Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

...menu to sałatka makaronowa, warzywna, żurek, pieczone mięsko, jaja w majonezie..... i oczywiście wszelakie przystawki zakupione w sklepie :) może coś jeszcze ale z tej radości, że lada moment idę do domu zapomniałam :D ...a co do planów urolpowych to poumawiałam się z koleżankami (zaległe spotkania na pogaduchy) na każdy dzień z inną :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizzi - no wiosny na bank nie ma u mnie , napadalo wczoraj cal sniegu :( i jest -2 celciusza :( ....i jestem w pracy.... i mam PMS .....wrrrrrrrrrrrrrrrrr ...ale mam dzis humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa witaj w klubie pms :P Ewa witaj 👄 Fizzi, to świetne plany.... ja ciagle jestem do tyłu, jesli chodzi o spotkania z kolezankami :( brak czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z jedna kolezanka nie widzialam sie juz od listopada....z dzwonieniem tez ciezko, bo ona nigdy nie ma minut ( tlumacze jak dziecku, k. zmien plan, i tak placisz po $120 za telefon - plan ma 600minut za $49.99 : zmien na 1000 minut, bedziesz placic $79.99 ...jak grochem o sciane juz 2 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest tak, że jak ja mam czas, to druga strona nie może, albo odwrotnie :D co tu taka cisza?? umyłam włoski i niedługo trzeba iść spać, bo jutro idę święcić co nieco - patrząc na pogodę, to trzeba będzoe chyba iść z parasolem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, musialam poskladac ciuchy z suszarki i wypakowac zmywarke :D Proza zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) wyświęciłam, co trzeba :) przy okazji zgubiłam jedną pisankę :P teraz robię sałatkę :) gyrosa... najlepszego :D:D:D:D co robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym nie wpadla pozniej Zycze Wam Dziewczynki wesolych Swiat Wielkanocnych i mokrego Dyngusa! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci... gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuję Cię i przygarnia, ponieważ jesteś kimś specjalnym. Życzę Ci dnia pokoju, Szczęśliwości i radości......nie tylko od Swieta...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór!! nie przeszło mi dalej, więc te święta niestety nie są wesołe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowych pisanek, na stole pyszności. Mokrego Dyngusa, wspaniałych gości. Niech to bdzie czas uroczy. Życzę miłej Wielkanocy. Zdrowych i pogodnych Świąt!!! To dla wszystkich, którym nie mogłam wysłać inaczej życzeń. A dla Ciebie Swinkowa wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych sukcesów w życiu osobistym i w tym zawodowym, szczęścia w miłości i nie tylko, uśmiechu w każdym dniu, i samych życzliwych ludzi na swej drodze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga - bardzo dziekuje za zyczenia :) a ja siedze dzis w domu i nie robie nic....kurcze , jakiegos dola zalapalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganga
hej pisze tu pierwszy raz..... mam dloa jak nie wiem co.nie umiem sobie znalesc miejsca.jeszcze do tego taka daremna pogoda...ehhh szkoda slow ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×