Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmarzluch

zmarzniete jajniki??

Polecane posty

Gość zmarzluch

otoz mam problem- am wrazenie, ze boli mnie jajnik.. 'mam wrazenie', poniewaz nigdy no w czasie owulacji mnie nie bolaly jajniki.. i sie zastanawiam, czy to na pewno to. .wyrostek to nie ejst, bo po lewej stronie.. n oale tak na wysokosci wyrostka.. no i troche podbrzusze.. i tak sie zastanawiam, czy to jajniki mi przeparzly? chyba pojde do lekarza, ale nie chcialabym robic z siebie ofiar, ktora leci z kazdym bolem do lekarza.. czy mialyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się właśnine na zapalenie jajnika leczę i to właśnie boli po lewej lub prawej stronie poniżej pępka i troche reszta podbrzusza Jajnika lepiej nie bagatelizować, bo nieleczony może prowadzić do niepłodności. A lekarz jest także od rozwiewania wątpliwości a nie tylko od leczenia \"pewnych\" chorób. :) Leć do lekarza jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się właśnine na zapalenie jajnika leczę i to właśnie boli po lewej lub prawej stronie poniżej pępka i troche reszta podbrzusza Jajnika lepiej nie bagatelizować, bo nieleczony może prowadzić do niepłodności. A lekarz jest także od rozwiewania wątpliwości a nie tylko od leczenia \"pewnych\" chorób. :) Leć do lekarza jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się właśnine na zapalenie jajnika leczę i to właśnie boli po lewej lub prawej stronie poniżej pępka i troche reszta podbrzusza Jajnika lepiej nie bagatelizować, bo nieleczony może prowadzić do niepłodności. A lekarz jest także od rozwiewania wątpliwości a nie tylko od leczenia \"pewnych\" chorób. :) Leć do lekarza jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×