Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość reegv sxrw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILUNIU......i jak poszlo ??? buzka Molly, Leticia, Robal, Madusia, Kitty, Behemot, Elffik+ malenstwo, Ingusia, Oliwka, Taniuszka, i wszyscy milego dnia.....a ja mam ostatnio dni zle....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaaniu > nie smutkaj sie ...❤️... przesyłam mocne uściski :) Milunia > pisz , co i jak .............? 👄 Malutka > dobrzej szybko , kochana :D Molly > gratuluję :classic_cool: jaki to kierunek studiów ?? życzę wielu pomysłów przy pracy misialka :) trudna bardzo ? a długa będzie ?? Elffiku > będzie dobrze \"_ Na pewno :) jeszcze wszystko uda Ci się pogodzić !! i grzej się ! grzej ! żeby katarek uciekł ;) Robal > jak kolanko ?? 👄 !!!!!!!!!! dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, a ja też myślałam że Milunia broni się w środę. Mamy sprzeczne informacje, zobaczymy kto miał rację. Naewno wkrótce się pojawi i zda nam relacje. Malutka, dobrze, żę Twoje dolegliwości poszły sobie. Mam już to prawo jazdy i nagle okazało się, że brak mi teraz jakiegoś celu. Muszę coś wykombinować. Nie lubię takiej bezczynności. Pozdrawiam i 👄 przesyłam, jeszcze dziś zaglądnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Kobitki 🌻 jak samopoczucie z rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz, robalu, nie bedę cię zanudzała z rana jak to nawiedza mnie cierpienie fizyczne i psychiczne bo okresowa jestem...i mam ochotę kogoś zatłuc młotkiemi zrobić z niego mit lofa, a potem oblać benzyną, podpalić.polać kwasem i ......yyyyh...powiem tylko, że ..no ....fajnie jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu przyjmij od robala tego 🌻na polepszenie humorku i lepsze samopoczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusiu ja mialam tak samo jeszcze kilka dni temu ;) dzieki bogu juz mi przeszlo bo luby juz piszczal ... biedaczek ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh ;) a moja nóżka jest niebieska :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He mówie biała bo w gipsie hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na końcach gipsu białą obramówkę ..... ..... heh ... nie wiem , ile jeszcze będzie biała ;) czy u Was też nie ma wiosny ........? bo u mnie wiosny ....ani widu .....ani słychu ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ciemno za oknem ,a zaraz chyba sasiada stukne bo trzaska od samego rana to łobuz jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) karaani - przegoń złe dni !!!! pomożemy Ci - odgonimy je naszymi szpadelkami !! precz d naszej karusi !!!!!!! sioooooo Leticia - jush odpisuje na gg :P inguś - chyba to my mamy racje ... nei che mis ie szukać na poprzednich stronkach ale niemal pewna jestem że to jutro obrona milunia :) madusia - a co to są dni okresowe ;) ja o takowych powoli zaczynam zapominac :P ale za to jakie humory mam na okrągło .... normalnie 3-miesieczny ZNPM :P a młotkiem zatłucz pracę jagę :P Robalq :) dbaj o nóżkę ... i rteż sobie na jakis kolor pomaluj a co :P Taniuszka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi sąsiedzi denerwują mnie jednym ... jak się uprą na koszenie trawników ... to wszyscy w jeden wieczór , o tej samej porze :0 i mimo , że okna pozamykane , to wszędzie słychać buczenie ....i jeszcze ten zapach ......... ps postukaj gipsem w ścianę , albo może lepiej nie - może jakąś miotłę lub szczotkę znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam mu centralnie w ....... zartowałem hehee taki to ja nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach...te gipsowe pogadanki.....:D.....dobra, czas sie do domku. czymajta się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ludziki zmykam na jazdy :0 buuuuu jak mi sie nie chce 😭 bo pewnie znow mnie zjedzie instruktor (ostatnio jechalam pod prad hehehee ). biedny przy mnie dostanie deprechy albo raka pluc bo non stop nerwowo pali papierochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ludziki zmykam na jazdy :0 buuuuu jak mi sie nie chce 😭 bo pewnie znow mnie zjedzie instruktor (ostatnio jechalam pod prad hehehee ). biedny przy mnie dostanie deprechy albo raka pluc bo non stop nerwowo pali papierochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal > 🌻 Madusia > 🖐️ miłego popołudnia :) Taniuszka > nie przejmuj sie panem instruktorkiem-potworkiem ;) najważniejsze , żeby Ci się fajnie jeździło :) Pomyśl o chwilach , kiedy będziesz juz sobie jeździć sama :classic_cool: !!!! To będzie piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :)... Już po szkole :)...uff..a teraz zabieram sie do nauki..blee..jutro diagnoza z gegry :(..jakos to bedzie..:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfficzku...pogodzisz wszystko jestes taka dzielna dziewczynka....❤️ No chyba macie racje to dzisiaj wielki dzien Miluni.....trzymam kciuki.... Madusiek pewna niepewnosc mnie trapi...przeciez mialysmy razem...\"te dni\"...no nie??? wiec co ze mna jest...????....hihihihi moze stan Elffika??? Taniuszka - - nie pekaj....ja to nawet nie moge sie wcisnac na jazdy...ale mi sie nie spieszy.....powolutku od kwietnia mam 4 jazdy...hihihi;););)...a zaczynalam z Ingunia prawko.....:):) Ingus...buziaki... Robal moc usciskow , pozytywne wibrato i napis na gipsie ci sle...: \"Lubie wszelakie robale....\" Leticia kochana mam nadzieje ze wszystko oki pomimo gipsiku, ze sobie odpoczywasz i jestes wesola....ile jeszcze masz miec ta piekna rzecz na nodze?? Molly....❤️ Kto wie cos o Behemocie??? buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! 🌻 no karaani, bo ja dzis umieram na kobiece dolegliwosci, a co z Tobą???!! czyżby...hyhyhy...;)..ale fajno by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Co Wy tak z tymi dolegliwosciami ;) bo ja zaczne miec dolegliwosci meskie ;) hehehe Pozdro w pochmurny poranek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×