Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość TEN od CONCORDII
❤️🌻👄 To powaznie dziala??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik, qrcze, jak Ty czas znajdujesz Kobiałko???? mnie sie tez marzy fakultet, psychologia albo psychoterapia i nauczyc sie wloskiego! moze kiedys sie uda. no i jeszcze szamanskie zdolnosci wyadaloby rozwinac, i tez nie ma czasu i jeszcze lubie malowac na szkle i tez nie mam kiedy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEN od CONCORDII
O rany....To dziala...I w dodatku wyszla mi jakas usmiechnieta geba...No to wpadlem po uszy...Facet w damskiej toalecie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten od Concordii> My tobie też przesyłamy serca, usta, uśmiechy i kwiatki :D :D :D hi hi. Nie zrobiłeś z siebie głupca. Podziękuj w naszym imieniu Concordii za sernik. Przekaż ode mnie czekoladkę rumową z rodzynkami by szybko zdrowiała ;) Concordia ma fajnego kolegę. :) Szam> mojego faceta jeszcze będę musiała troszkę doszkolić, ale się chłopina wyrabia :D Ja jestem z warszawy. Powiadasz że będziesz pod warszawą - po której stronie? Studia są fajne, ale tak ciężko wstać w sobotę ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...... ale ambitne panny..... muszę się wziać za siebie............. może uda sie napisać tego licencjeta........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemocie, ja MIESZKAM w wawie:-D PYTANIE, sluchajcie, maluje na szkle i brak mi juz pomyslow i wzorow, moze znacie jakies linki, co, albo stronki??? Ten do...to sie nazywa wejści:-D madusia1, kofana, to sa plany, ale z realizacja juz gorzej niestety:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane kolezanki od komputra! 👄 dla Was. Niestety dzisiaj mam od zawalenia pracy paierkowej i nie mogę posiedzieć przy komputerku. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i jak tylko znajdę chwilke to wszystko przeczytam i nadrobię zaległości. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o droga szam! jestem takim potwornym leniem, że tylko planować umiem........ no bo jak tu napisać tyle stron o rachunkowości finansowej jak się o tym zielonego pojęcia nie ma....... juju..... co ja tutaj robie....?.... też z wawy jestem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam > przepraszam :O Pomyłka :D No, to przynajmniej wrazie czego łatwiej sie spotkać. :) Madusia> dokształcaj się, dokształcaj... tylko cały czas jest probem z wstawaniem... :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś> 😘 i ❤️ dla ciebie. Wracaj do nas szybciutko :) Maduś> ja wiem że ty z wawki, ale spotkać się nie bardzo chcesz :D :D Ja nie wiem, taka straszna jestem :D :D :D Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magduś, wiesz co? :( :( :( Przegapiłam twojego maila z większą ilością zdjęć :( 😭 Dopiero teraz zauważyłam. Podtrzymuje, że śliczna z ciebie dziewuszka :) Dziękuje za zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! no to moze jakies spotkanko skrecimy, co????? Ja tez chce zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! au_dela@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam! od razu nie chce! ja po prostu czasu nie mam!!! dom, szkoła, dom tzw rodzinny, spotkania czwartkowe z rudą blondi, mnóstwo mniejszych spraw które pochłaniają niestety duuużo czasu...... buuuuuu! ale behemuś obiecuję, że jak tylko tego żałosnego licencjata odwalę, to sie schlejemy na bank!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze........fajno by było..... trzeba pomyśleć..... szam...no wyślę Ci zdjątka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia, dziekuje bardzo. To jak z tym spotkaniem bedzie?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc: w ten weekend idę do szkoły. poniedziałek, wtorek wyjezdżam.... od środy ucze się na poprawkę... przyszły weekend- poprawka przyszły tydzień - tylko czwartek zajęty.... jak na razie..........:) przyszł przyszły weekend szkoła... behemuś a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam - no cóż ..... z tym czasme to róznie bywa ;) nie pracuję 9tylko społecznie), ale w zasadzie od niedawna - \"zawsze\" pracowałam ...... i tak to bywa, ze im więcej ma sie zajeć tym wiecej czasu hehe ;) tzn. bardziej sie jest zorganizowanym ... przynajmniej ja tak mam :) co do malowania - nie znam stronek - ale zazdroszczę Ci talentu - ja zupełne beztaslencie - ani śpiewać, ani malować nie potrafię ;) to znaczy śpiewam pieknie - tylko czasem mnie o litosć proszą hihihi ;) :D maduśś - nie przejmuj sie - aj licencjata broniłam na początku lipca a pisać go zaczęłam ....w maju hehe :D - wystarczy przysiąść i pójdzie jak spłatka ;) max jakieś dwa tygodnie i po pisaniu :) a gdzie dla mnie zdjećia ????? dlaczegomoja skrzynka pusta ??? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oł! elffik! zapomniałam o tobie!? niemozliwe wysyłałam zbiorowo! już się poprawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju..... ja jeszcze nic słodkiego nie zjadłam dziś..... a taka ochote na paczka miałam.....no to lecę po niego............. :) elffik, szam - wysłałam ale że ja dziwna jestem może się zdażyć, że coś pochrzaniłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łiiiiiiii tam? wiesz.............. to było lato......sierpień... od tego czasu przytyło się 5 kilo....... eeeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenazet
a ja właśnie żrę ciastka, amiałam się odchudzać!!! ku..wa mać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenozet! kilka ciastek to jeszcze nie zbrodnia...... najwyzej nie zjesz obiadu i troszkę pobiegasz! :) ja zaczęłam wczoraj brzuszki robić...... trzymajcie kciuki bym wytrwała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia za zdjatka superasne dziekuje, cholerne kompleksy:-( - u mnie of course:-( A ja mam prblem, bo ogolnie jestem szczupla, ale jak zjem, to mi sie brzuch jak w 5 misiacu ciazy robi, mowie wam - koooooooooooooooooooooooooszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenazet
Ja też bym chciała ale mam jakąś wrodzoną awersję do wysiłku fizycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani, 1rcze, to jakis smiech szalenczy, dobrze sie czujesz:-o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenazet
ja też mam bebech jak wiadro. Ale trzeba się nażreć słodyczy bo to pomaga na mój "celulitas" (tak mówi mój kolega bo dla niego to cholernie ciężkie słowo) na dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki! buziaczki dla wszystkich -> 👄 jak widać przeżyłam, czyli wróciłam do domu w jednym kawałku, jeszcze tylko rzeź niewiniątek jutro i dłuuuugi weekend! hurra! błogosławię polskie święta! nie ma to jak 4 dni względnego spokoju....amen... dobra... przejdźmy do nastepnej kwestii...proszę mi tu nie gadać o jedzeniu, bo ja powinnam właśnie chudnąć, a nie przybierać na wadze...wrrrr! prowadzę wyjątkowo siedzący tryb życia, więc....wolę nie kończyć...z drugiej strony nie jestem żadnym monstrum, tylko jakiś rygor trzeba sobie narzucićm no nie? boshhh.... coś się za bardzo rozpisałam, chyba przez szkołę...sorrencjo... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! nie przesadzajmy! ja tez ważę teraz 55 kg ale nie czuje sie z tym aż tak zle ,żeby się zaraz odchudzać... po prostu chcę mieć znowu kaloryferek na brzuszku!.... :) a z wysokokalorycznego jedzonka zrezygnuję tylko po 60..........kilogramach! :) choć mam nadzieję, że się tak nie zapuszcze...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEN od CONCORDII
Drogie Panie!!!Czekolade przekazalem."CONCORDIA" DZIEKUJE.A ja dziekuje za slodkie slowa 👄. Kurcze,ale ze mnie lowelas... :) Buziaki dla Pan.Oczywiscie ode mnie tym razem!!!:)Musze juz konczyc.Ale wroce do Pan jutro.Ode mnie🌻dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×