Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość podciągam do góry ..doły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja jak mam doła to wchodzę na kafeterię, szukam topiku o tamponach i ....nie mam doła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór! mam dziś świetny humor dla odmiany, proponuję pójść w moje ślady, to wam może pomóc: Oto ramówka telewizyjna nowo otwartego kanału telewizyjnego Dla alkoholików BOLSAT. 06:30 - Gdzie jestem, kim jestem - teleturniej z nagrodami 08:30 - Piwko czy winko - program poranny 09:00 - Wiadomości 09:30 - Alkobiznes - program integracji polsko-czeskiej 10:00 - Dębowe Przedszkole - program dla początkujących 11:00 - The Smirnoffs - telenowela rosyjska 12:00 - Haftowanie na ekranie - reality show 12:30 - Soplicowo 2002 - Relacja z festiwalu piosenki Polskiej 13:00 - Sport - MŚ : Sztafeta 4x100 15:00 - Kielonopolscy (odc. 0.75) - telenowela Polska 14:20 - Teatr Bolstatu : Shakesbeer : To drink or not to drink. 15:30 - Łowienie na żywca - program dla samotnych kobiet 16:00 - 1410 - Program historyczny 17:00 - Po kielonie - rozmowy polityczne 17:30 - Liga Angielska - Guiness vs. Kilkeny 18:45 - Zwierzyniec - Złoty Bażant - film słowacki 19:00 - Wieczorynka - Przygody Jasia Wędrowniczka (The Adventures of Johny Walker) - film animowany prod. angielskiej I blox (14:24) 19:30 - Zagrożenia XXIw. - Esperal 20:00 - SUPERKINO : Indiana Jones i poszukiwacze zaginionej Warki - film fab. USA 21:30 - Rozmowy w rynsztoku - talk show 22:00 - 40% - lista,lista,lista przebojów 22:30 - Z gwinta - Magazyn reporterów Bolsatu 23:30 - Decyzja należy do ciebie - odc. pt: 0,7 czy połówka 00:00 - Kino Mocne : Odwyk - Pogromca wyzwolonych - horror USA 02:00 - Gość Bolsatu : The Beertels 02:30 - Na planie : Absolwent 03:00 - Jak przerobić Pana Tadeusza - program edukacyjny 03:30 - Wycieczki Bolsatu : TATRA 04:15 - X-Flaszki - program nocny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> nie mam na nic siły :), nie sądzę bym była w stanie gdziekolwiek iść, poza tym już kasiek uczy mnie optymizmu (możesz sie przyłączyc :) ), może jak będzie was dwie, to coś sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj doła ..... :(( :(( złapał mnie podstępnie pod wieczorek buuuuuu :(( Znowu nie wiem co mam zrobić ze swoim życiem .... czy warto zaczynać następne studia??? Po co mi one?? I tak nic mi nie dadzą - bez znajomości nie znajdę pracy ... :(( Qrcz e- użalam sie nad sobą :(( nie lubie tego.... przecież niby tyle mam powodów do radości .... ale teraz wszystkie wydają mi sie błache :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura
piosenka kur : (zna ktoś?) :) Mam znowu doła, znów pragnę śmierci Brazylijski serial już nie cieszy jak kiedyś Nawet seks jest banalny i nie kręci już mnie Może jestem nienormalny, za krótko byłem w wojsku Może w lecie jakiś komar adidasa sprzedał mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik, zacznij studia, skończysz za 5 lat, a za tyle co może w końcu coś się w naszym kraju ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje miłe 🖐️ Witajcie!!! I bardzo was proszę o tak dłuuugą nieobecność. :( Jestem chora. Wczoraj miałam wolne. W sumie to nie wiem co ja tu w pracy robię. Powinnam leżeć w ciepłym łóżeczku ale wczoraj obiecałam koleżance że jej dzisiaj z pewnym klientem pomogę :( Aqua-> głowa do góry. Przecież nie chcesz kałachem oberwać :D Gio-> Aquę to możę by trzeba na jakąś terapię zosi czy co, a nie od razu na nią z Kai kałachem :D :D :D Dark Elf-> Pamiętaj że masz nas, a skoro masz doła to dobrze trafiłaś! Ale nawet z górką jesteś tu mile widziana ;) Justa-> Trza by z tobą porządek jakiś zrobić bo to nie wypada aż taka deprecha :( Margaret-> sposób z kaffe jest super ale w domciu nie mam narazie neta :( Kitty Jane :D Rewelacja! Elffik-> marsz na studia i to bez gadania! Bo żebyś nam później tu nie żałowała że nie poszaś Stona-> Kamień z serca że ty masz 20 latek! Łatwiej mi będzie szukać bo moi znajomi większość w tym wieku mniej więcej (pewnie lepiej więcej) :D Jak już wiesz jestem z Wawy. Mam 20 lat. Mieszkam z chłopakiem (niedługo się przeprowadzamy by być już zupełnie sami) :D Studiuję psychologię. Oprócz tego pracuje. Czasami dopada mnie chandra :( Dzisiaj też nie najlepiej ze mną bo: po pierwsze chora jestem a po drugie to znowu się wczoraj ze swoim pokłóciłam i nocował u swojej mamy a ja u koleżanki aby mi samej w nocy smutno nie było. dzisiaj się nie odzywamy do siebie ale wiem że będzie dobrze. Musi być. Tylko mi teraz tak smutno... :( Spódniczka oczywiście że potrzebna ale ja w sumie tylko w lato z takowej korzystam bo normalnie to wolę kochane, wygodne spodenki. Buziaczki. Opowiedz cosik o sobie Stona i wy moje drogie też mogłybyście coś na ten temacik skrobnąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Behemot, dziś mi się humor poprawił, może wyczuł, że jutro piątek ;) a skoro psychologięstudiujesz, to Ty powinnaś nas wykurować z depresji ;) tylko nie wiem, czy się da tak na odległość. szybko wracaj do zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, jak się dziś czujecie? Behemot -> trzymaj się słonko, jak jesteś chora to: ciepła cherbatka i do łóżeczka marsz! buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa-> masz bardzo wrażliwy humor skoro wyczuwa nawet nadchodzący piątek :D może mu wmówisz że są one codziennie i będziesz miała ciągle dobry humorek :D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stona
Czesc Zabojady wszystkie:)Dzisiaj mnie tez cos dopadlo wrrrr!Behemotku nareszcie jakis znak zycia od Ciebie:)Gdzie Ty sie cholera podziebilas?I jeszcze w pracy siedzisz...Grzech w bialy dzien!Znowu sie pokociliscie uuu...:(Przyznawaj sie od razu kto zaczal:P Dobrze ze napisalas cosik o sobie juz wiemy wiecej:) No coz ja mam 20 latek jak juz to napisalam i studiuje teraz na drugim roczku(od poniedzialku) na Wyzszej Szkole Morskiej w Szczecinie:) Pozniej sie odezwe bo ide teraz ciacho piec...jutro ostatni dzionek obowiazkowych z uczelni praktyk....Buziaki...wracaj do zdrowia Behemotku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty Jane-> oj chciałabym chciała... byłam właśnie na rozmowie z nową kierowiniczką, z nową dyrektorką i starą kierowniczką. Chcą poznać ludzi i dowiedzieć się czy to czym się zajmujemy nam odpowiada czy ewentualnie wyobrażamy się sobie na innym stanowisku. Bałam się ale strasznie równe z nich kobietki! :) jeszcze jutro a w sobotę i niedzielę postaram się wykurować. Dla ciebie Kitty Jane też 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stona moja droga 🖐️ Ciasto? Jakie ciasto? Oż ty !!! A może byś poczęstowała? Co? Pracować to mówisz grzech w biały dzień! A jak wczoraj wolne miałam to krzyczysz że mnie nie było :( Aleś ty dziewczę niezdecydowane jesteś!! ;) W sumie jeśli chodzi o kłótnie to chyba ja zaczęłam. Ale to przez jego zachowanie więc nie czuję się winna. Zawzięłam się i nie dzwonie. On też nie. Ale tym razem się pierwsza nie odezwę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizia
ie dolujcie sie tylko idzcie do klubu na karaoke to luzuje bardzo.ja jestem co wtorek i wyje do mikrofonu.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - ojj nie - 5 lat to ja znowu nie będę robić ;)) Mam juz za sobą 5-letnie studia (tzn. 3letnie i 2letnie - uzupełniające) Teraz chcę iść na podyplomówkę - ale trwa aż 1,5 roku - a nie jak wszystkie normalne rok :0 No ale chyba jednak pójdę .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - ojj nie - 5 lat to ja znowu nie będę robić ;)) Mam juz za sobą 5-letnie studia (tzn. 3letnie i 2letnie - uzupełniające) Teraz chcę iść na podyplomówkę - ale trwa aż 1,5 roku - a nie jak wszystkie normalne rok :0 No ale chyba jednak pójdę .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema >>... kto sie chce dzisiaj ze mną pokłócić...bo akurat mam taki nastrój... ... ...tylko szybkooo... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema >>... kto sie chce dzisiaj ze mną pokłócić...bo akurat mam taki nastrój... ... ...tylko szybkooo... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot i Gio --> jak już ustalicie co ze mną zrobić, to proszę o informację :) i zastrzegam, że prawdopodobnie sie nie zgodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny!!!!! ja mialam tego dola dwa dni temu ale mi przeszlo wiecie najgorzej to jest sie zaczac zamartwiac my z mezem staramy sie o dziecko zaczelismy kilka miesiecy temu no i zaczelam czytac takie rozne fora o bezplodnosci poronieniach itp i w sumie to zaczelam sobie sama wmawiac ze pewnie jestem bezplodna i humor mi sie zaczal psuc no ale w koncu stwierdzilam ze tak na 100 % to nic niewiem no bo przeciez jeszcze nie bylam u lekarza a przeciez to dopiero kilka miesiecy staran i nic niewiadomo ale w sumie staram sie myslec pozytywnie no ale czasami tak jest ze dol nas zlapie poprostu bez przyczyny no i tak trzyma no ale potem zawsze jest lepszy dzien tak jak zauwazyla Behemot gorka dol gorka dol czasami trzeba wpasc w dola zeby znowu sie z niego podniesc i zaczac widziec swiat w lepszych kolorach a co mnie wkurza na dzien dzisiejszy ale nie tak bardzo to: oooooooooooo nie znowu mialam zamiar zaczac narzekac ale nie figa z makiem:)dobrze jest i bedzie lepiej Elfik- znam ten bol tez niewiem co mam poczac ze swoim zyciem mianowicie bede musiala zaczynac prawie wszystko od poczatku bo wyjechalam z Polski takze niewiem co ja bym chciala robic najgorsze to ze jestem niezdecydowana tez bym chciala zaczac studia ale na poczatek to angielski musze podzkolic interesuje mnie psychologia albo praca kosmetyczki wizaz albo praca w biurze najbardziej jednak chcialabym psychologie bo uwielbiam sluchac ludzi i ich problemow a czy znajde po tym prace czy nie niewiem ale przynajmniej bede studiowac to co lubie masz racje znajomosci czasami sa przydatne ale nie zawsze idz na te studia jezeli Cie interesuja a jaki kierunek jesli mozna wiedziec? Bohemot- dzieki za mile przyjecie mnie do grona czasami zdolowanych przeczytalam ze studjujesz psychologie moge zapytac jaka specjalnosc i czy Ci sie podoba i czy te studia sa takie jakich sie spodziewalas aaa i czy macie matme? dzieki za odpowiedz pozdrowionka dla wszystkich:) a jezeli chodzi o mnie to mam dwadziescia kilka lat hihihihihi ochajtana od roku miejsce zamieszkania springfield illinois ale przed przyjazdem tutaj mieszkalam w Warszawie(moje ulubione miasto) w Polsce ukonczona szkola policealna komputerowa a teraz nic nie robie bo jeszcze niewiem co bym chciala robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny!!!!! ja mialam tego dola dwa dni temu ale mi przeszlo wiecie najgorzej to jest sie zaczac zamartwiac my z mezem staramy sie o dziecko zaczelismy kilka miesiecy temu no i zaczelam czytac takie rozne fora o bezplodnosci poronieniach itp i w sumie to zaczelam sobie sama wmawiac ze pewnie jestem bezplodna i humor mi sie zaczal psuc no ale w koncu stwierdzilam ze tak na 100 % to nic niewiem no bo przeciez jeszcze nie bylam u lekarza a przeciez to dopiero kilka miesiecy staran i nic niewiadomo ale w sumie staram sie myslec pozytywnie no ale czasami tak jest ze dol nas zlapie poprostu bez przyczyny no i tak trzyma no ale potem zawsze jest lepszy dzien tak jak zauwazyla Behemot gorka dol gorka dol czasami trzeba wpasc w dola zeby znowu sie z niego podniesc i zaczac widziec swiat w lepszych kolorach a co mnie wkurza na dzien dzisiejszy ale nie tak bardzo to: oooooooooooo nie znowu mialam zamiar zaczac narzekac ale nie figa z makiem:)dobrze jest i bedzie lepiej Elfik- znam ten bol tez niewiem co mam poczac ze swoim zyciem mianowicie bede musiala zaczynac prawie wszystko od poczatku bo wyjechalam z Polski takze niewiem co ja bym chciala robic najgorsze to ze jestem niezdecydowana tez bym chciala zaczac studia ale na poczatek to angielski musze podzkolic interesuje mnie psychologia albo praca kosmetyczki wizaz albo praca w biurze najbardziej jednak chcialabym psychologie bo uwielbiam sluchac ludzi i ich problemow a czy znajde po tym prace czy nie niewiem ale przynajmniej bede studiowac to co lubie masz racje znajomosci czasami sa przydatne ale nie zawsze idz na te studia jezeli Cie interesuja a jaki kierunek jesli mozna wiedziec? Bohemot- dzieki za mile przyjecie mnie do grona czasami zdolowanych przeczytalam ze studjujesz psychologie moge zapytac jaka specjalnosc i czy Ci sie podoba i czy te studia sa takie jakich sie spodziewalas aaa i czy macie matme? dzieki za odpowiedz pozdrowionka dla wszystkich:) a jezeli chodzi o mnie to mam dwadziescia kilka lat hihihihihi ochajtana od roku miejsce zamieszkania springfield illinois ale przed przyjazdem tutaj mieszkalam w Warszawie(moje ulubione miasto) w Polsce ukonczona szkola policealna komputerowa a teraz nic nie robie bo jeszcze niewiem co bym chciala robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuu.... Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu............ Napisałam długą odpowiedź i komp mi się zawiesił.. buuuuu no nic skrobię od nowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry drogie kobietki!!! 🖐️ (nie widziałam tu faceta - nie mają nigdy dołów czy co? ) Jaki dziś mamy piękny dzionek, śśśśśśliczny!!!!! :D I w dodatku piątek! ufff :) bizia> uwielbiam karaoke. To naprawdę świetna zabawa, ale tylko po kilku piwkach jestem w stanie coś wyjść i zaśpiewać. effik> słuszna decyzja :) tak trzymaj Giovinetta> czy jeszcze masz kłótliwy nastrój? Bo jeśli tak to dawaj! Chyba nic nie jest w stanie popsuć mi dzisiaj humorku (skoro nawet horror z kompem tego nie zrobił). Ale jeśli jesteś już potulna jak baranek to tyż dobrze ! :D Dark Elf> kilka miesięcy o niczym nie świadczy. Nie denerwuj się. Ale dla własnego spokoju pójdź może lepiej do lekarza. Nie wybrałam jeszcze specjalizacji na psychologi. Dopiero zaczynam 2 rok. Nie mam matematyki. Wszystko jest raczej związane z psychologią. Buziaczki moje drogie. A i jeszcze jedno pytanie Co się stało z Stoną?! Poszła robić ciasto i nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik, tylko 1,5 roku i Ty narzekasz? wiesz, ile ja bym dała, żeby zrobić podyplomowe? niestety, kasy brak. ale kiedyś zrobię. Dark Elf, mam podobne zainteresowania, psychologia i wizaż ;) ale pracuję w zupełnie innym zawodzie i nadal poszukuję swojej drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co w tym dniu takiego pieknego?? :( do dziś myslałam, że życie mogę spartolić jedynie sobie samej :( nie było to może zbyt radosne podejście, no ale przynajmniej wiedziałam, że nikogo nie krzywdzę. No i właśnie dzisiaj sie to zmieniło :( a ja nie potrafię ( i co najgorsze nie zabradzo chcę) wszystko co namotałam rozplątać :( jedyna nadzieja w tym, że niedługo wyjeżdżam i długo mnie nie będzie :( może to coś pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stona
Przepraszam za tak dluga przerwe:(Wracam skruszona...:PWlasnie back z praktyk-ostatni dzionek:)Ciacho pychotka:PAle tylko jeden kawaleczek zjadlam:)Blizej byscie dziewczyny mieszkaly to bym zaprosila bo mam jeszcze pyszny likierek:)W poniedzialek uczelnia;)Jutro chyba mame na zakupki wycuagne..przydaloby sie cos nowego na wejscie nie?;)Tak Behemotku...dzionek dzisiaj po prostu sliczny:)))))W ogole jezeli o mnie chodzi to calkiem dobrze sie spisuje bo narzucam sobie optymizm i odpedzam dolki na odleglosc mili morskiej:P Aqua>co sie stalo?Komu cos spartolilas?I gdzie sie wybierasz? Justa>co Cie tak ten dol trzyma?Na ciach do mnie:P Skad jestes? DaRk Elf>jak to sie stalo ze wyjechalas z Polski? Bizia>ja raz tak poszlalam na karaoke na urodzinach kumpeli ze uuuu;) Behemotku jak tam w pracy?No i z facetem?Ehhh jak fajnie ze zalozylas ten topik...Cmoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie, piątek, piątek, piątek! chyba na zakupy pójdę z tego szczęścia...albo gdziekolwiek, bo taka piękna pogoda! behemotku, jak tam samopoczucie? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stona --> jeszcze nic nie zniszczyła, ale na razie dobrze ;) mi idzie praca w tym kierunku :(, a wyjeżdżam na studia i może rozłąka pomoże mi w posegregowaniu (bo o poskładaniu to już nie marzę) własnego \"ja\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×