Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość ofca
o nie meggan nie mam zamiaru bardziej chudnac. zreszta to i tak pewnie nie zalezy ode mnie :) dzieje sie samo z siebie. ale nie chce miec 3 cm mniej... wiem ze to zwiekrzyloby szanse ale... juz bym chyba w ogole tylka nie miala i zadne spodnie by na mnie nie lezaly ;P taka strasznie chuda to nie jestem... szczupla tylko :d tak sie tylko wydaje... zreszta znam chudsze dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno co ty gadasz
wclae nie jestemn taka chuda :O o zgrozo czy tobie sie cos nie poprzestawialo w tej glowce przez ten caly modeling??? ja mam 172 cm pamietam czasy kiedy wazylam 52 kilogramy - zero cyckow, zero tylka, zero kobiecosci, az sie mna nauczyciele zainteresowali i prosili, zebym poszla do psychologa bo chyba mam jakies problemy. A tak na marginesie jak czlowiek majacy 80 cm w biuscie moze nei wygladac strasznie chudo??? no chyba ze nic tam nie ma to co innego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
hmmm... wiesz tu nie chodzi tylko o wage... waga nie jest oznaka tego czy ktos jest szczuply czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się że tu nie chodzi o
wagę ale obudowę ciała,np ktoś może ważyc 50 kg i wcale nie wyglądać chudo.Ja waze 60 kg a wyglądam jakbym wazyła z 7 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disia
hmm ja mam 172 i waze 49kilo (mam nadzieje ze jeszcze urosne) i jestem hmm... no mozna powiedziec modelką, miałam dwie sesje ale bezpłatne no i brałam udzial w model face ale nie czuje sie jakas modelka tylko nie wiem jak nazwac to kim jestes... hmm żóltodzibem chyba:) ale zgadzam sie z tym ze to nie zalezy od wagi bo kobieta moze wazyc 6o kilo a byc dobrze zbudowana i wtedy same kosci waza duzo , moze byc i taka co wazy 50 czyli jak ja i ma 172 a nie wyglada chudo tylko szczuplo wiec ofca wcale nie jest chyda koniecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ja mam 175 cm i waze zimą 54 kg i bardzo dobrze sie czuje, tzn wygladam kobieco :) A gdy latem jechalam na wazny casting to wazylam 50 kg i czułam sie jak zeschła babka :P Wprawdzie miałam te poszukiwanewystające kości policzowe (duzo mi z twarzy ściagnelo) ale nie czułam sie najlepiej. Biust mi zmalał i wszedzie wystawały mi kości. Wiem że kazdu ma inną budowę dlatego nie będę sie przyczepiać do nikogo. Wiem tez ze duzo top modelek wazy sporo ponad 50 kilo i wygladaja chudo. Jak kto woli, ja wole swoje kobiece ksztalty i biust 85 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disia
ja tam nie lunie sie czuc kobic. podobaja mi sei kosci i plaska klatka... chmm... no ale coz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa kobieta powinna
wyglądaći czucsie kobieco;)Nie znaczy to,że musi byc gruba....ale płaskie dechy odpadają:-pNie ma nic gorszego u kobiety niż płaskodupie i płaskobiuście:-oTo jest dobre tylko u facetów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a 80 cm w biuscie
to rzeczywisice plaskobiuscie :O wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
zalezy jeszcze ile ma sie pod talia. roznie to moze wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disia
własnie ofca ma racje, mi tam pasi ze jestem płaska a jakos facetów wcale tym nieodstraszam, kazdy facet ma inny gust i nie kazdy marzy o biusciasto dupiastej karliczce, sa tacy co lubia chude szkapy , a sa tacy co lubia szczuple z malum biustem czyli takie jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tylko miedzy
dupiasta karlica a plaska decha jest jeszcze cos pomiedzy prawda? z tego co wiem ofco to ty cycuszkami wielkich rozmiarow nie grzesyzsz ale skoro Tobie to pasuej to jest to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie jestescie i tyle
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
ja sie ciagle rozwijam! :) jeszcze podrosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disia
hmm... ja tez sie moze jeszcze toche rozwine ale mam nadzieje ze nia zabardzo (w kwestii biustu) bo mi mały rozmiar pasi, nic mi nie dynda za bardzo jak biegam no i czuje sie jakos dobrze płaska... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie masz innego
wyjscia to sie tak czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
ojejku! nie wiem po co te wszystkie ironiczne odzywki :[ nie nasz wina ze mamy male cycki :P trzeba sie cieszyc tym co sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Oj patrze tu jakieś problemy :/ Ci co nie mają nic do powiedzenia na temat JAK MODELKI DBAJĄ O URODĘ niech się nie ośmieszają swoimi zbędnymi komentarzami. Hej dziewczyny co tam u was? Jak tam podbój agencji?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam sie niby nie
odzywac jak laska sugeruje, ze istnieja tylko plaskie deski bezdupne oraz biusciasto dupiaste karlice? poza tym w tym temacie juz dawno nie nie brala udzialu zadna prawdziwa modelka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ja sama mam kobiece kształty, spory biust i wydatne biodra, ale z doświadczenia wiem, ze lepiej jednak maja modelki o malutkich biodrach a biust nie ma znaczenia. A jeśli ktoś lubi mały biust to jego sprawa, o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disia
moze i nie mam porownania ale mi poprostu z małym biustem wygodnie i nie narzekam:) a to ze napisalam ze sa plaskie szkapy i biusciaste karlice to nie znaczy ze nie ma nic pomiedzy tylko podalam najbardziej kontrastujace przyklady ale widocznie nie wszyscy sie skapneli...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
hm ..dawno na ten topik nie wchodzilam-wiadomo szkola i jakos malo czasu .I co tu widze??zaczyna sie coraz ostrzejsza wymiana zdan..nie wiem po co ta cala dyskusja o biuscie.prawda jest taka ze modelki zazwyczaj maja maly biust lub wogle go nie maja i jak sie z tym dobrze czuja to nie widze problemu.Ja naprzyklad czuje sie strasznie kobieca choc kosci mi wszedzie wystaja a duzym biustem sie nie szczyce dla mnie te kosci sa seksowne .Ale to wszystko to kwestia gustu dlatego apeluje by nie pisac jakis obrazajacych tekstow bo to niczemu nie sluzy. |A co do obecnosci modelek na tym forum to nie jest tylko dostepne dla modelek .Wypowiadaja sie tu dziewczyny z lekkim lub bez doswiadczenia albo poprostu marzace o karierze modelki.Za to jest sporo stalych forumowiczek z ktorymi milo sie rozmawia:) czy macie jakies informacje o nowych castingach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Hej! Słyszałyście o agencji reklamowej A1 a W-wy? Ja właśnie zostałam tam przyjęta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
tam miało być : Z W-wy" a nie "a W-wy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
witaj Curious :) Gratuluje!!! Jednak ja nic nie wiem o tej agencji. Mają oni jakąś stronę w internecie? Bo nic nie mogę znaleść. Jest tylko jakaś agencja reklamowa, ale tam na stronie nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×