Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Inguś..naprawde mi przykro..Mama na pewno zrozumie..Ale wiem o co chodzi..:(..Może z Mama nie ejst tak źle..i już czuje się lepiej...Buziaczki..Trzymaj się Śłońce i nie 👄 dla Ciebie; 🌻 dla Mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki MAlutka. Przepraszam że nie odpowiedziałam na Twojego maila, ale odpiszę tylko póżniej teraz jakoś nie mam do tego głowy. Trzymaj się. Udanego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej..mialo byc ze nie smuć sie..(wyraz zjadłam)..i potem miala być kropka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś pewnie, ze będzie dobrze zobaczysz jak pojedziesz do domku to mama na pewno bardzo się ucieszy i lepiej się poczuję, a co do tęsknoty to wiem coś na ten temat jak mieszkałam w akademiku to też bardzo tskniłąm za domem, ale cóż dzieci dorastają i opuszczają dotychczasowe gnizda, taka kolej rzeczy.... Malutka widzę że masz już w koncu lepszy nastrój, jak tam z tomkiem na froncie? Leticia ja tez się wkurzam, ze tak naprawde czas mam tylko w weekendy, bo rzeczywiście w tygodniu wiecej się dzieje , ale co tam poradzimy sobie same :) A ja cały dzień od rana dziś sprzatam, jeszcze tylko popastuję podłogi i bedę miała wolne ... Dopiero zjadłam zupkę-zarzutke, ale pierozki chetnie mniam,mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś >>>>jesteśmy z Tobą i mamy nadzieję , że wszystko będzie w porządku ... pozdrowionka :) nie smutaj się , będzie dobrze . Ale chyba nie masz tak bardzo daleko do Mamy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kaliuś :) >> ja jeszcze tylko zjem kilka pierożków z jabłkami , a potem reszta sprzątania ....uff....ta sobota .......🌻.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja weekendzik? Ja zaraz lece do szkoly..brr..ale wracam po 12 :)... Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wekendzik ? fajowy tylko za krótki, a dziś znowu poniedziałek a ja nienawidze poniedziałków, tak bardzo jak mało czego. Nic to nie można się poddawać, trzeba walczyć z tym poniedziałkiem, takze miłąego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Cześć !!!! Jak Wasze poniedziałkowe samopoczucie ?? U mnie inaczej niz zwykle , bo mam niesamowity nastrój - a to chyba poweekendzie , który wreszcie spędziliśmy razem :):):) Jak Wasze plany ostatkowe ?? andrzejkowe ?? Czy się gdzieś wybieracie ?? Jak spędzacie te ostatnie dni listopada ?? A jak ze zbliżającym się mikołajem ?? Czy juz myslicie nad prezentami dla Waszych bliskich i Waszych męzczyzn ???? Pozdróweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kalia :) A kto lubi poniedziałki? Kurcze chyba sie nabawilam zapalanie pluc albo oskrzeli...bo cos ten tego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A ja nie lubię niedziel.Poniedziałki za to bardzo:) ale może dlatego że jeszcze nie pracuję.;)Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swietny nastoj:) Co do andrzejek to jeszcze nie wiem.. A na mikołaja...to nie kupujemy sobie zadnych prezentow..bo i tak nie ma sensu..skoro widzimy sie tuz przez gwiazdka..a On ma jeszcze urodzinki i imieninki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam planów na andzrejki, zauwayłąm że odkad jestem mężatką i moje koleżanki też to jakoiś nie obchodzimy tego święta, w cześniej bywało inaczej.. :( A gwaizdka jeszcze hen, hen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kocie ;) - ale fajnie masz , że nie musisz na takie zizi wychodzić :) cześc Kalio :) Macie rację , nie możemy się poddawać z powodu poniedziałku :) Ja się pocieszam , że mnie weekend nastroił pozytywnie :) i już myślę o piątku !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalia , Kotku >>> czy możecie mi zdradzić jaki długo macie staż małżeński >> Czy długo minęło od dnia Waszego ślubu ?? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka samopoczucie mam duż lepsze,żeby tak jeszcze śnieg spadł.Święta coraz bliżej i jakoś tak przyjemnie mi dzisiaj.Planów andrzejkowych brak na mikołajki nic nie kupię M bo jeszcze nie pracuję i tak jakoś głupio kupować mu prezent za zarobione przez niego pieniążki.Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wziełam ślub 9 sierpnia tegoż roku :).Wcześniej znaliśmy się 7 lat i 10 miesięcy(ale długo).I to ja mu się oświadczyłam;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku>>ja tez mam podobny - w sumie tak - prpblemik , ponieważ studiuję i też nie zarabiam , a wiem , że jestem \" skazana\" na 5 lat dziennych studiów i o pracy sobie mogę pomarzyć na razie . Jeżeli mam jakąś kasę to od rodziców , ale ilez mozna od nich wyciągąć ;)Czasami od babci , czasem coś spadnie skądś tam ....( przypadek )... Tez jestem ograniczona w kupowaniu prezentów , bo dostaję mało , a zawsze chciałabym Mojemu dać coś świetnego .W sumie zawsze są to prezenty raczej \"od serca\" i myslę , że mimo to Mu się podobają :) Także moim skromnym zdaniem , Twój \"M\" (?) ucieszy się mimo , że to zrobisz tak jak planujesz .Tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co studiujesz?Ja prawo ale to już chyba wiesz bo wcześniej strasznie psioczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja studiuję polonistykę z j. ang . , tak jakoś wypadło - nie dostałam się na samą anglistykę , ale może to i dobrze , bo jeżeli mi się uda skończyć te studia , to mam tak jakby 2 kierunki . Dopiero zaczęłam , więc poznaję uroki studiowania .... A Ty , Kotku >> który to roczek ??? Nie , nie wiedziałam , że jesteś na pawie ;) Jak Ci się studiuje ?? Studiujesz dziennie ?? A w jakim mieście się uczysz ?? ....🌻.....🌻...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiję na 3 roku(byłabym na 4 ale poległam na prawie cywilnym)-wieczorowo Też chciałam brać 2 kierunek ale nie wiem czy podołam.Małżeństwo bardzo nam służy mniej się kłócimy więcej rozmawiamy ze sobą(ale to może wpływ braku telewizora).Gdyby tylko M bardziej się udzielał w pracach domowych :OI gdyby teściowa mnie nie nienawidziła byłoby super.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki >> właśnie jesteśmy lub wchodzimy w taki wiek , który niesie ze soba te \" okowy \" , ja na razie nie mam w tym temacie żadnych jasnych planów , ale juz wiem , z kim chciałabym w przyszłości się \" zakuć \" , hih ;);););););) Jeszcze mam do Was pytańka właśnie z tym związane , ale spytam , jak wrócę z uczelni , bo na razie lecę :) 3Majcie się pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, buziaczki dla obecnych 👄 i dla nie obecnych też 👄 Narazie jestem tutaj sama buu............................ Dzieki za słowa pocieszenia. Pozdrawiam Was dołkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki..ja sobie w szkole siedze i pisze...mam technologie informacyjna :P.... Inguś...a ja Mama sie czuje? Mam nadzije,ze juz lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Malutka, zobaczymy co wyjdzie, dzisiaj zawieziemy ją do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki 🌻 🌻 🌻 :) właśnie - andrzejki .......... hmmmm - wiem na pewno, ze będę \"szaleć\" w piątek na jednej zabawie andrzejkowej + 18-stce ;) ale to u moich dizeciaków i 18-stka też jednej podopiecznej :) a co z sobotą ... chyba muszę podzwonić po znajomych ..... ehhh ale zapomniałam, ze z kasą kiepsko :0 na mikołaja my sobie zawsze cvoś skromnego kupujemy - bo tu nie chodzi o bogate prezenty - enie jesteśmy dizećmi - ale jakiś ulubiony smakołyk czy niewielki drobiazg fajnie znaleźć przy łóżeczq .......... ale w tym roku hyba będę sama w mikołajki buuuuuuuuuuuu a gwiazdka ... jeszcze daleko, ale ja już wiem co kupię :) miśkowi oczywiscie - bo rodzicom nie mam pojecia ..... i jueszcze 9.12 urodziny braciszka - a juz chyba bedzie w domku ...... co aj mam mu kupić ???? :0 budżet ograniczony ........ moze macie jakiś pomysł ??? i jeszcze jedna prośba o radę - jak pisałam wyżej jedna z naszych dzieciaków kończy 18 lat - prezent oczywiscie dostanie taki wspólny - od wszystkich - ale chciałabym też dać jej jakiś drobiazg tak tylko ode mnie .... w końcu to wyjatkowe urodziny a i wyjatkowe dziecko .... a raczje pannica ;) ale nie wiem czy to tak do końca mi wypada .... i jeśli kupić tpo co, zeby było całkiem nmiezobowiązujące (i oczywiscie niedrogie) ...... macie jakiś pomysł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elffik :) Może kup jej jakąś łądna bransoletke?Srebra..Ja ostanio taka dostałam..starsznie sie ucieszylam (od psiapsioly)..Albo jakis ladny swiecznik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×