Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mycha22

Chcę przytyć!!!!!!

Polecane posty

Gość maciejxziomx
ja też nie moge przytyć mam 142cm a waże39 kilo ratunku ja chce przytyć HELP!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNA45
Witam was ! Moim probleme jest to ,że nie moge przytyc mam 22 lata 159 i waże 45 kg jestem strasznie nerwowa moze dla tego i mam szybka przemiane materi czy ma ktos moze jakis pomysl na przytycie...np 5 kg bylo by super dzieki z Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ... ja mam 19 lat ... 172 cm wzrostu i jakiś miesiąc temu ważyłam 45 kg ... w tej chwili wzięłam się porządnie za siebie i ważę 47 kg a waga coraz bardziej przyspiesza ... myślę, że wreszcie po wielu latach starań uda mi się osiągnąć te 54 kg i wtedy będę w pełni zadowolona z siebie :D a latem wyskoczę wreszcie w kostiumie kąpielowym bez żadnych skrupułów ;) No a tak wracając do mojej diety to nie liczy się to, że obżeracie się bez opamiętania ... liczy się zjeść normalnie a kalorycznie i zarazem zdrowo, aby nie uszkodzić trzustki czy wątroby. Przede wszystkim zrezygnowałam z napojów gazowanych i kawy teraz piję soczki i nektary z owoców i warzyw. Napoje gazowane doprowadzają do wzdęć i odbierają apetyt. Najlepiej z samego rana wypić 150 ml soku ... wtedy żołądek będzie lepiej pracował i zachce się Wam jeść. Moją drugą przeszkodą do przytycia jest to, że mam nerwicę, ale biorę leki na to i wszystko jest ok ... jak na razie. Jedzcie 3 duże posiłki takie jak zawsze ... czyli śniadanie, obiad i kolację ... ale pomiędzy posiłkami nie może występować dłuższa przerwa niż 4 h ... to główna zasada! Pomiędzy posiłkami jedzcie takie produkty jak: orzechy, pestki słonecznika, płatki kokosowe, śliwki suszone, pestki dyni i tego typu przekąski. Poza tym bardzo polecam banana z bitą śmietaną posypanego płatkami czekolady. Dobre są też: ryż z mięsem podsmażanym i warzywami oraz sosikiem, makaron z serem, mięso z indyka, wszelkiego rodzaju jogurty ... jednak ja wolę kaszki SMAKIJA ...mają sporo kalorii i są pyszne, ponadto zupa mleczna ... czy to z kluseczkami, czy z płatkami owsianymi no i z ryżem też jest ok ... aha no i przede wszystkim budynie i kaszę mannę z cukrem. UNIKAJCIE JEDZENIA WIELU BATONIKÓW I SŁODYCZY! TO TYLKO WAM ZASZKODZI! DOSTANIECIE BOLEŚCI I WYMIOTÓW I WTEDY DOPIERO SCHUDNIECIE! Zasada jest taka: uzyskać bilans dodatni! Jak to przeliczyć? Dziecinnie proste! http://www.e-manus.pl/calc,id,12,type,0,kalkulator_bmr.html Wszystko jest na tej stronie :) Mówię Wam to działa :) P.S. Jakbyście czegoś nie wiedziały to piszcie do mnie na maila :) AAA NAJWAŻNIEJSZE! TABELE :D http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/ POWODZENIA! JESTEM Z WAMI! :D LECĘ COŚ ZJEŚĆ ;) mniam ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A buuu no i źle mi się wpisało :P http://www.e-manus.pl/ tam jak poszperacie to znajdziecie :D P.S. Żeby nie było to ja nie jestem żadną anorektyczką, jak co poniektórzy by pomyśleli ... i wcale nie mam żeber na wierzchu ... ja po prostu mało ważę a wyglądam normalnie ... no ale chce się mieć te kobiece kształty nie :D :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łubko
Cześc... mam problem....... Mam nicałe 15 lat ponad 160 wzrostu i waże.....................max 45 kilo............ Strasznie chce przytyć chodz z 5..... nie moge sie pokazywac w bikini po zebra wystaja..jem narawde sporo a mimo to nie moge przytyc... POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaxDD
Ja mam 16 lat 180 cm wzrostu,waże max 50 kg i wcale nie jestem z tego powodu szczęśliwa... Tragedia... wszyscy sie dziwią dlaczego nie nosze bluzek tylko cały czas albo bluzka albo bluza... Te kości to masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTASEKania
Hej;)Ja tez chce przytyć z 5 kg dla lepszego samopoczucia,mam dość tego że ktoś mi mówi "ale jesteś chuda!,jedz"kurde to tak mnie denerwuje...a tak w ogóle to po co ludzie sie pytają czemu jestem chuda czy ja pytam kogoś czemu jest taaaaki gruby???????widze że wielu ludzi tu zagląda więc moze znajde jakieś cenne wskazowki;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha.....
ja mam 160cm i mam 40 kg wiec jak mam przytyc chaciaz 5 kg pomużcie mi prosze>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi90
teraz sluchajcie ja tez chce przytyc zawsze bylam szczupla a wlasciwie chuda potem sie przyzwyczailam do tego ale od pol roku nie jem miesa i co najlepsze tyje!! fakt nie zaczelam tej diety zeby przytyc tylko nie chce zeby zwierzeta przeze mnie cierpialy dobra ale to inny temat , ale mam byc szczera ta dieta wegetarianska jest zdrowa itez mozna orzytyc tylko trzeba czesto jesc ja np z nudow jem teraz waze 60 kg przy wzroscie 175 i wiem ze przytyje nie martwie sie bo teraz non stop tyje i jestem z tego zadowolona ;D poprostu trzeba jesc czesto i mowie ze jestenm w normie a kiedys tez sie putali czy choruje na anoreksje a ja poprostu taka bylam ;P ale orzytylam 3mam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimom18
mam 186cm wzrostu i waże tylko 67 kg , jak przytyc????pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
ja mam 164cm wzrostu i waże tylko 40 kg! uwierzcie mi że wyglądam strasznie. nie wiem co mam robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
Ja mam 164cm wzrostu i waże tylko 40 kg! uwierzcie mi że wyglądam strasznie. nie wiem co mam robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kynia
hej a ja mam 165 cm wzrostu i ważę 37 kg .chce przytyc ratunku!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamS
Najlepiej kobitki to jeść na maksa białka, węglowodanów i tłuszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
czy wogole ktos zna rade na przytycie? sa jakies sposoby? jestem gotowa zaczac probowac ..ale zaproponujcie cos ja niemam zielonego pojecia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donnie
widze ze coraz wiecej jest osob ktore chca przytyc a nie schudnac bardzo mnie to cieszy:) dla waszej informacji,przytyc jest bardzo latwo ale zeby utrzymac wage trzeba wielu poswiecen.dla kazdego jest indywidualna dieta .bo przeciez wszyscy nie jedza tego samego ,i tez nie kazdy ma czas na to aby trzymac sie okreslonego harmonogramu posilków. jezeli ktos z was chce dowiedziec sie wiecej o diecie moze napisac do mnie .postaram sie w miare mozliwosci pomoc. moje gg 529030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donnie
widze ze coraz wiecej jest osob ktore chca przytyc a nie schudnac bardzo mnie to cieszy:) dla waszej informacji,przytyc jest bardzo latwo ale zeby utrzymac wage trzeba wielu poswiecen.dla kazdego jest indywidualna dieta .bo przeciez wszyscy nie jedza tego samego ,i tez nie kazdy ma czas na to aby trzymac sie okreslonego harmonogramu posilków. jezeli ktos z was chce dowiedziec sie wiecej o diecie moze napisac do mnie .postaram sie w miare mozliwosci pomoc. moje gg 529030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seta
ja mam sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seta
ja 4 miesiące temu ważyłam 55kg a teraz ważę 82 kg wkurza mnie tylko to żeby utrzymac taką wagę muszę cały czas kontrolować co jem. kuracja moja kosztuje miesięcznie 100 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca przytyć
Seta a co to za kurcja?????????? Z chęcią skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotkiw
mi sie udalo przytyc okolo 10 kg a to bylo naprawde ciezko, wazylem 60 kg przy wzroscie 175 teraz ponad 70, dieta to podstawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Hej wam:) Ja mam 158 i waze 45kg jak przytyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catheleen
Ja mam 18 lat, ważę 43kg, mam 160cm wzrostu, nie odchudzałam się nigdy, a wyglądam jak wyglądam. Jestem bardzo nerwowa, w rodzinie też mam samych chudzielców, ale kurcze, nie chcę już taka być, przydałoby się 7kg :( Macie jakąś cud dietę? Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 155cm
ważę ok 47 i chce schudnac a moja siostra ma 160 i marzy o wadze 43 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje odpowiednio kaloryczna dieta dobrana indywidualnie + naturalne suplementy diety herbalife moj chlopak przytyl dzieki temu 7 kg w ponad 1,5 misiaca w tej chwili ja tez przyjmuje suplementy diety herbalife ale odzywczo zamiast sniadania :) wiecej info gg 9605921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli.
Hey! Dobrze ze zjawilam sie na tym forum : ) Mam podobny problem do waszych... Mam ok 165cm wzrostu i ważę 42kg !!! Co mam zrobic aby przytyc ? Chetnie poslucham waszych rad :) Z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egna
HEj JA TEŻ MAM TEN PROBLEM WAŻĘ 44 KG PRZY WZROŚCIE 167 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×