Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość shynshylek
aha jeszcze jedno. dzwonilibyscie na moim miejscu do agencji? ja to chyba jutro zrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Zazwyczaj jak agencja jest Toba naprawdę zainteresowana to na drugi dzień kontaktuje się z Tobą (najcześciej przez telefon), jeśli jesteś ok i mają jakis cating to wysyłaja Ci maila i zapraszają na niego. A jeśli nieodpisują to znaczy ze Cie nie chcą, wiec jak widzidz najpewniejsza odpowiedz twierdzaca to przykład pierwszy :) Miałam pzyjemność kilka razy odebrać taki telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
do mnie dzwonili przed pierwszym castingiem.......zadzwonie do nich jutro bo mam pare pytan. bardzo mnie ciekawa jak wygladasz itp.a od jakich agencji mialas jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozna się spytać
o co chodzi tym "W górę" ???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =KoRonEczKa
dobra...nie bede palic jana czy cus tylko zadam pytanie: czy nadaje sie na modelke?jesli chcecie oblookac maine foto to piszcie!!:PP koroneczka_14@o2.pl pozdrooofki:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
* 'w górę' - czyli podnosimy temat aby znalazł się w aktualnych na stronie głównej forum :) * Castingi dla IMG wyglądają mniej więcej tak, że przychodzisz na spotkanie ze scoutką z Paryża, rozmawiasz z nią po angielsku (po francusku nie chce :) ), mówisz z jakiej agencji jesteś (nie ma znaczenia czy masz z tą agencją jakąś umowę czy nie, więc jeśli zaproszenie było z hooka to mówisz, że jesteś z hooka :) ). Wiem z własnego doświadczenia bo byłam na castingu dla IMG. * Z tą wrodzoną szczupłością to się nie zgodzę. Wiadomo, modelki nie mają raczej skłonności do tycia ale większość z nich przestrzega jakiś diet, żeby zostawać w formie, mieć piekną cerę, włosy itp. Np. Alek Wek jada głównie warzywa, owoce i ryby. Anja Rubik podobno nie je w ogóle rzeczy mącznych. Z resztą większość modelek żywi się głównie warzywami, owocami, chudym mięsem (drób, ryby), chudym nabiałem. Nawet jak któraś może jeść co chce to raczej tego nie robi, bo w pewnym momencie można zacząć tyć a w tym zawodzie nie ma zmiłuj. Albo jest się profesjonalistką, albo się wylatuje z obiegu. No chyba, że komuś nie byłoby szkoda kariery i szansy... * M. in. z powodu, który opisałam wyżej uważam, że dziewczyny młodsze niż 16 lat nie powinny zaczynać pracy w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zywie wszystkim - od owocow po hamburgery, frytki i hot-dogi, od warzyw - po pizze... i co? i zamiast tyc to chudne :| :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Ja pisałam o tych topowych modelkach, o których często można poczytać w magazynach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
A tak w ogóle to witam Was dziewczyny po długiej przerwie :) Obecnie nie mam zbyt często dostępu do komputera i dlatego rzadko bywam na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
ofco poczekaj troche a twoj metabolizm przestanie tak funkcjonowac... z wiekiem zaczniesz tyć! Znam wiele takich przykładów (dziewczyn) Sama sie przekonasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety meggan wiem... dlatego powoli sie ograniczam i kontroluje wage :) ale poki mi nie przybywa kilogamow to jestem bezpieczna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_m
Pijecie moze czerwoną herbatę dziewczyny? Wspomaga metabolizm, niweluje tkankę tłuszczową... ale podobno okropnie smakuje i czasami wywołuje efekt przeczyszający. A jak na was działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Ja nie piję ale kiedyś spróbowałam od mamy :P Smak ma faktycznie nieprzyjemny a zapach wprost odrzuca - pachnie jak ziemia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ja pije czerwona herbate pur eh czy jakos tak z dodatkiem owocow, wiec ladnie pachnie i dobrze smakuje :) pije tez herbate zielona, a efektow tak naprawde nie ma no moze wpomniane efeKty przeczyszczajace( bardziej po zielonej), chociaz wiem ze u niektorych pomaga spalic tluszcz, ale pewnie trzeba ja pic stosujac przy tym diete i cwiczenia, bo po samej herbatce cudów nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Zieloną ja także pijam bo ją uwielbiam! Mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
a ja sie martwilam:D....wlascicielka HOOK mi w koncu odpisala:) powiedziala ze miala urwanie glowy i mnie przeprosila:)........powiedziala ze do mnie w najblizszym czasie zadzwoni.teraz ma tyle na glowie......:D yupi!!!! moze moje mareznia sie spelnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
No to gratulacje shynshylku :D powodzenia 3mamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_m
co robicie dziewczyny na talie? ja mam 63 ale to jestdużo jeli wziąc pod uwage mój wzrost, dziewczyny które są wyzsze o 15 cm maja mniej w talii!! Ćwicze, mniej jem, mam nadzieje ze to pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna
hm...mam pytanie...jak wam sie nudzi...to raczej to ejst prosba wysylajcie na koroneczka_14@o2.pl czy chcecie oblookac moje foto..w sumie chclabym byc modelka ale nie wiem czy sie nadaje moze mi doradzicie:PP?? pozdrooofki;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
do skromna-> NIe nam to oceniac! Wyślij zdjęcia do agencji modelek (jesli masz dobre wymiary) lub fotomodelek (jesli ich nie masz :) ) Mozesz tez załączyc woje zdjecia i namiary a jakis fotograf zaoferuje ci bezpalatna sesje w zamian za zdjecia. Jest wiele mozliwosci ale DZIEWCZYNY NIE PYTAJCIE NA FORUM CZY SIE NADAJECIE BO NAPRAWDE AGENCJE SZUKAJA RÓŻNYCH DZIEWCZĄT (ZWŁASZCZA JESLI CHODZI O REKLAMY) POPROSTU TRZEBA ZROBIĆ PIERWZY KROK I ROZESŁAĆ SWOJE ZDJĘCIE PO KILKU DOBRYCH AGENCJACH A ONI WAM ODPISZĄ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_m
Ofco :-) jak tam ci się układa z moda forte? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... dzwonilam dzis i jeszcze sie nie zdecydowali... maja jakies watpliwosci... jak sie zdecyduja to zadzwonia... a poki co wysylam zgloszenia do innych agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Jak sądzicie czy warto sie troche pomęczyć i zrzucić kilka kg ażeby mieć wymagane przez agencje wymiary jeśli w paru stwierdzono że mam interesująca twarz ale równocześnie zasługerowano że powinnam pilnować wymiarów bo przy moim wzroście max to tyle i tyle. Czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli Ci bardzo zależy na
karierze modelki to zrzuc tych kilka kg.Ja bym tak zrobiła,gdybym miałą sznasęzostac modelką i taki warunek ,zemuszę schudnąć.Chyba,ze musisz schudnąć jakosbardzo duzo czy głodzić sie-to NIE!Nic za wszelka cene,mzdrowie jest najważniejsze!W grę wchodzi tylko rozsądna dieta i cwiecznia fizyczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_m
a ile masz wzrostu i jakie ywmiary, jezeli mozna spytac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
175 i 93-67-97 .. zmora to biodra bo mam szerokie kosci, raczej nikłe szanse żebym zjechała na 89cm. Kiedys te wymiary był mniejsze no ale przybyło tu i ówdzie :) Bycie modelką nie jest moim marzeniem ale uważam to za łatwe źródło zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Digga bratnia duszo!! :D hehe moją zmore też są biodra!! Tyle ze ja mam 94 w porywach 1 cm mniej lub wiecej (lepiej mniej 93) ale nawet z 93 nie mam szans, bo w tych super agencjach wymagają właśnie 89!!! O zgrozo!! Czemu nie cenią sobie prawdziwych kobiet? sczupłych z kobiecymi iodrami czy biustem? Bo niestety takie są realia... życzę ci tych 89 bo ja juz w swoj nie wierze... cudem bedzie 91 o ktore tez sie staram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
miło że nie jestem odosobnionym przypadkiem:) też w cuda czyli w 89cm nie wierze, taką mam budowe ale jak to na kobiete przystało, chciałoby sie mieć o kilka kg lżejsze ciało, heh się mi zrymowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×