Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malta

WRZESIEŃ odezwijcie się wrześniówki!!!

Polecane posty

Najpierw musze się pochwalić :P, Chuck Norris to przy moim synu mięczak. Wczoraj na szczepieniu moje dziecko nawet nie pisnęło, lekarki były w szoku. Hmm... nie wiem czy tak dobrze go żywię, właśnie zjadłam paczkę czipsów na pocieszenie, teraz resztę dnia będę miała wyrzuty sumienia, co pewnie nie przeszkodzi mi zrobic sobie kawy. Mam dziś zły dzień, a jeszcze nawet 10 nie ma,, chcę już do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
ja tez skopiowałam i sie otworzyło, fajniutki synus i naprawde kawałek chłopaa :) przyznam, ze jak przeczytałam wczoraj w tabelce jego wymiary to doznałam lekkiego szoku :) moja jest z 30 a ledwo 6 wazy :) a moze po rodzicach taki duzy, bo my to raczej niscy jestesmy. majaja ja tez mam paskudny chumor bo zamówiłam sobie nosidełko i gościu przysłał nie taki model jak chciałam i to juz mi sie coraz czesciej zdaza jakies pomyłki mam dosc tego allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hejka ja tez miałam pecha co do allegro, parę razy dałam nabić się w butelkę :( Mnie dół już niedługo dopadnie bo za miesiąc wracam do pracy 😭 a na polepszenie humorku polecam wam dziewczyny film \"tylko mnie kochaj\" uśmiałam się wczoraj, ba zrelaksowałam..... Zakościelny...ech... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez obejrzałam Mironka! fAJNY CHŁOPAK. Ja byłam wczoraj na rozmowie o prace- zobaczymy. W obecnej pracy bede od 16 na wychowawczym, a gdybym chodziała do tej drugiej pracy to na popoludnie i tatus by z Iga siedzial. Ja teraz na Allegro sprzedaółam sukeinke z chrztu i dziewczyna była bardzo zadowolona. Aktualnie mam takie body http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=85415135 ale ten rozmiar to jak narazie chyba tylko dla Mirona, chyba ze ktoras z Was by chciala na wyrost :) Maja ma takie tylko 74 i sa naprawde rewelacyjne ze wzgledu na material (nie pruja sie po praniu itd) To ja sie pochwale Iga http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4p5r449wvzqw6u3w.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2s1i6bu3opzk9nc.html no to juz sie pochwalilam a tera ide na spacerek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
czesc dziewczyny - o co chodzi z tą panią Alicją Tysiąc, co to trąbią w tv ze nie mogla dostac skierowania do aborcji itd, bo wada wzroku tratatata - ja tez mam wade wzroku i przeciez wtedy robi się cesarke wlasnie a nie usuwa ciąze ???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...............IMIĘ ............WIEK.......... WZROST ........WAGA MAMY............. DZIDZI ..........TYG ...............CM .............GR Ania79..............Iga................18.................69.............7100 Ola 27...............Karolina.........5 m...............65.............7500 Macierzanka.......Mateusz.........11.................62.............6100 Inga29..............Zuzia.............13,5................65.............5300 balninka_bb........Paweł...........19 ............ok.74...............6930 Mała25..............Oliwia............14..................62..............5650 Marta 24...........Basia..............12...............61............5900 Asiak................Michał.............13,5..............67............6800 ciężarówka........Oliwia.............11.................62............5500 majaja..............Miron.............5 m................74?............9350 Kurcze Majaja ależ Miron duży chłopak:) a jaki przystojniacha :) Iga też fajna dziewuszka:) Moja nadal zakatarzona ale wczoraj sie wkurzylam i kupilam Sterimar z miedzią i jest o niebo lepiej - prawie juz nie charkoli. Mi wczoraj zdjeli szwy - goi się bardzo dobrze i już prawie nie boli :) Mam nadzieję że to będzie koniec moich kopotów w tym temacie... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Ola27 to fajnie, ze wszystko na jak najlepszej drodze. diodda - ja czytałam o tej babce w gazecie i to nie chodziło o sam poród tylko o przebieg ciazy, że to ciaża zagrazała jej zdrowiu, dokładnie nie pamiętam szczególów Ania79 - czy ja dobrze widze Twoja niunia siedzi na tym 2 zdjęciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga29
Cześć,piekne dzieciątka Majaja i Ania macie.Twoja Igusia Aniu moja Zuzię bardzo mi przypomina,podobny typ urody.A Mironek ho ho naprawde duży chłopak. Fajnie sobie radzisz Mała.Ale nie zapominajmy też o pracujących mamusiach bez babci w domu takich jak Majaja.To według mnie dopiero jest mistrzostwo świata.Ja za 3 tygodnie do pracy wracam i kompletnie sobie nie wyobrażam jak to będzie. Córcia mi wczoraj o godzinie 11 wieczorem zarzygała całe łóżeczko.spała sobie spokojnie i w pewnym momenciwe zaczęła chlustać.Dobrze że nie spałam jeszcze,chwyciłam na ręce i reszta poszłą na mnie oraz na podłogę.A ile tego było!!!Nie wiedziałm że mam tyle pokarmu.A kruszynka opróżniwszy żołądek jakby nigdy nic śmiała sie do mnie jak ja przebierałam,nawet nie pisnęła.Po czym od razu zasneła kamiennym snem w miom łóżku i nie przeszkadzało jej zmywanie podłogi,zmiana pościeli itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga jak Iga byla mala to tez tak zygnela mi pare razy i tez sie tak potem zachowywala spokojnie.a to podobno sie tylko tak wydaje ze az tyle wyrzygala. Iga owszem potrafi chwilke sama siedzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
wiecie co, moje dziecko powoli nie miesci się w foteliku samochodowym, kiedy fotelik jest zamontowany w samochodzie - nózki musi miec lekko ugięte, bo "wciskają się" powoli w oparcie w samochodzie - no wiecie o co chodzi. Jak dlugo sie uzywa tego fotelika 0-13 ? Mi się wydaje ze to ostatnie chwile. Jak jest u Was ? A dziecko wazy 7,5 teraz, to do 13-tu strasznie daleko heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
a, i jeszcze pytanie o pieluchy jaki numerek stosujecie teraz ? ja Huggiesy 3-ka tj jakos 4-9kg chyba a nastepne to dopiero od 9-u kg, nie ma nic na zakladkę hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
NICK ...............IMIĘ ............WIEK.......... WZROST ........WAGA MAMY............. DZIDZI ..........TYG ...............CM .............GR Ania79..............Iga................18.................69.............7100 Ola 27...............Karolina.........5 m...............65.............7500 Macierzanka.......Mateusz.........11.................62.............6100 Inga29..............Zuzia.............13,5................65.............5300 balninka_bb........Paweł...........19 ............ok.74...............6930 Mała25..............Oliwia............14..................62..............5650 Marta 24...........Basia..............12...............61............5900 Asiak................Michał.............13,5..............67............6800 ciężarówka........Oliwia.............11.................62............5500 majaja..............Miron.............5 m................74?............9350 Diodda............Weronika..........4,5 m.............???.............7400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda - kolejne foteliki są chyba od 9 kg - moja ma to samo w foteliku - ja też się zastanawiałam jak to jest bo przecież dzieciaki szybko rosną wzdłuż a moja do tego ma długie giry więc też już niewygoda w samochodzie. Co do Huggiesów to ja też 3-ki używam i pewnie będę używać dłużej niż do 9 kg bo moja mała jest chuda i w brzuszku to prawie dookoła ją mogę tym huggiesem owinąć :) z resztą jak ona będzie tak wolno tyła to pewnie będzie miała rok i będzie z 10 kg ważyć...hehehehe :) z tego tez powodu pampersy mi wogóle nie podchodzą bo są strasznie szerokie w brzuszku a krótkie - używam Huggiesów Super Flex teraz :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupuje juz nowy fotelik -Deltim Maly Podroznik- chyba na taki sie zdecyduje. A pampersow juz nie uzywam, bo musialam przejsc na 4 a 4 wychodza juz bardzo drogo, wiec kupilam Pampersy tylko na noc, a w dzien uzywam takich z Lidla, sa bardzo fajne i tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie te pampersy sa takie krotkie , myslalam ze to tylko moje odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja własnie kupiłam paczkę huggiesów od8-14 kg .Własnie kończę Dadę i już będe zakładac te. Bo mój ma gruby brzuch i własnie musze mieć duże te zakładki inaczej wszystko zasikuje :( Ogólnie to lubie Dadę (z Biedronki) na cała noc wystarcza 1 sztuka (może dlatego że najwięcej sika mały od 6-9 rano) i sa w miare duże i mają delikatne gumki. no i się budzi... trzeba zabawić dziecię do 20-tej :D Swoją drogą ja za miesiąc wracam do pracy i 😭 :( z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ania79 -a te z lidla są to zwykłe pampersy czy na ceracie(przyklejane na rzep?)? Bo cerata u mnie odpada- odparzenie gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Ja uzywam 3 z Hagisów ale nie bardzo mi podchodza bo małej lubi nieraz wyskoczyć siusiu bokiem. Teraz kupiłam juz drugi raz tesco - ale te fioletowe bo w promocji były i dla mnie super jak Pampersy. A pampersy to mam zapas 3 paczek, rozmiar 4 :) kupiłam kiedys w realu za talony jak były po 39.99 jumbo paczki. A tak tesco tez zakładam i spokojnie spi całą noc. Jak bedzie większa to tez bede uzywac Pampersów tylko na noc a w dzien różne inne no chyba ze bedzie miała problemy z odparzaniem. Synek uzywał naprawde róznych i nic mu sie nigdy nie odparzało ale u niej zauwazyłam ze delikatniejsza skórka. Ja to pewnie jeszcze długo 3 poużywam bo moja ma 6 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka- takie jak pampki- papierowe. Tylko te takie w duzej paczce ja kupuje nazwa jaos na C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my od półtora miesiąca już używamy 4 Huggisów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może zamiast wieku dzidzi w tygodniach czy miesiącach po prostu wpisać datę urodzenia?? Nie trzeba będzie aktualizować:) ewewntualnie jakby kto chciał wiedzieć kiedy było dzidzi ważone to można dopisać datę ważenia - ale niekoniecznie?? NICK ...............IMIĘ ............DATA.......... WZROST ........WAGA MAMY............. DZIDZI ..........URODZ...............CM .............GR Ania79..............Iga................18 tyg.............69.............7100 Ola 27...............Karolina.........11.09.05..........65.............7500 Macierzanka.......Mateusz.........11 tyg.............62.............6100 Inga29..............Zuzia.............13,5 tyg............65.............5300 balninka_bb........Paweł...........19 tyg..........ok.74...............6930 Mała25..............Oliwia............14 tyg...............62..............5650 Marta 24...........Basia..............12 tyg............61............5900 Asiak................Michał.............13,5 tyg..........67............6800 ciężarówka........Oliwia.............11 tyg..............62............5500 majaja..............Miron.............5 m................74?............9350 Diodda............Weronika..........4,5 m.............???.............7400 Heh - Miron faktycznie dużyś skoro już tyle czasu w 4-kach chodzi :) Boże mała tak marudzi od rana że nie wiem, miała jakiś koszmar obudziła się z rykiemi do tej pory jest nie w sosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Ola27 jestem za tym :) zeby pisac date urodzenia i mozna pisac obok wagi tez date bo tak sie w tych tygoniach czy miesiacach pogubimy. Ja zaktualizuje w poniedziałęk bo ide na kolejne szczepienie ale cos czuje, ze kluseczka bedzie chyba najlzejsza w tej tabeli, tak wszyscy mówią ze taka puciata a lekka :) Moja wstałą dzis o 7.15 przetrzymałam ja do tej pory, leżała w łóżeczku radio gra i sama zasnęła więc szybko sciagnełam mleko z cyca i zjadła 100 na pół śpiąco zobaczymy ile pospi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta datw wazenia tez trzeba bedzie aktualizowac. Ja jestem za tym zeby tygodnie zamienic na miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę duże macie dzieciaki. Moja malutka jest faktycznie malutka, niedługo idziemy na kontrolę, zważymy się. Coś mi się zdaje, że ma za mały apetyt, tzn je często, co 2-3 godziny, ale niewielkie porcje - ok. 90 ml z butelki + trochę z piersi, a w nocy, jeśli chce, tylko pierś. Odkąd zaczęłam dokarmiać butelką (konieczność niestety) przestaje chętnie ssać pierś. Ssie, ale raczej tak na picie albo deserek. A jak jest głodna, to possie chwilę i dalej się drze, żąda butli. Wczoraj nastąpił historyczny dzień: byłam u gina i stanęłam na wadze. Jak byk pokazała 56 kg, czyli prawie tyle, ile ważyłam przed ciążą. Od porodu zrzuciłam bez żadnych zabiegów w tym kierunku prawie 15 kilo (a od szczytowej fazy ciąży - 20, brzmi jeszcze lepiej). Niestety nie ma co marzyć, żeby się zmieścić w stare ciuchy. Figura jeszcze taka nie za ciekawa. Brzuszek, boczki, bleeeee. Aaaaaaaa nie chce mi się ćwiczyć. Ale tak sobie myślę, że trzeba się zmobilizować, tylko to jest taaaakie nuuuudneeee... Głupie 4 kilo i wejdę w spodnie. Na razie latam w bojówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
no to ja zaczynam nową wersję tabelki :) Moze tak być ? NICK ...............IMIĘ ............DATA.......... WZROST ........WAGA MAMY............. DZIDZI ..........URODZ...............CM .............GR Ania79..............Iga................18 tyg.............69.............7100 Ola 27...............Karolina.........11.09.05..........65.............7500 Macierzanka.......Mateusz.........11 tyg.............62.............6100 Inga29..............Zuzia.............13,5 tyg............65.............5300 balninka_bb........Paweł...........19 tyg..........ok.74...............6930 Mała25..............Oliwia............14 tyg...............62..............5650 Marta 24...........Basia..............12 tyg............61............5900 Asiak................Michał.............13,5 tyg..........67............6800 ciężarówka........Oliwia.............11 tyg..............62............5500 majaja..............Miron.............5 m................74?............9350 Diodda...........Weronika..........19.09.............???.........7400(4,5m)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga29
Hej!Dziwewczyny chyba zwariowałam,zapisałam si e na angielski.U nas w parcy dostali kase z unii i za darmoche można się w collegu uczyć.Ja wczesniej juz skończyłam 2 lata tego collegu,ale miałam 2 lata przerwy,najpierw było krucho z kasą a później ciąża.A same wiecie jak to jest z językami szybko się zapomina jak człowiek nie ma kontaktu.Więc będe chodzic od kwietnia 2 razy w tygodniu po 2 godziny.Moja mama będzie dojeżdżać do Zuzi na ten czas.tylko ciekawe kiedy sie będe uczyć hihihihi.... Moja żaba marudzi juz trzeci dzień ,brzuszek ja boli.Najgorsze cyrki urządza przy jedzeniu, normalnie skręca się i co chwila wypluwa cycka.Od trzech dni ani razu spokojnie sie nie najadła.Każde karmienie to pojedynek kto kogo przetrzyma.Bo jak jej odpuszcze i nie wciskam cycka na siłe to za parę minut głodna i chce jeść i cała polka sie zaczyna od nowa.Zaczynam podejrzewać , że to ma związek z ząbkowaniem bo juz sie staram uważać co jem i nic nie lepiej.Kupy tez paskusne jadowitozielone i robione w wielkich bólach. A właśnie maiłam zapytac smarujecie czymś dziąsła dzieciaczkom? Co do pieluszek to my też używamy huggiesów super flex 3.Pampersy nie maja gumki z tyłu i luźne są dla Zuzki bo ona raczej szczuplutka . Z tańszych pieluszek maiłam kiedyś Rossmany bordowe od 4-9 kg w promocji były za 35 sztuk 16 zł chyba.Ale są tez w dużych paczkach i wtedy taniej.Całkiem przyzwoite,na dzień moga być .Ale sie rozpisałam .Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka ;-) Pieluchy to my używamy Pampersa Actve Baby 3. Od początku używamy Pampersa i innych nie próbowałam bo te się sprawdzają. Dzisiaj nam mała fixuje że szkoda gadać. Nie wiem co się dzieje bo na zęby to chyba za wcześnie. Te zęby to u nas już chyba z miesiąc wychodzą bo jak tylko mała dziko się zachowuje to każdy myśli sobie \'może to zęby idą\' a zębów ani widu ani słychu! :-) W czwartek była szczepionka i oczywiście ryk. Mała jak tylko zobaczyła szczykawkę i pigułę to rykneła płaczem. Bidulka wie już o co chodzi. Słuchajcie czy te wariacje które teraz mamy mogą być spowodowane tym że dałam małej na próbę deserek z samego jabłka Gerbera? Na słoiczku pisało że od 4 m-ca a u nas to już 5 leci. A jak nie to to może Hipp herbatka dla matek karmiących na pobudzenie produkcji mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...............IMIĘ ............DATA.......... WZROST ........WAGA MAMY............. DZIDZI ..........URODZ...............CM .............GR Ania79..............Iga................18 tyg.............69.............7100 Ola 27...............Karolina.........11.09.05..........65.............7500 Macierzanka.......Mateusz.........11 tyg.............62.............6100 Inga29..............Zuzia.............13,5 tyg............65.............5300 balninka_bb........Paweł...........19 tyg..........ok.74...............6930 Mała25..............Oliwia............14 tyg...............62..............5650 Marta 24...........Basia..............12 tyg............61............5900 Asiak................Michał.............13,5 tyg..........67............6800 ciężarówka........Oliwia.............11 tyg.............74............6500 majaja..............Miron.............5 m................74?............9350 Diodda...........Weronika..........19.09.............???.........7400(4,5m) Aktualizuję Buźka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem od czego mozesz miec takie problemy z mala. Ale watpie ze od jabluszka. A zabki zanim je widac moze dziecko je odczuwac wczesniej ze dwa miesiace, bo samo wyrzynanie juz nie jest bolesne. Moze kup jakis zel i posmaruj jej dziasla i jak podziala to zanczy ze to, a jak nie to zel bedziesz miala na pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga29
Ale tu puściutko dzisiaj.Spróbowałam dać małej pierwszy raz sztuczne mleko,nie chciała pić za żadne skarby.Czy wasze dzieciaki też tak reagowały na początku.Jak sie nie przyzwyczai to bedzie problem bo w pracy nie będę miała mozliwości odciągnięcia swojego pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×