Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość meggan
Ja wiem że w agencji vector mają dzieci i młodzież wiec moze tam, ale pewnie trzeba bedzie zapłacic za 1 sesje... http://vectorstudio.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate muszę przyznać że ten topik niestety wymiera... wczesniej było tu wiele osób, pełno emocji i pytań a teraz od czasu do czasu sa tylko \" stali bywalcy\" :P szkoda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto coś wie...
o nowych castingach?? Chętnie bym się gdzieś wybrała, ale niewiem gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup czerwcowy numer
gazetay Dziewczyna.Tam jest konkurs-wspólnie gazeta Dziewczyna i agencja Model Plus wybieraja dziewczynę na okładkę Dziewczyny;)Szczegóły są w czerwcowej Dziewczynie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Hmm... Może się skuszę na tą Dziewczynę :) W Avanti jest podobny konkurs, co miesiąc wybierają dziewczynę miesiąca. Można wysłać zdjęcia pocztą razem z kuponem z gazety albo internetem ze strony: http://serwisy.gazeta.pl/avanti/0,53360.html Trzeba się tylko zarejestrować w serwisie gazeta.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Chcesz się znaleźć w fotogalerii COCO W Gemini? Weź udział w castingu organizowanym przez A12 TEAM na Twarz COCO cafe club & restaurant. Nie zapomnij o delikatnym makijażu, wysokich obcasach, stroju ukazującym kształy oraz stroju kąpielowym. Poszukujemy także modelek do udziału w pokazach mody, bankietach, akcjach promocyjnych. CASTING ODBĘDZIE SIĘ 4-5 LIPCA W GODZINACH 12:00-16:00.Zawiadom koleżanki! Kontakt: Marcin Adam Biedron e-mail: casting@a12.com.pl http://www.a12.com.pl http://www.a12.com.pl/news_zdjecia/ulotka_back_web.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że w tym avanti nie pisze z jaka agencja mozna podpisac kontrakt i w ogole to jakos malo o tym pisze... a moze wysle co mi szkodzi... jeszcze sie zastanowie a wy dziewczyny jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Avanti organizuje ten konkurs chyba z agencją New Age, przynajmniej kiedyś tak było ale nie sądzę, że wszystkie wygrywające dziewczyny podpisywały kontrakty. A tak na marginesie, w tej agencji jest jedna z najlepszych polskich modelek - Ania Jagodzińska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Dla mnie najlepszą polską modelką jest Iza Olak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Ale w Avanti trzeba być wysokim, żeby startować w tym konkursie? A raczej wysoką? ;) Coś mi się kiedyś tak o uszy obiło... A w Dziewczynie jakie mają wymagania? Skoro to fotka na okładkę, to chyba nie mają wymagań co do wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuu...
ale wymagania - wyprostowana w sportowej bieliźnie lub jednolitym, dwuczęściowym stroju kąpielowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
bardzo ciekawa oferta:) tylko nic nie słyszałam o tym domu w Polsce. Dziewczyny myślicie że mozna wysłac troche iine zdjęcia niż te wyżej opisane??? np. wszystkie bez makijarzu i w stroju kolorowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslimy ze mozna
przesadzaja z tymi wymaganiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Dziewczynie oprócz bycia
na okładce Dziewczyny jest szansa na podpisanie kontraktu z agencja Model Plus(jest ona współorganizatorem tego konkursu)i dlatego trzeba być raczej wysoką:-(Zrezta szczegóły co do wymaganian,wzrostu sa napisane w czerwcowym numerze Dziewczyny,jest tam tez kupon który nalezy wypełnic,podac wzrost,wymiary,swoje dane i wraz z fotkami trzeba wysłac na ten konkurs-casting;)Potem z tych zgłoszen mają wybierać zwycięższynie(nie wiem czy tylko jedna czy kilka)Ale zawsze mozna spróbowacwysłąc swoje fotki;)Do odważnych świat należy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
Jeśli chodzi o konkurs dziewczyna-co miesiąc wybierana jest dziewczyna miesiąca i pojawia się ona na łamach gazety(nie na okładce) oraz dostaje prezenty np kosmetyki i ciuchy.W styczniu zapraszają 12 dziewczyn na pokaz na którym wyłaniają zwyciężczynie z którą podpisują kontrakt(model plus)oraz pojawia sie na okładce "dziewczyna" oraz "dziewczyna bądź śliczna". Ale uwaga w ostatnim finale oprócz dziewczyny roku agencja next z paryża wybrała kandydatke z którą podpisze kontrakt.Ale to była wyjątkowa sytuacja bo zazwyczaj jest tylko jedna finalistka. W jury zasiadają bookerzy z agencji plus ,dziewczyny,a także z zagranicznych agencji modelek ! więc warto spróbować tym bardziej że niektóre dziewczyny które nie wygrały też podpisują kontrakty. dobry początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
można zaoszczędzić na kuponie z gazety i wydrukować go ze strony www.dziewczyna.pl a co do wzrostu to powyżej 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
czy któras z was była na wiosennych castingach gaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KITI28
Do KAte Mam pytanie :wczesniej pytalam o jakas agencje dla dzieci i podaliscie mi m.in "gudejko". A wiec skontaktowali sie ze mna po moim wczesniejszym mailu i kazali zadzwonic do siebie. CZego mam oczekiwac po tym telefonie skoro nie widzieli mojego dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale numer! Zadzwonila do mnie wlasnie pani z new age models i powiedziala ze chce mnie jak najszybciej zobaczyc :D Czy to moze byc poczatek kariery??? Czy w tej agencji mam duze szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolaris
a gdzie na tej stronie dziewczyny mozna znalezc ten kupon do wydrukowana???? Nie moge go znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ailyn bardzo dziekuje, ale przeciez jeszcze do konca nic nie wiadomo, bo dopiero pojade do nich... nie chce pokładać za duzych nadzieji bo nie lubie rozczarowań. Dzieki za ciepłe słowa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Isabelle87 => Gratuluje :) Chociaż niektóre agencje już tak mają, że wolą modelkę zobaczyć na żywo i zapraszają wszystkie chętne to jednak czuję, że coś z Ciebie będzie :) Jak już będziesz po rozmowie to daj znać na forum jak było :) Wierzę, że Ci się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny że we mnie wierzycie:) Ja sama juz niewiem co mysleć, narazie skupiam sie na tym żeby jak najlepiej sie zaprezentować, nie chce nikomu z bliskich o tym mówic żeby sie nie nastawili za bardzo... wiec ciesze sie ze wy mnie wspieracie :) DUŻA BUŻKA WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak dziewczyna w ogole nie ma szans to przeciez jej nie zaprosza wiec cos w tym jest:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
fotooferta-> Że jak? Dziewczyny mają Ci przysyłać zdjęcia próbne? :) To chyba raczej Ty powinieneś wysłać ludziom swoje zdjęcia, aby pokazać swoje możliwości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotooferta
nie jestem fotografem - to tylko informacja dla Was bo znalazlam a szukalyscie fotografow a zwykle tak jest ze najpierw modelka wysyla fotki a pozniej fotograf jesli sie gdzies oglasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby było mało to Nefer agency zaprosił mnie na ten casting a ja bede wczesniej niz jest data castingu w Wawie ( bo jade do new age models jak wiecie) i teraz juz nie bede miala szansy sprobowac... A wy dziewczyny wysylałyście zgloszenia na ten casting nefer???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
dziewczyny wiem że to nie topik o pryszczach,ale napiszcie czy miałyści kiedyś pryszcze na plecach i dekoldzie i co z nimi robiłyście.Cholera nie moge się ich pozbyć:(na dworze upał a ja w bluzeczkach po samą szyję ,już nie myśle nawet o wyjściu na plaże:(załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×