Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość szybka
Ja uwarzam ze bycie modelka to bardzo ciezki zawod i ogromne wyrzeczenia mam na mysli glodzenie sie znoszenie ciaglych uwag na swoj temat to jest na pewno nie do zniesienia jak my dziewczyny uslyszymy cos zlego na swoj temat np. jestes gruba to zaraz sie odchudzamy a co one maja powiedziec jak wygladaja jak wieszaki a ciagle slysza gruba jestes!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łola
dziewczyny nie wchodzcie na strone modelling.pl bo to naciatgace!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilva
nie wiem dlaczego wszystkie chcecie wyglondac jak szkapy..:/ jak starosłowiańskie przysłowie pszczół mówi : " facet nie pies, na kości nie poleci " :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuu
fakt,że modelki ćpają jest oczywisty...,ale nie wszystkie, nie możemy tak generalizować. sporo moich koleżanek poprostu wcina kilka liści sałaty lub np.tylko arbuza, a to przecież żadne kalorie. a poza tym, dziewczyny dbają o to by się ruszać.Znam również taką co je wszystko a potem poprostu wymiotuje-kompletny bezsens!! Nie zapominajmy jednak,że organizmy są bardzo różne i nie każda może schudnąć nawet gdy będzie się najbardziej starać... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilva
ooo ... jak widze jakiś przebłysk rozsądku na tym formu... roseam trudno sie z toba nie zgodzić. Ja tam marze zeby sobie ładny mięsień pivny wyhodować , bedzie gdzie browara postawić :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka
hmm ja zawsze chciałam zostać modelką od małego chodziłam z ksiązką na głowie przed lustrem jednak jestem za niska i tak moje marzenia prysnęły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Od zawsze bylam chuda. Jako dziecko bylam nazywana kosciotrupem. Mam 21 lat. Moda na chude dziewczyny zrobila ze mnie najpierw w podstawowce a puzniej w szkole sredniej osobę popularną i "ladną". Prawda jest taka,ze kiedy w okresie dojzewania zaczelam przybierac na wadze i miec kobiece ksztalty, przerazilo mnie to ze mogę stracic to z czego slynęlam "figure". Jadlam wtedy mniej,zakochalam sie i chudlam. Zostalam szczupla,ale to dzięki moim genom i stresującemu trybowi zycia. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam,ale sądze ze gdybym wiecej jadla w okresie dojzewania,mialabym wiekszy biust (zmalal mi kiedy mialam 16). Moda sie zmienia. Moze dziewczyna o bardziej krąglych ksztaltach bedą robic teraz za krolową szkoly :) Powodzenia. Nie zmieniajcie sie dla mody. Zmieniajcie sie dla zdrowia. Mamy mode na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Nawet osoby chude powinny robic cwiczenia ujędrniające cialo. Niska waga i niejedzenie nie uchroni nas przed problemem jakim jest np. celulitis. U osob chudych i nie cwiczących jak i u wszystkich (chudych,grubych i normalnych) przesiadujących przed telewizorem dziewczyn występuje problem związany z tym ze skora robi sie cienka i poddatna na podraznienia. Uprawiajcie sporty. Zrobcie sobie spacerek do szkoly zamiast stac w przeludnionym i smierdzącym autobusie czy tramwaju. Sport daje tez satysfakcje jakiej nie dają diety. Jestem szczupla,ale rozumem co czują dziewzyny odbiegające od idealu, niegdys "kosciotrup" :))) W zyciu chodzi o wiare w siebie. Wtedy nie rozumialam co to znaczy kosciotrup,wiec nie moglam sie tym przejmowac. Ocenialy mnie inne male dziewczynki. Pare lat puzniej (chyba zapomnialy juz o tym) mowiy mi ze mam swietną figure i ze strasznie mi jej zazdroszczą :) Ja pamietam co mowily :) Glupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
z tym cpaniem to jest roznie. Są laski ktore cpają,ale same mowią,ze od samej fety sie nie chudnie. Feta odwadnia. Wyobazmy sobie ze w twoim organizmie jest co raz mniej wody. Piersi są obwisle, skora robi sie pomarszczona. Nie na tym ci zalezy,prawda? Inne jedzą normalnie (tak jak ja), ale mają szybką przemiane materii(to juz sprawy genetyczne). Życie byloby wspaniale gdyby nie bylo mody,gdyby w kazdym czlowieku obudzil sie duch artysty,ktory pomogl by mu sie ubrac i udekorowac dom,pomalowac.Wyborem partnera kierowalby wtedy indywidualny gust a nie moda. Teraz to takie modne wozic sie BMW z laseczką wyciągnietą z wybiegu. Bądzmy artystami! Bądzmy szczesliwi ze sobą! Bądzmy (my kobiety) dumne z siebie! Ja chcialabym miec kogos dla kogo nie bylabym tylko dodatkiem do auta (latwo wymienialną czescią). Chcialabym kogos kto pokochalby mnie za to jaka jestem a nie spotykal sie ze mną bo robie "wrazenie". Mam kolezanki,ktore mają kochających chlopakow a nie wyglądają na modelki. Mam przyjaciolki modelki,ktorych nikt nigdy nie kochal i ktore nie kochają nawet siebie. Zalezy mi na szczęsciu i zdrowiu. Dziewczyny! To jest wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Idz na silownie dla kobiet w ktorej pan instruktor powinien ci poradzic jakie cwiczenia ujędrniające robic. To najlepszy sposob. Basen jest ogolnorozwojowy,wiec nie wiem czy polecac go przyszlej modelce bo od basenu sie raczej nie spada z wagi,ale tluszczyk zamienia sie w miesnie,ktore są oczywiscie zdrowe i piękne :) Polecam silownie z instruktorem. Sama chodze i jestem bardzo zadowolona z efektow,chociaz na początku myslalam ze facet chce mnie wykonczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Kosmetyki ujędrniające do ciala i nawilzaające do twarzy. Masz jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto kazda baba ma nasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes
Witam wszystkich. Mam propozycje zarobienia dużej kasy przez internet. Ile?? Zalezy od waszego czasu pracy przed komputerem. Napiszcie naprawde wart!!!!! grzesiek-c@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Modelki:A jakie kosmetyki mogłabyś polecić?Jakich sama używasz do pielęgnacji twarzy i ciałą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Nie odkrylam jeszcze nic genialnego do twarzy,ale jest jeden balsam ujędrniający piersi,ktory mysle ze mozna smialo stosowac rowniez na posladki z Ireny Eris (ok.30zl). Mialam podklad cleanic (109zl) z ktorego bylam bardzo niezadowolona,wiec nie mozna sugerowac sie ceną. Podklad nawilzający vischy (ok.70zl) jest ok. Mysle ze podklady max factor tez nie powinny cie zawiesc,ale osobiscie polecam vichy. Cleanic jest drogi i kiedys nawet uslyszalam ze wszystkie modelki tego uzywają.... no moze do demakijazu,ale podklad byl fatalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Modelka!Co do Vichy i Max Factora się z Tobą zgodzę.Ja osobiście też jeszcze nie znalazłam jakiegoś super kremu do twarzy,ale znalazłam sposób,dzieki któremu krem staje się super pielęgnacyjnym kosmetykiem.A mianowicie chodzi o to,żeby do kremu do twarzy(może to być nawet Nivea soft) dodawać witaminę E w płynie.Zaręczam,że nawet najlepsze i najdroższe kremy się chowają przy kremie w taki oto sposób wzbogaconym!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Jezeli chodzi o kolorowe kosmetyki to fajne są diora,ale ceny są odstraszające. Przypomina mi to o tym ze nie dawno dostalam probke samoopalacza (130zl),ktorego jeszcze nie przetestowalam :) Jak przetestuje to napisze co o nim mysle :) Iza Dora nie dziala alergicznie,ale podklady są straszne.Polecam tusze z pantenolem(ok 45zl). Podstawa to podklad. moim zdaniem kazda z nas powinna uzywac podkladu gdyz zabespiecza on skore przed zlowrogimi czynnikami zewnetrznymi. Manhatan jest straszny, privi tez(to tak z tanszych). Moja mamusia od lat uzywa Max Factora i jest zadowolona. Nie napisze nic o Loreal gdyz są bardzo rozne a nie przetestowalam wszystkich :/ duzo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
dzieki angula :) Przeraza mnie to kiedy mlode dziewczyny (rowniez moje kolezanki pare lat temu) wybierając sie do dermatologow dostawaly bardzo silne antybiotyki. Dziewczyny! Otworzcie oczy! Wiekszosc z tych lekarzy nie jest godna zaufania kiedy przepisują silne leki na drobne krostki , ktore z powodzeniem mozna by usunąc tonikiem wykonanym w aptece za male pieniądze. Szukajcie dobrych lekarzy a nie dawajcie sie okaleczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nooormalna
Hmm ja uwazam,ze wiekszosc z tych dziewczyn jedzie na głodowkach i prochach bo praktycznie NIEMOZLIWE jest utrzymanie taaak niskiego BMI-vide nizszego niz np.16 na stałe.Organizm zawsze bedzie dazył do przynajmniej dolnej granicy normalnej wagi.Zreszta jak kobieta mierzaca 175 i wazaca 45 kilo może być zgrabna???Dobrze wyglada jedynie na "wygładzonych"wyretuszowanych zdjeciach ,w rzeczywistosci przypomina kogos z oswiecim-brzezinki.Wiem bo sama doprowadziłam sie do takiego stanu-164 wzrostu,38 kilo wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię firmę Max Factor,ale jeżeli chodzi o tusze,to niestety strasznie szybko wysychają.I to nie jest tylko moja opinia.To samo tyczy się tuszy Loreala.Ale chyba zależy na jaka dostawę trafisz.Bo nie da się ukryć,że kosmetyki jakie trafiaja na nasz polski rynek różnią się,czasami dosyć sporo,jakością i składem od tych samych kosmetyków na zachodnim rynku(np.Niemcy,sprawdziłam to sama,ponieważ znajomy przywozi często markowe kosmetyki z Niemiec).I nie chodzi mi tu jedynie o kosmetyki kolorowe.Wielka szkoda,że nas tak oszukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Zaskakujące jest to z jak wielką ochotą wiekszosc ginekologow przepisuje tabletki antykoncepcyjne,kiedy spojżą na jakis wyprysk na twarzy. Skąd to sie bierze?! Tabletki antykoncepcyjne mają wiecej wad niz zalet. Rozmawialam o tym ostatnio ze swoją przyjaciolką. Dlugo moznaby o tym pisac,ale jezeli nie musicie ich brac to nie bierzcie. Nie mozna ich traktowac jak genialnego srodka dzieki ktoremu cera pieknieje. Prawda jest taka ze te hormony dzialają na calą ciebie a nie tylko na plodnosc i cere. Tyje sie od nich na 100% i moze zacząc wystepowac celulitis,gdyz hormony inaczej dzialają. Nie dajcie sobie NIGDY wcisnąc DIANE 35! Od tego mozna przytyc 7 kg w ciągu 2 miesiecy,rosnie apetyt,na 100% wystąpią objawy depresji i oslabnie poziom libido. Po co to komu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dobrym przykładem na to jak można przytyć od tabletek antykoncepcyjnych(tylko,że nie używałam ich na poprawę wyglądu cery:-) ).Przytyłam jakieś 8 kilo,ale...w półtora miesiąca!Poza tym dłuższe zażywanie rzeczywiście osłabia libido.I chyba to jest w tym najgorsze,bo kilogramy stracić można szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka
Anulagulo zgadzam sie z Tobą. Podstawą jest to zeby kosmetyk byl swiezy. Czesto nawet na zafoliowanych tuszach i blyszczykach nie moge sie doszukac daty przydatnosci czy produkcji. Czy oni je zdrapują? Czy wogole ich nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka
Ja zaraz po tym jak zaczelam brac tabletki stracilam zainteresowanie sexem,ale poza tym mialam calą mase innych dzialan niepoządanych,wiec je odstawilam. Jezeli powie sie lekarzowi o tym libido to powinien zmienic hormony. Ale ja im nie ufam. Moja kolezanka mieszka w malym miasteczku w ktorym przyjmuje tylko 2 ginekologow i oni kazdej dziewczynie ktora do nich przychodzi przepisują Diane35. Przeciez to ma chyba najwiecej hormonow w sobie. Katastrofa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem może zawodową modelką,bo mam raczej kobiece kształty.Ale upodobała sobie je pewna firma zajmująca się projektowaniem sukien ślubnych.Tak więc zostałam modelką tejże firmy i pewno nigdy bym nią nie została gdyby nie te moje właśnie kobiece kształty!A tak nawiasem,odnosząc sie do temtu tego forum:najlepszym co może być na sylwetkę jest ruch,a konkretnie taniec!Sama tańczę 8 lat w zespole tańca nowoczesnego i wiem,że taniec jest najlepszym antidotum na stres,chandrę no i zbędne kilogramy!Tańczcie dziewczyny,to na prawdę działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Taniec nowoczesny to sport :) Uprawiajcie sport a jak kiedys bedziecie mialy coreczki to zachęcajcie je do ruchu bo to jest to co zapewni im zdrowie. Zawsze duzo sie ruszaam i nie choruję czesto. Chlopcy od malego biegają za pilką,kiedy dziewczynki czeszą wlosy lalką i zadają pytania "co robią modelki,ze wyglądają jak modelki?". Modelki jako dzieci byly wyrosnietymi chlopaciarami,ktore wrzucaly pilke do kosza. Uczmy dziewczynki ruchu od najmlodszych lat. Jezeli ktos lubi historie o zyciu modelek to polecam ksiązke "Córka Mistralla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam!!!Rzeczywiście jest świetna jak większość książek Judith Krantz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Anulagula zostala modelką pomimo nie standardowych wymiarow. Widzicie!!! Piekna kobieta to piekna kobieta. Dbajmy o to co mamy zamiast to zmieniac. Szlifujmy zamiast niszczyc. Podobno kazda kobieta jest piekna a nawet jezeli nie to ktos kiedys napisal "Piekne kobiety pozostawmy męzczyzną bez wyobrazni" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
Juz mamy Dzien Kobiet :) Zycze wszystkim WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. ZADOWOLENIA Z SIEBIE I ZEBY KAZDA Z WAS MIALA KOGOS KTO BEDZIE WAM MOWIL JAK PIEKNE JESTESCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
fajnie ze lubisz czytac :) Zeby te laski czytaly a nie cpaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×