Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mycha22

Chcę przytyć!!!!!!

Polecane posty

Gość Ewelinka007122
Aj to co mam powiedziec ja mam 1,68 i waze 50 kg. tez chce przytyc i kazdy mowi duzo jedz, ale to tylko sie tak mówi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz jeść dużo , ważniejsze jest co jadasz. Czytałam w książce dr.Lutza \" Życie bez pieczywa\" o młodym chłopaku, który po zastosowaniu diety dr. Lutza doszedł do prawidłowej wagi. Dieta Lutza polega na liczeniu ilości zjadanych węglowodanów. Dla ludzi zdrowych jest to norma 72g na dobę. Jest to jedyne ograniczenie, innego nie ma. Tutaj masz tabele kaloryczne jedne z najobszerniejszych http://kalorie.net/modules.php?name=Kalorietab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie nie do spelnienia
ale temat wychcecie przytyc a ja schudnac :( malo jej tylko sniadanko i obiad potrafie wytrzymac 8 godzin bez jedzenia ale i tak tyje mam 1 57 wzrostu i waze 51 kg i 16 latek prawie ciagle placze bo chcem schudnac a ja tyje ciagle to okropneee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhx
jak dla mnie wazysz ok, w normie. napewno nie tyj! utrzymaj wage. przeciez nie jestes chudzielcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicek28
mam 184 cm.wzostu waze 68kg i nie moge przytyc co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7856123854
a ja mam 179 cm, i waze 75 kg, przez pol roku zamierzam przytyc 11kg, ta wage mam juz od 5 miesiecy i jak stanalem w miejscu to ani rusz. kolega podpowiedzial mi co on robil aby przytyc wazy 96 kg, jesc , jesc i jeszcze raz jesc!!! " ale co???" najlepszym prostarterem sa chinskie zupki i jogurty.wystarczy zjadac 2 jogurty dziennie i lecisz na wadze jak szalony i ten makaron z zupek tez jest dobry. o i nie zapomnijcie przy tym cwiczyc bo jak bedziecie sie tylko obrzerac to szybki przyrost masy sie nie uformuje i bedziecie miec obwisle cialo, i zamiast isc wam to w szez to bedzie szlo w brzuch, bedzieci poprostu grubi!!! nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen20
czy któraś z was wie jakie badania trzeba zrobić zanim otrzyma się tabletki antykoncepcyjne?odp proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybul
no wiec tak ja mam wage dobra w miare ale i tak bym chcial zlapac ze 3 kilogramy i niewiem jak . chodze na silownie trenuje zapasy ale to nic nie daje na mase na sile tak ale nie na mase. jem odzywki kreatyne hmb ale i tak nic z tego .jak cudem przytyje ten kilogeram to zaraz go trace :(:( co mam pobic POMOCYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybul
no wiec tak ja mam wage dobra w miare ale i tak bym chcial zlapac ze 3 kilogramy i niewiem jak . chodze na silownie trenuje zapasy ale to nic nie daje na mase na sile tak ale nie na mase. jem odzywki kreatyne hmb ale i tak nic z tego .jak cudem przytyje ten kilogeram to zaraz go trace :(:( co mam pobic POMOCYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy
mam 174 cm wzrost i waże 42 kg. to strasnie mało. chciałbym przytć. prosze o jakis rady co josc ile jak czesto i o jakich porach. pomuszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiilutkaaa89
Ja tez chciala przytyc i przytylam ;);) prawie 10 kg ;) żucilam palenie, jadlam duuuuuuuuuuuuuzo czekolady ,zwyklego chleba , ziamniaki chociaz kiedys nie lubialam ... i ogolnie co sie dalo ;) powodzeniaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość = Buźka
Ja mam 1,48m i waże 30kg.Strasznie chce przytyć.Zaczęłam stosować diete:na snadania sery i kakao a na kolacje jajka itp. Jem też specjalną sałatkę=) NIE JESTESCIE SAMI!=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOTY
Polecam dite min 5 posilkow dziennie jezeli nie macie mozliwosci jesc tak czesto polecam odzywki bialkowo weglowodanowe np.Mass XXL lub Mega Mass 4000 tak oklo 3 razy dziennie po ok 45-50g no i do tego troszke ruchu na silowni na lepsze efekty ja biore jeszcze kreatyne no ale to barzdiej dla Facetow a kobiety amino+witamin.+Gainer i dietka zawierajaca bialko i weglowodany napewno pojdzie w gore str.int gzdie jest duzy wybor suplementow www.DSO.pl pozdrawiam i zycze udanego nabierania na masie ciala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasss
jak sie mam odchudzic wasze problemy sa dziwne ja nie chce byc taka gruba mam 164cm wzrostu i waze 54kg i jestesm zalamana ta waga pomuzcie mi jak sie mam odchudzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyskaa
Chcem przytyc jakies 4 kilogramy nie wiem jak mam to zrobic ?? mam 14 lat i mam 167 kazdy mowi ze jak dstane okres to przytyje i to sie nawet nie sprawdzilo !! Jestem moim zdanie bardzo chuda inni mowia ze jestm ideala ale ja tak nie uwazak te 4 kilo gdybym przytyla to bym wazyla 52 kilo i to by mi odpowiadalo xDD jak ja mam przytyc ?? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyskaa
to jest wiadmosc t GRUBASSS ni e wiem jak mozna chciac z takej wagi schydnac ?? ja bym chciala miec taka wage jak ty dardzo by mi to pasowalo :):):) masz naprawde swiatna wage do swojego wzrostu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebas
mycha właśnie doszedłem do wniosku ze utyłem dokładnie po węglowodanach oczywiście pączki też mi w tym pomogły poza tym jem na wieczór kilka kawałków suchego chleba, zupę mleczną z makaronem na 5 jajach, i jadłem nawet na sile oczywiście trzeba tak jeść systematycznie i być naprawdę cierpliwym mi było bardzo bardzo ciężko utyć i wątpiłem szczerze ze kiedyś utyje, dobrze jest gdy podczas takiego tycia chodzisz na siłownie, ja utyłem w pół roku około 19kg teraz robie brzuszki bo mam brzuszek :) no i utycie niesie za sobą wiele wad, moje ruchy robią sie ograniczone stałem sie wolniejszy i sztywniejszy. Tyłem dopiero około miesiąc po ciągłym braniu węglowodanów teraz moja waga stoi w miejscu mimo ze sie obżeram ale nie pije węglowodanów, które zresztą są lekkie dla żołądka i smakują jak normalny sok :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia198888
hej ja mam 166 cm wzrostu i waze zaledwie 49 kilo:( pomozcie co mam zrobic w tej sytuacji!!! Ja naprawde chcialabym przytyc zeby wazyc chociaz te 54 kilo napiszcie co mam zrobic zeby troszke przytyc?? plisssss.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
a nie pomyslałyście nigdy, że przyczyną waszego problemu mogą być pasożyty! Poczytajcie tu: http://www.igya.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patric_1906
Mycha 22 . Hmm . Mamy podobny problem . Ja mam 164cm i ważę 45kg. To trochę mało . Chciałbym ważyć tak z 55kg . Przynajmniej . Może pod koszulką nie widać żeber . nO ale chce mieć masy dosyć , żeby wyrobić sobie mięśnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 16 m.chlopca
mam 23 lata i waze 45 kg.jestem strasznie chuda co zrobic zeby przytyc?To w ciazy schudlam 10 kg.koszmar.nie mam czasu na silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytat z innego forum
http://www.dzieci.org.pl/cgi/forum/ikonboard.cgi?act=ST;f=12;t=5401;st=1440 "No i sledzie pomogły. Byłam w szoku. nie jadłam 3 dni, a potem śledziem go, no i...tasiemiec jak sie patrzy (pokawałkowany, ale mial około 60cm). Czułam sie jak łowca...wzięłam toto i biegeiem do laboaratorium. Był nieuzbrojony. Ale jelita mam troche rozwalone. Byłam 2 dni w szpitalu. Boli mnie wszytsko. Oczywiśćie lekarze mnei tam wykleli i stwierdzili, zę mam niepokolei w głowie. Dopiero jak im pokazywałam badania, ze to tasiemiec zamykali sie. Mam wrażenie, ze lekarze w ogóle czegoś takiego jak robaczyca nie traktują poważnie.... bo jak mi powiedziaal p. doktor... robaki to mają zwierzęta... i ludzie w krajach 3 świata... aż mnie szlag... no więc jej dogadałam ostatkiem sił!!!!! Dalej stosuje balsam. Ale tylko 1x dziennie. Przygotowujemy sie finansowo do paraprotexu ale juz rodzinne. Nie muszę Wam pisać jak bardzo czuje sie winna... że to pewnie pzrze mnei wszytsko, bo miałam tasiemca... mam nadzieję, zę go już nei mam. Tak to jest jak sie jest w rodzinie weterynarzy..... Pojedziemy na badania, to zobaczymy. W kale nie wychodzi. Przeżyłam tak naprawde gehenne. I było strasznie. Nie polecam słabym organizmom, ale tylko dla wytrwałych taka akcja ze śledziem i głodówka..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam chudzielcem
BIALKO, DUZO RUCHU NAJLEPIEJ SILOWNIA, ODZYWKI.PO MIESIACU SYSTEMATYCZNOSCI PRZYBEDZIE WAM OK.7KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianka
bardzo chce przytyć potrafie naprawde duzo zjeść ja mam 158cm i wage 40. niewiem co mam robić prosze tylko niepiszcie ze mam jesc non stop jem fast-food-y i nic na deser spora porcje lodow ...... plissssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks
zal mi was xD trzeba metke jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty koks
dalej sie koksuj a niczym sie obejzysz jak cie choroba dopadnie np.Rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 165 i waże ok 51kg.... mam grube uda, tyłek i ten brzuch fuj... chce bardzo schudnąć. Ważyłam rok temu 48kg i już jakoś wyglądałam a teraz znowu masakra.... wyglądam jakbym ważyła z 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żuku
Polecam tabletki :) Controlled Labs Black Hole Jesli zobaczycie efekt napiszcie domnie bedzie sie potwierdzala moja teza ze to dobry produkt ;) ja przytylem jaies 7kg a moj kumpel nic wiec :) wszystko w waszych rekach . meil: technik121@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×