Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

- hehe- uśmiałam się, rzeczywiście ten środkowy wpis, od razy widać, że to nie styl balladynki. . .- - pozdrowienia -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorelai ja jestem na rencie i odpoczywam bawie sie kompem trenuje szare komorki rozwiazujac krzyzowki i to bylo by pokrotce tyle pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
TILZA - zapraszamy do topiku, tylko czemu użyłaś słowa "ułomna" - myśle, ze cokolwiek by sie człowiekowi przydarzyło i zdrowie zaszwankowało, to słowo "ulomny" nie jest właściwe - nie i nie, po prostu mi sie nie podoba takie określenie. zagladaj tu częsciej, napisz wiecej, a i my sie rozruszamy :) za oknem zima, to zostają przede wszystkim intelektualne rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻 ja jestem od urodzenia osoba ze skroconymi koscmi dlugimi mam klopoty w chodzeniu korzystam z wozka inwalidzkiego elektrycznego jest mi bardzo pomocny zrobie zakupy oplace rachunki wyjde na spacer i do kosciolka w domu chodze z balkonikiem bo nieraz padlam na nos na prostej drodze i tato stwierdzil ze tak dluzej byc nie moze sprezentowal mi taka podporke i teraz ja zabieram ze soba gdy ide do lekarza czy na rehabilitacje jestem tech analityki medycznej przepracowalam 20 lat w zawodzie gdy szpital poszukiwal pieniedzy to mnie na rente wyslal chwale sobie gdyz sie nie stresuje spie spokojnie wolny czas spedzam z krzyzowkami i na pogaduchach na czacie lubie sluchac radia i ptakow od wiosny do poznej jesieni nie lubie sloty zimy kocham slonce pozdrawiam WBW pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tilza, miło, że coś więcej o sobie napisałaś. Zazdroszczę Ci, ze nie musisz tyrać w pracy. . Ja jestem juz tak zmęczona(18 lat pracy, plus3 na bezrobociu- na początku lat 90- tych), że chętnie teraz poszłabym na emeryturę, gdyby można było. Dzisiaj sie dowiedziałam, że składki z II filaru zabiera Zus o połowę (dostaniemy nie 7%,lecz 3.5) tak więc nieciekawie będzie się działo na tej emeryturze, . . .czy człowiekowi starczy na lekarstwa i ciepełko w domu? - ech, może lepiej nie wybiegać w przyszłość, bo nie wiadomo, czy człowiek dozipie tej emerytury. Najlepiej cieszyć się dniem dzisiejszym. - Mówisz, że jesteś technikiem analityki medycznej, to interesujący zawód! Przykre, że źle się dzieje w "państwie duńskim" - to jest służbą zdrowia. Naturalnie winić można za to i kryzys ogólnoświatowy i rząd. Wiem co nieco ze źródła( mój mąż 4 lata pracował w Centrum Kardiologii - obsługa urządzeń medycznych- fachowo to jego stanowisko nazywało się inspektor od spraw aparatury medycznej, a potem inżynier kliniczny) i często opowiadał, że Jasiu Gierada często skarżył się, że z NFZ -tu z kilkumiesięcznym opóźnieniem przychodzą zapłaty za wykonane zabiegi. . - nic dodać, nic ująć. . - chamstwo jednym słowem. Stad tez zadłużenia szpitali, deficytowość. Mąż odszedł z tego zawodu, bo był zbyt niebezp[ieczny( promieniowanie rtg na głowę( chodzili w 15 kg. fartruchach chroniąc tułów , ale wiązka na głowę mimo wszystko szła i strasznie go głowa bolała. Jednym słowem zdrowie i życie ważniejsze. Teraz jest informatykiem w szkole i tak samo kiepsko zarabia, jak i w szpitalu. . .ale przecież nie tylko kesz w życiu się liczy, zdrowie i życie o wiele cenniejsze!!! Czasem sobie siądę i pomarze, a marzy mi się : http://www.bertur.pl/jamajka.JPG http://th.interia.pl/40,be695c63d2863471/jamajka_817.jpg http://www.itaka.pl/uimages/2/ambasadorzy_itaki/2007/kanary_0b.jpg http://dominikanawypocznek.blox.pl/resource/ws_dominikana_2.jpg http://www.oferty.tripolis.com.pl/DOMAN/10/country/large/dominikana.jpg Czego sobie i Tobie i innym życzę. Paulo Coelho — Brida chwycić dłoń Boga i walczyć o swoje marzenia, wierząc, że ich spełnienie dokona się zawsze we właściwym momencie. Ciepłe pozdrowienia. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai - dziekuje bardzo chetnie dolacze :) Jestem tu nowa, wiec nie wiem od czego zaczac. Postanowilam od tak spytac w jakich okolicach mieszkacie :) ( w koncu jakos rozmowe trzeba zaczac) O to nie daleko, ja jestem z dolnego ksmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za piosneke, siewtnie trafiona( jedna z wielu ulubionych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, od czasu do czasu coś zapuszczam, lub Setek to robi, fajnie coś posłuchać, czy wspólnie się pośmiać. . Mówisz z dolnego KSM -mu, czyli blisko Zagórskiej, lub lepiej - Źródłowej? Kiedy ten remont Sandomierskiej się skończy, jest to dobijające, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Hej Lorelai:) Fajne kawałki zapodajesz. Mój mały zrobił dzisiaj rzadką kupkę, nie wiem czy mu coś zaszkodzilo. Może to ta mrożonka którą kupiłam ostatnio w Biedronce. Tak to się wychodzi na przecenach. Pazerność gubi czlowieka! U mnie wszystko ok, byłam dziś na spacerze w parku, gdzie obserwowałam skaczące po asfalcie wróble. Miłe ptaszki, ale asfalt po ich wyczynach cały w białej mazi:D Pozdrowienia dla całej ekipy!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
No pewnie ze sie wybiorę:) Lubię ich muzykę oraz osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Balladynka o tak późnej porze - witaj! To przykre, ze synek Ci sie pochorował, ale powiem Ci, ze to może być inna przyczyna, bo kilku moich uczniów nie przyszło wczoraj, bo złapali reta- virusa i to może być to -niestety, jeśli dajesz go do przedszkola, to z tamtąd go niestety chyba przywlókł. Tak wiec daj mu jakieś preparaty nawadniające, na razie i zdrówka życzę. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Aj o tej porze bo mnie też zaczyna coś brać, brzuch mnie boli i pewnie zaraz będę musiała skoczyć za potrzebą tam gdzie król piechotą chodzi:) To musi być jakiś wirus, a ja się zaraziłam od małego. Taki los z tymi dzieciakami. Oj, już mnie w zasadzie goni, muszę leciec:D Pa🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko biedna Balladynko nie odlec z tym kiblem, jak Shenker w Scorpionsach w No.1 Szczerze współczuje, pocieszam jednak, ze to taka 3-dniówka, ale dzieciaka szkoda i na niego uważaj.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
No coś Ty Lorelai, mój nowy sedes sprawuje się doskonale. Sam Elvis by się go nie powstydził :D Powiem Ci że taka biegunka to nieprzyjemna rzecz, czuję że przelatuje przeze mnie wszystko co dzisiaj zjadłam, a zjadłam moje ulubione sajgonki w barze chińskim. Żal że nawet nie zdążyły się strawić, a dałam za nie całe 15 zł. No teraz to już pa na dobre:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Chociaż nie, pomyłka! Skoro je wydalam, to chyba się strawiły, no nie? No jak to jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, Ty masz jak zwykle swietne trawienie!3- maj sie Balladynko i nie daj się wirusom! Papatki Ps. A wiesz, wczoraj na Sienkiewce Knota mijałam, nie poznała mnie, albo nie chciała poznać. . ale ja i tak nie miałabym ochoty z nia gadać. W czarnym płaszczyku i kapeluszu maszerowała. .nono, jak dama. . -dam., albo nie dam. . dam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Nie mów mi nawet o tej wiedźmie z piekła rodem! :D Jak zawsze jestem łagodna, tak tego babsztyla nie cierpię! 😠 Wyżej sra niż tyłek ma! Dama za dwa grosze! :o Ani ona ładna, ani mądra i jeszcze prowadzi się niemoralnie! Taka, brzydko mówiąc - dajka! Dobrze że jeszcze są takie babki jak my - mądre, fajne i z jajem. Papatki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas juz spać, bo jutro do roboty a tu zaraz 2.00 no to do miłego usłyszenia - hej Lora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️😘 dzis bedzie spacerekslonko swieci trzeba mozgownice przewietrzyc zaplacic rachunki na poczcie zobaczyc jak daleko posuneli sie z pracami przy sciezce rowerowej na os UROCZYSKO moze sie kiedys na niej spotkamy??? fajnie by bylo to byloby na tyle pozdrawiam dobrego dnia dla wsiech 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Ah oj dziewczyny !!!:) Mam akurat wyjątkowo chwilkę, więc weszłam i sprawdzam, czy nie ma tu którejś z was. No niestety...:( Ja niestety musiałam wziąć stoperan, bo tak mnie goniło, że chodziłam do wc co pół godziny. O zapachu który się później ulatniał z mojego serdesu to juz nie spomnę :D Mieszanka nieświerzego jajka, tzw. dzbuka z kiełbasą wiejską:o !!! Fe! Mój syneczek też jeszcze cierpi na dolegliwości brzuszne, ale już mniej. I dobrze, bo dziecko się nie męczy. pozdrowionka :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj wróciłam z roboty o 21.00, małe zakupy, małe piffko i zapuściłam TVN a tu Leonardo di Caprio i Jack Nicholson w Infiltracji - strasznie krwawy film, matula moja nie chciała oglądać, ale ja wytrwałam ( z tym grzańcem w ręku) do końca. - I tak refleksja człowieka ogarnia- do czego człowiek może byc zdolny, do jakich podłości, nawet do morderstw(narkotyki, mafia, policja, FBI itd.)- stróże prawa, którzy tego prawa powinni strzec zamieszani w takie afery, świństwa. . - ech. . życie . . . - Dobrze, że człowiek uprawia taki zawód, że może śmiało popatrzeć w lustro, a odbicie nie ucieknie. Idę spać, bo juto tyram od 8.00 do 15.00 . . papatki miłe dziewczyny. Zapodajcie jakieś fajne teledyski na youtube, które Was urzekły, czy może są kontrowersyjne? -Pozdrawiam serdecznie -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×