Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Justa-> Jak będziesz miała pieniążki to idź! Wykształcenie tak naprawdę jest bardzo ważne. Czasami nawet znajomości mogą nie wystarczyć gdy brakuje kwalifikacji i odpowiedniego wykształcenia. Takie jest moje zdanie. :) Aqua-> słoneczko jest piękne i ciepło jest piękne i wszystko można naprawić. Jeśli to ci mogło by pomóc to możesz się nam wyżalić. Może razem jakieś rozwiązanie się wymyśli. Albo porozmawiaj z kimś ci bliskim. Łatwiej jest jak ktoś cię wspiera niż w samotności... :) Stona-> ja cię normalnie w dupcię kopnę!!!! :D Chociaż może lepiej nie bo jeszcze mi się odwdzięczysz jak mnie teraz przez 2 dni nie będzie... :( Może się kiedyś spotkamy to sobie razem ciacho zjemy, może nawet po zimnym pifku z soczkiem wypijemy (chyba że soczku nie lubisz) :D :D :D Pomimo goączki też staram się optymistycznie do wszystkiego podchodzić. Coś ty na tym karaoke robiłaś że z takim wzrószeniem wspominasz??? ;) W pracy dobrz. Wszyscy w dobrych humorkach bo piątek, ale już bym chętnie do domciu poszła... \"Facet\" :D wczoraj stwierdzil chyba że ja faktycznie się nie odezwę i sam się odezwał. Potam ładnie przeprosił - aż miło :O I pomyśleć że topik był zakładany w smutku... :D :D :D Kitty Jane-> samopoczucie miodzik! - tylko temperatura mnie dopadła, ale czymże ona jest wobec faktu że jutro wolne? :) Idź na zakupy, idź! Tylko nie wydaj za dużo ;) Baw się, spędź miło ten dzień. Ciesz się słońcem i ciepłem. Co jeszcze u was kochane słychać? Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot --> dziękuję :), niestety jest we mnie jakaś tama zabraniająca mi mówić wpros o uczuciach :(, ale chyba rzeczywiście muszę się wyżalić, może będzie to troche niezrozumiałe i enigmatyczne, ale cóż... problemem jest to co zywykle, czyli miłość ;), zawsze myslałam że jestem sama i nikomu nie będzie na mnie zależeć ani też sama nie zbliżę sie do nikogo; przyzwyczaiłam się do tego, sama z własnej woli dosunęłam się od ludzi, nie szukałam przyjacioł. Okazało się, że moje założenia były błędne. Teraz nie wiem co czuję, mam wrażenie jakbym składała się z dwóch osób: jedna z nich jest romantyczką, której zależy na pielgnowaniu rozwijającego się uczucia; druga jest pełan cynizmu, patrzy na świat z przymróżeniem oka i wciąż powtarza, że miłośc to fikcja, fałsz, a ja sobie wszystko wmówiłam :(. Zalezy mi na Nim, nie chciałabym Go skrzywdzić, dlatego też czuję, że powinnam sie odsunąć, ale nie mam sił; co więcej gdy jesteśmy razem bywają chwile, że mam uczucie iż gram, nie jestem sobą :( Powinnam z Nim szczerze porozmawiać, tylko, że sama nie wiem co jest prawdą. Gdzieś zgubiłam umiejętność szczerości i zaufania i nie umiem ich odnaleść :( To coo napisałam, ot wieszchołek góry lodowe, ale na więcej nie mam na razie siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stona, dzięki za zaproszenie, chętnie skorzystam, bom łasuch niepospolity :) z Trójmiasta jestem. a dół mi wczoraj zaczął mijać, słonko za oknem pozytywnie na mnie działa, no i weekend :D za to od poniedziałku zwykle mam gorszy humor. tak, cykl ten ma ścisły związek z pracą, która mnie dobija. ale moje problemiki, które mnie ostatnio przytłoczyły, trochę się rozproszyły, więc mam nadzieję, że idzie na lepsze. Behemot, a pewnie, że pójdę, dla mnie edukacja zawsze była bardzo ważna i na razie do się nie zmieniło. Aqua, faktycznie masz problem... przemyśl to sobie najpierw sama, później szczera rozmowa. miłość... często sprawia kłopoty. a jak człowiek sam się w tym wszystkim zagubi... ale to minie, czas na wiele rzeczy pomaga. i tak będzie to, co Ci w gwiazdach pisane. główka do góry, poradzisz sobie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqua kochanie myślę że dużo ludzi ma taki problem bo w dzisiejszych czasach jest naprawdę różnie. Ale bez ryzyka nic nie zyskasz! Pomimo że taka młodziutka jestem jeszcze przejechałam się już na wielu osobach którym zaufałam. Mój były facet zdradził mnie z moją przyjaciółką. Byłam pewna że nie zaufam już kolejnemu facetowi. Ale to nie jest tak bo różni są ludzie. A jeśli chodzi o twój problem z okazywaniem uczuć to też nie jest to dziwne. Może to czasem nawet lepiej nie odkrywać wszystkiego co w nas się kryje bo może to ktoś wykorzystać przeciwko nam. Ale chociaż jedna bliska osoba jest nam potrzebna ( tak mi się wydaje ) Jeżeli nie potrafisz się z nim rozstać to dobrze. Posłuchaj lepiej swojego serca a nie rozsądku. Czasami naprawdę lepiej na tym wyjdziesz. Oczywiście najlepsza była by szczera rozmowa, ale jeżeli nie czujesz się na siłach to może lepiej poczekaj jeszcze. Może dorośniesz do tego by móc być w stosunku do niego szczera i by przestać grać. A póki co postaraj się nie być wredniakiem w stosunku do niego ;) Wydaje mi się że nie warto nic burzyć jeżeli on jest ok w stosunku do ciebie. A ile masz lat i ile z nim jesteś jeśli mogę spytać? 🌻 dla ciebie słonko. i naprawdę nie ma sensu się zadręczać. Życie jest tylko jedno i trzeba z niego korzystać. Życzę ci przede wszystkim szczęścia.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa-> to my do ciebie na wakacje jeździć będziemy, a do mnie możecie przyjeżdzać o każdej porze roku :D Bo i tak nic pięknego tu nie ma ;) Masz rację z tym czasem. Też uważam że Aqua musi dać sobie czas. Do wszystkiego się dojrzewa. ❤️ cieszę się że ci humorek dopisuje lepszy. nIe ma się co smucić bo i tak świata nie zmienimy. Ważne żeby nie wyolbrzymiać drobnych problemów i niepowodzeń - niestety nie zawsze to potrafię :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie prawie 9 rano siedze sobie za kilka godzin ide do dentysty musialam czekac prawie 2 miesiace na wizyte no ale dobry dentysta u nas pogoda deszczowa no ale nie zamierzam wpadac w depresje Kity Jane o tak zakupy to dobry pomysl na poprawienie humorku:) Behemot super ze nie macie matmy ja nigdy nie probowalam zdawac na psychologie bo zawsze sie balam matmy to moja fobia a tutaj sprawdzalam szkoly i wszedzie maja jakies zajecia z matmy no ale moze wkrotce cos znajde:) tak musze sie wybrac do lekarza :) Justa super ze mamy takie same zainteresowania ale ja jeszcze nie jestem na 100% pewna co bym chciala robic tutaj hihi Stona-wyjechalam z milosci poznalam go na czacie przyjechal do Polski po kilku miesiacach ,pomieszkalismy przez kilka miesiecy razem czekajac na wize narzeczenska no i wyjechalam teraz jestesmy rok po slubie:)Jestem szczesliwa:)ale czasami rozdarta pomiedzy Polska a Usa brakuje mi ludzi , kultury ,rodziny ,polskiego jedzonka byc moze pojade na swieta ale jeszcze nie jest to pewne na 100% No jak tam humorki dzisiaj slyszalam ze u wiekszosci ladna pogoda takze spacerek albo zakupki z kolezanka zalecane(boze jak ja nienawidze sama tu chodzic na zakupy nie mam tu zadnych znajomych wogole brak Polonii ) Kity Jane a jakie ciasto pieczesz ?mniammmmm ja sie od razu czestuje:) pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie prawie 9 rano siedze sobie za kilka godzin ide do dentysty musialam czekac prawie 2 miesiace na wizyte no ale dobry dentysta u nas pogoda deszczowa no ale nie zamierzam wpadac w depresje Kity Jane o tak zakupy to dobry pomysl na poprawienie humorku:) Behemot super ze nie macie matmy ja nigdy nie probowalam zdawac na psychologie bo zawsze sie balam matmy to moja fobia a tutaj sprawdzalam szkoly i wszedzie maja jakies zajecia z matmy no ale moze wkrotce cos znajde:) tak musze sie wybrac do lekarza :) Justa super ze mamy takie same zainteresowania ale ja jeszcze nie jestem na 100% pewna co bym chciala robic tutaj hihi Stona-wyjechalam z milosci poznalam go na czacie przyjechal do Polski po kilku miesiacach ,pomieszkalismy przez kilka miesiecy razem czekajac na wize narzeczenska no i wyjechalam teraz jestesmy rok po slubie:)Jestem szczesliwa:)ale czasami rozdarta pomiedzy Polska a Usa brakuje mi ludzi , kultury ,rodziny ,polskiego jedzonka byc moze pojade na swieta ale jeszcze nie jest to pewne na 100% No jak tam humorki dzisiaj slyszalam ze u wiekszosci ladna pogoda takze spacerek albo zakupki z kolezanka zalecane(boze jak ja nienawidze sama tu chodzic na zakupy nie mam tu zadnych znajomych wogole brak Polonii ) Kity Jane a jakie ciasto pieczesz ?mniammmmm ja sie od razu czestuje:) pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark elf -> dzisiaj to będzie murzynek (ponieważ cierpię na brak bardziej wyszukanych ingrediencji, brak kasy również, więc skok do sklepu odpada..) ps. tesh nienawidzę matmy, właściwie wszystkich przedmiotów ścisłych, na szczęście prawie wszystkie jush skończyłam...uffff... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kity Jane murzynek mniam nawet mi nie mow bo juz ekran zaczelam prawie lizac i sie slinie:) nawet mi nie wspominaj o matmie bo na sama mysl juz sie poce i robie czerwona ja mam ta fobie z podstawowki zaczela sie w 7 klasie zostalam zawstydzona przy tablicy przed cala klasa przez ta wredna matematyczke bo czegos tam nie umialam rozwiazac czy policzyc i od tamtej pory tak mam po prostu mam fobie i nie chce miec juz nic wspolnego z matma ohhh ten murzyn dobry dobry jem go teraz w wyobrazni mniamm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stona
Dziewczyny cholera HELP!!! Dopieprzylo sie do mnie jskies badziejewo:(Do jasnej ciasnej.....faceta...:( Ja juz wytrzymac nie moge!!! Tak sie przytulic i pocalowac...;( I wroce do siebie na WSM a tam sami mundurowi...ale to chamy cholerne w sobie zabufane!!! Ostatnio z jednym przezylam romansik.... Behemotku>dobrze ze Twoj facecik sie odezwal first:)A piwko jasne ze lubie...mniamu mniamu;)Goraczke jeszcze biedactwo masz?:(Przez dwa dnie Cie nie bedzie:(Jak mozesz mi to robic....?;) Aqua>uwazaj zebys nie przegapila czegos waznego czasem mimo ze mozna cierpiec warto zaryzykowac... Justa>czuje ze moglybysmy sobie podyskutowac na temat slodyczy....;) Kittty Jane>czo pieczesz?Juz mi slina cieknie!!! No dziewczyny w srode jaks imprezka mi sie szykuje na powitanie nowego roczku akademickiego:P Ja piernicze musze sobie jakiegos samca dorwac bo padne:P Odzywajcie sie teraz bo ja to dol kopieeeee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty Jane > Murzynek! Jej Murzynek. Uwielbiam ! Mniam! To ja taki duży talerzyk wyciągam :O Ja matmę zawsze lubiłam (może dlatego że ją rozumiałam - bo wkuwać to nigdy nie potrafiłam), ale nie aż tak. A psychologia mnie bardzo pociągała. Nie żałuje. Tylko że ja na zaocznych bo do pracki poszłam Dark Elf > moja mama jest w Nowym Jorku i tyż strasznie za nią tęsknię. Tylko że jej tam łatwiej bo dużo mojej rodzinki tam jest. Ale możemy się na wirtualne zakupy wybierać co byś nie musiała sama chodzić! :D O zobacz jakie świetne spodnie po prawej. Co za piękny kolor!!! :D Nie no żartuje! To trochę głupie było :D Buziaczki dla was wszystkich. Może ktoś chce coś do popicia tego ciasta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stona
O materdylo:)Murzynek....UWIELBIAM:))))))) DaRk Elf>na czacie? o ja piernicze ten gosciu o ktorym wyzej napisalam z WSM-mojej uczelni tez zostal na czacie poznany.....ale okazal sie hujem i wszytsko a mnie cos do smiecia jeszcze delikatnie ciagnie mimo ze mnie tak potraktowal w i w sumie nie oszalalam na jego punkcie...ale super mi sie z nim rozmawialo tylko teraz nie wiem jalk wiele w tym bylo prawdy....Ehhh smutno mi sie zrobilo:(Buziaczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stona oddawaj ta lopate mi ! nie ma kopania dolow dzisiaj:)ohhh nie przejmuj sie facetami a na imprezke idz nie ma to jak wsrod ludzi a napewno kogos ciekawego poznasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot, matmy nie macie na psychologii, ale za to pewnie macie statę, która jest sto razy gorsza ;) Stona, a mnie pociągają chłopcy w mundurach marynarskich :) nie martw się, przyjdzie czas, to i facet się znajdzie, być może ten Tobie przeznaczony gdzieś tak czeka na Ciebie. Kitty Jane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde dzisiejszy dzień jest dla mnie chyba najgorszy w moim dotychczasowym życiu :( Nie dość, że spowodowalam wypadek (500 zł mandatu i 6 pkt karnych:() To na dodatek mój piękny maly wychuchany samochodzik poszedł do kasacji, buuuu :( A do tej pory, w mojej dziesięcioletniej karierze kierowcy, nie mialam nawet złotówki mandatu... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stona -> lekarstwo na wszystkie problemy: wyjmuj talerzyk i ukrój sobie tak duży kawałek murzynka, że jak go zjesz, to nie będziesz miała jush siły myśleć o niczym innym... :) dziewczyny, wy tesh się częstujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stona
Kochane jestescie bo tak sie od razu lepiej na duszyczce robi:)Cmoki za to:) A ja nie kopie lopata tylko wlasnymi pazurkami;) Nie no ja tez Justa facetow w mundurach uwielbiam:) ale z wlasnego i kumpel doswiadczenia wiem ze Ci na WSM sa zadufani w sobie nawet jeden na pierwszej imprezie ze starszego roku mnie ostrzegal:P Kitty Jane>ja Ci zaraz pol tego murzynka wpiernicze:P Az sie obslinilma z tego wszytskiego;) Behemotku>ja tez zwsze matme lubilam:)Dwie szosteczki (ze sie pochwale ) z maturki:) Chyba sobie zaraz jakiegos drina strzele;)Pisiac pisiac....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...chłopaków z WSM to ja raczej nie znam...(za mała chyba jestem), chociaż nie, z paroma gadałam, ale nie bardzo mi się podobali, trochę zbyt pewni siebie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stona
A no i wlasnie o to chodzi ze zachowuja sie jakby byli Bog wie kim tacy pewni siebie sa....Napisz cos o sobie Kitty Jane....Ja pierdziele ale mam DOLA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stona -> w piątek nie można mieć doła, nałóż sobie więcej ciasta :) hmmm, jestem z trójmiasta, za osiem miesięcy matura, a potem to bym chciała na filologię angielską albo administrację 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stona
Otworzylam sobie stronke onetu i ide sobie tarota postawic:P A wlasnie bylyscie kiedys u wrozki albo cos takiego???Ja tam zawsze chcialam ale jakos sie nie odwazylam....Ale sobie smetnych kawaleczkow slucham...tak do poplakusiania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty Jane, jesteś z 3city? to może na piwko kiedyś razem, jeśli jestes pełnoletnia ;) ***, nie martw się, mnie ostatnio straż miejska ścigała, też byłam załamana. my tu wszystkie sobie wspólnie pomagamy z doła wyjść :) znikam, miłego weekendu dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa -> jaaasne, czemu nie :) *** - >buuu, szkoda, że straciłaś samochodzik, ale nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot, justa --> dziekuję Wam, trochę nat tym wszystkim pomyślałm i na razie jest mi lepiej :) jestem jeszcze bradzo młoda, i razem ze sobą tez jesteśmy krótko, ale m.in. dla tego mam tyle wątpliwości, boję się zaczynać, by Go nie zranić, złaszcza, że On we mnie wierzy w tym momencie świat wydaje mi się jaśniejszy, a więc \"carpe diem\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Nie mogłam zajrzeć tu wcześniej - a tu prosze murzynkiem częstują :)) Czy dostane też kawałeczek?? Zostało coś jeszcze ???? :D Wieki nie jadłam murzynka mniaaammm :)) Dark elf - ja wiem co chcem zrobić ze swoim życiem - ale w naszym pięknym kraju nie mam szans na realizajcę marzeń ... a przecież moje marzenia są takie prozaiczne ... Ale nie ważne - nie myslę dziś o tym - mam zachować dobryhumor ;) Aha - kierunek - pedagogika - po tym jetesm i to dalej chcę studiować - tylko nową specjalność :) Wiesz - moja kuzynka też wyjechała do USA - jest w Bostonie - zna tam sporo Polaków - a Ty w jakim mieście jesteś? Justa - ja też nie mam zbyt kaski - w końcu z zasiłku na wiele sobie pozwolić nie mogę - ale rodzice powiedzieli, ze pomogą ... dobrze, ze mam takich suuper rodziców :)) :D Wiesz - zauważyłam że nas coś łączy Justuś :)) Nie mogę sie z Wami zgodzić co do studentów WSMki - przynajmniej tej w Sczecinie. Mój brat ją skończył - raczje nie jest zarozumiały .... Jego koledzy też byli mili dla młodszej siostry - no ale moze mieli interes ;) :D Chociaż pewnie jest też wielu zarozumialców - nie można uogólniać. Stoneczko - aj byłam kiedyś u wróżki - okazała się być starą lubiącą popić kobietą - ale mi głupot nagadała hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellfik>nie mow ze ze Szczecina jestes bo padne:) Wiem uogolnilam ale sporo tam takich zarozumialcow jest...;) Cholera zta wrozka to szczescie mialas...hihihihih:) A ja tak powaznie kiedys myslalm o wrozce ale za bardzo cykor ze mnie ze bzdury bym uslyszla albo zle rzeczy i sie przejela tym a potem sugerowala.No to Ellfiku napisz o sobie cos wiecej....:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonkoo - prawie ze Szczecina .... z okolic mniej więcej :)) A więcej o mnie ??? Hmm - nie mam pomysłu co mogłabym napisać ;) Czyli Ty jesteś ze Szczecina ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak sie wlasnie zastanawiam...A mam dola dzisiaj cholernego takiego ze az mi siw wyc chce na caly glos!!!!!Pieprzone zycie:( Ellfiku>ja tez nie jestem konkretnie ze Szczecina ale bardzo bliziutko mieszkam:)A Ty jak dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×