Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Byłam dzisiaj na koncercie, fajowo grali - supeer! Wyszłam z koncertu(który trwał jeszcze ) punkt 17.00, ale niestety zgubiłam numerek szatni, który włożony do kieszeni spodni mi wypadł i szukając go (niestety nie znalazłam) musiałam dac 20 zeta za jego zgubienie szatniarkom) - ta cała procedura trwała 15 min. Więc do Antraktu dotarłam 17.15. Usiadłam przy samych drzwiach po lewej stronie.Kapelusz czerwony był na stole. . zamówiłam drinka, szarlotkę i kawę po italiańsku, poczekałam do 17.30- nikt się nie pojawił, więc sobie poszłam. . Szkoda droga Empik, ze sie rozminęłyśmy i jakby tego mało było, padła mi bateria w telefonie, dlatego nikt pewnie nie mógł sie do mnie dodzwonic. (Tak w głębi serca miałam nadzieje, że Pani Empik zajrzy do Antraktu, bo ma "rzut beretem" ze swego ślicznego mieszkania). -To do miłego następnego spotkania. - pozdrawiam Lorelai 🌼 🌼🌼 - dla Pani Empik z przeprosinami, że się rozminęłyśmy. Ps. Jestem wykończona, bo od 8.00 do 15 pracowałam w Pińczowie z dzieciakami dzisiaj. . Idę spać papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Lorelai, koncert mialas z przygodami, panie szatniarki pewnie juz odzyskaly numerek, bo gdzies sobie lezał. miłego weekendowego odpoczynku i leniuchowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku 🖐️ Setebos, milo ze znowu jestes 🖐️ Balladynko, czemu nie wpadlas do Antr. ? Przytrzymalabys Lorelai :D na dluzej przy stoliku :D Loralia 🖐️ szkoda, ze minelysmy sie. Wspomnialam wczesniej, ze odbieram auto o 17, doszlam do Antr., chyba ok. 17:45 - powinnas !!! :D zadzwonic do domu, o 17:30 wjezdzalam do swojego garazu. Ja dzwonilam kilka razy, ale zupelnie gluchy sygnal. Myslalam, ze mi padl telefon. Teraz wiem dlaczego. Moglas zapukac, ach szkoda ! No ale noc z przepojami mialas :D Pozdrawiam Was. Mam obiad z Mama, wiec do nastepnego razu, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picture34
jestem z kielc i sie tego nie wstydze i mam wyjebane .skaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witajcie moze zapach aromatycznej kawy z cynamonem zwabi WAS do saloniku stawiam ciasto pijaka klade jabluszka banany winko deserowe polslodkieYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY prosze sie czestowac na zdrowie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picture34
to moze sie skusze jestem na maja a ty gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Tilza, dzięki za ta pyszna, pachnącą kawę. Ciasto pijaka- to dla mnie ciasto akurat -hehe o tej porze super, tylko niezbyt dobrze na tusze wpływające. Dziewczyny, byłam dzis u dietetyczki i powiedziała mi, ze jest ze mnie dumna, bo w tym tygodniu zrzuciłam 2.5 kilo, byle tak dalej! Musze iść sprzątac chałupe, bo jutro będę gościć swoja profesorkę, którą zaprosiłam na warsztaty i do Kielc i do Pińczowa. Upichciałam właśnie rybkę po grecku i jeszcze muszę zrobić odchudzającą zupkę paprykową. Podaje przepis: SPOSÓB NA PRZYRZĄDZENIE ZUPY Z CZERwONEJ PAPRYKI: Paprykę i cebulę oczyścić i drobno pokroić, razem dusić na 1 łyżce oliwy z oliwek w zamknietym rondlu przez ok.5 min. Od czasu do czasu potrząsnąć rondlem, żeby nie przywarło. Czosnek i małą papryczkę chili pokroić w talarki, wrzucić do 1 litra bulionu z 2 kostek KILUVA, dodać przecier pomidorowy i dusić 10 min. Paprykę i cebulka zmiksować i dodać do bulionu. Całośc przyprawic sola i pieprzem. To dawka jest na 2 dni dla jednej osoby, gdy sie ma ich wiecej, to trzeba zachowac odpowiednie proporcje. Ide więc gotowac. -smacznego wszystkim życzę! Witaj Picture 34 na naszym topiku. co znaczy ksywa "skaza"- masz to wydziarane? Ja też cos mam wydziarane, ale nie słowa. . -Pozdrawiam wszystkie foremki, Lorelai 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loelai - czy Twoja paprykowa zupka nie jest zdziebko niezdrowa?? Gratuluję zrzuconych kg! jeszcze pare tyg. i bedziesz wiotką rusałeczką. TILZA - rozsylasz takie aromaty, ze ślinka leci. Ty az pod gazownią??!! tam chyba najbardziej czyste w Kielcach powietrze, co? U mnie wieczny smog. Empiczka - spoko - topik nie ginie :D Setek 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam balladyna🖐️ mowisz ze u mnie czyste powietrze moze i tak ale wowczas kiedy mialem nie pala w piecach lubie to osiedle duzo zieleni cisza spokoj pozakladali progi zwalniajace prawie na wszystkich uliczkach czuje sie bezpiecznie jeszcze zostala TATRZANSKA mysle ze i tu zaloza bo wszyscy o tym wiedza polaczenie tez mam super z miastem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam tam kiedys podpisywac umowe i powiem Ci, ze bardzo mi sie spodobalo - zacisze, domki sliczne, zielen i w ogole jakoś niekielcowo. tyle, ze dosc daleko - ja wszedzie na piechotkę smigam, a z tamtąd bez samochodu lub autobusu ani rusz. pozdrowionka dla wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonecznie witam dzis bede w plenerze lapac energie kto do mnie dolaczy? pozdrawiam milego udanego dzionka wam zycze🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 2 tyg i dla mnie weekend będzie sie zaczynal w czwartek:D jakos nie skojarzyłem że gazownia to tam gdzie tatrzańska i reszta tych "górskich" uliczek ... mam tam najlepsza kumpele i rzeczywiście jest bardzo spokojnie PS: Jeszcze tydzień i wyjdzie mi czy wasze antykoncepcyjne tabsy, zanieczyszczają wode w CK;] jak na razie wyszło mi, że w podmiejskich rzeczkach są "siuśki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się Wam pochwalic, ze pierwszy raz od dobrych kilkunastu miesiecy pojawiła sie u mnie talia!- hihi 8 kilo zrzuciłam przez te 2 tygodnie na diecie natur house bez specjalnych ćwiczeń fizycznych. .- tylko odpowiednia dieta i specyfiki. Szykuje się do pracy Acha i zupka paprykowa- rewelacja! -domownicy ją uwielbiają! Pozdrawiam serdecznie -Lorelai 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️wszystkim jak sie dzis czujecie? co macie w planach? kolejny suchy dzien slonko moze dzis przymglone ale dalej cieplo bedzie spacerek kto ze mna?🌻 pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie ma nikogo??????? sloneczko dzis przymglone bylo i wiecej wilgoci w powietrzu dalo sie wyczuc ale spacerek byl z zyczliwoscia dzis sie nie spotkalam choc mowia od rana o tym dniu z obojetnoscia to tak az sie noz w kieszeni otwiera bo w jaki sposob mam zwrocic czyjas uwage by otworzono i przytrzymano drzwi wejsciowe do sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i otworzylam kolejna strone to pijaka postawie czerwone winko i herbatki owocowe do wyboru prosze sie czestowac na zdrowie🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zapukacie do mnie na gg? 10437435 bedzie mi milo pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, sorry. Życie mija mi w tak zwariowanym tempie, ze nie mam czasu od kilku dni włączyć komputera. Dziecko rano do przedszkola, od 9.45 juz zaczynam robotę, albo jestem w drodze do roboty do Pińczowa, wracam o 20-21 z dzieckiem posiedzę, posprzatam chałpe,zamienie parę zdań z mężem i ide spać(troche musze przygotowac się do zajęc. . i tak na okrągło. . -sorry wiec. . za te nieobecności. A Wy napiszcie o swoim rozkładzie dnia. . - proszę! -pozdrawiam -Wasza Lorelai p.s Dziękuje Tulzie za śliczne karteczki i jeszcze raz przepraszam za brak czasu. papatki🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ doskonale rozumiem ten brak czasu😘 wiem ze co sie odwlecze to nie uciecze🌻 poczekam cierpliwie na jakis znak:D u mnie dni mijaja sobie jeden za drugim zdrowko sluzy lapie energie sloneczna oby tak cieplo bylo jak najdluzej pozdrawiam was miluchy i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️pomacham wam powiem ze zdrowa jestem nie wiem jak wy sie czujecie? bo ostatnoi to tu prawie nikt nie zaglada co sie dzieje??? dzis kolejny bajkowy dzionek to lece do slonka lapac jego energie pozdrawiam nara pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×