Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

:O Kurcze, zaczynam się o was kobietki martwić. Karaani > może jakieś kolorowe śliczne cukiereczki chcesz połykać? One powinny ci pomóc, znaczy , hę... smakować ci powinny :D jej, ja w piątki nie mogę za bardzo bo ... zarezerwowane już mam dla mojej mamuśki :) :( nie wiem co się dzieje! Moje słonko zaprosiło mnie do kina i na chińszczyznę ????? -co jest grane? Jakoś tak w tygodniu to mu sie nie zdarza... :O Zdradza mnie, czy jak :) Jestem w szoku. ha ha ha hi hi hi ho ho ho oooo..... ............ ? :O Może jemu jakiś kafta... sweterek z długimi rękawkami ( zima się zbliża, cieplej mu będzie) by sie przydał... Szam w której części Warszawki mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak zwykle jak ja jestem to nikogo nie ma, ale co tam poradze sobie sama jak zwykle :) Dziewczynki ja mieszkam bardzo bliziutko warszawki więc jak bedzie spotkanie to bardzo prosze i mnie brać pod uwagę no chyba, że nie chcecie co? Hmm jeszcze mam jedną prośbę i czy ja dostane od was zdjęcia czy ktośmi je prześle ? ja też Wam mogę się zrewanżować więc??? Na rzie jeszcze nie czytałam co tam dzisiaj popisałyście ale jak już przeczytam to też coś naskrobie. Póki co zmykam napisac maila do elffika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim.. Strasznie sie czuje..nawet nie mam siły czytać..mam takiego dołka.. Moja kolezanka zmarła.. :(...Kąpała się i zatruła sie tlenkiem węgla..miala chyba z 40% tego swinstwa w sobie!!! Probowali ja odratowa..lezala kilka dni,,pod respiratorem..ale zmarła..byla jedynaczka..:(.. Tak współczuje Jej rodzicom...Boze i to przez jakis pie****ny piecy!!!Tragedia..a zeby tego bylo mao wiecie co prokurator wymyslil..ze to rodzice chcieli ja zabib!!Boze mi sie to wszystko nie miesci..nie dosc ze taka tragedia to jeszcze ludzi w taki sposb traktuja!! Zle sie czuje,a Tomka nie ma..nawet nie mam z kim pogadac...Nie moge sie niczego nauczyc a jutro mam bardzo wazny sprawdzian..Bez sensu to wszystko jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo mi przykro, wspólczuję Ci malutka pamietaj nie jesteś sama jesteśmy z Tobą, ja i wszystkie nasze dziewczynki. Nie zamartwiaj się tym nic nie wskurasz a tylko się denerwujesz. Ja Ci dobrze radzę zajmij się nauką, to i sprawdzian na tym zyska i Ty się oderwiesz od smutków. sciskam cie mocno, proszę Cię nie smuć się już mam dla ciebie taki ślczny 🌻uszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalia dziękuje ;(..starałam sie pouczyć,ale coś mi nie wychodzi...nie moge przestac mysleć... Dziwnie sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pojde juz spać... :(...Chyba dobrze mi zrobi.. Dobranoc Wszystkim...👄.. 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ......... tak mi przykro ..... nie wiem co napisać ..... tylko to, że przygnebienie w końcu minie ..... czas jest najlepszym lekarzem .... kiedys dawno mój kolega - a właściwie jedna z pierwszych młodziutkich miłości - rówież zatruł sie tlenkiem węgla .... wraz z nim jego mama i tata .... tylko siostra przeżyłą - a to dlatego, że była daleko od domu w ta straszna noc .... najbardziej bolało mnie, że nie wiedziałam o jego / ich śmierci - że nikt mnie nie poinformował .... ehhhh wpsomnienia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki, jutro Madusi poczujesz się na pewno lepiej zobaczysz Elffik czy dostałaś ode mnie maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka pomyliłąm sie zamiast madusiu powinno być malutka sorrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalia - dostałam :)dziekuję :) i ......... juz nawet odpisałam :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalia - ten meil od .......... z zapytaniem czy doszło to od Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak doszło juz ci odpisałm troszke a teraz naprawdę ide już spać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu udało mi się być pierwszą ;) życzę nam wszystkim miłego dnia, oby sie jak najszybciej piątek w pracy skonczyła , a jak najdłżej trwał \"domowy-imprezowy\" piątek 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Przespalam sie..jakos czuje sie dziwnie..Nie moge uwierzyc,że już nie bede mogła zadzwonic \"cześć asiok,wskakuj w buty i idziemy do miasta\",tak jakos dziwnie...ech...tak sobie myśle..czemu to jakis bandyta się nie zatrul, tylko osoba z dobrym sercem,co nigdy nikomu krzywdy nie zrobila.. :( Ech..chyba zaczne sie powolutku zbierac do szkoly.. Miłego dnia Kochani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka wiem, ż eto banalne, tak bardzo prawdziwe \" czas leczy rany\" Będzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalia-dziekuję..wiem,ze czas leczy rany...ale mi strasznie smutno i nie moge się pogodzić z tą myśla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Karaani..postaram się czymś zająć..żebym nie myślała... Dziekuje...jesteście wspaniałe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! Malutka> niestety ani ty, ani my nic nie zmienimy, :( Współczuje ci bardzo, ale staraj się nie myśleć o tym ciągle. Tylko ten czas może ci pomóc. Trzymaj się. Jesteśmy z Tobą. 😘 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki! ...............🌻............. malutka! słońce moje! tak bardzo Ci wspołczuję! czas naprawdę leczy rany..... badz silna.... jestesmy z Toba! chodź no tu, przytul sie do cioci madusi... masz czekoladkę niech ci troszkę osłodzi te trudne chwile......... 😍... tylko nie płakusiaj! widzę drogie dziewczynki, że prawie kazda z was kiedyś straciła kogoś bliskiego.... bardzo wam współczuje... i może to chamsko zabrzmi ale ciesze się, że ja nie mam nikogo takiego, kto odszedł przedwcześni.... nie bierzcie do serca..... kalia! w skrzynke zajrzyj! cosik ci wysłałam......... :) karaani! .......😘...... jak tam? polepszyło sie od wczoraj..... wiesz, ten Twój stan był mocno wskazujący............ tylko na co.......... :) behemotku! ...........😘........... zapracowane biedactwo! oszczedzaj sie troszkę! Sądzisz, żę Tom Cię zdradza, bo zabiera cie na kolacyjkę...hehehehe A co ja mam powiedzieć jak do tej pory to było coś normalnego, a teraz od tygodnia nigdzie z nim nie byłam................ zdradza mnie! jak nic!......... :) szam! dzięki!.. :) Pozdrowienia dla elffika!...... 🖐️ Całuski dla ingusi!..........😘.... 😘 ...........😘 ...... Uściski dla Kitty!.........!.. :) SErdeczności dla magdalenazety, concordi, tego kogoś od concordi i wszystkich w ogóle!!..... 🌻.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Babeczki! dzionek mily, teoretycznie, bo 4 dni wolnego przed nami:-) malutka, to przykre i bolesne dosiwadczenie, zawsze to nam, tym co zostaja, ciezko jest sie pogodzic z faktem utraty bliskiego czlowieka. Jesli zachowasz w sercu ja i wspomnienia o niej, to ona bedzie i niegdzie nie odejdzie. Trzymaj sie:-) Behemocie, miesszkam przy Anielewicza, wiec w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś> zdradza mnie jak nic :D :D świetnie się wczoraj bawiłam :) Obejrzałam też Matrixa. Najbardziej mi się jednak podobała 1 część. I kropka! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, kurcze ja mam szkołę na Pawiej. Jutro może znowu będę przejeżdzać koło twojego domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! choc byś nie wiem jak mnie odstraszała i tak pojdę na matrixa.... ciagle jestem pod wrażeniem pierwszej cześci i mimo, że druga była kiepska, trzecia podobno jest jeszcze gorsza to .....hmmmmm i tak pójdę! szam! ja przy górnośląskiej mieszkam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że, się wcisnę.........wszystko takie nowe,Tyle nowych osób....przyjmiecie mnie po dlugiej podróży? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że, się wcisnę.........wszystko takie nowe,Tyle nowych osób....przyjmiecie mnie po dlugiej podróży? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> tak wiem, jak ktoś obejrzał pierwszą i jeszcze obejrzał drugą to i na trzecią pójdzie. :D Dużo ludzi tylko dlatego na tego Matrixa się wybiera ;) Szczerze to zaczyna mi się wydawać że bracia Wachowscy sami nie do końca wiedzą o co chodzi. Ale to może tylko wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do matrixa, to ja sie nie spiesze, druga czesc to byl koszmar, groteska, sentymentalizm az smieszny. efekty przesadzone do granic absurdu, wiec na razie nie ide... bo pierwsza czesc to dla mnie film kkultowy, film zycia, drugi obok American Beauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najfajniejsze jest to ,iz podobniez w odległej przyszłości planuję zrobić jeszcze kilka matrixów....... oby tylko serial nie powstał..... to nieco naruszy moje poczucie estetyki........ cześć efciusia! gdzieś ty się włóczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w stanie zrozumieć, że Matrix kogoś interesuje- ale czy mój powrót to nie Matrix??????? Dzięki Madusiu, że w tym stosie literek zauważyłaś moje imię - POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×