Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość kaliaa
dobry wieczór dziś mamy dziewczynki prawda ? A buu nie było mnie w domku dwa dni jak wyszliśmy wieczorkiem w sobotę na jakieś 2-3 godzinki tak wrócilismy dziś rano muszę powiedzieć że to były najdłuższe "2-3 godzinki" w moim życiu. A poza tym to miałam bardzo pracowity dzień, wysprzatałam całe mieszkanie, i pół dnia spędziłam w kuchni bo piekłam"czasochłonne" ciasto - śmietanowca, ale najgorsze jest to, że to moje ulubine ciasto a ja go nawet spróbować nie mogę bo obiecałam je siostrze (teściowie do niej jutro przyjeżdżają). W każdym razie tak chodzę koło tego ciasta spoglądam na nie i ono mnie strasznie korci, a muszę go jeszcze pilnować przed mężem - ciężkie wyzwanie przede mną, ale moż damy radę ;) Behemotku dziękuję za zdjęcie :) Elffik na Ciebie sie obrażam za brak rewanżu :( A wszystkie dzis obecne i nieobecne mocno pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta powyżej to byłam ja tylko mail pomylił mi się z nickiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojo
mało światła dziewczynki, mało światła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm witaj kojo rozumiem, że nawiązujesz do tytułu topiku i to jest twoja rada na nasze bolączki ;)? Hm, zeby to załatwiało sprawę to fajnie by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. I wyjechał,w nocy o 5...chyba zaraz mnie coś strzeli...Jak zamykałam drzwi to już do oczu łzy napłyneły..i sobie popłakałam...Smutno mi... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpacz
Mam doła.W nocy zerwałam z ukochanym.Nie zasłużył na moją miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpacz..główka do góry...Jestem z Toba! Przykro mi...Pewne mądre osoby niedawno mi powiedziały \"czas leczy rany\"... obojętnie o co chodzi..Jedne leczy szybciej..drugie wolniej..Powiem Ci jeszcze,że na stara miłość,która nadal boli...najlepszym lekarstwem jest nowa miłość...Trzymaj się cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozpacz
Dziękuję malutka,tak mi potrzebne teraz takie słowa jak Twoje.Dobrze,że tu jesteś...Gdyby nikt się nie odezwał, czułabym się opuszczona,do niczego, po prostu strasznie...Dziekuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Witam Was już w środę , choć dziś jeszcze wtorek :) Pewnie wypoczęte wróciłyście do pracy ........ Jak Wam minął weekend ?? Ja jeszcze nie przeżyłam tak miłego święta niepodległości , spędziłam ten dzień ( cały !!!) z moim Kochaniem . Było świetnie ... Takie święta to mogą być , ech ... ;) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki, tak naprawdę to wcale nie jest dobry bo mi się chcę spac i jestem zmeczona, i nie chcę iśc do pracy tylko do łóżeczka, i chcę żeby już był piątek :( Oby ten dzień się jak najszybciej skończył, pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane dziewczynki. Mam dzisiaj sporo zaległości do nadrobienia w czytaniu i pisaniu też. Myślę, że dzisiaj trochę tutaj z Wami posiedzę. Mailiki muszę dziś powysyłać bo ostatnio się ociągałam. Duzo się tutaj działo przez ostatni tydzień, ale mam nadzieję że nie zapomniałyście o mnie. Pozdrawiam Was Wszystkie zdołowane i te niezdołowane. Buziaczki dla Was. 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Inguś> jak mogłybyśmy o ciebie zapomnieć? 😘 dla ciebie. Co słychać, zapracowana kobietko? Kalia> dzień dobry. Czekam na rewanż co do zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! 😡 Dzisiejszy mój poranny komentarz ograniczę do krótkich nastepujących zdań: Mam okres!... Mam gościa!...... przez którego się nie wyspałam!..... !!!!!! I kurna mam paprawki w ten weekend a powyższe zdażenia i osoby raczej nie skłaniają mnie ku dogłębnemu wnikaniu w tajniki bankowości i k..wa finansów pie...........ych!!!! .................................................................................... A poza tym ......miłego dnia!!! .....:)........😠!!!!!!!!.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani, Madusia> 🖐️ Maduś> prosimy o spokój :D Okres to nie koniec świata :) Dobra, dobra.. rozumiem. Poczęstuj się delicjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie mogłam się wyspać?!!! dlaczego ,,gość\" mimo, że w warszawie ma dwóch braci, szwagra, siostrę z mężem musiał akurat kurna w środku nocy przyjechać do nas????!!!!!! ja rozumiem, że z dalekiej finlandIi ale k..a dlaczego do nas??!!! Dlaczego jest taki k...a nietaktowny i musiał sie k....a wygadać o 3 w nocy??! !wiedząc ze musze wstać o 6tej?!!! dlaczego z niego taki buc mimo, że ma tytuł doktora jest kompletnym chamem i kretynem pozbawionym kompletnie inteligencji emocjonalnej!!! dlaczego!!??? dlaczego (??!!) wczoraj zamiast do kina poszłam obżerać się pizzą, bo kolega zadzwonił do toma i tom myk! kurna do kumpla a moje kino to k...a pies!!! dlaczego!!!??? dlaczego będąc w tak jak mi się wydawało zaangażowanym związku nie mogę zadawać czasem niedyskretnych pytań nie obrywajac przy tym zimnym wzrokiem!!!????? dlaczego mój facet wychowuje dziecko swojej siostry przez telefon??? i tylko dlatego że jest samotna i to jego siostra to musi być najważniejszą osobą w jego życiu? czasem mam wrażenie że przeszkadzam, jak ona przyjezdza mam symptom 5 koła.............dlaczego? dlaczego??!!!! dlaczego czuje że jestem zazdrosna a chyba nie bardzo mam powód??!! bo mam okres?? 😭 \"..........rycz mała rycz, płacz maleńka płacz.... masz to u mnie od dziś........\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mysle, że to zły sen. jest świetnie, cudownie, facet jak marzenie........ ale czasami mam go dość.. czasami za bardzo mu się przyglądam i wydaje mi się że nie jest tylko mój, że muszę sie nim dzielić......normalka, tylko troche inaczej to wygląda samo dzielenie sie wygląda tak że prawie nigdy nie jest tak jak ja chce nie bardzo, bardzo często nie mam tego co bym chciała często wychodzę na ta złą, zazdrosną, mało wyrozumiała, zaborczą. ale jeżeli ja kocham najbardziej na świecie, potrafiłabym poświęcić się jak dla nikogo innego, rzucam wszystko i biegnę ................ życie bym oddała......... to jezeli ktoś mnie nie kocha tak samo, to ja nie chce inaczej............to chyba normalny romantyzm, że chcę by ktoś dał sie za mnie ukatrupić....... jezu! jakis k...a gówniarski kryzys tożsamosci przechodzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia, kofana, to przez okres, mówię Ci, ja wtedy baranieję i staję okoniem i zazwyczaj mówię NIE zanim jeszcze pytanie padnie... choc z drugiej strony, być może dzięki okresowi, udało sie Tobie wylać z siebie ukryte zale - anie mozesz ich wylać na głowę swojemu manowi??? a goscia trza było spuścić:-( w kazdym azie, trzymaj sie i najlepiej kup sobie najlepsze pod słońcem witaminki o nazwie BODYMAX. to zestaw witamin minerałów z dodatkiem wyciagu z korzenia zen szenia, wplywa na psychike, nie musze dodawac - pozytywnie. Jak miałam doła i kryzys osobowościowy, bralam nie wierzac, ale cos mi pomoglo:-) Dziewczyny pozostałe witam cieplutko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEN od CONCORDII
Witam Drogie Panie. Chcialem tylko Wam przekazac,ze CONCORDIA jest w szpitalu w ciezkim stanie.Jadac do pracy z kolejnym zwolnionkiem,miala ciezki wypadek,byla po lekach i nie powinna prowadzic.Jest w spiaczce.To jedyna Kobieta,z ktora moglem rozmawiac po odejsciu ode mnie zony.Modlcie sie za Nia...To cudowny Czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szam! czytałam u Ciebie o bodymaksie..... ale może bardziej by mi pomógł bioxetin \\ prozak? dobra, pokrzyczałam, popłakałam juz mi troche lepiej............ skocze po melisę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten od Concordii, nie znam jej, ale bede o niej myslec, na pewno sie uda i wyzdrowieje. Bardzo mi przykro:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia, chcesz bez łeb dostac! zadnego prozaku, znam jedna taka co brala - nie polecam!!!!wez bodymax, podziała, a przy okazji wzmocni organizam osłabiony jesienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu! To co czujesz jest normalne i zdrowe.Chciałabyś żeby tak samo kochał, czuł a nawet myślał - byłoby fajnie.Mówisz- on rozumie - nie musisz tłumaczyć albo przepraszać bo źle ztozumiał.Patrzysz a on wie co chcesz powiedzieć.Kochasz i wiesz , że jemu tak samo intensywnie bije serce. TY W NIM A ON W TOBIE - jak bym to określiła. Przykro ale takie są wyobrażenia naszej idealnej miłości.Jesteście układem dwóch osób - innych.Inne są wasze przeżycia, zdobyte doświadczenia, usposobienia.....Podobnież ludzie mogą stanowić jedno ciało ale czy napewno? Pozostaje zacisnąć zęby, przemilczeć...może to jedyna radaJeśli kochasz- dużo zniesiesz - w końcu jesteś kobietą!!!!!! 🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten od Concordii, jesli chcesz porozmawiac, zagladaj tutaj! bedziemy ciepło o niej myslec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, Efciusia> 😘 Miło mi was \"widzieć\" Dobrze że jesteście. W poniedziałek sama jak palec prawie siedziałam :( Ten od Concordii > powiem ci szczerze że nie wiem czy ci wierzyć. Ale jeżeli to prawda to życzę powrotu do zdrowia Concordii. I będę o niej myślała. Buziaczki dla wszystkich. Madusia> nie przejmuj się. Mam tak jak ty. Raz jest dobrze a raz... Teraz właśnie jest źle. Wszystko co Tomek zrobi mnie wkurza. Cóż.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotq!q! :) Nie mam aktualnie problemów tego typu ale żyję operacją mojej przyjaciółki.......za dwa tygodnie będzie miała bardzo poważną operację oka no i boję się........naprawdę.To młoda dziewczyna.Staram się wierzyć, że będzie dobrze.....ona też.To wszystko stało się nagle, z zaskoczenia.Gdyby mogło być już po wszystkim - najgorsze jest to oczekiwanie - i ta nasza polska biórokracja - 1000 świstków zanim pomogą człowiekowi - ręce opadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×