Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Witaj Kitty! :) Cieszę się że tu jesteś... szkoda że wychodzisz.. :( Znowu sama zostanę.. U mnie ok. Miałam trochę nieprzyjemnych sytuacji, ale jakoś leci. Muszę dzisiaj zapłacić za szkołę :( W sobotę spiłam się nieźle i wczoraj bardzo źle ze mną było. W takich mometach obiecuje sobie że nigdy więcej ani kropli alkoholu do ust. Obiecanki cacanki :D A co u ciebie Kituś? Jak tam szkoła? Co w domu? Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobiłam sobie dzień kompletnie wolny i poszłam na zakupy...dzisiaj chyba jednak będę musiała wziąć się chociaż trochę za robotę... wiesz co, jednak to wolne strasznie rozleniwia, z drugiej strony dopiero teraz widzę, jak bardzo byłam wyczerpana... zajrzę później, oki? trzymaj się przez ten czas behemotku, zostawiam czekoladę na osłodę... 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka? No cóż, hm... Kitty twoje wyjście jest ci wybaczone :D Odpocznij sobie nareszcie. ❤️ dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam :) Co tam słychać? Kitty miłego odpoczynku :) Behemotku każdy tak sobie obiecuje..hehe...to tak jak z odchudzaniem..:P A fotki jak na razie dostałam tylko od Ciebie :P, hehe. 😭 ;) Mmm...czekoladka..mniam...ja mam rogaliki z czekoladka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry kobi8etki :)) Ja tylko na momencik :) zaraz idę robić spagetti na obiadek :) behemotqq 👄 - biedactwo - co Ty robisz w pracy ????!!!!! nie, zebym sie nie cieszyła, ze Cię tu widzę ..... ale pewnie wolałabys sobie w domku odpocząć :) malutka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, odpisałam ci już. Bawcie się dobrze. Nie smutkaj. Kiedy Tomek wraca? Co jeszcze słychać? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> nie żebym się nie cieszyła że mogę tu z wami być... ale też wolałabym w domku posiedzieć.. :D Jutro sobię odbije... Nie ma nic do roboty. NIC. Wszyscy się nudzą i zrzędzą po co tu jesteśmy. Też tego nie rozumiem. Co słychać? Jak mija dzionek? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia
Kurde ja tez bym wszystko dookola rozniosla....chandra+jesien+zespol napiecia przedmiesiaczkowego...wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia> 🖐️ A co ja mam powiedzieć skoro muszę siedzieć w pracy gdy większość normalnych ludzi dzisiaj sobie w domciu odpoczywa? :D To minie. Głowa do góry. Poczęstuj się czekoladką. Nie daj sie chandrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku przyjeżdza 22 albo 23 grudnia...i bedzie az do 1 stycznia! Masz racje..jutro sobie wszystko odbijesz! 🌻 Elffik spagetti mniam! zazdroszcze..;) ja dzisiaj robie kotlety i frytki ..bo tylko tyle udalo mi sie wygrzebac z lodowki :P Smacznego Asiunia idz na basen...czasem potrafie plywac az do upadlego..ale w sumie wole biegac :P dopoki nie padne ;) Trzymaj sie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też dzisiaj zrobię spagetti. Smaku mi narobiłyście. Niedobre. Malutka> to bbbb dużo czasu do 22 grudnia. Jak ty to wytrzymujesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja musze sie zadowoli tymi okropnymi kotletami..ale może Tomka gdzieś wyciągne.. Behemotku cieżko czasem..ale staram się jak moge..Zreszta codziennie dzwoni..chociaż to nie to samo..ale zawsze coś :) Dużo sie ucze..wchodze na kafe :P, jeżdze na konikach..spotykam sie z przyjaciółmi..jakoś to bedzie...bo musi..dam rade bo jak nie jak to kto :P...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie zupkę z torebki którą zgarnęłam z szuflady w domu. cieszę się że ją wzięłam bo kantyna zamknięta a mój żołądek nie przyjmuje tego do wiadomości. Czas mi bardzo wolno dzisiaj mija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku smacznego.. Ja wlasnie znalazlam w kieszeni batonika..hehe..pewnie mi Tomuś wsadził do kieszeni raniutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam i szukam i szukam... ale ani w mojej kieszeni, ani w torebce nie ma batonika.. :( Chyba mi Tomek nie włożył.. :D :D :D Drań. Złoże dzisiaj zażalenie. A co? Ja też chce batnika. O której twój ma przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki to łobuzy ;) Chcesz batonika..to łap pół! [pół batonika] Miał przyjść o 14..ale zadzwonił,że musi jeszcze iść do lekarza..wrr...bo rano nie zdażyliśmy..Myśle że do 16 powinien już być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, faceci to dranie :) Dziękuje że przynajmniej ty się ulitowałaś i połóweczkę pod nos podtykasz. Mniam Mrrr.. Dobre jest to że przynajmniej ze mną do 16 posiedzisz... :) Zaśpiewajmy może coś na osłodę dnia? ty zacznij.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Msm nadzieje, ze smakowało :) Hej gdzieś tam znad czarnej wody siada na kon kozakmlody.czule żegna sie z dziewczyna jeszcze czulej z ukraina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miał gitare..to bym na niej grał... za te czarne cudne oczeta serce dusze bym dał... (jedna z moich ulubionych:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, hej sokoły omijajcie góry, lasy, doły.... :D Idziemy na Idola! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..ja pieje jak kogut :P hihi.Behemotku musze isc moja Droga..miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty> gdzie ty się włóczsz całymi dniami? Nie wstyd ci? To dopiero podejrzana sprawa :D co nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki.Trochę późno....Miałam dziś dużo pracy - TAK NIE OSZCZĘDZILI MNIE!!! doskoczyłam na chwilkę do komputerka by się z wami przywitać. Maduuuuusiu! pozdrawiam ciebie i twoją połowicę. Bechemotku,Malutka, Inga. Elfik- TRZYMAJCIE SIĘ!!! KARAANI- TY TEŻ. I WSZYSTKIE OBECNE I PRZYSZŁE FORUMOWICZKI [ kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Ja tu wpadłam i nikogo nie ma ... jejku , ale mi smutno ....... Ściskam Was na odległość i życzę miłego święta jutrzejszego :) kitty>>>>odpocznij sobie , słoneczko :) od cięzkiego żywotu ucznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, no właśnie odpoczywam, tyle że przegapiam wszystkie wpisy...a w środę to pewnie będę miała takie kongo w szkole, że znowu się pogubię na kafe...ojoj.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kobietki! ...........😘........... behemotku! ależ Ci wspolczuje..... dziś? w pracy? i ewciusia żyły sobie wyprówa? biedactwa!...........😍.......... podłośc ludzka nie zna granic!!!! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×