Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość balladyna30
dzięki kollorowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka1
Pozdrowienia z garacej Australii. Hello dla EMpiczki :P Czy Ty droga Pani nie opuscilas Kielc z mojego powodu? Ale narozrabialam !!!!! Hi Piekna, jesli to Ty, to napisz. JA wiecej ludzi pociagnelam za soba.Czesc dziewczyny z Kielc. Bede w Kielcach w Lipcu, wiec dam znac i jesli macie ochote, zapraszam nakawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
pozdrawiamy Helka :) PS. pociągnij i nas za sobą, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buskowianka
zaraz jade do Kielc hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
no to mknij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka1
Ustawic sie w kolejke Panie z Kielc. Zycze dobrego dnia, narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Helka1, jak mnie znalazlas? Tak to ja. Pamietasz, w niedziele idziemy na lunch, wpadniemy do austr. Empiku. Powspominamy stare czasy. Opisze pozniej jak bylo dla Pan z Kielc. Pozdrawiam serdecznie, tak cichutko tutaj. Mam nadzieje, ze wszystko OK. Do nastepnego razu, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Właśnie odsypiałam wczorajszy jubel, ale fajowo było! Wybawiłam sie na 102 !!! :) . Panie, które w podstawówce były \"glizdkami\" nabrały ciałka; tylko 4 osób nie mogłam rozpoznać, 2 babki i 2 facetów na pierwszy rzut. Imprezka w restauracji kolegi z klasy, muzyka z kompa( abyśmy mogli siebie nawzajem słyszeć), i dobre żarełko, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się trochę spóżnilam z kumpelą. Wszyscy wcześniej musieli się przedstawić i opowiedzieć w skrócie co sie wydażylo w ich życiu, o rodzince, dzieciach, pracy. Kursowały zdjecia, albumy, robilismy \" miśki\", i nawiązywaliśmy do starych wesołych historii. Nie wszyscy się odmeldowali, bo organizatorzy wybrali niefortunny czas (ostatki), i ludzie mięli wcześniej zaplanowane inne imprezy. Impreza łączona z klasą b( ja chodziłam do a). Byly nasze 2 wychowawczynie, trzecia odeszła do wieczności, podobnie jak 5 osób łącznie z naszych 2 klas. Przyjemnie było po 23 latach od ukończenia podstawówki znowu sie spotkać, zwłaszcza, że ominęły mnie imprezy absolwentów szkoły średniej; licze na spotkanie kol. ze studiów też za jakies parę latek.Takie imprezy sa fajne, bo mżzna odnowć kontakty, posłuchać pouczajacych historii, zastanowić się nad własnym życiem, zrobić dotychczasowy \" bilans życiowy\". Warto od czasu do czasu taki bilans zysków i strat zrobić, nie załamywć sie tym, że innym super się powodzi, a mnie nie najlepiej w tym kontraście. Należę do osób nie zazdroszczących nikomu niczego, pod wzgledem materialnym. Uważam, że podchodzę zdrowo do życia,stosując tą maksymę, że nalży się cieszyć z tego co się ma. To są własciwie truizmy, ale warte przypomnienia sobie od czasu do czasu. . . . Narazie tyle. Od Balladyny dostałam przed chwilą sms z Zakopca o tej treści: -\" Biały Dunajec, -grzane piwko, spyrki, góralska orkiestra. :)\" Fajnie się ma, ta nasza Balladynka , prawda? :) {kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się trochę spóżnilam z kumpelą. Wszyscy wcześniej musieli się przedstawić i opowiedzieć w skrócie co sie wydażylo w ich życiu, o rodzince, dzieciach, pracy. Kursowały zdjecia, albumy, robilismy \" miśki\", i nawiązywaliśmy do starych wesołych historii. Nie wszyscy się odmeldowali, bo organizatorzy wybrali niefortunny czas (ostatki), i ludzie mięli wcześniej zaplanowane inne imprezy. Impreza łączona z klasą b( ja chodziłam do a). Byly nasze 2 wychowawczynie, trzecia odeszła do wieczności, podobnie jak 5 osób łącznie z naszych 2 klas. Przyjemnie było po 23 latach od ukończenia podstawówki znowu sie spotkać, zwłaszcza, że ominęły mnie imprezy absolwentów szkoły średniej; licze na spotkanie kol. ze studiów też za jakies parę latek.Takie imprezy sa fajne, bo mżna odnowć kontakty, posłuchać pouczajacych historii, zastanowić się nad własnym życiem, zrobić dotychczasowy \" bilans życiowy\". Warto od czasu do czasu taki bilans zysków i strat zrobić, nie załamywć sie tym, że innym super się powodzi, a mnie nie najlepiej w tym kontraście. Należę do osób nie zazdroszczących nikomu niczego, pod wzgledem materialnym. Uważam, że podchodzę zdrowo do życia, stosując tą maksymę, że należy się cieszyć z tego co się ma. To są własciwie truizmy, ale warte przypomnienia sobie od czasu do czasu. . . . Narazie tyle. Od Balladyny dostałam przed chwilą sms z Zakopca o tej treści: -\\\" Biały Dunajec, -grzane piwko, spyrki, góralska orkiestra. :)\\\" Fajnie się ma, ta nasza Balladynka , prawda? :) {kwiat} Pozdrawiam forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo,fajnie,że jest taki topik...ja mieszkam w Kielcach,pozdrawiam Kielczan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Frotki
Serdeczne dzięki za wpis i link. Sympatycznie przenieść się do dalekich krajów i naszej "szkieletczyzny :)" , podziwiać piękno w wycinkach z okna monitora, będąc w ciepłym pomieszczeniu, ( a za oknem - 10st. c . brrrrrrrrrr) Pozdrawiam- Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się nauczyłam ? [ cześć ] { serce ] [ kwiatek ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heya
Robisz niepotrzebnie przywrwy spacja- Lorelai :) 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki- Heya! Jutro wraca z wojaży po Zakpanym - Balladyna, ale jej zazdroszczę tych zimowych szaleństw, może się podzieli z nami wspomnieniami? Ja też lubię połazić po górkach, lub pojeźdzć na nartach. 2 lata temu odkryłam piękno Tatr słowackich; Byłam w Strbskim Pleso; ale tam cudnie ! Wspięłam sie na Solny,Satana i połaziłam w kierunku wodospadów, ponoć jest tam łatwiejszy dostęp do Gerlacha i naszych Rysów, czy ktoś z Was już tamtędy chadzał i może powiedzieć jak długo idzie sie na Gerlach od Strbskiego Plesa? Mój małżonek natomiast zakochony jest w Bieszczadach, i w tamtejszym zaspole KSU, który niedawno gościł u nas w Kielcach- w pałacyku Zielińskich. To narazie tyle . Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam farumowiczki z Kielc i nie tylko. Ale dostałam doła po przeczytaniu linku- \" Ile zarabiają Polacy\" . . . Podaje ten link : http://wynagrodzenia.pl/index.php?PHPSESSID=264699190d7400753e0e0 I tu mam pytanie do pań zamieszkujacych w Australii, czy mogłabym poprosić o podobny link, ile ludzie zarabiają w Australii, np. stfera budżetowa, czy finansiera. Znam realia w Skandynawii, Niemczech , Francji. To tak gwoli informacji. Z góry pieknie dziękuję. 🌻 i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Przesylam pozdrowienia dla Wszystkich z Kielc. Jutro ide z Helka do australijskiego Empiku, napisze o wrazeniach pozniej. LORELAI, Nie mam tego linku o zarobkach, postaram sie znalezc. Jedno jest pewne, jest duzo latwiej dorobic sie tutaj. Niemozliwe jest to w naszym kraju, osiagnac to co mam z uczciwej pracy. Dla kobiety samej, tak jak w moim przypadku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Empik
Dzięki za wpis Empik, pozdrawiam też Helke -1, z którą się odnalazłaś na topiku :) Pozdrawiam też i inne forumowiczki- Frotkę , Kollorową, Buskowiankę i inne sympatyczne osoby, które miałam przyjemność zobaczyc ( na topiku) We wtorek idę pierwszy raz do pracy po przerwie od czerwca. Kupiłam nowe uniformy- ( garniturki, bo po dziecku w stare nie mogłam się wcisnąć, już szcześliwa z zakupów, poinformowałam Balladynę aby się pochwalic , a ta mówi ale pogrzebowe kolorki. . . I masz babo placek, ta to umie pocieszyć. . . Musze teraz kupić rzeczywiscie jakies kolorowe bluzeczki i łaszki ;). To do usłyszyska {kwiat] 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka1
Hello dziewczyny z Kielc. co slychac? jak sie macie? dlugo nie bylam na forum. spedzilysmy wspanialy dzien z Empikiem w italianskiej dzielnicy w Western Australii. Pogoda piekna, akurat na tak daleki wypad. Cappucino cudowne, picca przesmaczna. Empik szalona spedzila forse na ciuchy, a ja na buty. "alesmy" poszalaly. To teraz ja Empik, ta szalona Helka1 slepa, mowi mi jak pisac. A ja to wiem, bo ja pisze 10 palcami, a Ona tylko jednym!! ;) :P Helka potrzebuje pomocy u okulisty. Teraz na powaznie: czy w Kielcach robia operacje laser na oczy? Jest to dosc wazne dla niej bo coraz gorzej widzi. teraz ja Helka - dziewczyny pomozcie! dowiedzcie sie jak mozecie czy jest taka mozliwosc i odpiszcie na moj adres e-mail. pozdrowienka do uslyszenia papaPAPAPAPAPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Dzien mialysmy wspanily, pogoda wyjatkowo udana na taka mala wycieczke. Nogi nam odpadly z tego biegania po sklepach. Moje 3 dni wolne od pracy, i jutro od nowa. Pozdrawiam i zycze Paniom przyjemnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelai i Balladyna
Z walentynkowymi pozdrowieniami i życzeniami pozdrawiamy wszystkich forumowiczki i forumowiczów- NIECH MIŁOŚĆ BĘDZIE Z WAMI ZAWSZE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile wiem operacji na oczy nie wykonuje sie w Kielcach, raczej znane są katowice, Warszawka i Łódź. Napiszę na powyższy adres imeilowy jak gdzie to załatwić.Pozdrawiam dziewczyny ze \" świata kangurów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Dziekuje uprzejmie za zyczenia. Mam nadzieje, ze Valentyki byly wspaniale dla wszystkich Pan. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka1
bardzo dziekuje za wiadomosc, bardzo mi na tym zalezy bo naprawde slepne!!!(starosc nie radosc) jezeli to mozliwe to prosze dowiedz sie i odpisz , bede czekac z niecierpliwoscia! pozdrawiam wszystkich kielczan!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Helka -good girl- trafilas w koncu tutaj. Dziewczyny nieprawda, ona nie slepnie tak bardzo, i znowu taka stara nie jest. Do jutra Helka, dzieki za ten gift dla mojego siostrzenca. Napewno bedzie happy. A ja bede najlepsza ciocia na swiecie. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka1
hi empik nie badz taka do przodu, ja naprawde slepne dalej czekam na wiadomosci od dziewczyn , z gory dziekuje!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaallaa
Ja pochodze spod Wroclawia ale dosc czesto przyjezdzam do Kielc. Mam tam wielu znajomych i rodzinke. Powiem szczerze -- Kielce to najpiekniejsze i najbardziej urocze miasto w Polsce. Takie jest moje zdanie. I bardzo wam zazdroszcze ze tam mieszkacie. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka1
do lorelai, przepraszam ze jestem niecierpliwa, ale jezeli cos sie dowiedzialas w mojej sprawie to prosze napisz. jezeli sa trudnosci to tez napisz bardzo mi na tym zalezy bo prawdopodobnie bede w polsce w lipcu i chcialabym to zalatwic. pozdrowienia dla ciebie i balladyny, chcialabym sie z wami spotkac w moich rodzinnych kielcach na kawce,co wy na to??? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×