Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Fizzi - obrob sie kobieto i wracaj ;) :) 😘 Inga - biedna Oliwka. dzieci przezywaja takie rzeczy. moj jeszcze nie rozumie ale i tak jak widze ze go boli i on placze to mam ochote plakac z nim. :( a jakie szczepienie dostala? ja mam za miesiac pierwsze szczepienia z Sebkiem. chyba meza wysle :D ;) a juz za poltora tygodnia mam wizyte u swojego ginka i pewnie pozwoli mi juz na chrupanko :D ach... mialam bardzo zle zdarzenie kilka dni przed porodem i sama nie wiem czy nie oszukam meza ze jeszcze nie mozna :P pamietam jak moja babcia lezala w szpitalu :( zdrowka dla wszystkich babc. a my wlasnie wrocilismy kilka min temu ze spaceru. ide sprobuje cos zrobic do jedzenia. :) Malutka odezwal sie ten Twoj? Swinkowaa - a coz to za cisza? Madzik - czyzbys miala problemy z pisaniem tak sie spalilas? ;) Robal - jak zdrowko nasz rodzynku? Taniuszka - 😘 gdzie uciekla Efciusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas już noc. ja też muszę się wybrać, ale ciągle odwlekam, że zrobię to w najbliższym czasie i wciąż unykaja mi dni. A szczepienie to aż wstyd przyznać, ale zapomniałam na co jakieś takie obowiązkwe po ukonczeniu 5 roku życia, było jakieś świństwo do picia i szczepienie w rączkę. Tak się śpieszyłam, bo miałam dzisiaj zamęt w pracy, zwolniłam sie na chwilkę i zapomniałam książeczki zdrowia Oliwki, muszę uzupełnić ją w najbliższym czasie. A wszystkich wywiało znowu, czekamy na szybki powrót. Ja teraz mam odpalony i laptop, na którym mam otwarte forum i kompa, na którym poprawiam jakąś instrukcję. Kurcze zostało mi jeszcze jakieś 20 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje, zyje.......napisze wam wszystko jak wroce do domu :) buziaczki dla malego behemotku kluska zwany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o Tobie myślalam, czy nowa praca tak zaprzata Twoje mysli, że nie widać Cię na forum?? Pisz co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak na szybko, jak w teleekspresie :) poklucilam sie z chlopakiem i zostawilam go na imprezie w sobote mialam kaca w niedziele od poniedzialku mam nowa dziewczyne i musze ja jak najwiecej nauczyc , wiec nie mam nawet jak pisac za bardzo do tego koncze pierwszy przedmiot na tej psychologi on line wczoraj bylam u znajomych do 2 w nocy jak dotre do domu, zrobie wlosy to wszytsko na spokojnei opisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ....... weekend mialam bardzo dlugi, bylismy z M. na tych urodzinach syna znajomych ( 1 roczek), bylo calkiem fajnie, tylko , ze ojciec kolegi zrobil spirytus majony i tu zaczely sie problemy...wszyscy sie potwornie narabali, a moj chlopak - kretym wkurzyl mnie , wiec go zostawilam i sama do domu wrocilam kolo 5. ogolnie bylo calkiem fajnie, wczoraj tez bylam na imprezie u znajomych i znowy wrocilam o 2 w nocy. w pracy musze uczyc ta nowa dziewczyne, nie jest jakos bardzo ulomna, ale do zarabistych bystrzach nie nalezy ...niestety....wiec musze jej pokazywac wszystko i pokazywac...i pokazywac....kto to widzial , zeby 25-letniakobieta tyle pokazywala :D kota sie na mnie obrazila ( znowu) i nie widzialam jej od niedzieli ( jak zasnelam na kanapie i zajelam jej miejsce na kocu) bardzo mi przykro z powodu babci - jedna z moich babc tez nie najlepiej sie ma , mowia, ze to posuniety alzhimer :( al ema juz 83 lata , cale zycie pracowala na wsi....ciezkie zycie....druga babcia zyje i ma sie calkiem calkiem.....niestety moi dziadkowie nie zyja :( tak czy inaczej dla wszytskich babci 🌼 maluch wyzdrowieje szybciutko, plyn rdzeniowy mu pobierali zeby sprawdzic, zcy nei ma infekcji w ukladzie nerwowy, znaczy ze ma dobrych lekarzy, ja jak bylam mala ( moze 3 lata mialam) dostalam strasznie wysokiej goraczki i wymiotowalam a lekarz mamie powiedzial, ze ma mnie do wanny z lodem wlozyc :O okazalo sie , ze mialam zapalenie opon mozgowych :( , twojego synka juz badali, znaczy sie ze ma porzadna opieke i szybko wyzdrowieje :) zobaczysz chyba sie przespie troszke , bo jakos padnieta jestem :) karola - a jak tam jon & kate , bo ja wlasnie ogladam :) buziaki dziewczyny i chlopaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nadrobilam po lebkach. Buziaki dla Sebastianka 😘 Nadrobie i napisze chyba dopiero w weekend bo teraz wiem w co mam rece wlozyc :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nadrobilam po lebkach. Buziaki dla Sebastianka 😘 Nadrobie i napisze chyba dopiero w weekend bo teraz wiem w co mam rece wlozyc :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola 11 - ja też nadrobiłam po łebkach ;)i postanowiłam, że dzisiaj z samego rana zamias w papiery to w kafe ręce włożę i tak też zrobiłam :) Taniuszko – niezmiernie współczuję Ci :(, to straszne jak zabraknie kogoś bliskiego, trzymaj się kobito Behemot – oby z Sebkiem było wszystko ok. i żeby zdrówko jemu i Wam dopisywało :classic_cool: Malutka – życzę zdrówka Twojej babci 🌼 Madzik – ja też wybieram się na solarkę nie byłam na niej od lipca to moja najdłuższa przerwa w życiu odkąd zaczęłam chodzić, mam nadzieje, że jak pójdę na 10 minut to jakoś to przeżyję i nie będę buraczana 😠 ;) Inguś – niestety żadne dziecko nie ominą te wstrętne szczepionki ale lepiej szczepić niż leczyć 👄 Swinkowaaa – hymmm, pokłóciłaś się z chłopakiem i od poniedziałku masz nową dziewczynę ciekawa sprawa, może faktycznie należałoby tych chłopów wymienić na kobitki, …. jak tam Twoje włosy ? :) :D Robal 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak byłam na urlopie to wybrałam się do sauny infrared -> takiej na podczerwień, polecam superowa sprawa :classic_cool: ....buźka lecę po kawę i big pianką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jako rodzynek sle caluski 👄👄👄 Zycze Milego Dnia... i samych fajnych chwil;) ja dalej sobie leze ale chyba 22 juz wyjde ,nie wiem tylko czy na przepustke czy juz na stale...a najlepsze jest to ze 21 mam ur ;) ciekawe jak to pogodze ... Pozdrawiam Serdecznie Dziewczyny.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - witaj spowrotem, juz myslalam ze nam zginelas Swinkowaaa - ale imprezujesz dziewczyno :) kurcze, az zatesknilam za imprezowaniem :O i nie kloc sie kobieto :) ja ogladam america's next top model i pussy cat dolls bo uwielbiam z mezem i sasiadka wymieniac uwagi na temat dziewczyn i klocic sie ktora sie bardziej nadaje :P :D Ingusia - spoko, nie musisz pamietac jakie szczepienie, wazne by pamietac ze ma miec szczepienie :) moj mial od razu w szpitalu szczepienie na zoltaczke typu b a za 3 tyg idziemy na komplet szczepionek. nawet nie wiem dokladnie jakie tym bardziej ze nie znam angielskich nazw szczepionek (bede musiala sprawdzic) i idz do ginka, nie odkladaj (matka Ci kaze :D ) jak poprawianie tej instrukcji? skonczylas? Fizzi dziekuje za zyczenia zdrowka. dla Ciebie i Twojej rodzinki tez zycze duuzo zdrowka. wlasnie ja powinnam sie wybrac do sauny ale kurde, uziemiona w domu jestem narazie :O Robal - dziekujemy za caluski rodzynku :) zycze Ci zdrowia, i szczerze mam nadzieje ze wyjdziesz 22 juz na stale i ze nie bedziesz juz musial wracac :( trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno 🌻 co do urodzin to spokojnie, pogodzisz. mozesz zawsze przeniesc na 22, akurat bedzie imprezka urodzinowo- powrotowa do domu :) wlasnie przeczytalam Twoja stopke i podoba mi sie tak bardzo ze nie pogniewaj sie jezeli kiedys sobie ja pozycze np. piszac kartke przyjaciolce. Serdeczne pozdrowienia i jeszcze raz zdrowka!!! 😘 🌻 Malutka - nie chowaj sie tylko napisz co sie dzieje bo bede sie o Ciebie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku i przesyłam MOC PORANNYCH BUZIACZKÓW 👄 Robal trzymam kciuki żebyś wyszedł już na stałe :), a co do ucztowania to możesz zacząć tam a skączyć w domu tylko nie szalej chłopie bo Cię nie wypuszczą.... Behemot :) zobaczysz przyjdzie czas kiedy Twoje baby nie będzie potrzebowało tak dużo uwagi i będziesz moga zająć się sobą.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka bardzo ci współczuję...nawet nie wiem jak to jest....musisz strasznie tęsknić...mam nadzieje, że luby ci mocno przytula i wspiera. trzymaj sie kochanie i pisz co tam u ciebie, jak sie czujesz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popoludniowa pora Fizzi - mam nadzieje, ale kiedy to bedzie? jak skonczy 21 lat? ;) Madzik - 🖐️ jak sie miewa Homer? podrap go ode mnie za uszkiem my idziemy jutro do lekarza z malym na kontrole. dzisiaj w nocy nareszcie troszke pospalam bo maz wsadzil malego w hustawke i tam przespal prawie 4 godziny, a pozniej go podkamilam troszke i spal jeszcze dwie i pol godziny w lozeczku. pozniej pobudka i poltorej godziny sie karmilismy, lezelismy i puszczalismy baki :P :D i znowu prawie 2 godziny przespal. az sie innaczej czuje po takiej ilosci snu. ale nie wiem czy to zasluga hustawki byla ze spal prawie 4 godziny czy tego ze go dokarmilam mlekiem modyfikowanym. juz sie nie dziwie ze tak tyje ten moj klusek. zjadl 40 ml z butelki i wiecej nie chcial ale 5 min pozniej zjadl jeszcze z jednej piersi, przebralam go i zjadl jeszcze z drugiej :O juz sie nie dziwie ze ma taki duzy brzuch. gdzies musi to mleko pomiescic :D Ingus i Elffik - mam pytanie. kiedy po raz pierwszy zabraliscie swoje corcie gdzies dalej na kilka dni? bo chcemy pojechac samochodem (3-4 godziny jazdy) do domku/przyczepy mojego meza brata. to jest nad jeziorem w lesie. tam sa dwa pokoje i salon, kuchnia i lazienka. normalnie jak w domku. i chcielismy pojechac za miesiac czyli jak maly bedzie mial 2 miesiace i bedzie juz po szczepieniach, jezeli bedzie cieplo. pojechalibysmy na 3 dni ale ja nie wiemy czy to nie za wczesnie. zapytamy sie lekarza ale oni tutaj do wszystkiego maja inne podejscie :O napiszcie mi moze jak myslicie czy jechac czy lepiej nie. gdzie sie podziala Leti? :) ale wszyscy sie gdzies chowaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze wezcie malego i jedzcie.....troche lremu do opalania blokujacego, duzo wody.....czemu nie. mnie wszedzie ze soba wozili i nie wyszlo ze mnie niz az tak zlego..... spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spimy ;)pilnujemy co niektorzy spokoju ;)Pozdrowionka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - to bedzie w lesie to nie wiem czy bede potrzebowala czegos od slonca ale dziekuje za rade, zaopatrze sie w razie czego. w sumie to to jak w domu troche bo tam nikt obcy nie jezdzi, warunki normalne. zobaczymy jeszcze bo jak by cos to za 4 tyg bysmy pewnie pojechali. mam nadzieje bo potrzebuje sie gdzies wyrwac a do hoteli ani innych takich narazie nie bede ryzykowac :) co u Ciebie? imprezujesz? Robal - jakiego spokoju pilnujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien w nowej pracy - sama nie wiem, jakos tak dziwnie bylo...ale pewnie tak zawsze jest, ze ogolnie nic sie nie wie.... a co tam u was? jakies nowosci? behemot - jak sebastian? robal - duzo zdrowia!! moze jest ktos..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Swinkowa, na poczatku zawsze dziwnie, nie martw sie przyzwyczaisz sie. Kluska, jak Malutki? POzdrawiam. Uciekam spac, bo w weekend sie nie wyspalam i musze nadrobic 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydusze z siebie tylko tyle, ze z babcia juz lepiej... eee...no i...porzucilam ksieciunia...i jestem teraz singlem :/ dzisiaj wracam do uk ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka nie lam sie ..... ksieciuniow nie ma, wszyscy sa zamknieci w wiezieniach, bo oskalpowali ksiezniczki wspinajac sie po ich wlosach do okna w wiezy :) ....z tego wniosek, ze musisz sobei znalezc normalnego faceta ... albo normalny facet znajdzie ciebie, ksieciuniow odrzucaj w przedbiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesssssssssu no nie wiem...ja go dalej tak kocham...a buuuuuuuuuu dola jeszcze nie mam..ale...smutno mi troche...mam za to adoratora :P zrobi wszystko o co poprosze..ale co z tego jak ja chce mojego ksieciunia vel trola :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ksieciunio to ja zawsze z taka ironia pisalam :/ nie tak powaznie... jutro pakuje jego rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( no przeciez wiem ) staram sie cie pocieszyc jak moge....ehhhh.... na bank spotkasz kogos lepszego :) zobaczysz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziwuchy ;P i robalu :) nie mam co pisać:) u mnie sielanka normalnie. w pracy cudnie, w domu pięknie. plany na nastęny weekend fajowe, na długi majowy prześwietne...normalnie żyć nie umierać. tylko kurwa nudno jakoś... praca dom praca dom pracadompraca.....homer śpi. jakiś znudzony czy co....wiosenne deprecha czy jak? a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku :) ekspersisko do kawy wzięło i się zużyło i dzisiaj mam kawę bez pianki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj jestem jakaś bezsilna :( czuję się jakby cała energia gdzieś ze mnie wyparowała 😠 już tak sobie myślałam czy nie przesadziłam z ilością dodatkowych zajęć... ale chyba nie.... to za pewne ta ochydna pogoda za oknem jkest przyczyną mojej bezsilności...... oby słonko szybko do nas zawitało :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może kupię sobie jakieś tabletki witaminowe, czy któraś z WAS takowe stosuje???? i może mi jakieś polecić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×