze mni przelozy - na 13 czerwca !!!!!!!!!!!!!! No dziewczyny - to szczyt wszystkiego jest !! Moje dziecko powinno byc zbadane 2 miesiace temu a ta mi termin na za 1,5 miesiaca daje !! Nasza sluzba zdrowia jest coraz gorsza - przechoda samych siebie i tylko wolaja o podwyzki !!! Za co ?? Za to, ze do kazdego specjalisty trzeba chodzic prywatnie ????? Ja oczywiscie z awantura podziekowalam za opieke i jak malej sie porpawi pojdziemy gdzies prywatnie .. ehh .. tlyko skad na to nabrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Swinkowa, no niezle zaszalalas :) Ja tez, bylam w outletach, kupilam z milion par butow, dlatego teraz siedze grzecznie w domu na 4 literach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Dziewczynki. Trochu mnie nie bylo... ale problemy.. :/ Ech...Ksieciunio sie zmienil..tak sobie pomyslalam, ze raz kozie smierc..ale oswiadczylam mu, ze jakos cos tylko..jeszcze raz, to won z mojego zycia :P, jak na razie to zegareczek :D, zenic sie chce, dzieci robic, buahaha. Takie tutaj mialam akcje..mowie Wam :P Na razie to ze szczescia nie tryskam tylko bacznie obserwuje :) Kuzynka urodzila w koncu :D Cyprian jest:D duzy i zdrowy :D Elffik wiem o czym mowisz..ja ostatnio myslalam, ze lekarza golymi piesciami zamorduje. Prawie beczalam ze zlosci, wscieklosci. Ale skarga juz jest. Babcia 5h lezala na izbiei nikt nie przyszedl, nikt, ani zeby sie spytac, jak babcia, ani pielegniarka, widac, ze kobieta ledwo chodzi, musialalm jej z Ciocia pomagac, to jak wsiadla do samochodu to sie zaczelo...myslalam, ze juz po Babci :(. Lekarz od razu..to ja pani pomoge,,,bla bla bla. o wlasny tylek sie bal! a nie ze pomoge. Od razu na oddzial zabrali :/. To samo, babcia juz 3 razy byla w szpitalu..do neurologa.. i po wypis..i doktora nie ma..chorobowe ma..juz 2 tydzien :/. Szkoda gadac. A tu co tak cicho, co??????? ja myslallam, ze bede miala kupe stron do poczytania..a tu nic...cienko strasznie :/ Behemot..hmm..ze mna to mieli przerabane, bo ja wogole nie spalam i tylko darlam sie caly czas, ale Emi (dziecko ktorym opiekuje sie moja kumpela) jakos szybko zaczela przesypiac cale noce, wogole ta Emi to aniolek, nie grymasi..wsio jej pasuje, zawsze sama sie soba zajmie, spi kiedy trzeba, je wszystko! Jeszcze takiego dziecka nie widzialam :P. mysle,ze to zalezy od dziecka. Lece jakis obiad zmacic :) bede wieczorkiem, pap :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co? nikogo nie ma?? no nie wyglupiajcie sie :P Ja juz po pracy :).. Przyszlam..a tu obiadek zrobiony :D Wlasnie dziewczyny, jak sie czulyscie przy odstawieniu pigulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja ostatnio rozlazle wszytko mam :) , dzis piekna pogoda, slonko swieci, ptaszki spiewaja.....posadzilam chyba ze 100 sadzonek kwiatkow na balkonie....tak pieknie kwitna...a ptaszek sobie poszedl .....i juz go nie ma, chyba sie zirytowal , ze ciagle podlewam te truskawki :) moj kot oszalal i cale dnie spedza lezac kolo sciany brzuchem do gory....w pracy jakos leci ....cos mi tam nie pasuje tam jeszcze, ale moze jakos sie wszysko pouklada....przynajmniej w mojej glowie :) buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no halo halo :) tu madzik :) piszę prosto sprzed mojego nowiuśkiego laptopa :) jest piękny, czerwony, szybki, ma cudne srebrne guziczki i w ogóle najcudowniejszy jest :) 😍 😍😍 póxniej coś napiszę, bo na razie sie podniecam. :) 😍 😍 😍 😍😍 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh..a tu znowu nikogo niet, az mi sie zagladac nie chce, nie ma co czytac, i wogole do dupy a juz sie cieszylam,ze topik odzyl a tu dupa, no dupa |:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×