Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość ofca
aajc i jeszcze jedno... czy w agencji Moda Forte sa mozliwe wyjazdy za granice na jakies sesje i czy wspolpracuje ona z jakimis zagranicznymi agencjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
Te agencje które wymieniła koleżanka są na tyle dobre aby pracować za granicą.Moda Forte także.Myśle że jeszcze dobre agencje to Hook,gaga,SPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
I metropolitan oczywiście to rewelacyjna agencja bo ma kontakty za granica a jej modelki najczęsciej pracują w Paryżu gdzie znajduje sie główna siedziba metropolitan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeem.... czy aby na pewno
z talia 69cm nie mam szans? naprawde jestem bardzo szczupla zreszta przy biodrach 92 i wysokim wzroscie (182cm) naprawde tego nie widac. widzialam pare modelek co mialy podobne wymiary. jedna miala nawet 70cm. naprawde musze schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz być modelką wdobrej agencji i wyjezdzac za granice to radziłabym ci zrzucic dobre kilka centymetrow z talii, zwiekszysz po prostu swoje szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Widziałam ja tą stronkę chocomodels. Nic tam w zasadzie o nich nie pisze a modelki (nowe twarze) maja umieszczone na stronce swoje wlasne domowe zdjecie np. na tle ściany w pokoju z kwiatkiem :P Nie śwaidczy to niestety o nich za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
u gory tej strony jest reklama o Lemon Tv telewizji internetowej za darmo... jet tam do ściagniecia lub obejrzenia ponad 8 minutowy finał Elite Model Look. POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
a co wiecie o agencji Art - Model z Olsztyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzałam sobie ten filmik
na Lemon Tv z wyborów Elite Model Look i muszę przyznać,że jest on bardzo ciekawy.Naprawdę warto obejrzeć;)Również polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_tm
moja kolezanka kiedys sobie robila portfoli w vector studio..no i w razie gdyby sie zainteresowali nia to mieli sie odezwac...niby dzwonili ale ogolnie nic z tego nie wyszlo ..nie znam szczegolow..no ale tak jak wszysyc jej zdjecia sa w galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Moja kolezanka tez ma zdjecia w agencji vector, a juz umieszzcone od kilku miesiecy (kontrakt ma na rok) i jak na razie ani jednej oferty pracy NIE dostała, wiec myśle ze nie jet to najlepsza agencja a za portfolio trzeba samemu zapłacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
ponawiam pytanie: co wiecie o agencji Art - Model z Olsztyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Co do agencji RORES z Krakowa , faktem jest że dobrze promuje swoje modelki za granicą ( cztery dziewczyny z tej agencji są w IMG models, jednej z człowych swiatowych agencji) na zchodzie, w usa i w azji. Niestety nie słychać o nich na polskim rynku ( patrząc na opisy do sesji zdjeciowcyh fotograf stylistka i modleki/modele z jakich agencji) ani razu nie spotkałam sie z ich agencją. Pozatym widać to także po portfoliach modelek zamieszczonych na ich stronie... są kiepskie... tzn amatorskie. Tylko dziwczyny które są zakontraktowane z zagranicznymi agencjami mają naprawde ciekawe zdjecia. Co do agencji SPP z Wrocławia , stawia duże wymagania, otwarta ostra selekcja żeby potem nie było rozczarowania ale nie można ukrywać grono modelek z ich agencji znakomicie daje sobie rade za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Szkoda ze w tej agencji Rores to dosłownie tylko 3 czy 4 dziewczyny robia prawdziwa karierię z IMG i innymi dobrymi zagranicznymi agencjami... ach. Dziewczyny proszę o zostawianie informacji o takich castingach dobrych agencji. Ja w ogole nie orientuje się kiedy one się odbywają i jak czesto. Czy do końca roku bedzie jeszcze jakiś casting czy raczej organizuje sie je wiosną żeby wybrać dziewczyny na letni wakacyjny wyjazd za granice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lishqa
Witam dziewczyny ! Czytajac te forum widze iż jest tu kilka bardzo zdeterminowanych aby osiagnac sukces w modelingu. Plus dla Was bo tylko tak mozna wspiac sie ku dalszej karierze. Zagraniczny kontrakt- fakt , zazwyczaj otwiera wiele elitarnych wrot modelingu - daje sławe, prestiż, pieniadze. Ale czy wiecie co sie pod tym wszystkim kryje ????? Czy naprawde nie wiecie jak to jest w modelingu a tym bardziej w Paryzu czy Medilanie ? Wyjechalam 4 lata temu ( fakt, dawno temu ) do Paryza , majac 16 lat , niemalze wprost z ulicy ( cale te zalatwianie, uproszenie starszych itd ) Agencja we mnie zainwestowala krocie - i musialam na poczatku kampaniami, pokazami itd. zwrocic zainwestowane we mnie pieniadze mojej macierzystej agencji - bo jak nie to zrywaja kontakt i do Polski. Oczywiscie mialam opiekuna - milego na poczatku, fakt lecz potem ...( `` opiekowal `` sie jeszcze moimi wspollokatorkami - hiszpanka i rosjanka ) Nie bede sie rozpisywac - koles po prostu wjebał mnie w dragi - bylam dzieckiem i nie chcialam wiec mnie stopniowo uzaleznic dosypujac mi !! Gwalcil nas wszystkie i grozil zerwaniem kontraktu . Pokazywal nas - to jesgo zadanie , bylismy na bankietach gdzie jakies dziane starce rozdawaly karty- to prawda ze najlepsze kontrakty wioda przez lozko a nie casting. AAA wlasnie czasem trzeba bylo wziasc udzial w 20 castingach na dzien !!!! tak, tak ( oczywiscie sprawdzaja czy sie aby nie lenisz ... i tak to od 8 do 11 castingi w dniu wolnym... piekne uczucie kiedy tygodniami nie ma ofert a na castingu mowia - za gruba, za chuda, za duze oczy, za male oczy, za geste wlosy, zbyt ciemna, zbyt blada, za malo piegow, za duze usta ... fotografowie tez lubia sobie skorzystac - wbrew waszej opini oni maja PRZEOGROMNY wplyw na kariere modelki . Pokaz to jeden wielki stres , wtedy dopiero ukazuje sie cala prawda o zawisci - to gowno prawda ze modelki pomagaja sobie, wspieraja sie ... podstawianie sobie nog na wybiegu jest chlebem powszednim, tak samo jak znikajace buty itp. Kiedys mialam przez to nieprzyjemnosci niesamowite bo ktoras zmija mi buty ukryla a do wyjscia pare sekund .... :( Moge jeszcze wymieniac... I nie chodzi tu o to ze moja macierzxysta agencja mnie `` zalatwila `` bo jest jedna z lepszych w polsce , lecz o to ze tak poprostu jest wszedzie . Takie jest zycie w modelingu - dragi , sex za kontrakt , bankiety i opiekunowie, fotografowie, greube ryby upijajacy dziewczyny. Nigdy nie chcielibyscie zobaczyc 14- latki ( obecnie jest top ) nacpana do nieprzytomnosci i uprawiajaca sex na bankiecie z jakims dziadkiem ... :( Wytrzymalam 1,5 roku i ja to pitole . Teraz jestem juz stara - mam 19 lat - troche sobie dorabiam - ale tylko pokazy ( wg mnie najlepsza robota ) studiuje na 2 kierunkach i probuje wymazac z pamieci te upokorzenie . Moja wyobrażnia obraz modelingu widziala w pastelowych barwach . Pomylila sie i to bardzo ... :( powodzenia i pamietajcie o moich slowach ... moze nie warto marzyc o zagranicznych kontraktach ( w PL tez sa cora lepsze warunki a troche mniej calego tego ścierwa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Dobra agencja jest Rebel models a to cale vector studio to jedno wielkie gowno!!!Jesli chcecie postac troche w supermarketach to uderzajcie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
Liszqa jak to czytalam to az sie przerazilam! ale fakt - takie rzeczy sie dzieja ale moze nie zawsze... moze mialas akurat tego pecha i wdepnelas w takie gowno... wierze ze da sie robic miedzynarodowa kariere bez tego wszystkiego co wymienilas... nie mam doswiadczenia, ktore ty posiadasz i moze nie powinnam sie wypowiadac... ale takie jest moje zdanie... mysle ze da sie to jakos zrobic... ale tak czy owak jestem przerazona i bardzo ci wspolczuje... ale mysle ze to jest zbyt wysoka cena nawet jesli ma to pozwolic dojsc na szczyt... zycze wszystkim tutaj i sobie rowniez zeby sie to nam nigdy nie zdarzylo... dzieki Liszqa ze o tym napisalas... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Co myslicie o finalistkach Elite model look????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne są
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
no ładne :) ale ta blondyneczka bardziej mi sie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylali mi z vector studio ze 3 zaprozenia ale nie bardzo wiedzialm czy warto..ale skoro mowice ze nie warto to szkoda zachodu..bylam w model plus w sumie nie waidomo czy byli zainteresowani bo aparat im sie zepsol i kazali mi doslac zdjecia bo musieli zapytac fotofrafa czy sie nadaje ale atmosfera przyjazna..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wkocu dalalm sobie spokuj z dosylaniem zdjec to za duzo roboty zreszta oni sami nie widzeli czy tak czy nie ......wiec olewka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi=
Kobitko a kiedy tam bylaś i jakie masz wymiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
kobitko doslij te zdjecia bo model plus to bardzo dobra agencja i na pewno sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
kobitko dosyłaj im zdjęcia!!! W agencji rzadko kiedy są bardzo zachwyceni dziewczyną! Każdy ma jakieś mankamenty i jeśli oni się wahali to powinnaś im wysłać jakieś dobre foty, żeby już byli pewni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Z resztą każda agencja zanim zainwestuje w dziewczynę musi sprawdzić jak wychodzi ona na zdjęciach, czy jest fotogeniczna itp. Można być bardzo ładnym a na fotkach wyglądać źle i na odwrót. Czasami średnia uroda na zdjęciu wygląda rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
gdyby nie byli zainteresowani to pewnie powiedzieli by cos w stylu 'szukamy innego typu urody 'albo mamy akurat podabna dziewczyne i chcemy unikną c rywalizacji" skoro cie nie splawili to znaczy ze sie wachaja i chca zobaczyc zdjacie.Migiem je wysylaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi=
Przez co ogladalyscie elite???Prze winampa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×