Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malta

WRZESIEŃ odezwijcie się wrześniówki!!!

Polecane posty

Gość Malta

Jest ktoś na wrzesień? Był już jeden temat, ale jakoś tak nikt nic nie pisał...Dziewczyny odezijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania79
Czesc! ja się odzywam, bo mam termin na poczatek wrzesnia. Napisz czy byłaś na usg i ile ma Twoja pociecha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malta
No jak dobrze,ze jestes:-) Btlam juz na usg w tamtym tygodniu. To byl siodmy tydzien i małe mialo cale 11 mm:) Olbrzym normalnie.A serce mu bilo jak dzwon:)Termin mam na 18 wrzesien.A Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam juz dwa razy usg. Najpierw termin wyliczony byl na 01.09, po pierwszym usg zmienil nie na 03.09, a po drugim na 10.09. Wiec juz sama nie wiem, choc mysle ze to miedzy 3 a 10 nastapi.Tez widzialam swojego malucha i slyszalam jak bije serducho- jakby pociag przejechal obok gabinetu.Natomiast nie wiem ile sobie mierzy. Na wypisie ze szpitala mam napisane tylko, że ciałko zółtkowe ma 6,5mm. I nie wiem co to ma byc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam juz dwa razy usg. Najpierw termin wyliczony byl na 01.09, po pierwszym usg zmienil nie na 03.09, a po drugim na 10.09. Wiec juz sama nie wiem, choc mysle ze to miedzy 3 a 10 nastapi.Tez widzialam swojego malucha i slyszalam jak bije serducho- jakby pociag przejechal obok gabinetu.Natomiast nie wiem ile sobie mierzy. Na wypisie ze szpitala mam napisane tylko, że ciałko zółtkowe ma 6,5mm. I nie wiem co to ma byc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małta
Ja juz porobilam tez wszystkie badania.Na razie jest wszystko w jak najlepszym porzadeczku:-) Nastepne usg za jakis miesiac.Pojde z tatusiem,bo bardzo chce zobaczyc,co tam sie dzieje w brzuszku.Ania, a czy ty pracujesz,czy nie?Boja tak, przy kompiku niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaja
Hej! też mam na wrzesień. USG robiłam prawie dwa tygodnie temu i mój maluszek miał już 18 mm. Dopiero sie przymierzam do pozostałych badań, pracuję więc ukrywam to na razie przed szefem, a przed pracą ciężko się wyrobić. Też pracuję pzred kompem, ale czytałam że te współczesne wydzielają minimalne ilości szkodliwego promieniowania i nie powinno to zaszkodzić dziecku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje przy kompie, a jak chcialam isc na zwolnienie z tego powodu to ginekolog stwierdzil ze chyba jestem niepowazna, bo rodziny na 10 m zyja przy telwizorze. A u mnie w pracy na 10 m to jest 6 komputerow. Ale jak nie bedzie innej mozliwosci to napisze o przeniesienie i u mnie w takim przypadku do domu sami wysylaja. Nie ma jak budzetowka. Narazie bylam w szpitalu na obserwacji, bo mam problem z miesniakiem, ktorego teraz dowiedzialam sie ze mam, wiec mam zwolnienie do 15. A potem kontrola i sie zobaczy co dalej bedzie.Zazdroszcze Wam ze wiecie ile wasze maluchy maja mm. Majaja a Ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje przy kompie, a jak chcialam isc na zwolnienie z tego powodu to ginekolog stwierdzil ze chyba jestem niepowazna, bo rodziny na 10 m zyja przy telwizorze. A u mnie w pracy na 10 m to jest 6 komputerow. Ale jak nie bedzie innej mozliwosci to napisze o przeniesienie i u mnie w takim przypadku do domu sami wysylaja. Nie ma jak budzetowka. Narazie bylam w szpitalu na obserwacji, bo mam problem z miesniakiem, ktorego teraz dowiedzialam sie ze mam, wiec mam zwolnienie do 15. A potem kontrola i sie zobaczy co dalej bedzie.Zazdroszcze Wam ze wiecie ile wasze maluchy maja mm. Majaja a Ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małta
Ania79 dziwny ten Twoj ginek,ze Ci tak powiedzial.Moja to sie sama wypytywala i chciala mnie na zwolnienie wyslac,jak sie dowiedziala,ze przy kompiku 9 godzin siedze.No ale coz-co kraj,to obyczaj.Wlasnie siedze,klepie i brzucho mnie boli.Oj,poszlabym juz do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze teraz mi juz da, bo nie wyobrazam sobie powrotu do pracy. Nie chce po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie wrzesniowe mamusie ja mam termin na 17 wrzesnia, mialam robione USG 2 razy w odstępie 2 tygodni. Małe rośnie jak szalone. Wyniki tez mialam juz robione. Niestety moja praca to tez ślęczenie nad komputerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
____________________🌻________________________________ NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05..........?............................? SKARBELEK...........17.09.05...........?...........................? MALTA................18.09.05...........?............................? MAJAJA...................?.................?............................? ________________________________________________________ A tutaj jest jak urodzily :-D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=680132&start=2610 A tak bylo wczesniej ;-) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=680132&start=1350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malta
Dziewczyny i jak sie czujecie? Ja dzisiaj ok.A moze znacie jakies sposoby na zaparcia?Bo na mnie juz nic qrde nie dziala.Jak tak dalej bedzie,to nie od mojego groszka bede tyla, tylko od pelnego brzucha calymi tygodniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie czuje sie najlepiej ciagle mam mdłości, aż mni nieraz zęby bolą :) , Malta nie chce Ci tego proponować,może skonsultuj to z kimś- mnie pomogła no-spa. W szpitalu mi ja 3 razy dziennie podawali, a przy niej mozna pomarzyc o zaparciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslicie juz o imionach? Ja jestem cala w strachu, bo podczas pobytu w szpitalu napatrzylam sie na duzo nieszczesc. zupełnie niepotrzebnych i niewiadomych ??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslicie juz o imionach? Ja jestem cala w strachu, bo podczas pobytu w szpitalu napatrzylam sie na duzo nieszczesc. zupełnie niepotrzebnych i niewiadomych ??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malta
Kurcze wiem,ze no-spa jest ok.Ale ja sie staram malo jej jesc-jem tylko wtedy,gdy mnie naprawde brzusio boli.A to inna sytuacja.A nad imieniem czasami mysle i probuje jakos tatusia urobic,zeby sie zgodzil na to,co ja chce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malta
Skarbelek a obrona,to jeszcze nie wiem kiedy-ale prawdopodobnie na poczatku marca.Odpisuje Ci tutaj,chociaż pytanie bylo gdzie indziej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda prawdziwa
he, a ja myslalam na tamtym topiku, ze to pytanie do mnie i tez odpowiedzialam :) tez marzec, mam nadzieje bylismy u lekarza wczoraj, 7 tydzien, dzidzia ma ok 11 mm tez slyszalam serduszko i pikanie i mam klika zdjęc, normalnie Ameryka, co ? Ide do lekarza 1 raz z ciązą i od razu takie atrakcje teraz te wszystkie badania :( pozdrawiam Was wszystkie czuje sie dobrze ale ŁAPIE MNIE CHYBA GRYPA i jestem wkurzona pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
____________________________________________________ NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05..........?............................? SKARBELEK...........17.09.05...........?...........................? MALTA................18.09.05...........?............................? MAJAJA...................?.................?............................? ________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia na obronie... ja tez bronilam sie w marcu, dokladnie 15 - wspominam super... ja czuje się dobrze tylko cos mnie głowa pobolewa, chyba załatwiłam zatoki. Dioda prawdziwa zdjęcia są super, prawda ? te maleństwa są niesamowicie fotogeniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie wiem na kidy mam termin idę dopiero jutro na usg jestem w 7 tyg. i bardzo się boję tej pierwszej wizyty oby wszystko było w porządku.Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itaka na pewno będzie wszystko w porzadku, ta pierwsza wizyta jest bardzo miła - wtedy pierwszy raz widzi się swoje maleństwo. niesamowite przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny , witam nowa kolezanke! U mnie po staremu, mysle tylko co by tu zrobic zeby nie isc do roboty. Narazie wizyta kontrolna za tydzien. Boje sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny , witam nowa kolezanke! U mnie po staremu, mysle tylko co by tu zrobic zeby nie isc do roboty. Narazie wizyta kontrolna za tydzien. Boje sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malta
A ja sie dzisiaj dowiedzialam,ze obrona 25 lutego:-( Jakos tak bylam psychicznie na marzec nastawiona,a nie na luty.No ale coz-jakos to przetrwam. Dzieki za wsparcie. Macie brzuszki dziewcczyny?Bo ja od dzis jestem dziewiaty tydzien,ale brzuszek to mam ze wzdec,a nie z dzidiusia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mamy brzuszek mamy! Chyba z obrzarstwa! U mnie procz dzidzi jest miesniaczek to brzusio musi byc duzy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda prawdziwa
he, no mojego brzusia tez jest jakby więcej - wczesniej, bez ciązy jeszcze to jak przycisnęlam to moglam nieomalze dotknąc kręgosłupa :D - taka jestem chuda, a teraz nic z tego hi hi No i coz wiecej... aha, chcialam napisac wszystkim bojącym sie 1 diagnozy na 1 wizycie - ze to naprawde nic - dopiero USG pomiedzy 11-14 tygodniem jest bardzo wazne, bo wykrywa juz nieprawodlowosci. To jest zreszta termin, kiedy konczy sie ten pierwszy najwazniejszy trymestr. P.S. Ale ze mnie mądrala, sorry, pewnie kazda z Was juz o tym wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×