Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mycha22

Chcę przytyć!!!!!!

Polecane posty

Gość mn
Szczerze Ci współczuję!! Naprawdę!! Ja jestem załamana na maxa tym jak wyglądam choć znajomi mówią że nie jest źle bo zawsze może być gorzej!! Ja chcę przytyć dla własnego lepszego samopoczucia!! Wyobrażam sobie jak ty się czujesz!! Ale wydaje mi się że nie powinnaś się wstydzić iść do lekarza bo nic na tym nie tracisz, a jedynie możesz tylko zyskać!! Uwierz mi!! Przecież lekarz jest zupełnie obcą osobą a może Ci bardzo pomóc!! Pomyśl nad tym!! Mi lekarz powiedział że taka moja uroda i jeśli chcę to muszę tylko więcej jeść to może przytyje tylko że ja nie wiem co takiego mogę jeść, ale mam nadzieję że wkrótce się dowiem Pozdrawiam cię cieplutko!! 3maj się!! 23:57 [zgłoś do usunięcia] 37/159 Mycha22 dziękuję za słowa otuchy jestem od Ciebie dwa latka starsza i mam swój sposób na sprawdzanie jak jest źle: tzn patrzę czy widać mi żebra jak u modelek kiedyś na wybiegach - nie ma tego efektu jak dla mnie jest prawie ok tylko ludzie różnie mnie postrzegają - przeciez nie będę się przed nimi rozbierać kiedyś ktoś mi powiedział - jakaś studentka medycyny, ze może to być wynikiem tego że mam lekkie kości... czasem staram się w to wierzyć.. ostatnio faktycznie schudłam - kolejna sesja moja max waga to 43 - w klasie maturalnej gdzie obrzerałam się słodyczami i czekoladą, niestety ta znisczyła mi cerę i odstawiłam tą dietę... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlo18
Mam 18 lat... waze tylko 65 kilo przy wzroscie 191 cm... jakie produkty mam jesc zeby przytyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian0000001
PROSZĘ POMÓŻCIE... Mam 15 lat a mój wzrost to 170cm. ale ważę 55 kilo. Czy to dobra waga? Każdy mówi mi, że jestem za chudy. Ja również chciałbym przytyć jakieś 10 kilo. Dlatego pytam... - Czy moja waga jest prawidłowa? - Co zrobić żeby przytyć te 10 kilko w 3 miesiące. P.S. Zamierzam właśnie przez 3 miesiące przytyć, poprawić swoją urodę i takie tam duperele dlatego bardzo mi zależy na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bumP
Jak chcecie przytyc to jedzcie na kolacje ze 4 jajka na twardoo!! przybierzecie masy miesniowej :D mowie wam jak tak zrobilam i przytylam kazdy mi teraz mowi ze lepiej wygladam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8275
Hej Wszystkim zainteresowanym:) jest wiele powodow niedowagi, ale przede wszystkim niedowaga bierze sie brakow skladnikow odzywczych w organizmie, najczesciej proces ten trwa dluzszy czas, jemy nieregularnie, jemy byle co, lub pomijamy posilki - zeby wrocic do swojej naturalnej wagi trzeba nie tylko jesc ale jesc tez takie pokarmy, ktore zawieraja duzo skladnikow odzywczych czyli witamin, mineralow, bialka i weglowodanow. Jesli ktos chce ze mna porozmawiac o swoim problemie moze pisac do mnie na meila: magkow16@wp.pl pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak przytyc
Ja tak bardzo chce przytyć wzne tylko 42 kg a 162cm mam wzrostu ! nie wiem co mam robić bylam u lekarza i wszystkie wyniki mam WSPANIAŁE jem bardzo duzoo!!! ale moja przemiana materi jest szybka nawet bardzo! nie wiem co mam robic pomurzcie mi błagam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak przytyc
TAK BARDZO CHCE PRZYTYC!!!!MAM 14 LAT WAZE 42 KG MOJ WZROST 161CM JEM B.DUZO I NIC. BYŁAM U LEKARZA I ONI ZAWSZE MOWIA PRZYTYJESZ Z CZASEM LECZ JA CHCE TERAZ JESTEM TAK STRASZNIE CHUDA ZE DO JAKIS DRAMAT.MOJA PRZEMIANA MATERI JEST ZA SZYBKA I TO O DUZOOO. BŁAGAM WAS POMURZCIE MI !!!:(( Ps. robiłam sb duzo badań wyniki sa rewelacyjne!!!://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrooszczeeee
ahh tez bym chciała miec problem zeby przytyc :) zryjcie czekolade chrupki cole, fast foody;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8275
nie polecam jedzenia tego co podaja w fast foodach - chyba ze ktos chce zrobic sobie z organizmu smietnik:) jesli ktos chce przytyc w sposob bezpieczny i zdrowy to zapraszam na strone www.magdakow.mojawaga.pl do dzialu z rezultatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1234
mam skończone 15 lat i waże 47 kg przy wzroście ponad 170 ;/ wyglądam zbyt chudo... mam wiele 'przezwisk' związanych z moim wyglądem, a dokładniej z moją chudością... nie są to zbyt przyjemne przezwiska;/ cholernie chciała bym przytyć i narbrać nieco kobiecych kształtów :D :):) już od od dawna zmagam sie z moją wagą. chciała bym wyjśc w stroju kąpielowym z pewnościa siebie... a nie przejmować sie tym że ludzie gapią sie na mnie i komentuja mój wygląd... cały czas słyszę od ludzi głupie gadki, że mam zacząć jeść... ale ja naprawde jem bardzo dużo;/ czekam na waszą odpowiedź i pomoc ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8275
witam:) od dwoch lat pomagam osobom takim jak Ty - pomagam przytyc - jesli jestes zainteresowana na powaznie to mozesz do mnie napisac na meila lub zadzwonic na numer tel. 666-074-253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja93
Hej:*Przeglądajądz forum popriawiłam sobie humor wiedzac ze nie tylko ja mam problem z niedowagą.Mam 16lat 172wzrostu i waze 50kg.Czesto ubolewalam nad tym, ze jestem taka chuda i bardzo chcialam przytyc jadlam bialka i jem duzo pod postacia jogurtow.Jem tez duzo slodkiego ale chyba musze odstawic bo dowiedzialam sie ze slodkie jest kaloryczne ale hamuje apetyt i w istocie nie tyje po slodkim a i nie mozna pic napojow gazowanych!.Zdrowa jestem tarczycy nie mam . Mam tylko kłopoty ze stresem.Zbiera mi sie z zełądka slina o niedobrym smaku i czesto odbija po czyms co zjem.Bylam z tym u lekarza powiedzial ze to ze stresu.Mialam po tym diete. Po diecie przestalo mnie to dreczyc lecz po jakims czasie znow zaczelo.Jestem osoba ktora bardzo sie stresuje i nie moge nad tym raczej zapanowac.Jem duzo w nocy jem banany bo tuczą ale tu nic..:( Gdzies tez przeczytalam ze trzeba jesc ryby ser wedliny owoce suszone i wszystko co ma weglowodany.. ale jakie posilki maja weglowodany to nie wiem .. ? Na mojej buzce czesto pojawiaja sie wagry .Panuje nad moja cera ale jezeli ktos napisze mi jakas diete to prsze zeby byla ona nieszkodliwa dla mojej cery. Bardzo was prosze o jakas diete.Wszystkie dziewczyny chca tylko schudnac a ja dalabym wszystko zeby byc takie jak one :(( Pomozcie prosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8275
witam wszystkie dziewczyny ktore chca przytyc i te ktore tylko czytaja tez:) jesli ktos ma problem z przytyciem to zapraszam do mnie na konsultacje- u mnie tyje sie srednio 3 kg na miesiac - moj meil to magkow16@wp.pl prosze w meilu opisac swoj problem, podac swoje imie i telefon zebym wiedziala ze zgloszenie jest powazne i zebym wiedziala na jaki numer moge odzwonic - nie odpowiadam na zgloszenia anonimowe - pozdrawiam wszystkich goraco - Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila.
Hej .;* Mam 15 lat, ważę 44kg i mam 160 cm wzrostu.. Od jakiego czasu chcę przytuc.. ale cos mi nie wychodzi. Nie jadam regularnie i może dlatego. ale dajcie jakies razy żeby zdrowo przytyć.! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preta1
Ja mierzę 158cm a waże tylko 38 kg. Proszę powiedzcie co zrobic zeby przytyc?? brac jakies suplementy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOtekk
Mycha22!!!!! i ty narzekasz??!!ja mam 164 cm wzrostu i waze 43 kilo!!!! wiec sie ciesz;] a pp za ty ja jadlam przez caly tydzien czekolade conamniej raz dziennie i przytylam 2 kilo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja99999
Chcecie przytyć szybko, prosto i bezboleśnie? Ostatnio byłam bardzo zdesperowana ponieważ przez pół roku schudłam kilka kilo, jestem wegetarianką od ok 2 lat, mam 165cm wzrostu a moja waga w ostatnich miesiącach była w okolicach 45-46kg. Byłam przerażona a że zawsze byłam szczupła pomyślałam że moge jeść dużo i itak nie przytyję. Myliłam się w 100% przytyłam w ostatnim czasie 3kg i zamierzam dobrnąć do ok 53kg. Co jadłam? Obiady jak zwykle, śniadanie normalnie, kolacje. Jednak między posiłkami wcinałam michę płatków owsianych na mleku 3,2% z posiekanymi orzechami włoskimi (cholernie kaloryczne) migdałami, pestkami słonecznika i dyni, śliwkami suszonymi a zamiast zwykłego serka na chleb robiłam paste z twarogu,majonezu,oleju lnianego, orzechów ,pestek dyni słonecznika i migdałów;) z pomidorkiem albo ogórkiem PYCHA. przed snem szklanka mleka 3,2. Jak poczułam malutki głod w ciągu dnia to podjadałam 3 kanapki , ciasteczka, szklanka mleka. Na obiad więcej makaronu i sosu ze śmietany , sera. w zasadzie bardzo spokojna dieta moim zdaniem, zdrowa dość a przy tym nadal jestem vege i przytyłam nareszczie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
Ja juz nie mam sił jem wszytko i daje nic 164 cm 47kg i potrafią mnie wytykać ze chuda starsznie jestem robiąc przykrość wstydzę się już buty na obcasie ubrać ,chyba zacznę brać kreatynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuudziina
Powiem tak...mam 17 lat , 172cm wzrostu , 49 kg uwielbiam jeść i nic jestem chuda jak cholera . To ,że ludzie patrzą na mnie jak na anorektyczkę (którą nie jestem) doprowadza mnie do szału , palpitacji serca i depresji . Muszę przytyć . W tym miesiącu chcę przytyć przynajmniej 5-6kg. No i wyczytałam ,że trzeba jeść 5 posiłków dziennie i podjadać między nimi jakieś batoniki itp. No i wyczytałam też ,że kaszki dla dzieci są dobre na przytycie , Dzieci po tym nabierają wagi , te kaszki są kaloryczne np nestle itd nie są drogie i można spróbować :) Nie zaszkodzi :) Na razie do sprawy nabierania wagi podchodzę z wielkim zapałem , ciekawe czy to się zmieni jak po miesiącu nie będzie widać efektów . Życzę wszystkich szybkiego zdobywania upragnionych kilogramów :* I trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami...
Hej! Ja mam 162 wzrostu i ważę 42kg porażka:/ do tego nie mam apetytu :( i chęci do życia... zakupiłam sobie odżywkę trec mass xxl 2kg na początek i nie wiem jak ja dawkowac czy tak jak podaja na etykiecie czy moze lepiej inaczej???? ktos pomoze??? prosze pisać na gg 25622203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda24
hejka.mam 24 lata, 168 wzrostu moja waga nie przekracza 50 kg. Wyglądam naprawdę chudo.Bardzo źle się z tym czuje. Gdzie można kupić odżywki lub koktajle o których pisano powyżej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda24
dodam że nigdy się nie odchudzałam. badałam tarczycę.wszystko ok.z apetytem też nie najgorzej.po prostu nie moge przytyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami...
Odżywki kupisz w necie! wpisz w google gainer na mase i pokaże ci się trochę tego wybierz sobie dla siebie najodpowiedniejszą (cena,skład,smak) i zobacz na allegro tam jest ich sporo! ja osobiście tak właśnie zrobiłam. Ponad tydzień pije tą odżywkę dwa razy dziennie i przybyło mi 1kg:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szydelkuje
mam 34 lata i trojke dzieci,przy wzroscie 158 waze tylko 37.5kg,cos okropnego,w lustro spogladam z obrzydzeniem,zawsze bylam szczupla ale teraz wygladam wrecz niesmacznie,prosze mi pomoc,co zrobic zebym przytyla?wiem ze ostatnimi czasy schudlam z powodu problemow osobistych,ale tak bardzo pragne przytyc,jezeli ktos wie jak mi pomoc to bradzo prosze.sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kiepska sprawa z tym przytyciem, ja też tak mam, że nie mam lekką niedowagę, większość ludzi mnie zazdrości , ale powiem wam, że w sumie nie ma czego. Bo moim zdaniem każda kobieta powinna być tu i ówdzie zaokrąglona ;) ale jeśli masz problem z tym, żeby przytyć to może powinnaś się poradzić jakiegoś dietetyka, co powinnaś jeść, żeby przytyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna
ja chce przytyć w piersiach mam 27 lat 168 cm wzrostu i waże 50kg dużo jem niestety jesem chuda a piersi 60A >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam ten sam problem mam 156 cm wzrostu i waze niecałe 40 kg to straszny problem nie mg n sb patrzec jestem za szczupła jak na 15-latke przez to wg nie wyglądam kobieco no normalnie załamka pomóżcie ;( moze sa jakies tabletki czy cos cokolwiek a i chciłabym podkreslic ze mam bardzo szybka przemiane materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam ten sam problem mam 156 cm wzrostu i waze niecałe 40 kg to straszny problem nie mg n sb patrzec jestem za szczupła jak na 15-latke przez to wg nie wyglądam kobieco no normalnie załamka pomóżcie ;( moze sa jakies tabletki czy cos cokolwiek a i chciłabym podkreslic ze mam bardzo szybka przemiane materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×