Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość mam do was pytanie
dziekuje dziewczynki ale nie zupelnie o to mi chodzilo, ale dobra niewazne. A znacie moze jakies skuteczne diety bo ja mam zamiar najpierw kopenhaska a potem greypfruitowa zastosowac. Mam 177 ale wymiary to nie bardzo. Zawsze bylam chuda ale w okresie dojrzewania troche przytylam a poza tym wiecej jadlam no i niestety uzbieralo sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Entliczek a kiedy chciałabyś jechać???????????????????????????? :D Bo ja to pewnie pojadę dopiero jak zrobi się cieplej :P No i jak będzie trochę więcej luzu w szkole:) Tak koło maja... :) Mam do was pytanie - życze powodznie w diecie:):) pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. nie wiem czemu tyle razy mi to tak wyszło... :P Sorry..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam do was pytanie
a jakie masz wymiary?Bo wzrost masz bardzo dobry jak na modelkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia=
Jeśli chodzi o spp to w momencie gdy mieszkasz poza obrębem Wrocławia dostajesz informacje o castingach w pobliżu Ciebie,lub też poprostu umawiają Cię z przedstawicielami zagranicznych agencji na prywatne spotkania.Dojazdy są jedynie konieczne w momencie gdy masz jakaś prace we Wrocławiu.Koszt podróży jest zwracany w 100% i masz oczywiście załatwione zakwaterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm.... nie no to fajnie było by dostać się do SPP :) Wysłałam im foty i teraz czekam na odpowiedź:P:D:D:D Mogę dojeżdżać od czasu do czasu.. trudno się mówi :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczek
kaka_16 No mi tez tak bardziej by pasowala jak zrobi sie cieplej a skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was pytanie
mam wymiary no hm.... lepiej nie pytac jak narazie duzo za duzeeee, ale daze do wagi 56 kg czyli jeszcze troche mnie czeka a jak juz schudne i bedzie cieplej to wysle zdjecia do agencji. A teraz czeka mnie ostra proba a mianowicie tlusty czwartek 😠 i pewnie mamusia bedzie namawiac do zjedzenia paczka ale nie zlmie sie :P Dzieki za wsparcie :) pa jak juz ''polepsza sie'' moje wymiary to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Entliczek, jestem znad morza... wojewódstwo zachodniopomorskie :) A ty????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczek
Ja jestem spod warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczek
a dokładnei z Żyrardowa w woj.mazowieckim mam do warszawy pociągiem ok 30 min drogi( pośpiechem) to mój nr gg 3620180 lepiej pogadac tak bezpośrednio:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Może kogoś zainteresuje seria castingów agencji Hook :) Ja polecam bo agencja ma sporo zagranicznych kontaktow wiec szanse na wyjazd sa znaczace :D OTO TRESC MAILA KTOREGO DOSTALAM: Witam, Mam przyjemność zaprosić Cię do nowej edycji naszego konkursu Hook Fashion Look. Szczegółowe informacje znajdziesz w załącznikach. Zapraszamy na castingi!! Może szukamy właśnie Ciebie!! Pozdrawiam, Magda Różańska ------------------------------------ HOOK Model Agency NO I LINK KONKURSU http://www.hookfashionlook.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Entliczek już sobie zapisałam twój numer gg, jak bedę miała troszke czasu i jak bedziesz to się do Ciebie odezwe:):) A swoją drogą to ten konkurs Hook, jest dosyć fajny:D:D hehe... nie no pomyślę, czy się tam nie wybiorę:D:D A może któraś z was brała udział w poprzednich "edycjach" konkursu?????? jak tak to jak wrażenia???? :D A jeśli nie to może któraś się już zdecydowała na wzięcie udziału??? :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa buuuu... laski czemu nic nie piszecie :( Strasznie tu cichoooo... :( Pisać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Kaka ja bym chętnie coś napisała, ale nie ma co :D NIkt nie ma problemów (całe szczęście), nikt nie chce dzielić się wrażeniami z pracy lub z castingu... no to co można porobić? Pograć w skojarzenia? :D A jak chcecie pooglądać sobie fajne fotki pięknych i sławnych kobiet to polecam http://www.jackguy.com/jackguy.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella15
czesc, szukam porady :) Wysłałam swoje zdjecia do Orange i oni mi odpisali ze chca sie ze mna spotkac, czy to znaczy ze chca ze mna wspołpracowac? Warto sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
Nie chce cie martwic ale oni chyba tak wszystkim odpisuja, juz zreszta byla mowa ze to coraz gorsza agencja sie robi, ale nigdy nic nie wiadomo warto probowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella15
no własnie, ja za bardzo nie orientuję sie w tej sytuacji, zgłosznie wysłałam z kolezanka z ciekawości, ale jej nie odpisali... sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Belli 15
Spróbuj:-)Co Ci szkodzi?Nic nie starcisz a mozesz zyskać;)Pojedź do tej agencji,moze akurat im się spodobasz.....ZAWSZE WARTO PRÓBOWAĆ! Powodzenia i pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc Bello zalezy w jakiej o0dległości mieszkasz od Warszawy jeżeli nie masz daleko to oczywiście warto spróbować i jedź:):) A jeśli jest to dosć duży kawałek to lepiej oczywiście moim zdaniem napisac im o tym:P:) Ale jednak jesztem za tym żebyś jechała:):):):):) A nusz widelec uda Ci się:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponowię swoje pytanie... :P Czy któraś z was dziewczynki idzie (jedzie) na ten casting zorganizowany przez Hook??? Hook Fashion Look... Jeśli tak to piszcie w jakich miejscowościach.. Aha i osobiście uważam że Hook jest bardzo dobrą agencją:) I taak właśnie sama się zastanawiam czy wybrać się na ten casting czy nie... aha o to stronka :) http://www.hookfashionlook.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
ja mam niezłą okazję żeby pojsc na ten casting, ale po pierwsze nie mam teraz moich cudownych wakacyjnych wymiarow :P a po drugie to nie chce byc w agencji z poznania, bo ja nigdy tam nie bylam i jest to dla mnie drygi koniec polski wiec nie ma mowy o dojazdach! Trudno... ja jednak stawiam na warszawskie agencje, bo juz niedlugo przeprowadzam sie do wawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom to masz racje nie ma co się pchac do Poznania... :P Ja wsumie mam bliżej do Poznania niż do Warszawy a poki co to zostaję w swoim małym nad morskim miasteczku żebu skończyć liceum, dopiero za dwa lata bede myslała o Warszawie :D:D Więc Hook raczej by mi odpowiadało :D Ale jeszcze na 100% nie wiem czy pojde na ten casting bo najbliższy jest w Szczecinie no i wsumie i tak kawałek ode mnie... :P No i jest on w niedziele i musiałabym pociągiem pchać się do tego Szczecina, chyba że wybłagałabym tate żeby mnie zawiózł ale pewnie bedzie marudził że sobie coś wymyślam.. i że nie bedzie dla zabawy jechał 150 km :P:D No wiec jeszcze się zastanowię ale mam nadzieję, że się uda pojechać:):) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka, moj to by skakal pod chmury jakbym mu kazala wiesc sie 150 km, a nie 350 jak zazwyczaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lasencje! mogę się do Was przyłączyć w staraniach by być Kimś?:) Jestem Kaśka,mam prawie 18 lat,mieszkam w Krakowie. Mam 172 cm wzrostu,ważę 52 kg, wymiary: 85/64/91 ;) wiem,że to nie za idealne wyniki. A więc ja wspołpracowłam z agencją Yess w Krakowie (nie polecam jej nikomu!!), tylko żerują kasę, nie ma żadnych zleceń a jak jest coś to b.duży % idzie dla nich. w Krakowie nie ma specjalnie dobrych agencji,więc postanowiłam ruszyć w Polske...dzis wysłałam emaila do kilkudziesięciu agencji w całej Polsce... (polecem stronke!! : www.promodels.forum.pl ) , wysyłałam to między 15-17 o dostałam 3 odpowiedzi... 1. Metromodels - (nie za bardzo spelaniałam ich kryteria bo miał byc minimum 173-174,biodra mniej niż 90, pas 60...) napisali że chcą ze mną współpracować,wypytali o poprzednią agencję, umówilam się już na termin - 25 marzec...bo jak napisali chcą mi zrobic odrazu plenerowe fotki, coś tam coś tam , propnowali nawet zebym już w tą sobotę przyjechała jak chce bo jest dwóch fotografów akurat... Czy wiecie coś może o tej agencji?? Ona znajduje się we Wrocławiu... 2. Myskena Studio PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE =) \"od Witam, a dlaczego Wrocław? w Krakowie jest tyle agencji.Na wyjazd za granicę powinnaś mieć do 60 cm w pasie ,do 89 w biodrach.Na Europe jesteś za niska.Jeżeli zchudniesz i będziesz chciała jechać do Chin,Japonii to napisz Pozdrawiam Hana Kucia \" 3. nie pamiętam jak się pisze dvision czy coś w tym stylu...odpisali że aktualnie szukają innego typu urody...a więc szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta baba spod \"2\" to wogole fajnie napisała Zchudnąc :D hihi zamiast schudnąć;) odpisałam jej trochę niemiło,że jak schudnę to napewno nie napiszę do niej tylko do kogoś lepszego,że nie umie traktować ludzi i żeby się pisac nauczyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu witaj:):) Nie martw się i czekaj, a może jednak ktoś jeszcze z leprzej agencji się odezwie:):D:D Ja też czekam... :D Życzę powodzenia:) i pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×