Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malta

WRZESIEŃ odezwijcie się wrześniówki!!!

Polecane posty

Gość .....Marta
NICK ...............IMIĘ ............WIEK.......... WZROST ........WAGA MAMY............. DZIDZI ..........TYG ...............CM .............GR Ania79..............Iga................18.................69.............7100 Ola 27...............Karolina.........18,5...............65.............7130 Macierzanka.......Mateusz.........11.................62.............6100 Inga29..............Zuzia.............13,5................65.............5300 balninka_bb........Paweł...........19 ............ok.74...............6930 Mała25..............Oliwia............14..................62..............5650 Marta 24...........Basia..............12...............63..............6900 Asiak................Michał.............13,5..............67............6800 ciężarówka........Oliwia.............11.................62............5500 majaja..............Miron..............13................68?............8200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Marta
Raz jeszcze NICK ...............IMIĘ ............WIEK.......... WZROST ........WAGA MAMY............. DZIDZI ..........TYG ...............CM .............GR Ania79..............Iga................18.................69.............7100 Ola 27...............Karolina.........18,5...............65.............7130 Macierzanka.......Mateusz.........11.................62.............6100 Inga29..............Zuzia.............13,5................65.............5300 balninka_bb........Paweł...........19 ............ok.74...............6930 Mała25..............Oliwia............14..................62..............5650 Marta 24...........Basia..............29...............63..............6900 Asiak................Michał.............13,5..............67............6800 ciężarówka........Oliwia.............11.................62............5500 majaja..............Miron..............13................68?............820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Marta
do trzech razy sztuka ;P NICK ...............IMIĘ ............WIEK.......... WZROST ........WAGA MAMY............. DZIDZI ..........TYG ...............CM .............GR Ania79..............Iga................18.................69.............7100 Ola 27...............Karolina.........18,5...............65.............7130 Macierzanka.......Mateusz.........11.................62.............6100 Inga29..............Zuzia.............13,5................65.............5300 balninka_bb........Paweł...........19 ............ok.74...............6930 Mała25..............Oliwia............14..................62..............5650 Marta 24...........Basia..............19...............63..............6900 Asiak................Michał.............13,5..............67............6800 ciężarówka........Oliwia.............11.................62............5500 majaja..............Miron..............13................68?............8200 mam nosidło red castle sport....takie sobie. Bywa mi niewygodnie, ale moze dzidzia rosnie i dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga29
Byliśmy dzisiaj na badaniu kontrolnym(usg) stawów biodrowych.Prawe biodreko w porządku a lewe na granicy normy.Nadal mamy pieluchować i za 6 tygodni znowu usg. Powodzenia Mała trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
no Mala, tez zyczę powodzenia i zazdroszcze ja to nie wiem kiedy sie w koncu obronie - strasznie ciezko jest mi pisac przy dziecku... a teraz wlasnie moja mala zasnęla z pieluchą na twarzy na macie edu. Beczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
dziewczyny, macie moze ostatnio tez większy apetyt ? Czyzby to dziecko z racji tego ze rośnie wysysalo więcej ze mnie i dlatego ? Karmię tylko cycem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda ja mam apetyt jak smok!!!! Co chwilę chodzę do lodówki i coś podjadam a to bułka z ziarnami (tłumaczę sobie że nie zaszkodzi bo zdrowe i dziecku pomoże ) , a to jedną paróweczkę a to chrupki , ciasteczka. Nawet podjadam buraczki starte do obiadu!!!! A jak gotuję obiad to w kuchni z zpatelni trochę capnę a na koniec zjem swoją porcję a i tak mężowi z tależa podskubuję ! Szok. Niedługo będę się kulać. W sumie szybszy środek transportu. Podkulę nogi do brzucha i się poturlam a na dworze jeszcze śnieg i już będzie 2 razy szybciej .... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a u mnie różnie z tym apetytem, raz jestem głodna raz nie moge patrzec na jedzenie. Ale chętnie sięgam po coś slodkiego.... :D I włosy wypadają mniej- hurra chyba tabletki zaczynaja działać, jest szansa że łysa nie zostanę ;) Dobrej nocy mamusie, ja jutro na rehabilitację.... które ze śliniejących się maleństw ma widoczne ząbki? acha, wiecie może jak to jest z jogurtami-chodzi mi o danonki? od kiedy można podawac maleństwom? od roku? czy jak da się wczesniej to jest możliwośc skazy białkowej? Dzisiaj dałam małemu danie- ziemniaczki z gotowanym szpinakiem (od 4 miesiąca) rzygal z godzinę :( Obrzydlistwo. Ale marchewke z ziemniakami to wsuwał.... i nic. Jednak robi się wybredny :) Zresztą ja tez nie lubię szpinaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka jakie tabletki bierzesz i czy mozna je wziasc jak sie karmi tylko piersia bo mnie tez zaczely wlosy leciec garsciami i nie wiem co robic. Masakra . Dajcie jakies rady. Wiem ze kiedys byl ten temat poruszany ale nie chce mi sie cofac i szukac tego wszystkiego. Dzieki A szpinaku skoro nie lubisz to maly raczej tez nie :-) Geny , geny :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
ach ja juz tez mam ochote dawac córuni te obiadki. Nestle i HIPP przysłały mi właśnie reklamowe paczki ze słoiczkami, ale twardo czekam do tego konca 6 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ciężarówko- wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy (poleciły mi to panie z apteki) mały nie ma nic po tym, a ilosc mleka jest taka sama więc chyba nie chybiły. Niestety już troche je biorę no ale powoli efekt jest widać. Dodatkowo nakładam co 4 dni odzywczy wosk do włosów- tez z apteki. i za miesiąc zrealizuje swój plan- zrobię sie na blond hurra będe wyglądac jak człowiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Marta
U nas sninienie na maxa ale zabków jeszcze nie wiedac. Próbowałam kaszki ryżowej - Basia nie chiała jeść. Chyba jej poprostu nie smakowalo bo deserek poprzednio ( kilka dni temu) jadła. Soczek z jabłuszka wcina zadowolona :) Moje włosy sie uspokoiły a ja czuje sie o wiele lepiej od kiedy pije Alveo :) preparat ziołowy - mniam mniam i same pozytywy :):) Tylko ze go nie dostaniecie w aptekach ale u speclajnych dystrybutorów. Fotelik do samochodu jeszcze nie kupiony:( czy dzieci nadal nam beda rosly co miesiac kilogram??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - ja od kogoś słyszałam, ze na opakowaniu zbiorczym danonek jest informacja, że są od 3,5 roku, ale to pewnie jak z parówkami też nie można przed trzecim rokiem, a wszyscy dają wcześniej. Najlepiej spytać pediatry. No i trzeba pamiętać, że te wszystkie deserki są słodzone, a cukier bardzo ogranicza wchłanianie wapnia przez organizm. Z tego co ja wiem, kolejność podawania różnych produktów to kwestia głównie umiejętności trawiennych dzecka. Zabawnie zabrzmiała uwaga z tym blondem. :D Zwłaszcza dla mnie, bo mój małżonek stwierdził kiedyś, że jak się zrobię na blond, to mnie do domu nie wpuści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - kilogram miesiecznie to tak do pół roku, potem zwalniają. W każdym razie Miron w polskie 74 już się nie mieści, i coraz trudniej zapakowac go do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
no wlasnie, ciekawe kiedy zaczniemy się przesiadać na spacerówki :) Ja juz się doczekać nie mogę :) Ale chyba do wiosny poczekam, bo gondolka jednak jakby cieplejsza (pomijając juz inne - wazniejsze argumenty "za")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam sobie kuracje na wlosy z olejku rycynowego i stosuje teraz Radical i jest serio duzo lepiej. A co danonkow- to chyba sa na krowim mleku to krowie mozna dawac dziecku od 3rż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda - jakie masz ważniejsze argumenty za gondolką? Tak z ciekawości pytam, bo my chyba do wiosny nie wytrzymamy i zastanawiam się kiedy można dziecko przesadzić w spacerówkę. a poza tym uważajcie na odśnieżających dachy. Mi wczoraj mało na wózek nie zrzucili ogromnej bryły śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodda
no najwazniejszy powod to taki, zeby dziecko w miarę stabilnie siedzialo w tej spacerówce :) zeby bylo wystarczająco dlugie tez a swoją drogą nie wiem kiedy mamy decydują się na spacerówkę wlasnie, moze kiedy gondola jest za krotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga29
cześć,my obie z mała przezięboine.Ona tylko leki katar ma a ja paskudnie się czuje,gardło mnie boli i głowa,katar tez mam.mojej corci chba nie sluzy ten kleik ryzowy od trzech dni kupki nie mogla zrobic,dzisiaj to juz calkiem przestala jesc.jak ja ja do cyca to ona sie nadymac zaczyna ze malo nie peknie.w koncu pomoglam termometrem i zrobila kupe twarda jak u doroslego....i niestety dalej sie prezy.sorks ze tak piosze bez poskich znakow ale mam mala na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u mnie kicha - mała zakatarzona na maksa a ja sobie wyrabiam płuca odciągając jej te gluty z nocha... dziś idę pod nóż - trzymajcie kciuki - ja jestem przerażona :( Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga29
Powodzenia Ola!!!Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..marta
....myślenie - dla Oli :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga29
Diodda ja też mam wiczy apetyt i to juz od dłuższego czasu,ciągle coś jem.Tak sobie myśle dziewczyny że chyba najstarsza z was jestem.Większość jeszcze studiuje a je swoje studia skończyłam juz prawie 7 lat temu.Cholera jak ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Inga29 - mam pytanie, czego uczysz? bo ja koncze teraz pedagogike i wybieram sie do szkoły uczyc matematyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja studia skonczylam laa temu, a tez pedagogike, ale nie pracowalam w zawodzie tylko w zusie ale mam nadzieje ze eraz bede racowac w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi Inga wychodzi, że jesteśmy w tym samym wieku. Lost generation. Ja co prawda studia skończyłam 5 lat temu, ale mi sie przeciągnęły przez głupotę i brak kasy. I powinnam uczyć w szkole, tyle że nie chciałam. Biologi uczysz, prawda? O ile znowu nie pomyliłam osób to kiedyś pisałaś. Ja bym uczyła historii, ale nie ma we mnie nawet śladowych ilości pasji przekazywania wiedzy. A ja przytyłam :(, codziennie obiecuję sobie, ze koniec ze słodkimi drożdżówkami, czekoladkami itp i guzik, trzy kilo do tylu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - trzymam kciuki, musi być dobrze. A tak generalnie to zastanawiałam się czy dałoby się wywalczyć od szpitala zwrot kosztów, w końcu spieprzyli robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - ja już po zabiegu :) mam powtórkę po porodzie - siedzieć nie mogę :) ale ogólnie OK - mam nadzieję że się teraz dobrze zagoi i już nie bedzie bolało :) Majaja - co do zwrotu kosztów - może i tak ale komu by się chciało o to walczyć :) Mała nadal charcha - katar makabryczny - spałam w nocy może ze 3 godziny :( Buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaja - chyba 3 kil do przodu. Nie martw sie ja odkad nie mam przeciwsakzan do jedzenia z powodu karmienia to tez pochlaniam ogromne ilosci slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagcia
Pozdrowienia dla wszystkich mam i dzidziusiów i życzenia powrotu do zdrowia dla zakatarzonych i dla zoperowanej Oli. Odnośnie spacerówki to słyszałam, że można nią wozić dziecko od ok. 8 miesiąca kiedy już dobrze i stabilnie siedzi czy nawet samo siada, bo wcześniej to za duże obciążenie dla kręgosłupa. Ale nie wiem jak to zrobić bo moja klucha niedługo nie zmieści się już w gondoli. Nie mogę się doczekać wiosny i dluższych spacerów. U nas dzisiaj znowu nie ma jak wyjść bo pada i wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×