Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka familiady

największe wpadki w polskich teleturniejach

Polecane posty

ostatnio w ym teleturnieju, co prowadzi go Szczuka: Szczuka: jakie zwierze widnieje na kostiumie Batmana? Koleś:jamnik :O:O:O:O:O :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś......
ludzie, ale się ubawiłem......czytając wasze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika*
Wielka gra dwóch starszych panów odpowiada z twórczości J.Tuwima .siedzą w słuchawkach, prowadząca pyta : -Tak na rozgrzewkę proste pytanie:z jakiego wiersza pochodzi cytat :"...i chodżby przyszło tysiąc atletów i każdy zjadłby tysiąc kotletów , i każdy nie wiem jak się wyprężał to nie udżwignie taki to ciężar" Pierwszy pan minuta milczenia i pierwszy błąd na swoim koncie , drugi pan minuta milczenia i również nie odpowiedział, nigdy nie słyszał tego wiersza . ło matko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reikoz
Juz jakiś czas temu, zanim na tvn pojawił się bijący wszystkie pozostałe teleturnieje na głowę 'Ciao Darwin", Cyrwus czy jak mu tam, prowadził inny, równie ciekawy program, w którym udział brały pary. Wygranym danej serii, organizowali wesele. Tytul jakos nie wiedzieć czemu, wyleciał mi z pamięci. Była tam w każdym razie rozgrywka, kiedy on i ona, oddzieleni od siebie ściana, musieli napisać na tabliczce odpowiedz na pytanie i dostawali punkt, gdy odpowiedzieli tak samo.Pewnego pięknego razu: Prowadzący:Jakiej płci lekarzowi Twoja narzeczona ufa bardziej? On:kobiecie. Ona:ginekologowi. Prowadzący: No, to wymyśliłaś nową płeć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********************
Te programy prowadził Piotr Szwedes. Cyrwus to ten, który gra Rysia w Klanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reikoz
Fakt, Szwedes :P Ale wpadka!!! Gracias, tak to jest, jak sie nie zna gwiazd polskich seriali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dzisiaj
w najsłabszym ogniwie Szczuka jedzie po jakiejś pannie, która totalnie nic nie wiedziała i mówi w końcu do niej : ale jesteś elokwentna. A laska na to : tak, dużo czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wspolnej
cudownym zbiegiem okoliczmnosci igor pracuje w tym samym szpitalu w którym lezy ania i do tego w tym samym szpitalu praktyki bedzie miał kamil.och przeciez w warszawie jest tylko jeden szpital....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory pomyliłam topiki
:/:/:/ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołła
a ten program prowadzony przez Szwedesa kiedys to Nowozency:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 z 10
w dzisiejszym 1 z 10 Sznuk czyta pytanie:jakie niebieskie stworki z dzieciecej bajki probuje zgladzic gargamel? facet odpowiada:elfy..yyyy alfy:)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryś
najslabsze ogniwo kazia : ,,jak mial na imię pierwszy czlowiek?" koles: ,,eee...pas" kazia:,, ADAM!!! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jedno
jedziemy dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huwehfdife
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen_rsl
Kategoria: "Znane jeziora". Start. Strasburger zadaje pytanie, kobita - łup łapką w stolik i odpowiada - Pilićno! Oczywiście nie ma na tablicy wyników i Strasburger pyta: - Pilićno? A gdzie to jezioro leży? - U mnie koło domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WpAdKa
"Jeden z dziesieciu": - Prosze wymienić cztery stany w USA rozpoczynajace sie na litere A. - Alaska, Alabama, Arkansas i ........ Aiowa - Co robią koty? - Skakają! - Jak sie nazywa wybuch wulkanu? - Erekcja.. "Familiada" - Czym się bawia dzieci w piaskownicy? - Przewracają się. Na czym można zjeżdżać ze śnieżnego stoku? 1 odp. na sankach 2 odp. na nartach 3 odp. na łyżwach Strassburger (zdziwiony) - "Trochę dziwne, ale może nasi ankietowani faktycznie tak mówili" -Karol: Co robimy jak wstajemy z łóżka? -Odpowiedź: Siku... -Biblijna para? -Zeus i Hera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehblehbleh
dzisiejsze "1 z 10" moze sie nie znam, chociaz od czterech lat studiuje biologie - sznuk sie pyta czy geny sa czescia chromoZomow !! niech mi ktos wyjasni :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj*
W najsłabszym Ogniwie, pytanie: w którą strone zwrócony jest bodajże jakiś worek(nie pamiętam jak się nazywa), w lewo czy w prawo?? A gostek odpowiada: "na bok":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehblehbleh
upuupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie..
bleblehbleh----> bo Kazia sepleni...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahaha
chyba zaczne ogladac teleturnieje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface
podnosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś w
"Daje słowo" : niesiony oświaty a odpowiedź KAGANIEC. nie kaganek tylko kaganiec. Jak ta kobieta się zdziwiła i ja też. Czasem mam wrażenie, że Orleański widzi durnotę tych podpowiedzi, no ale cóż on może zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super topik
DO GÓRY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzztop
W familiadzie w niedzielę: strasburger: W czym jest fasola facet: w bigosie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhijnknmkb
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×