Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

hej🖐️ co sie dzieje ze tylko ja tu jestem? nawet zapach aromatycznej kawusi was nie zwabil ej wylazic zza pieca opowiadac co u was u mnie dobrze sie dzieje wiatr halny wieje i zla energie wywiewa slonko zacheca do wyjscia wiec zbieram sie i lece lapac te energie🌻🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , Co u mnie -pytasz Tilzo? Matule mam chora, więc sie martwię. Podłapała wirusa grypy i na płuca poszło, a że jest juz w podeszłym wieku, wiec nieciekawie. . . sprawy się mają. Nie chce przyjechać do mnie, sama siedzi w domu i się męczy. . Dzisiaj Andrzejki sa, więc kupiłam memu "staremu" torta czekoladowego i był b. "zadowolniony"(pomimo wieczorowej pory zjedliśmy troszeczkę( u Sołtyków dobre wypieki mają). A ja generalnie na diecie odchudzającej. Teraz tak nie spadam w dół, jak w pierwszym tygodniu.Stabilizacja jednym słowem, ale brzuszek bardziej płaski sie zrobił i nareszcie pojawiła sie talia -hehe :) Wczoraj kuzynka pokazała mi jak mam robić brzuszki i zrobiłam 40- przy jej 500 to jestem dętka. . Nózie w góre pod katem 90 st. , ręce pod kark i hajda słony. . jeszcze mięśnie grzbietu nastepne fajne ćwiczenia. Siostrzenica -lasencja niesamowita, od 5 lat robi te 500 brzuszków co drugi dzień i chwaliła się ślicznym "kaloryferkiem" na brzuszku- jednym słowem pozazdrościłam tego efektu. Mnie się jednak nie chce wysilać, jestem mocno rozleniwiona. -Pozdrawiam wszystkich leniwych i pracowitych. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, szczgolne i najlepsze zyczenia dla meza A 🌻 Blisko bylas wczoraj - bardzo blisko. Bylam u Mamy wczoraj i do domu wrocilam po 20:00 Poszlam na spacer, potluklam kolano, spuchniete, siwe i boli. Tez lubie wypieki z Soltykow - widzialas nowa sale ? Czesciej chodze do "4 Por'' po rogaliczki migdalowe. Obok mnie jest tez ''chocoobsession'' pycha czekolada ! ! ! l I niepalacy lokal, yuhuuu ! ! Oraz darmowy Internet :D Zachodze tam czesto. Hello Tilzo, Balladynko i Setebos 🖐️ Jade na roczny przeglad auta. Wam tez zycze milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, moze zapukuj do mnie po pracy ? [3x albo wiecej] :D Przykro tez slyszec o Twojej Mamie - ale One chca chorowac u siebie. Tez tak mam. Daj znac jesli przyjdziesz, czesto wychodze wieczorami na dlugi spacer, wiec moze mnie nie byc, mimo, ze jest swiatlo zapalone, czy uchylone okno. Upewnij sie, ze jestem pod reka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻 witajcie empik lorelai to sie porobilo chorobsko do was zapukalo oj niedobrze niedobrze trzymam kciuki za pomyslnosc kuracji bedzie dobrze lorelai spr swoja poczte ok pozdrawiam trzymajcie sie cieplutko nie dajcie sie chorobsku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. dzięki Empik za informacje, szkoda Twego kolanka biednego!Przykładaj czyms dobrym altacetem?- lub starymi wiejskimi metodami -liść z włoskiej kapusty sparzony i troche zgnieciony wałkiem, przyłozony na bolące, spuchniete kończyny działa rewelacyjnie! Dzięki Tilza za dobre słowo, sprawdzałam pocztę i pustki. . :( ./ nic to ide spac, bo jutro nowy i pracowity dzień. Miłego tygodnia życzę Wam dziewczyny. Mężol mój wybiera sie na Scorpionsów do Zabrza w niedziele - 380 zeta biletv-drogo!!, ja zostaje w Kielcach i Jolka- siostra na weekend ściąga -fajnie, może więc będzie okazja na miłe spotkanie? Pozdrawiam serdecznie -Wasza Lorelai 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai - a to małzonek zaszalał :) niech sie dobrze bawi. Empiczka - Ty pewnie z głową w chmurach, pełna marzeń i optymizmu zapomnialaś o krzywym kieleckim chodniku - a tu bach! do wesela sie zagoi, Lorelai dobrze radzi, altacet, kapustka i kolano jak nowe. Setek - hop hooop, gdzie Ty? Tilza, co tam u Ciebie za smakolyki na dzis przygotowane? byla u mnie z rana kolezanka, przyniosla zmielone ziemniaczki, wiec my dzis placki ziemniaczane serwujemy :) zapraszam, mniam, mniam calusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM🖐️ a to czemu poczta nie doszla? nie ma jeszcze zasp hihihi dzis siedze w domku z kolorowa lektura witaminki owocowe serwuje jablka mandarynki sliwki suszone jogurt wieloowocowy do wypicia i herbatki owocowe na zdrowie pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smakowicie dziewczynki serwujecie, jedna ziemniaczki, druga witaminki, a ja leczo warzywne papryczka, cukinia, pieczarki z cebulką, filecik indyczy, pomidorki, przyprawy. . - smacznego . . ! Dzięki za karteczkę Tilzo, jak zwykle jesteś bardzo miła 👄 🌼👄🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich..... ja nie jestem z Kielc ale mieszkam niedaleko:) pozdawiam wszystkich cieplusio...bo na podwóku zimnoooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamo 78, nie ważne skąd pochodzisz, na tym topiku jest miejsce dla każdego. Witaj wiec serdecznie 🌼🌼🌼 :) Dzisiaj rano było strasznie zimnoo- brrr.-szłam do pracy i usiłowałam wciągać powietrze przez nos, bo moje biedne astmatyczno -oskrzelowe płucka teraz się męczą. . a tu przez nos tez wciąganie powietrze zimnego wręcz boli, na szczęście teraz temperatura odpuściła. . Dzisiaj byłam u ortodontki( 7 miesięcy nie mogła mnie uświadczyć na fotelu) - i ta powiedziała, ze nareszcie 17.12 zdejmie mi "kajdanki" z uzębienia- hurra -po 2 latach noszenia!! Będę na Święta świecić pięknymi białymi zębiszczami- hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambosz na szpilce
też jestem z pod kielc kilka miesiecy temu mieszkałam na Warszawskiej:) a aparat też nosiłam:):) po zdjęciu druta bedziesz miala efekt duzych zebów:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEEP SMILING DZIEWCZETA STAWIAM SZAMPANAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i -dopadło mnie zapalenie oskrzeli. Poszłam dzis do lekarza i dostałam L-4 na cały tydzień. Mysle, ze to od córeczki sie zaraziłam(przywlekła wirusa przeziebienia z przedszkola) - sama chorowała, ale, ze przechodziła ten etap bez goraczki, to zawoziłam ja=a do przedszkola. Teraz u niej lepiej, a mnie zwaliło z nóg. Jak tam przed Świętami okna pomyte, dywany wytrzepane, firany poprane, kartki sie piszą? - u mnie wszystko w tyle. . . -hih - Trzymajcie się zdrowo i noście się ciepło ! Ps. Ten straszny wypadek pod Hajdaszkiem w ubiegłą środę 2.12.09.. Jeździłam od 2 lat z tym kierowcą co zginął o 11.00 wsiadałam w Kielcach i o 12.00 dowoził mnie do Pińczowa. Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty młody człowiek(33 lata)- ojciec 2- ki dzieci. Nie mogę w to uwierzyć, że już go nie ma. . Z tego co mówili robotnicy jeżdżący z powrotem z Pińczowa, to winny był gnojek 24 - letni, który "ciął" tą betoniarką z mostu w Kijach na "luzie" i na tachografie w czasie wypadku miał 90km/h, a jest tam ograniczenie do 60. i stoi tam stacja benzynowa Lotos , z której osobowy wymusił na nim hamowanie, kierowca jadący betoniarą wybrał "skasowanie" autobusu a nie auta osobowego. . . -straszna tragedia- dziewczyna z odciętymi palcami, ludzie z odciętymi kończynami, porozcinanymi głowami, a kierowca busa połowy głowy nie miał i zgilotynowaną szyje do połowy. . - okropieństwo. .! Jednym słowem gdyby jechał wtedy biały busik, a nie duzy PKS- owy, to nikt by nie przeżył takiego zderzenia!. Takie szczegóły wiem od dzieci, których rodzice, czy wujkowie pracowali ratując tych biednych ludzi.. . Powiem Wam szczerze, ze niebezpieczna jest tam droga, jak diabli, bo jest tylko 1 wąski pas w dwóch kierunkach, zamiast po 2. Najklepszym i najbezpieczniejszym rozwiazaniem byłoby puszczenie tam połączeń kolejowych. -pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelai daj se siana po co
opisujesz ze szczegolami o zgilotynowanej glowie, teraz mam nastroj gorzej niz grobowy, darowalabys sobie szczegoly, humor mi zepsulas na caly dzien, choc i tak dobrego dzis nie mialam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Lorelai, przeczytałam Twoj wpis i też nie wiedzialam, czy reagować czy przemilczeć. kuruj sie z córunią - dzis spotkalam na spacerze 2 matki i ku mojemu zaskoczeniu opowiedzialy dwie identyczne historie choroby swoich dzieci, a to zupelnie rózne osoby i dotyczą innych dzieci. A wlasnie wygladalo to niby na niegrozny kaszel, zapalenie oskrzeli albo i nie, lekarze mowili raz jedno raz drugie, dzieci nie leczono własciwie i w koncu wylądowały pod kroplówką w szpitalu. Zadziwiające, bo w ciagu 20 min 2 osoby o identycznym przypadku, zato przeychodnia nieudolna ta sama - czyli nasza na Dalekiej :) juz ją troszkę poznalam, bo maly na ten sam katar dostal od jedej lekarki antybiotyk, od drugiej Lipomal, a od trzeciez zalecenie baniek. A w koncu dostał ode mnie tylko czopek z paracetamolem i śmiga zdrowy jak ryba. Empiczka - jak noga? TILZA - pichcisz cos? U nas prawie co wieczor naleśniki z jabluszkami. Mały polubil i domaga sie ciagle: "Siki, siki" . Najpierw myslalam, ze sie zsikal, potem, ze moze chce siusiu, ale ze wszystko było ok, po dluzszej dedukcji doszlam, ze chodzi o naleśniki, no i teraz na haslo "siki" sie gam po mąke, jaja, patelnie i działam :) Setek nabrał wody w usta. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Balladynko, To superowo, ze Twój synek juz składa pierwsze wyrazy, zobaczymy,a za niedługo będzi gadał jak najęty! Ja wygrzewam swoje oskrzela w domku i oglądam z córcię "ratatuj się" z sympatycznym szczurkiem na pecetowskiej stronie, oto jej adres: www.kino.pecetowiec.pl Pozdrawiam i miłego oglądania filmów życzę. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nabrałem w ody w usta z zalewu:p Setek sobie nowa robote znalazł - teraz bedzie konsultantem. Nowe wyzwanie gdyż nienawidze rozmawiac z ludzmi a już przez telefon napewno;]Czyli kolejne wyzwanie sobie stawiam. Druga sprawa 3.12.2009 zmordowałem prawko! Powiem jedno ze ci co zdają za 1,2 razem sie tak nie cieszą ... A co do tego wypadku ... kumpela mojej przyjaciólki siedziała za kierowca, zlamany kręgosłup ... tyle ze czucie jest ... jakims cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was Powiedzcie co mozna robić w Kielcach ciekawego? Siedzę od jakiegoś czasu w domu i zaczyna mi sie po prostu w głowie cos przewracać...mam Synka który ma 2,5 roku. Od niecałych 2 lat mieszkam w Kielcach i jeszcze nie dałam rady poznać tego miasta. Pomożecie? Bo zaczęłam sie robić zgryźliwa na kafeterii i nie tylko.... już siebie nie poznaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setek, gratuluje - ja tez sie powoli przymierzam, odkladam na wiosne, a na razie robie testy z plytki CD i symulacje jazdy. Czesć biały motylu - dzieci mamy z tego samego rocznika, moj jest z lipca. w taką pogode jak teraz to ciezka sprawa z rozrywką dla jmnas mamusiek dwulatkow - moj chodzi do żlobka, potem wracajac robimy krotki spacer i do domu. Dzis znowu na slonce sie nie zanosi, wiec nawet nie wiem czy maly wyjdzie, wlasnie siedzi i rysuje, troche na kartce , troche na kafelkach, kafellki i fugi mamy juz rozmalowane, ale dziekuje opatrznosci, ze nie zainteresowal sie scianą, wiec freskow nie mamy. zagladaj tu do nas czesciej, od czasu do czasu wybieramy sie do jakiejs kawiarenki. najwyzsza pora na powtórke :) buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bialy motyl 🖐️ Tilza 🖐️ Setebos - gratuluje - miej oczy wszedzie i ''co'' konsultujesz ? :D Lorelai, to straszny wypadek - chyba powinnam czejsciej ogladac tv Bo nie slyszalam o tym. O bogowie ......... Bo to ostatni w Polsce ? [z przerazeniem mysle] Loreali, Dbaj o siebie i ratatuj sie - dobry ten film na stress :D:D:D Balladynko, to synus juz taaaki duzy ? Kolanko ok, bolalo, teraz jest zolte :D Gdybym tak zaczepila na drodze, powiedzmy w US or Australii zarobilabym duuuzo $ od Drogowki, za brak zabezpieczenia drogi dla pieszych - place podatki - dbaja o moje wygody - podoba mi sie to !! Szkoda, ze nie mamy tego tutaj, a moze mamy ? Mamy pierwszy snieg w grudniu, bedzie ladnie i czysto. Jest zima. Milego weekendu, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ pozdrawiam🌻 dzien pisania kartek robi sie bajkowo przez szybke trzeba zawiesic miseczke wsypac slonecznika by sikorki mialy co pojesc gdy ogonki im zmarzna kurujcie sie kochani mnie odpukac nic nie bierze pije herbatki owocowe sa smaczne🖐️🌻😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultuje a własciwie przedłuzam umowy z orange, ale spokojnie, tylko firmy. tak z ciekawosci ... mamuśki dwulatków mają chociaz odrobine czasu zeby czasem wyjśc na takie konkretne zabawy w stylu tańce do rana? Wiece czego mi brakuje w XXI wieku? Tych fantazyjnych 'malunków" na szybach w starych oknach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam wszystkie foremki z naego topiku i nowe również, ale się dyskotekowo - świąteczno -biznesowo zrobiło! I zrobiło sie fajnie jednym słowem na 102!!! Witam nowa panią- białego motyla, która ma dzieciątko mniej więcej zblizone wiekiem do mojego, nie mówiąc o Balladynce, której to synuś jest rówieśnikiem! Cześć Setebos, dzięki za zaproszenie do dyskoteki, chętnie bym pohulała, ale powiedz, czemu nie do Luvru, czy tam w gębę można zarobić, czy cuś? Dziś skończyłam antybiotyk, ale jeszcze kaszel "grużliczy " mi pozostał, tak więc z basenu jutrzejszego "nici". Dziękuję Tilzie za sliczne kociaczki w pokazie multimedialnym, miałam Ci przesłać pokaz o czekoladzie, ale pewnie znasz już go, bo trochę krąży w necie, bo mnie baardzo kiedyś rozbawił, zwłaszcza wywód, że skoro składa się z nasion kakaowca, to jest warzywem itd... W moim przypadku, to najlepiej byłoby przypomnieć sobie prezentacje o motylku, co ma wszystko i wszystkich w "d", aby się nie przejmować Świętami. Najchętniej wyjechałabym teraz na Karaiby, jak to teraz zrobiła Kayach wybierając się w 3-dniowa podróż olbrzymim statkiem.. . Ją stać na wojaże, a mnie. . - raczej nie, choć od czasu do czasu płace podatek od naiwności, łudząc się , ze kiedyś może rentierka będę( nie mylić z rencistką)- choć i w tym przypadku z tymi zdrowotnymi moimi przejściami, pewnie i rentkę(na krótki okres czasu) by mi i dali. . . -ech zmęczony człek jest już troszkę. . . I jak tam droga Empik, może będę mogła wyrwać Cie w tym tygodniu na jakąś czekoladkę na gorąco wieczorową porą? -pozdrawiam wszystkich serdecznie -Lorelai :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu w Luvrze jest cholernie drogo! Za lecha z curacao policzyli mi 15 zeta, dla porównania w czwartki w snie mam to za 4,50. Tyle ze klub ładny, dobry na impr w stylu wieczory kawalerskie/panienskie. Raz jak były moje urodziny to w snie trafiłem na swietną muzyke, drinki za 50% i do tego pusty klub (14 osób). Ostatnio słyszałem ze Czekolada ma cofnietą koncesje na alko wiec wróze rychły upadek;] Lora zdrowia życze - czosnek jedz:p i sok z malin + jakis koniak czy wiejskie wino;) Pesymistyczny akcent:) renty za cholere na oczy nie zobaczysz;] Najlepsze było jak zabrali rente kolesiowi bez nóg:( Moze mysleli ze mu na swieta odrosną? Pewna osoba ledwo na oczy widzi, ale stwierdzili ze po zabiegach jej sie poprawi wiec tez figa;] teraz to czekac az niewidomym bedą zabierac bo "nie potrzebuja pomocy osób trzecich", przeciez z laską sobie doskonale radzi albo pies si enim zajmie, prawda? A my płacimy na "armie urzedników zła" (taki cytat gdzies znalazłem w kontekscie posłów-pasożytów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×