Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malta

WRZESIEŃ odezwijcie się wrześniówki!!!

Polecane posty

Gość diodda
moja tez nadal usypia przy cycu, ale to jesli chodzi o sen nocny, bo w dzien to roznie - czasem uśnie sama np na brzuszku, czasem pobujać ją trzeba na poduszce, a czasem jak jest wtczerpana to i na rekach usnie, chociaz ewidentnie jej niewygodnie :) Na spacerze usypia zawsze bez problemu. Ale za to nie ma mowy o odkladaniu "na spiocha" do lozeczka. jak pisżą mądre księgi - wybudza się i od razu beczy, bo nie ma cyca. Tak więc idealna noc i wyspana to taka, kiedy wszyscy idziemy razem do jednego lozka i o tej samej godzinie. Wtedy mlode zasypia jak aniol i spi ciągiem 6 h. Dzis tak bylo i wczoraj i na razie chyba tak zostanie. PO Nowym Roku moze się wezmę za naukę zasypiania w swoim lozeczku. Na razie mi tak wygodnie, karmię na spiąco, wiecie o co codzi. A poza tym calkiem milo przytulic to kochanie do siebie i tak sobie razem spac ;) Aha, ja tez bardzo proszę o ksiazkę ! kachutek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...............IMIĘ ............WIEK.......... WZROST ........WAGA MAMY............. DZIDZI ..........TYG ...............CM .............GR Ania79..............Iga................12.................67.............6120 Ola 27...............Karolina.........13.................60.............6300 Macierzanka.......Mateusz.........11.................62.............6100 Inga29..............Zuzia.............9,5................65.............5100 balninka_bb........Paweł...........13,5................67.............5000 Mała25..............Oliwia............10..................?..............5500 Marta 24...........Basia..............11,5...............61............5100 Asiak................Michał.............13,5..............67............6800 Kurde myślałam że dłuższa jest moja mała ale dziś mi ją pierwszy raz w przychodni zmierzyli i się okazało że ma 60 cm. Więc to mierzenie po nogach to jakieś trefne. Jako że mała ma bioderka w porzo, to ją zmierzyli na takiej desce. Dzis mielismy tez szczepionke 5 w 1 - 120 pln, a mała dzielna była - tylko troszeczke plakała :) Co do usypiania to my konsekwentnie w łóżeczku :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...............IMIĘ ............WIEK.......... WZROST ........WAGA MAMY............. DZIDZI ..........TYG ...............CM .............GR Ania79..............Iga................12.................67.............6120 Ola 27...............Karolina.........13.................60.............6300 Macierzanka.......Mateusz.........11.................62.............6100 Inga29..............Zuzia.............9,5................65.............5100 balninka_bb........Paweł...........13,5................67.............5000 Mała25..............Oliwia............10..................?..............5500 Marta 24...........Basia..............11,5...............61............5100 Asiak................Michał.............13,5..............67............6800 ciężarówka........Oliwia.............11.................62............5500 Dopisuję się do tabelki. Dziewczyny wysłałam wam na maile zdjęcia moje z moją kluchą. Mała 25 mamy podobne statystycznie córeczki ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...............IMIĘ ............WIEK.......... WZROST ........WAGA MAMY............. DZIDZI ..........TYG ...............CM .............GR Ania79..............Iga................12.................67.............6120 Ola 27...............Karolina.........13.................60.............6300 Macierzanka.......Mateusz.........11.................62.............6100 Inga29..............Zuzia.............9,5................65.............5100 balninka_bb........Paweł...........13,5................67.............5000 Mała25..............Oliwia............10..................?..............5500 Marta 24...........Basia..............11,5...............61............5100 Asiak................Michał.............13,5..............67............6800 ciężarówka........Oliwia.............11.................62............5500 majaja..............Miron..............13................68?............8200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierzanka
Ciężarówka, super córa. I ty też bardzo ładnie się prezentujesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
dzis moje bobo w nocy stękalo i wyginało się chyba ze 3 albo 4 godziny - poprzednia noc super spokojna a ta koszmar. Ale niedawno dowiedzialam się, ze zdradliwa jest marchew - a ja wczoraj wypiłam taki soczek jednodniowy marchwiowy, ktory uwielbiam. Moze to od niego ?? Czasem pijam ten soczek, ale dotąd nie pilotowalam, czy to aby nie on jest sprawcą. A Wy pijacie takie soczki marchwiowe ? Albo inne z marchwią? I jak, jest stękanko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierzanka
czasem piję, ale generalnie najwięcej jednak jabłkowego. Piję wiśnię, pomarańcz sporadycznie, czasem wieloowocowe jakieś. Mnie niestety odrzuciło w ciąży od soku marchwiowego, choć lekarz kazał mi pic, ja nie umiałam, błeeee. :( Teraz powolutku wracam, ale parę łyczków i jak na razie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macierzanka - jakies 15 kg mniej i bede sie lepiej prezentowac a teraz hmmm.... meza mam co mi tam ;-) dioda - ja pije soki z marchwia bananem i jablkiem i nic sie mojej niuni nie dzieje, pilam sam marchwiowy tez i nic, wcinam marchew surowa i duszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
aha.... no to nie wiem, muszę poobserwować laski, a myslalyscie juz o wigilii ? - tych pysznych potrawach, KTÓRYCH NIE DANE BĘDZIE NAM JEŚĆ ! ? buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda, marchew można podawać już 4 miesięcznym dzieciom (spójrz np. na słoiczki), do tego nie słyszałam by ktoś miał uczulenie na marchew, i jestem pewna, ze nawet surowa jest lekkostrawna. To nie po marchwi. :D. Choć ja osobiście mało jem, mam uraz odkąd kupiłam kiedyś taką o smaku mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja jem marchewke(ze względu na cerę ;) )i małemu nic nie jest. Piję soki o różnych smakach i też ok (ostatni to kokosowy z hortexu- pycha) dziś zjadłam bigos ;) mam nadzieję ze obejdzie się bez kolki w kazdym razie zapiłam go herbatką z kopru. i w święta będe wszystko jesc, poza tym robię w tym czasie chrzciny :) dzwoniłam do poradni laktacyjnej- oczywiście z powodu małej ilości mleka(tk mi się wydawało) - miła pani powiedziała mi co nie co , nawet spodobała mi się ta rozmowa.zreszta pogadałysmy na wiele innych tematów związanych z maleństwem. skończył mi sie wczoraj sok malinowy wiec skoczyłam do piwnicy po nastepny- była tylko truskawka. I... mam cyce jak banie :) znowu produkcja w toku :) tym bardziej ze juz zamrazam sobie na swieta a chce tez miec zapas na sylwestra bo nie wypić o północy szampana... pisze bez polskich liter bo mały na rekach- musze go przetrzymac z jedzeniem aby jadł co 3 a nie co 2 godziny bo w nocy to jestem nieprzytomna :( ciezarówka- dzieki za zdjecia- córcia do Ciebie podobna co? zauważyłam ze masz pasemka- teraz robiłaś po porodzie? bo mam zamiar sobie zrobic na świeta ale zaczynają mi wypadac włosy i boje sie ze jeszcze bardziej je osłabię. A jak u was z włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też piję marchew. Ostatnio wykukałam taki sok z Hortexu - marchew jabłko banan i jest super. Co do uprzedzeń do marchwi to ja mam również tyle że po tym jak na bazarze widziałam u faceta napis \"marHew\" - buehehehe :) Co do wigilii to nie będzie jedzenia grzybów ani kapuchy - ale specjalnie się tym nie martwię, będą sałatki, barszczyk i ryba. Wczoraj było szczepionko - 120 PLN - 5 w 1 - mała była dzielna jak nie wiem :) i jak poszła spać o 22:00 to wstała na papu o 6:00 a potem spała jeszcze do 8:30 :D wyspałam się jak nie wiem co :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez tak spi po szczepieniach, a wlasnie ja jakis sen dluzszy zmozl bez szczpienia. Mi polozna powiedziala o tych sokach wiec wole nie pic zeby nie zalowac. A ostatnio zjadlam pieczarki w sosie bolonskim i baki mi przez dwa dni puszczala> mniam rybki juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Ja wczoraj zjadłam pierogi z kapusta i grzybami (takie ze sklepu - sama kiszona kapucha zero grzybów) co prawda mała baczki sadzi ale specjalnie nie narzeka, kupke robi rzadka codziennie tak ze trzy razy takze nie zaobserwowałam innych częstotliwosci, zobaczymy jak będzie na świeta. Ciężarówka ja też chetnie obejrze zdjecia Twoje z córcią mala.t@wp.pl Jesli chodzi o soki to ja tez pijam rózne połaczenia z marchwia, unikam tyko tych z brzoskwinia i truskawka bo kazali unikac ze wzgledu na ryzyko uczulenia a ze synek ma skaze wiec jest prawdopodobienstwo, ze miśka tez moze miec. A tak smazone juz jem i powoli wprowadzam inne rzeczy, musze spróbowac kiedys zupy grzybowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
ania 79 a co Ci polozna powiedziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
no to moze ktoras z Was wie, co moze powodowac takie pręzenie w nocy ? juz kiedys o to pytalam - sorka, ale nadal nie daje mi to spokoju - kawa nie, za duzo słodyczy - owszem, ale nie tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 27 - Ten soczek z Hortexu nazywa się Witaminka i ja też go bombam ;-) Co do wigilii to ja raczej nie ryzykuję. Sklubnę troszkę rybki po grecku i barszczyku i wsio. Nie będę na 100 % wciągać pierogów ani smażonego karpika - i tak nie lubię więc mała strata :-) Zawsze na święta jadłam sałatkę warzywną i symbolicznego łyka barszczu bo jakoś tak nie lubię tych potraw. Mala25 - zdjęcia poszły. Miłego oglądania ;-) balbinka - włosy robiłam sobie gdzieś tak 2 tyg temu bo jednak po porodzie trzeba się troszkę \' odświerzyć\' i po wyjściu od fryzjera było mi o niebo lepiej z samą sobą :-) a jak skończę karmić cycem to zabieram się za odchudzanko bo w sumie w ciązy przytyłam ponad 20 kg i w nic się nie mieszczę z dawnych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziala ze tylko jablkowy i najlepiej rozcienczony. a smazone jem caly czas. slodycz typu landrynki i chalwe wcinam. wszystko co nie zawiera mleka ani orzechow. smazone tez jem. diodda - moja sie tk prezyla wlasnie po sosiku z pieczarka, to na baki, ktore nie cca wyjsc dziecko tak robi. i stekala moja tez.i dlatego poki karmie zostaje definitywnie na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Dzieki za zdjęcia ciężarówka śliczna kluseczka, podobna do mamy - nie to ze kluseczka :) Moja tez taka puciata teraz :) podobne mamy je statystycznie i nawet taki sam fotelik mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga29
Cześć,ja tez wciągam soczki marchewkowe w dużych ilościach,a najbardziej lubie Karotki.Już sie nawet zastanawiam czy nie za dużo ,bo małej jakoś cera ściemniała a i ja mam pomarańczowe wnętrza dłoni.Wprowadzam ostatnio różne rzeczy do jadłospisu i jak na razie malutkiej nic nie szkodzi,co najwyżej bączki częściej puszcza i kupek więcej robi i tyle. Strasznie jestem ciekawa Ciężarówko jak wyglądasza a tu mi sie skrzynka nie otwiera,pieprzony onet,ostatnio często tak.Chyba sobie na witrualnej nową otworzę. Dziewczyny mam pytanko.Chce kupic kruszynce matę edukacyjną i najbardziej mi sie podoba taka Tiny Love Zoo Super Deluxe ,fajna jest ,ale niestety kosztuje sporo.Może macie jakieś tańsze i rownie fajne?Dodam na marginesie ,że w mojej pieprzonej pipidówie nie ma w sklepach ŻADNEJ maty!!A baby gały na mnie wywalają i nie wiedza o co pytam.Szkoda gadać.Szwagierka mi w Warszawie kupi tylko nie wiem jeszcze jaką.Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagcia
Balbinka ja też mam problem z włosami. Od dwóch tygodni wypadają mi na umór. Jestem załamana. Co robić? Przecież to dopiero połowa tzn. chciałabym karmić piersią jeszcze 3 miesiące. W tym tempie będę już wtedy łysa zupełnie. A propos potraw wigilijnych. Jadłyście kiedyś na Wigilię pierogi z serem? :) Ja chyba będę musiała, bo kapusta, grzyby i smażone ryby to nie dla mnie i moja mama wymyśliła, że pierogi z serem to małej nie zaszkodzą. Może i nie zaszkodzą, ale co to za życie. A w czwartek idziemy na szczepienie. Przy okazji zważymy się i zmierzymy to dopiszę się do tabelki. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga, jeśli faktycznie robicie sie pomarańczowe, to lepiej odstaw tę marchewkę. Witamina A jak wszystkie rozpuszczalne w tłuszczach jest silnie toksyczna jesli się ją przedawkuje. Aczkolwiek wydawało mi się że to trzeba jeść parę kilo marchwi dziennie przez dłuższy czas. A propos witamin, kiedy prawidłowo zrastają się te kości czaszki, tak że nie za wcześnie i nie za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Mi tez wypadają włosy i dlatego cały czas biore prenatal. Byłam dzis u lekarza w koncu (Miśka niedługo 11 tygodni bedzie miec :) ) wszystko oki. I pytałam o antykoncepcje to odradziła mi wszelkie tabletki nawet cerazette (niewiem czy dobrze napisałam) a pamiętam, ze któraś pisała ze bierze je. Powiedziałą, że skoro karmie piersią to odradza bo niby piszą, ze wolno ale nie ma badan przeprowadzonych na tych dzieciach czy nic im nie jest więć ja nie ryzykuje. Powiedziała, ze jakbym chciała to ona da mi tez takie oświadczenie do podpisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
coś nie dziłają te moje zdjecia niewiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA MASZ PIEKNE DZIECI :D ZAGLADAM DO WAS CZASAMI, LUBIE WAS CZYTAC I OGLADAC WASZE MALENSTWA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja tez sie wpisze,ze dalej tu zagladam,czytam,i,ze sliczne malenstwa macie:))))(komp padl wiec z miesiac jestem do tylu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×