Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość Primavera
Do Kollorowej Z przyjemnoscią spotkamy sie w Promaverze, powiedz jeszcze kiedy i o której godzinie. Bedziemy bardzo szczęśliwe z Balladyną, gdy dojdzie do spotkania w wiekszym gronie ! :) UWAGA, UWAGA KIELCZANIE! PANI KOLLOROWA ORGANIZUJE ZLOT W PRIMAVERZE, KTO ZGŁASZA CHĘĆ PRZYJŚCIA? MY Z BALLADYNĄ SIE PISZEMY NA PEWNO. POZDRAWIAMY CIĘ KOLLOROWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
duzo usmiechow z wiosennej Austr. dla Kielczan z piekna zlota jesienia. :D. dziekuje za zyczenia Lorelai. Chce byc z Wami na umowionym miejscu, dlaczego mieszkam tak daleko? Kielce i okolice sa tak piekne. Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Kollorowa...ja chcialam krotki,wezszy,czarny krawacik do bialej bluzki na obrone,takie mi sie tylko podobaja,ale nie mozna ich dostac.Na allegro jest tylko jedna osoba,ktora sprzedaje takie krawaty,tylko cos jakis taki niepewny ten allegrowicz.... a co do spotkania,mnie pasuje zawsze i wszedzie(no prawie wszedzie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Mam nadzieje, że moze w najbliższy wekend spotkanie dojdzie do skutku? Może ustalimy czas i miejsce? Do Empik! Dziekujemy za pozdrowienia z wiosennej Australii. My nadal tutaj mamy piekną \"złotą polską jesień\". W zeszłym tygodniu też byłam w Krakowie i wyobraźcie sobie, że ubrałam się w bluzeczkę, cienki żakiecik i spodnie, w Kielcach słoneczko świeci, natomiast w Krokowie- ludzie poubierani w swetry, kurtki, niebo zachmurzone, mgła, a to tylko ok.130km. od nas!. Wyjeżdźam z Krakowa i 20km. za nim znów piękne słoneczko, niebo bez chmurki. Jednym słowem ewenement z tą pogodą! Cieszmy sie tą jesienią, bo jak sobie pomyślę o zimowych chłodach, śniegu, to brr zimno mi na samą myśl! Pozdrawiam wszystkich, tych z Kielc i tych spoza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodna jest wręcz niesamowita jak na ta porę roku,dzień w dzień słoneczko:):):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, masz racje Frotko, ślicznie, jak nigdy. Dziś też byliśmy na spacerze z naszą malutką córeczkę, -rewelacja, żeby tak dotrwało chociaż do listopada! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie najlepszy z tego co widzę ... To może kolejny piątek?;) Coś jestem odrobinkę zakatarzona. Wirusisko jakieś chyba. Do lekarza mi nie spieszno. Na radzie leczę się sama. Starą metodą statystycznego Polaka pójdę jak już wszystkie znane sposoby zawiodą.;) Wcześniej zachorzał mój chłop. Pobiegł do przychodni dostał wyrok w postaci \"zdiagnozowanego\" wirusa i... antybiotyk. To ja dziękuję, poczekam jeszcze. Pozdrawiam Was Dziewczyny i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten piątek byłby bardzo dobrym dniem na spotkanie, ale skoro jesteś zawirusowana droga Kollorowa, to może sobie odpuścimy? Zdrówka życzę, wyleż choróbsko w łóżeczku, pij miodzik z cytrynką, łykaj tablety i bądź zdrowa ! :) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatek jak najbardziej pasuje,moze byc ten lub nastepny(hihi,do przyszlego roku sie bedziemy umawiac;) ) no,a piekna pogoda,coz ekhm,poszla sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśloę, ze w przyszłym tygodniu możemy się umówić, będzie bardzo miło i może być wspomniana przez Kollorową Primavera :) Co do godziny, to ja bedę dyspozycyjna dopiero ok. 19.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ta Primavera.:) Czyli ustalony piątek 19:00. Zastanawiam się czy nie trzeba by zarezerwować miejsc... Hmmm... Chociaż takie tłumu to nas tam chyba nie będzie, żebyśmy nie mogły znaleźć dla siebie spokojnego kącika.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony w piatki wieczorem czesto jest tak,ze nie ma miejsca albo miejsce jest gdzies na wylocie... a tak wogole to czy Wy juz sie znacie,czy tez tak jak ja pierwszy raz na taki zlot sie wybieracie(wiem tylko ze Balladyna i Lorelai sie znaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie frotko, wszystkie sie poznamy, pomimo tego, że się nie znamy :) Chciałam poinformować, że do tej pory miałyśmy przyjemność poznać z Balladyną tylko jedną dziewczynę z tego topiku, a mianowicie-Kacię, Potem ja sama spotkałam się z dziewczyną mieszkającą w Australii, i przebywającą w Kielcach podczas wakacji- Helką1. Ja jestem jak dotąd zadowolona z tych spotkań, bo były bardzo miłe i pouczjace dla mnie. Niewątpliwie znajomości z drugim człowiekiem są dla mnie zawsze pouczające, informujące i ciekawe. Bardzo sie cieszę, że mogę zawierać znajomości z interesujacymi ludźmi, wymieniać się spostrzeżeniami, doświadczeniami, czy odczuciami. To fajnie poznawać ludzi, jak myślą, z czego sie cieszą , czy smucą, jak spędzają wolny czas, czy też jakie mają zainteresowania. :) Jestem poprostu pazerna na drugiego człowieka, mam nadzieje, że tą wypowiedzią nie odstraszę sympatyczne forumowiczki :) Juź późno, więc kłade się spać i życzę dobrej nocki i milego wekendu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno nie odstraszysz;) A ja juz znam termin obrony,a mianowicie 22-go, czyli w czwartek😭,jak widac bede oblewala obrone przez trzy dni bo w czwartek,piatek i sobote,jeju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie bój. Będzie dobrze! Masz kopa ode mnie.;) W piątek nam przekażesz dobrą nowinę.:) Nawiązując do Twojego pytania... Nie znamy się, ale w moim przypadku to nie będzie pierwsze \"takie\" spotkanie. nie raz już poznawałam ludzi za pośrednictwem Internetu. Lubię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Frotko! Posłuchaj mojej strategii, jesli chodzi o obronę pracy magisterskiej . Nic a nic nie pokazuj po sobie, że się boisz, wiem, że to trudne, bo czasem strach człowieka paraliżuje. Ty pisałaś tą pracę, Ty jesteś expertem w tej dziedzinie,Ty zrbiłaś pewnie badania i Ty doszłaś do odpowiednich wniosków. Musisz przekonać komisję( choćby to były badania na temat np.\" pożyteczności ludzkich pierdów w procesie trawienia\", że była to praca pożyteczna, logiczna, której wyniki mogą służyć potomności. Przekonaj o tym komisję o tym właśnie. Miej przy tym twarz pokerzysty i i bądź pozytywnie nastawiona. Będzie dobrze. Trzymam za Ciebie kciuki. I buziaka dla Ciebie ode mnie 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
Frotka, trzymam kciuki. jako promotor i recenzent uczciwie Ci mowie, ze obrona to tylko formalnosc i dziwie sie, czemu studenci sie jej boją. w sumie zapomnial wół jak cieleciem był ;) pozdrowioneczka dla reszty kielczanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki za słowa otuchy!!!Mam podane dwa pytania od promotora,trzecie może zadać recenzent i to pytanie bedzie zagadką....A przewodniczącym komisji bedzie niejaki prof. Król,muzyk-dyrygent,więc chyba raczej pytań nie będzie zadawał,no może czy lubimy muzykę poważna ;) Tylko ze mna to jest tak,ze ze stresu wszystko zapominam!!!Jedna wielka pustka w glowie,serio,nawet jak sie przygotuje wczesniej i dlatego sie boje tej calej obrony, brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i , jak poszło Frotko? - Mam nadzieje że królewicz, bo taka jego ksywa nie naprzykrzal sie pytaniami? Jutro opowiesz w Primaverze, prawda? Halo, halo! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW DO PRIMAVERY NA GODZ. 19.00 -Lorelai i Balladyna- 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
Zapraszamy jutro kielczan i kielczanki na spotkanie w Primaverze o 19. pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
no tak, a jak ja sie tam wstawie??? Drogie Panie? Pozdrawiam i zycze dobrej zabawy. opiszcie wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałabym, no jak nic bym zapomniała, gdybym nie zerknęła na topik.:o To znaczy pamiętać, to ja pamiętam, więc takim zupełnym zapomnieniem nie można by tego nazwać, ale nie wiem dlaczego zyję przekonaniem, że dziś jest czwartek... Piątek, powidacie. To ja biegnę na bazar. Jak nie zapomnę to gdzieś po drodze kupię Memoplant... Idę się prać, bo chyba nago przyjdę.:o Coś czuję, że dziś wystąpię \"na sportowo\".I oby to nie był kostium kąpielowy, bo to jedyny sport z jakim miewam czasami coś wspólnego.:P Prać, sprzątać, gotować... Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce... ____________________________________________________ Empik! Wypijemy za Twoje zdrowie.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! A ja dzisiaj będę ubrana w granatowy żakiet i spodnie-tenis, i w czarna kurtke cyklistówkę. Balladyna, to wysoka i przystojna blondynka, ja natomiast jestem szatynka z półdługimi włosami w okularach :) Mam nadzieję , że się jakoś dzisiaj rozpoznamy ? :) To do zobaczenia wieczorkiem w Primaverze- o 19.00 zresztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×