Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

:D:D:DNa jednej z ulic w szkockim mieście spotykają się dwie znajome. - Powiedz, co kupił ci mąż na dziesięciolecie waszego małżeństwa? - Widzisz tego błękitnego cadillaca? - Widzę. - Nie jest zbyt jasny? - Nie. - A może jest zbyt ciemny? - Nie, jest wspaniały! - No to kupił mi chusteczkę do nosa w takim właśnie kolorze! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Likwidujmy Puchy takie jak tu ;) Witam Was Nieobecne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Robal!!!! likwiduj sobie co chcesz ale o nas nie zapominaj bo inaczej dostaniesz lańsko :D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia 👄 ... co porabiasz??? jak tam nóżka bardzo dokucza??? -> a może jak masz nadmiar wolnego czasu to się za mnie do odbronki nauczysz??? - a później tylko prześlesz potrzebne mi informacje ze swojej główki do mojej i będzie git !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja się dzisiaj pojawiłam to wszyscy gdziesik wybyli :( ładnie to tak :( .... GDZIE JESTEŚCIE !!!!! :D SZYBKO TU DO MNIE WRACAĆ !!!! NO JUŻ !!!! :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja się dzisiaj pojawiłam to wszyscy gdziesik wybyli :( ładnie to tak :( .... GDZIE JESTEŚCIE !!!!! :D SZYBKO TU DO MNIE WRACAĆ !!!! NO JUŻ !!!! :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. ale mam dzis zly dzien :0 czyzbym miala zespol napiecia przedmiesiaczkowego ;) :P 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Taniuszka -> ... już się Ciebie boje bo widzę, że masz dzisiaj takie bojowe nastroje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia musze sie chyba na czyms lub na kims wyladowac bo mnie rozpiera :P ;) ]:-> taki kurcze bies we mnie siedzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Dtaniuszka byle nie na kompie -> bo później może Ci go brakować :D możesz na mnie jestem do Twoich usług :D albo weź kartkę napisz na niej co Cię kwu..... a następnie mocno ją porwij, poszarp i zdepcz :D :D:D:D:D:D:D -Moja teściowa przypomina mi gazetę. - Dlaczego? - Bo wie o wszystkim i ukazuje się codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani wiesz takich powabnych jak Wy to nie znajdziesz nawet w leksykonie ;) Milunia nigdy Was nie zlikwiduje jakbym smiał 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Witam ponownie :) Miałam dziś fajny dzionek , był bardzo wesoły , w miłym towarzystwie :) aż nie miałam czasu tu zajrzeć :( Miluniu , wybacz , że nie dotrzymywałam Ci towarzystwa :) Ale na szczęście nie byłaś sama ;) Robal , Taniuszka , Karaani 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nam ktos coś wyciął z topiku .......? Bo mi się wydawało , że przedtem było o strone więcej :0 aLE może mi się zdaje .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaa
Dziekuje wam za rady z calego serduszka.Wczoraj zerwalam ze swoim chlopakiem bo stwierdzilam,ze nie ma sensu tego ciagnac dalej.Wiem,ze w przyszlosci bede z tego zadowolona bo to i tak by nie wyszlo,mamy zbyt podobne charaktery i jestesmy strasznie uparci,ciagle sie scieralismy.Teraz jednak jest mi ciezko i jestem mega smutna.Brakuje mi go juz teraz ale wiem,ze to predzej czy pozniej minie.Ale boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gasze swiatełko;) miłych snów Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️🖐️🖐️ -> 👄👄 Martusia (z dużą ilością a na końcu) myślę, że dobrze postąpiłąś nie ma się co męczyć i być z sobą na siłę -> nie ten to inny -> obyś tylko była szczęśliwa :D... i tak jak mówisz ból szybko minie, najważniejsze teraz byś żyła pełnią i nie popadła w melancholię -> zorganizuj sobie tak czas abyś nie było w nim miejsca na rozmyślanie i rozdrapywanie ran 👄👄 Leticio mi też się wydaje, że nam coś wcięło .... było tego chyba o stronę więcej ale cóż widać komuś się tak spodobały nasze wypowiedzi, że musiał je sobie zwędzić :D:D:D:D:D:D ... o Robal widzę, że poszliśmy spać mniej/więcej o tej samej godz., ale ja niestety musiałam wstać (jak zwykle zresztą) o g.5. A jak tam z Twoją nóżką bardzo Ci doskwiera ??? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Martusiu....❤️...rob co ci serce dyktuje, ale wiesz ze podobno mowia iz to wlasnie podobne charaktery a nie przeciwstawne najlepiej ze soba zyja???Bo lacza was wspolne pasje , zainteresowania i lubicie tak samo spedzac czas, podobne kawaly was smiesza i w ogole...a przeciwstawne to i inaczej widza swiat, i jedno np. lubi imprezowac a drugie spedzac wieczory w domku i na dluzsza mete to jest nie do wytrzymania....ale ty napewno wiesz lepiej co ci odpowiada wiec trzymam kciuki aby serduszko nie bolalo......🌻 Leticia malenstwo mi tez sie wydaje ze cos wycieli...ale chyba tym razem nie mnie ;););) Taniuszka te zle dni sa i dobrze ze mijaja ale za to potem bardziej docera do nas dobro nastepnych...buzka Robal ty nie podlizuj sie i tak wiem ze nas lubisz...:D:D❤️ Milunia tyle pracki mam ze niestety nie moge z toba siedziec...❤️ dla reszty co nas niecnie zostawila na pastwe losu.....buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ale mam stresa. Trzymajcie kciuki i czekam na Waszą dobra energie o 13 i pewnie później gdzieś około 15. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia..dziewczynki dobrze mówią..idz za głosem serca..i uszka do góry.. Leticia..jak nóżka? Karaani...:P Inguś...bedziemy trzymać mocno kciuki!!1 Idz tam..i niech wszystkim szczeny opadna w dół! Milunia :D Jej..lece do szkoly..juz spozniona jestem prawie :*** 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychylam nos spod kołdry ..... dzieńdobry :) In - tango ;) Hej ! Witam wszystkie kochaniutkie dziewczynki i współtowarzysza niedoli , Robalka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Inguś > trzymamy mocno kciuki , bedzie :classic_cool: ! Trzymaj się ciepło ............ kierownicy :) I zaskocz pozytywnie pana instruktora-egzaminatora :) ps nie otworzył mi się Twój filmik :0 Malutka > uważaj na te skrzydełka , jak będziesz lecieć do szkółki ...........no i na kominy też :D Buziaki 👄 A nóżka boli .... czasami ... ale chyba tak trzeba ... trudno ....jakoś wytrzymam ? :0 Karaani > 🌻 na kafe to czasami dziwy i różności ;) jak leci w nowym mieszkanku ? czy macie z miśkiem dużo pracu i czy macie dla siebie dużo czasu ....❤️ .....? Milunia > buzzzzziaczki :) Jakie plany na weekendzik .......? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ -> karaani 👄 -> malutka 👄 -> Inguś 👄 + powodzonka -> bądź pewna siebie, opanowana i oczaruj wszystkich swoimi zdolnościami :D:D:D:D 👄 -> ... a mnie dzisiaj już bierze, powoli zaczynam się stresować środową obroną, chciałabym być już po :D. Pamiętajcie wysyłać w moim kierunku pozytywne wibracje 25 maja od g. 8,30 do g. 10 -> wprawdzie nie dopuszczam do siebie myśli, że mogłoby być cosik nie tak.... ale .... no właśnie zawsze pozostaje to jakieś ale, które przyprawia mnie o dreszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale sie nie podlizuje serio serio ;) I tak Was lubie Pozdrawiam serdecznie 👄🌻 dla Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia > uważaj , bo jak wszystkie prześlemy Ci masy tych pozytywnych wibracji , to możesz być nieźle zakręcona - ale myślę , że to będzie POZYTYWNE ZAKRĘCENIE :classic_cool: !!!!! 👄 Robaczku > my Ciebie też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz trzymam Ingo ;) jestesmy z Tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za slowa otuchy, podnosza mnie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Robal -> to super :D, że nas lubisz bo jakby było inaczej to nawet nie wyobrażasz sobie co by mogło Cię spotkać za karę ;););) Inga 👄 :D 👄 Madusia – to Ci pa!!!! :D:D .... a zresztą Ja też Cię lubię -> i całą resztę również ::::jesteście cudowni ❤️👄❤️ ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani 👄 A u mnie słońce ! jasne ! ( choć nie tak gorące ... ) cudowne :) przesyłam Wam promyczki :) Jasne , lśniące , błyszczące ...................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×