Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość kate18
Co do różnych gustów - każda agencja poszukuje innych typów urody. To, że w jednej przyjmą dziewczynę z otwartymi ramionami, a w innej nawet na nią nie spojrzą jest zupełnie naturalne. Tym bardziej, że działalności poszczególnych agencji też się między sobą różnią - jedne mają tylko modelki "fashion", inne również fotomodelki i dziewczyny do reklam, jeszcze inne także tzw. top hostessy (czyli na targi, imprezy itp., powiązane z modelingiem). Preferencje agencji zależą także od tego, czy działają na rynku polskim czy głównie za granicą (tam też chcą trochę inny typ urody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Co do biustu - to jest akurat mało ważne. Niektóre agencje mają wymagania wymiarowe ale tu raczej chodzi o to, żeby biust nie był zbyt duży. 70A jak najbardziej jest ok (sama taki mam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm przeciez nigdzie nie jest powiedziane ze najpierw trzeba wyslac zdjecia a pozniej jechac do agencji. Poza tym kiedys rozmawialam z gosciem z Mango i mowil ze nie trzeba sie umawiac i ze lepiej jest jechac osobiscie anizeli wysylac zdjecia.. A jak by to o mnie swiadczylo??? Ze jestem uparta i latwo nie rezygnuje??? To bardzo dobrze bo taka wlasnie jestem:) Poza tym moze nie spodobalam im sie na fotkach ( strasznie amatorskich ) a spodobam na zywo??? Nic mi nie zaszkodzi sprobowac, poza tym nawet jesli zle to o mnie swiadczy to zwisa mi to pelnym zwisem:D Nie znam tych ludzi i ich negatywna opinia na pewno dotkliwie nie zrani moich uczuc:D A z tym dzwonieniem to doskonale zdaje sobie z tego sprawe, ale lepiej chyba jechac z mysla ze jest jakas szansa ze cos zarobie niz zupelnie na slepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
Cinek - ja jestem w ag Metropolitan, która ostatnio przeszła metamorfozę. niemiła pani o której mówi Meggan to Ewa-bookerka. jednak postanowiła ona stworzyć własną agencję i tak powstało Pure Models z siedziba w Wawie. Natomaist Metropolitan prowadzi Dorota Deląg wraz z bratem i dlatego jak ktos mówił nigdy na nic nie mają czasu...oprócz tego wiekszość modelek przeszło do Pure Models , w MEtro zostało niewiele...ja jednak nie mama takiego zamairu, gdyż kontrakt podpisałam z Metro a nie z jakimś Pure...no i w sumie nie wiem jak to dalej będzie, ale Dorota ma z nami współpracować, więc wszystko jest na dobrej drodze :)) z tego co wiem Dorota nie chce powiększać swojej małej agencji....ale chyba nigdy nic nie wiadomo to chyba tyle na ten temat, jak macie jakies pytania to chętnie odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
o kurde soory :* nie Cinek tylko Cinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
No to bardzo dobrze że Metropolitan następują jakieś miejmy nadzieje korzystne zmiany :) Przy okazji wiemy teraz coś o Pure Models :) Można zauważyc że teraz panuje jakaś moda na "tworzenie agencji z agencji " :D Np. z metropolitan- pure, z orange- beauty-box , z mango (chyba)- rebel models ... No poprostu większa konkurencja! Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna - Chorzów
Witajcie. Czy któraś z Was słyszała może o agencji Eblis w Chorzowie ? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
beauty box powstalo z Orange? uu nie wiedziałam :) moim zdaniem to pozytywnie, dziewczyny mają większy wybór, szanse a i agencje sie bardziej starają aby mieć lepszą opinie, "wybić sie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaatrin
Witam was wszystkie dziewczyny!!! :) Zaczełam czytać wcześniejsze wasze wpisy i jest to bardzo interesujące no i dowiedziałam się od was wielu ciekawych rzeczy! Mam 175cm wzrostu, moje wymiary to 82/62/89 no i bardzo chciałabym rozpocząć pracę z jakąś dobrą agencją... Wysłałam do paru z nich foty, ale narazie 2 sie odezwały z zaproszeniem na casting, a inna extreme, że poszukują teeraz dziewczyn do paryskich wybiegów i że moje wymiary im odpowiadają, ale proszą mnie o więcej zdjęć!! Mieszkam nad morzem i naprawdę mam daleko do Warszamy czy Wrocławia więc jeśli miałabym jeschać na casting to z jakąś chodź niewleiką nadzieją, że coś z tego będzie.. a co do tej agencji extreme co chcą ode mnie więcej fot, to nie jestem zabardzo przekonana... co o tym sądzicie??? Może powinnam jednak znaleść czas i pojechać na castingi , albo wysłać zdjęcia jeszze do innych agencji??? Z góry dzięki za odpowiedź! Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Katrin po prostu umów sie z tymi agencjami na ten sam dzien i odwiedz jak najwiecej agencji, a twoja sznasa na to ze w ktorejs sie spodobasz znacznie wzrosnie :) O agencji extreme nie slyszalam, wiec nic na ten temat nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej dziewczątka...widze że przybyło troche osób....mnie tez zaskoczyło to że z orange wyszła ta druga agencje..ja właśnie kiedys byłam w orange i jak teraz otwierałam stronke to mi sie nie chciały załadować zdjęcia-może dlatego?ej... TRAGEDIA dziewczyny ratujcie jak wieci..bo mi krochal duży rośnie-taki jeden i widoczny :( a w czwartek mam sesje...jakim świństwem mam posmarować zeby zeszło...???jak któraś ma jakieś wypróbowane sposoby to byłabym wdzięczna bo inaczej sie normalnie zabije ... .... a co do model to oni sie odezwali od razu raczej ale agencje przypominaja sobie wiecie-po pól roku nawet...ja kiedyś wysłałam foty do HOOK z poznania....odpisali że moge przyjechac bo oni mnie zobaczeć muszą...i tak minęło pól roku(w tym czasie jednak już miałam kontrakt z inna)i nagle zadzwonili żebym pilnie przyjehała bo oni mnie chcą w tym konkursie VIVA LOOK itp...ale cóz nie mogłąm i odmówiłam...więc dziewczyny głowa do góry-mają wasze zdjęcia także teraz trzeba cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
a i jeszcze jak któras by mi mogła podać(jak zna)dokładną stronke beauty-box bo tam tyle tego jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaatin mam ta sama sytuacje z extreme models....tez prosili o wiecej fotej i sie nad tym zastanawiam bo w sumkie wyslalm im z 5 ..wiec tio chyba nie malo....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z agencji \"no people\" mnie zapraszali ale nie wiem czy jechac ..przczytalam na forum ze trzeba placic za zdejcia a potem i szef agencji nie bardzo sie zajmuje juz po sesji dziewczynami dlatego tez pytalam was czy cos wiecie wiecej na temat tych agencji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agencja \"nr 1 agency\" pilnie mi kazala przyjechac wiec wybieram sie w nast tyg...ale tez nie bardzo o nich slyszlaam...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie się leczyc
skoro wyglądając jak wieszaki jeszcze chcecie schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie się leczyc
lepiej nic nie jedzcie idotki to wtdey schudniecie.Jakie w tepe jesteście, to aż woła o pomste do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
sory ale to co przed chwilą napisałaś/napisałeś też nie jest szczególnie mądre dobra masz prawo do krytykowania ludzi ale nie rozumiem po co wchodziłaś/eś skoro z góry masz takie zdanie na ten temat...my robimy to co jest naszym hobby,to co nam sie podoba..w każdej pracy trzeba sie poświecać...w każdej jest tak samo trudno..nie znasz nas więc jak możesz sie wypowiadać??to chyba nie świadczy o TOBIE najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgvfs
adres agencji Beauty Box www.beauty-box.waw.pl. Najlepiej wpisz adres ręcznie na pasek bo czasami nie wchodzi :) .To Beauty Box to jest Orange? Czy po prsotu jakas pani pracująca w Orange postanowiła otworzyć swoją agencje?? Z tego co zauważyłam to modelki Beauty Box zawsze maja sesje do Życia na gorąco :/. Nie jest to chyba zbyt rewelacyjna agencja ale jest dość dobra. Nie mają określnych kryteriów i przyjmują niskie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
z tego co ja wiemto po prostu ta pani z orange otworzyla cos wlasnego i tak jest w wiekszosci przypadkow. 17 moze sprobuj tego silneiejszego benzacne? on powinien wysyszyc przez 1 noc tego syfka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
dzieks..:) spróbuje bo wiem że moja siora gdzies miała benzakne BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaatrin
Cóż nie jest tak ja myślisz - "idzcie sie leczyc" , ja np. jestem bardzo szcuła a jeszcze nigdy się nie odchudzałam i zawsze jem wszystko to na co mam ochote!!!! Nawet w nocy o północy jeżeli mam ochote na czekaladę to ją jem... i jakoś nie tyję, waże niecałe 50 kg przy wzroscie 175 cm już od dłuższego czasu, to wszystko zależy od przemiany materii. Wiem , że wiele dziewczyn musi utrzymywać dietę, ale to nie znaczy, że nic nie jedzą... nie można taak obrażać ludzi których się nawet nie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaatrin
Dobry pomysł z tyym benzakne... :) Spróbuj życzę powodzenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
Katrin tylko pozazdrościć twojej przemiany materii :) Póki nie przejdzie ci z wiekiem to korzystaj :P Przy 175 maz 50 Kg! O rety chudzinka z Ciebie :P POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
echhh Digga :) Marzenie wiekszości modelek... super agencje! Wiecie co? Ja to właściwie nie marzę o wyjazdach do Mediolanu czy do Paryża... zbyt wiele zatrzymuje mnie w Polsce i nie mogłabym spędzić kilku miechów poza nią, moim marzeniem są czasopisma z modą w styly Glamour, Marie Clair itd. oraz polskie pokazy np. Maciej Zienia Chyba ze ktos by mi zaproponował 2 tyg wyjazd za fajna kase to bym sie zastanowila :D hehe Fajnie tak sobie pomarzyć :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was pytanie dziewczyny
macie powyżej 170 cm , tak? Ile ważycie i jakie macie wymiary?Jeżeli mozecie odpowiedzieć na moję pytanie to dziękuję wam bardzo, pa , buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zachecam
do poszukania bo tu tyyyyle razy byly podawane wymiary ze ho ho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaatrin
Fajnie w takiej ageencji :D:D Ja wiecie co najbardziej chyba chciałabym występować na wybiegach, niż pozować do zdjęć... :P Ale zdjęcia też fajnie nie? :D Proszę bardzo moje wymiary: 175 cm, 55 kg, 82/62/89 :) Pozdrawiam .. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Kaaatrin => Ważysz niecałe 50 czy 55 kg? ;) 17 => Super, że jesteś w ModelPlus :) Sama chciałam się do nich zgłosić ale na www nie mają żadnego formularza ani maila a do Warszawy nie pojadę :( W którymś poście pisałaś, że masz na imię Natalia, tak? Czy to ty jesteś w najnowszym numerze Urody? :) A przy okazji - gratuluję sukcesów i zdrowego podejścia do modelingu. Tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×