Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mijka

kobiety we wczesnej ciąży proszę o radę - piersi

Polecane posty

Gość mijka

mam do was pytanko: podejrzewam ciąże ale sam poczatek 2 tydzien , bolą mnie piersi, ale nie całe tylko po bokach w zwiazku z tym pytam jak bola piersi w ciązy, całe czy nie? przed okresem tez mnie bolą dlatego nie wiem czego sie spodziewac okresu czy dzidziusia.... prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestescie kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to jest całkiem indywidualna sprawa.Zazwyczaj bolą piersi,tylko że u niektórych kobiet całe a u innych po bokach.Nie wymagaj odpowiedzi na takie pytanie.Jeżeli myślisz ze to może być 2 tydzien to po prostu kup test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to jest całkiem indywidualna sprawa.Zazwyczaj bolą piersi,tylko że u niektórych kobiet całe a u innych po bokach.Nie wymagaj odpowiedzi na takie pytanie.Jeżeli myślisz ze to może być 2 tydzien to po prostu kup test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to jest całkiem indywidualna sprawa.Zazwyczaj bolą piersi,tylko że u niektórych kobiet całe a u innych po bokach.Nie wymagaj odpowiedzi na takie pytanie.Jeżeli myślisz ze to może być 2 tydzien to po prostu kup test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka25
ja jestem w drugim miesiącu na poczatku nie byłam pewna czy jestem w ciąży mimo że spóźniał się okres bo to różnie bywa ale właśnie po piersiach byłam już pewna na 100% pewnego ranka wzięłam na ręce moją córkę i ona przypadkiem otarła ręką jeden sutek... jak mnie zabolał, no a piersi to zaczęły boleć póżniej po bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×