Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Zgadzam się z Tobą Modelko w 100%.Przeglądając kolorowe magazyny można popaść w niezłe kompleksy.Bierzemy te wszystkie wyretuszowane zdjęcia kobiet za wyznacznik piekna.A przecież on nie ma nic wspólnego z rzeczywistością!!!Dbajmy i kochajmy siebie przede wszystkim.Troche ruchu i zdrowego odżywiania-nasza samoocena automatycznie zaczyna wzrastać.A to odbija się na tym jak postrzegaja nas inni.Każda z nas dąży w jakiś sposób do doskonałości,ale nie możemy zatracić przy tym poczucia rzeczywistości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą Modelko w 100%.Przeglądając kolorowe magazyny można popaść w niezłe kompleksy.Bierzemy te wszystkie wyretuszowane zdjęcia kobiet za wyznacznik piekna.A przecież on nie ma nic wspólnego z rzeczywistością!!!Dbajmy i kochajmy siebie przede wszystkim.Troche ruchu i zdrowego odżywiania-nasza samoocena automatycznie zaczyna wzrastać.A to odbija się na tym jak postrzegaja nas inni.Każda z nas dąży w jakiś sposób do doskonałości,ale nie możemy zatracić przy tym poczucia rzeczywistości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
anulagulo, teraz to chcialabym miec wiekszy biust :) Jak kiedys mialabym wystąpic w sukni slubnej to to moje skromne 75B............ eeeeeee Moja mama mowi,ze gdybym " jadla jak nalezy"wtedy kiedy mi rosly to bym miala duze jak ona :) Ona ma duze C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Zeby ktos jeszcze zechcial kochac mnie... I zeby nie byl to zaden psychol bo tacy zwykle sie do mnie przyczepiają, albo jacys playboye...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiście podoba sie raczej mniejszy biust ale kształtny,niż większy i np.obwisły.Mam dużo koleżanek,które gdyby miały taką możliwość zmniejszyłyby sobie piersi do rozmiaru 75B!Mój chłopak ma takie same zdanie.Zaręczam Cię,że nawet 75B super wygląda w sukni ślubnej!Każda kobieta w niej pięknie wygląda! Głowa do góry Modelko!Jestem pewna,że spotkasz niedługo mężczyznę który pokocha Cię taką jaką jesteś niefizycznie!Życzę Tobie z całego serca i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Pewnie gdybym miala C to powiedziei by mi ze mam za duze. To wszystki jest zalosne. Dziewczynki... czytajcie ksiązki,uczcie sie jezykow, poznawajcie swiat zamiast poswiecac sie dietą i bezkrytycznie poddawac sie oceną innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Ide spac bo bede miala podkowy pod oczami. Zartuje :) Jutro na 07.00 na basen :) Widzicie o co chodzi? :) Nie opalajcie sie dziewczyny z bardzo jasną cerą! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta racja.Tymczasem ja zmykam do łóżka.Zajrzę tu dzisiaj wieczorkiem i ewentualnie wtrące swoje pięc groszy :-) Pozdrawiam Cie Modelko!I inne zainteresowane tym forum kobietki!No i wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Anulagulo dziekuje :) Prawda jest taka ze jeszcze nie bylam z kims kto nie chcial by mnie miec wylącznie na pokaz. Jezeli chodzi o facetow to są nic nie warci! Ale bez nich........ :) Lepiej zeby byli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddlenee
Ostatnimi czasy przytylam 3kg i to w krotkim czasie-jestem zalamana.Zbliza sie wiosna,a ja zamiast chudnac-przybieram! Przypuszczam,ze przyczynila sie do tego zmiana tabletek antykoncepcyjnych.. ?? co robic? zmienic,odrzucic czy przeczekac-bo zazywam je dopiero miesiac (moze musi minac jakis czas zeby organizm je zaakceptowal) Pomozcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddlenee
??? jest tam jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziolinka
no no niektorych z tego forum to mi naprawde szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo Jolo
Mówisz o mnie? Ghe he? a co jesteś też anorexis nervosis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonka z pomorza
jak tyjesz po pigułkach to je natychmiast odstaw!!!!!! po prostu te nie są dla ciebie dobre!! ja tez trochę tego brałam i moje kolezanki tez , po prostu te ci nie pasują , i musisz spróbowac innych, ja po dobrze dobranej pigule nic nie tyłam a brałam to świństwo ponad 3 lata, i nawet moge powiedzieć ze nieco schudłam wtedy na mojej dianie , bo to było dl amnie akurat najlepsze nie bój sie ginekologa , to twoje biodra nabierają wagi idź i sie dopominaj innych pigułek!! a tak a propos to wszystkim kobietom .. zyczę aby spełniły sie wasze marzenia !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------->do modelki i anulaguli-strasznie fajnie sie czytalo to co mialyscie do powiedzenia.ostatnio mam strasznego dola i ciezko mnie zaciekawic jakims tematem ale to co pisalyscie wciaglo mnie i mysle ze jestescie fajnymi kobietkami:)pozdrawiam was.pa/ aha noi wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobiet z okazji naszego swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ytaka
...czytam najpierw pytanie : jak dbac o urode chcac zostac lub bedac modelka, po czym odpowiedzi powalaja mnie nokautem : cpac! no tak, bo narkomani to okazy zdrowia i urody!! Top modelki to faktycznie anorektyczne wieszaki, nawet slynna Naomi przyznala, ze cpala (cpa?) ale zeby byc fotomodelka na okladki pism wystarczy miec zadbana urode, wdziek i wymiary, jak sie nawet ma tu czy tam centymetr za duzo a jest sie fotogenicznym to najwyzej beda wykorzystywac Twoje fotki tylko wykadrowane:) -zartuje dziewczyny, chyba lepiej miec cos w glowie, byc zdrowa i zadbana niz na sile dazyc do jakiegos tam idealu ktory sobie wymyslili durni projektanci mody bo im ciuchy na wieszakach lepiej leza a projektowac dla normalnych kobiet nie potrafia! Nie dawajcie rzadzic soba, swoim cialem facetom!! kochajcie siebie, dbajcie o siebie, uprawiajcie ogolnorozwojowe i dajace gietkosc i wdziek sporty (wiecie jaka to harowa taki np. balet!!) a jak jest wam pisane byc modelka to bedziecie, bez dobijania sie do 100 000 agencji i lizania czego tam trzeba bufonowatym szefom tychze! A i tak teraz media to lepsza kasa i lzejsza praca i mozna sie wykazac glowa a nioe tylko blad fryzura! czegoscie sie tak na te modelki uparly!?? pozdrawiam wszystkie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Widzę, że topik jeszcze nie umarł :) Wielkie dzięki za odpowiedzi. Z pływaniem nie będę przesadzać, żeby nie zrobić z siebie kulturystki :P A co myślicie o rowerku stacjonarnym? Jazda z małym obciążenie w szybkim tempie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Aha, zapomniałam dodać do poprzedniej wypowiedzi: też mnie denerwuje jak nie ma daty ważności na kosmetykach. Co do podkładów to ja używałam już wielu ale najlepszy dla mnie jest rozświetlająco-antystresowy z avonu. I przynajmniej zawsze ma datę produkcji na opakowaniu (kosmetyki są ważne 3 lata od wyprodukowania) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka28
może ktoś kupował thermal pro albo quickfit ? Widziałam to na allegro i podobno po tym sie chudnie. prosze o podpowiedź, które lepiej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie dajcie się ogłupiać, gazetowym pięknościom,typu Kate Moss i inne. nad tymi dziewczynami pracuje cały sztab ludzi, garderobiane, masażyści, kosmetyczki, fryzjerzy, styliści, komputerowcy poprawiający mankamenty na zdjęciach i wykonujących retusze i cała armia innych ludzi, nie wiem czy wiecie ale do jakiegoś pokazu mody oczy Kate Moss były malowane 5 godzin, żeby zakryć sztuczne rzęsy i uzyskać efekt do reklamy tuszu. A tak naprawde te panienki nie są wcale takie idealne. Fakt zarabiają kupę kasy ale jakim kosztem? Pozdrawiam. Tośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia 20
Moim zdaniem jak już się chce chudnąć to nie tą droga by ćpać!!!!!!Kto ma w ogóle taką mysl to powiniem się udać do lekarza po porade bo przez jakąś koke czy fete czy nie wiadomo jeszcze co mozna sobie całe życie zjebać i po co to??????No zastanówcie się po co sobie życie marnować??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Wszyscy o odchudzaniu... Temat brzmi: "Jak modelki dbają o urodę?" i nie chodzi tutaj tylko o zrzucanie wagi. Pytałam się m.in. o to jak UTRZYMAĆ bardzo szczupłą sylwetkę a nie jak ją zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 17
Co do tabletek to wazny jest dobry ginekolog ,ktory je nam dobierze.A wtedy na pewno nie ma mowy o tyciu.Ja place od150-200zl za wizyte,ale przynajmniej wiem za co place.Obecnie mamy dostepnych tyle nowoczesnych srodkow.Przed zazywaniem Jeanine wazylam tyle samo ile teraz-50kg.Jeanine jest to tzw. mini pigulka-z minimalna dawka chormonow.A co do tematu modelek,to w tym zawodzie tak jak w innych np. w sporcie szuka sie ludzi o pewnych predyspozycjach-fizycznych jak i psychicznych.Wazana jest glownie dobra przemiana materii,osobiscie zazwyczaj jem to co chce tylko w odpowiednich ilosciach.Nie sa one mikroskopijne,a co najwazniejsze nie ogromnne,po prostu tyle ile potrzebuje,aby nie czuc glodu i miec energie na caly aktywny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahduiewagfrj
po fecie matoly nie masz fajnych jazd to nie zmienia stanu swiadomosci.............a chudnie sie faktycznie w chuj, tyle ze trzeba byc pojebanym, zeby to brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Zadam trochę głupie pytanie. Co zrobić żeby od ćwiczeń nie zaokrągliła się pupa? Ja mam płaską ale wiadomo, że jak się ćwiczy to się robi bardziej wystająca... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 17
Co do tabletek to wazny jest dobry ginekolog ,ktory je nam dobierze.A wtedy na pewno nie ma mowy o tyciu.Ja place od150-200zl za wizyte,ale przynajmniej wiem za co place.Obecnie mamy dostepnych tyle nowoczesnych srodkow.Przed zazywaniem Jeanine wazylam tyle samo ile teraz-50kg.Jeanine jest to tzw. mini pigulka-z minimalna dawka chormonow.A co do tematu modelek,to w tym zawodzie tak jak w innych np. w sporcie szuka sie ludzi o pewnych predyspozycjach-fizycznych jak i psychicznych.Wazana jest glownie dobra przemiana materii,osobiscie zazwyczaj jem to co chce tylko w odpowiednich ilosciach.Nie sa one mikroskopijne,a co najwazniejsze nie ogromnne,po prostu tyle ile potrzebuje,aby nie czuc glodu i miec energie na caly aktywny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangsta Raper
Bardzo mnie cieszą wasze komentarze, drogie panie.......widać są jeszcze osoby, ktorym obecna moda nie zniszczyła poczucia estetyki i ktore nie stawiają znaku rowności między "piękna" a "chuda"..........dla mnie modelki, i dziewczyny o takim typie "urody" są absolutnie nieatrakcyjnie, powiem więcej- sporo dziewczyn z nadwagą wygląda o wiele ładniej niz te chodzące po wybiegach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Rowerkowi powiedz tak :) Zastanawiam sie dlaczego nie chcesz miec jedrnej wystającej pypy? Wracając do plywania to jest ono najlepsze w okresie rozwoju,kiedy kosci rosną. Jezeli nastolatkaregularnie plywa to moze byc pewną ze wyzszą nie miala szans byc. Plywanie wyciąga maksymalnie. Plywalam i jestem wyzsza od obojga rodzicow :) No moze to zasluga dziadkow :) Dziekuje za glos poparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondi
a ja wam powiem jak modelki dbają o urode :nasmaruja sie jakims guwnem i wydaje im sie że są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×