Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

cześć słoneczka, elffik -> częstuj się do woli! :) ponoć niedziela to wolny dzień...więc niech mi ktoś pokaże z której strony...tu nawet doła nie można mieć, najwyżej kurwicy dostać, tyle roboty... eh, dobra już nie nudzę... pozdrowienia dla wszystkich i buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu staram sie mysleć optymistycznie w przyszłość ... I nawet mi się to udaje - mniej wiecej ;) Mam nadzieję stoneczko, że dziś już nie smutkujesz i dół zakopany :) Kitty - dziękuję - pychotkaa miaaaammm :D Zepsuł mi się mikser i nie mogę sernika na zimno zrobić wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie, jak tam humorki? bo mój na razie całkiem nieźle, jeszcze nie zepsuty poniedziałkiem... zobaczymy, jak będzie później. trochę zaczęło mi się problemów rozwiązywać, ale jeszcze nie wszystkie. a co u Was, jak nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. dzisiaj na mojej huśtawce nastrojów jestem dość wysoko ;) nie wiem jak długo się to utrzyma i w którą stronę teraz \"lecę\", ale na razie pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi my dears, coś mi zjadło moje kazanie....buuu, muszę się produkowac jeszcze raz... poniedziałkowe popołudnie jest całkiem optymistyczne w przeciwieństwie do dnia wczorajszego... pozdrawiam was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj baardzo optymistycznie :) Nareszcie ;) Byłam u moich dzieciaków - to mi zawsze dobrze robi, a w ubiegłym tygodniu totalnie je zaniedbałam ... Ich uśmiechy i wspólne zabawy czy rozmowy (ze starszymi) zawsze na mnie tak pozytywnie wpływają :D Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzis jest zle.....W pracy all mnie denerwuje, poklocilam sie dzis z NIM, wyc mi sie chce....A na dodatek niedlugo zajecia sie zaczynaja i przyjdzie jesien,bedzie zimno......itd.......brrrrrrr....... buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dziś zła poprostu zła - na wszystko i wszystkich. Buuuu jak mi z tym źle - bo ja taka niedobra to nie jestem, tylko weekend ciężki miałam..... Buuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! 🖐️ Kobietki wy moje zdołowane i te radosne!! Kulcze, nie było mnie wczoraj w pracy bo chora troche jestem ale widzę że topik sobie dzięki wam w miarę poradził :D Stona, ja ci w piątek miałam kopa w dupcię i łopatą przez łeb że ty doła sobie kopiesz.! Ale net mi siadł :( Więc przyznawaj się, ale już, czy już ci troche lepiej czy przyłożyć po łapkach? Aqua> cieszę się że z tobą lepiej. I tak trzymaj. A skoro jesteś z nim krótko to myślę że powinnaś sobie dać czas. Nic na siłę. Ale nie rezygnuj. Też kiedyś bardzo się bałam zaangażować ale teraz nie żałuje. Daj sobie i jemu szansę. I spójrz na życie optymistyczniej. Jest tyle wspaniałych rzeczy na świecie... Np murzynek. Mniam! :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Kobietki!!! Gdzie się podziałyście??? :( Gniewacie się że mnie nie było i że ciacha żadnego nie przyniosłam? :D Czy może się w dołach zakopałyście? :D Wychodzić, ale już bo.... bo.... mi smutno będzie.... :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! niestety ja dziś nie jestem zła, smutna, rozżalona,zdołowana, skopana, wyżuta, wypluta, padnięta, rycząca i kąsająca więc szybciutko stąd zmykam. ale jak mi się cos złego przytrafi to na pewno wpadnę z hektolitrem lodów orzechowych! na razie zostawiam dwa worki cukierków czekoladowych dla biednych, pokrzywdzonych przez swiat bidulek i bidulków! ........😘........ Miłego dnia życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! niestety ja dziś nie jestem zła, smutna, rozżalona,zdołowana, skopana, wyżuta, wypluta, padnięta, rycząca i kąsająca więc szybciutko stąd zmykam. ale jak mi się cos złego przytrafi to na pewno wpadnę z hektolitrem lodów orzechowych! na razie zostawiam dwa worki cukierków czekoladowych dla biednych, pokrzywdzonych przez swiat bidulek i bidulków! ........😘........ Miłego dnia życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Melduję się Behemotqq ;) Jeszcze wczoraj było tak ciepło a dziś okna muszę zamykać brrrrrr Ja chcę słonka !!!! Madusiu - a mogę aż 7 cukierkóff ???? MOże dołka nie mam ale jestem łakomczuch :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu ja ci normalnie w dupcię przyrżne że się nie pozbierasz! Co ty myślisz? No co? Że tu tylko z dołem przebywać wolno? :D Przecie pisałam że z górkami też zapraszam. :D A jak koniecznie uważasz że tu tylko z dołkami to wykop sobie łapką taki mały obok siebie - tylko po to aby był :D Ale tym razem jest ci wybaczone bo cukierki przytargałaś. Dzięki ci o Madusiu za ten dar :D Jednego za drugim pochłaniam Elffik zjedz 17!!! Albo i 77!!! I tak ci to wybaczone będzie. A pogoda nie najgorsza. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik!!! no co ty!!!??? dół i TYLKO 7 małych cukiereczków? szybko mi tu czekoladki wcinać!!! przecież to tzw hormon szczęścia!!! zjadać i nie gadać!! ja posiedzę i pogłaszcze po pleckach... .........😘...... no już, już....... będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Behemot... no nie krzycz tak na mnie.... muszę zjeść cukierka, żeby się uspokoić... już będę grzeczna, bedę sobie tu wchodziła i mówiła grzecznie dzień dobry i zapytam o zdrówko... tylko nie krzycz.... ;) ...............................................🌻........................................... Dzień Dobry! To ja! miłego dnia życzę! jak się dziś czujemy? wyśmienicie? a to świetnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociak
i jak lepiej, już przeszło wkórzenie, czy nie chcesz porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociak
i jak lepiej, już przeszło wkórzenie, czy nie chcesz porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju Behemot...normalnie mnie zaczynasz stresować... no daj buziaczka i juz się na mnie nie denerwuj.......😘!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Femme fatale> pogodziłaś się już z NIM? Nie warto się kłócić... Maja> czy twój nastrój już się poprawił czy nadal jesteś zła? Jeśli tak to poczęstuj się może cukiereczkiem? Justa> a jak tam twoje samopoczucie dzisiaj? Może też chcesz cukiereczka? Mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kochane, co za dzień! kurwicy można dostać, aaaa! ja jush nawet doła nie mam, jestem PIEKIELNIE wkurzona...! po raz trzeci w tym roku szkolnym (na szczęście moim ostatnim) zmienili nam plan zajęć! wobec tak wspaniałego pomysłu chyba się zapytam szanownej pani dyrektor czy mam się uczyć do matury czy godzinami przesiadywać w szkole, bo cięzko będzie robić jedno i drugie naraz, chyba, że mam nie spać... wrrr! tak się wściekłam, że aż biorę cukierka, potrzebna glukoza! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaffe mi się chrzani.... :( Kitty Jane> możesz nawet całą garść zgarnąć na popawę nastroju. Faktycznie wredniara z tej waszej dyrki. Wiesz co, myślałam że jesteś starsza. Sama nie wiem czemu :) Chyba pójdę sobie zapalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty kochanie, no co ty? Że cię cukierkami częstuje? :D Cukierka każdy może zjeść nawet mój dziadek czasami zjada - chociaż najczęściej landrynki :D Nie, no przestań!!! Nie uważam cię za żadnego dzieciaka. Tym bardziej że wydawało mi się że jesteś starsza, ale przecież nie chciałam przez to powiedzieć że jesteś jakiś dzieciak. A młodość jest piękna. No i ja staruszką też nie jestem i możemy iść razem na wesołe miasteczko bo nadal je b. lubię. Ale bez składu to piszę. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pączki. Może ktoś chce się poczęstować? Kitty? :D Mniam..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×