Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość kasiaaaaaaaaaaa
hej! a jakie agecje w Krakowie lub okolicach są godne zainteresowania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
oj,o agencjach w krakowie to ja nie bardzo w temacie...ej wiecie...jak ja sie zapytałam czy by ze mna nie pojechał(wiecie ja to juz znam warszawke-też sie czasem gubie ale znam bardzo fajniutkie miejsca)to on sie postukał w głowe -nie to nie!łaski bez...miałm za to ostatnio zdjęcia z facetwm i musiałam go całować(wiecie bo to tak na walentynki)to zobaczymy co na to mój luby jak przez przypadek to zobaczy...he he nie za wredna jestem???:) buziaki OJ MILKA MILKa z jednym facetem do końca życia-zazdroszcze wytrwałoości...ja to jeszcze korzystam z lat młodości chociaż nie zaprzeczam że chciałabym sie związać z kimś na dłużej...jak na razie mój rakord to ...2,5miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rores Models z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia zaczernij sie:D hehe gdyby ktos rok temu mi powiedzial ze za rok bede zareczona to wysmialabym Go, moj poprzedni rekord to 4 miesiace:) Ale trafilam na moj ideal i jestem szczesliwa:) Boje sie diety, ostatnio mam strasznie duzy apetyt:) Zrobilam juz sobie liste zakupow, brokuly i szpinak juz mam:D bedzie dobrze:D Mam nadzieje dziewczynki ze bedziecie mnie wspierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
ja właśnie wróciłam z fitness ale i tak to mało daje...ja będe z Tobą Milka bo do 10 musze troszeczke zgubić...EJ DZIEWCZYNY WIECIE MOŻE JAK SIE ĆWICZY PILATES?BO SZUKAŁAM NA NECIE ALE MAŁO INFO TAM JEST NA TEN TEMAT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
Chyba nikt za bardzo nie wie jezeli chodzi o pilates:), a ja jestem chora i wyjazd do wawy przesunie sie na przyszly tydzien, ale licze ze schudne w czasie grypy i wtedy sie obfotografuje i wysle zdjecia do model plus ( o ile nie bede wygladac po grypie jak byurak z czerwonym nosem) , natalka jak tam z dieta sobie radzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilates to cwiczenia rozciagajace, podobne do jogi poniewaz sa przeprowadzane przy spokojnej muzyce, ruchy sa plynne, jedno cwiczenie przechodzi w drugie:) Tyle slyszalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinka
mam do was pytanie dziewczyny, co myślicie o agencji metropolitan models? podobno ogólnoświatowa jest dobra, ale ta polska? czy dbają o modelki i wysyłają często za granicę na dobre wybiegi, czy robią dobre zdjęcia? czy któraś z was miała z nimi do czynienia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgdrgde
A co myślicie o agencji REBEL MODELS ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
Rebel models- wg mnie super agencja, konkuruje z tymi najlepszymi :) Warta polecenia! A o metropolitan polska slyszy sie wile zlych rzeczy. Mam znajoma modelke co byla u nich na probnych zdjeciach i oni mieli te zdjecia po swiecie pokazywac i minal prawie rok i NiC a oni wciaz nie maja na nic czasu i pani z ktora rozmawia sie telefonicznie jest nie mila i nie udzila konkretnych informacji. WG mnie jedna wielka LIPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
Pilates, natalka jak sie nacwiczysz to powiedz o efektach, a ja teraz sie zapisalam na aerobic w basnie zobaczymy ile wytrzymam zwazywszy ze chodzena to w piatek po 12 godzinach nauki:( coz moze dam rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej ja zawsze sie pytam ludzi z branży jakie agencje są najlepsze i jeżeli chodzi o rebel to też sie zgadzam że dobra agencja a metropolitan...ja słyszałam że dobra ale ona bardziej własnie wysyła dziewczyny za granice(ale to dobrze bo w polsce nie ma za duzo pracy dle modelki:( dobra jak zaczne ćwiczyć to oczywiście że powiem ...kurde mam teraz takiego dołka...bo przychodze do domu,piżdzi niesamowicie,diete już złamałam tzn.nie zjadłam nic az takiego ale np.przez duzy kubek kawki z mlekiem albo zupke w proszku złamałam diete....nie że mam swira na tym punkcie ale ja teraz przytyłam a w nastepny pt. wylatuje już do londynu.......buuuuuu...chce wakacji-przynajmniej pobiegac można albo pojeździć na rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
jak ci zazdroszcze ze majac dolka nie siehgasz po najgorsze fast foody i slodycze...a tak chyba nie potrafie...:( chociaz teraz jestem na dietcie(1000kcal) ale nie wiadomo ile wytrzymam. a do londynu to jedziesz do kumpeli? czy moze w jakis sprawach zwiazanych z modelingiem;)? ja tez mialam jechac na ferie..ale jakos sobie zapomnialam o tym wszystkim...i nie jade...moze w przyszlym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
jade po to i po to ...jakbym jechała do samej kumpeli do bym sie tak nie przejmowała(zresztą znając nadwage amerykanó to raczej tam bym sie nie czuła raczej najgorzej jeżeli chodzi o tuzse;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
A ja chciałabym Was spytać co sądzicie o modelkach w kobiecych rozmiarach? W Stanach jest to już bardzo popularne i takie modelki z krągłymi biodrami i pełnymi piersiami mają sporo pracy. Ostatnio mówiono o przełomnie w Polce gdy pokazała się słynna reklama z krągłymi kobietami chyba balsamu firmy Dove czy Nivea (dokłdnie nie pamietam) Zerknijcie na strone agencji http://www.modaforte.pl/pl/modeling/size_01.htm Pewnie Polsce trzeba bedzie jescze kilku lat żeby stało się to popularne a wg mnie powinno sie nieco odejsc od scislych wymiarow, kobiety powinny byc poprostu szczuple i piękne a nie wychudzone! Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Według mnie to jest też trochę bez sensu - albo modelki na wybieg albo plus size. Nie ma nic pomiędzy. Ale z drugiej strony modelki (zwłaszcza top) muszą mieć w sobie coś, czego przeciętna kobieta nie ma. Wiadomo, że uroda jest kwestią względną, więc pozostaje wzrost i figura. Gdyby w tym zawodzie były mniejsze wymagania to chętnych byłoby zbyt wiele i modeling przestałby być tak atrakcyjny. A przecież modelka ma sprzedać produkt, gdyby każda dziewczyna mogła nią być to cały marketing i reklamy straciłyby swój sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek z Agencji Tatu napisal do mnie smsa ze poszukuja hostess na Konferencje Plusa 9 lutego w Hotelu Intercontin, placa 50 zl za 4 godziny. Natalka co sadzisz na ten temat???? I tak mialam zamiar pojechac do wawy a tak to zwrocilyby mi sie koszty podrozy. Nastalia jak to jest z tymi kosztami???? Wyjazd do wawy to u mnie koszt prawie 50 zl w obie strony, kiedy to sie zwraca??? czy oplaca mi sie w ogole wchodzic w te branze, jesli jestem z tak daleka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILKA chyba nie oplaca ci sie jechac skoro podroz ci sie nie zwroci ..gdyby bylo wiecej godzin to by bylo ok ale tylko 4..ale .mozesz zawsze sprobowac i pojechac ..moze nastepnym razem zaproponuja ci wieksza stawke za godz..a ta agencja organizuje jakies pokazy mody?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
kochana..,.ja uważąm że to genialny pomysł...powinnaś jechać-jeszcze na tej konferencji możesz załapać znajomości i wiesz-będziesz częściej zaprazsana na takie:P....zrób tak;pojedziesz w ten dzien co masz tą konferencje(one są przeważnie do wieczora ale zapewniają ci tam wszystkie posiłki i masz też przerwy)i zanocujesz w jakimś akademiku albo u rodziny lub znajomych)i na następny dzien o 9 (bo agencje otwierają od 10)kupisz sobie bilecik całodzienny (3.70zł)i przejdziesz wszystkie ci dogodne agencje(wiesz,lepiej zapukać do wielu drzwi niz uprzec sie na jedną agencje) WIĘC TAK:WYSZUKAJ SOBIE TAK Z KILKA AGENCJI DO KTÓRYCH ZDECYDUJESZ SIE IŚĆ I ZAPISZ ADRESY(ZNAJDZ PÓŹNIEJ WSZYSTKIE MIEJSCA NA MAPIE WAWY)WEŹ ZE SOBĄ WYBRANE ZDJĘCIA I KOSTIUM KĄPIELOWY(CZASAMI MOGĄ CHCIEĆ CI ZDOBIĆ OD RAZU ZDJĘCIE W KOSTIUMIE WIĘC ŻEBYŚ NIE LECIAŁA PÓŹNIEJ DO SKLEPU BO JA TAK MIAŁAM) JEZELI CHODZI O TO CZY SIE ZWRÓCI TO NA PEWNO!ALE WIESZ TAK GDZIEŚ PO PÓL ROKU..JA I MOJA MAMA TEŻ WKURZAŁYŚMY SIE JAK MUSIAŁAM JEŹDZIC DO WAWY (ROBIŁAM WTEDY TESTY DO KSIĄZKI WIĘC JEŹDZIŁAM CO TYDZIEŃ DWA)ALE TERAZ NIE ŻAŁUJE BO POPROSTU JAK TERAZ JADE TO NA KONKRETNĄ SESJE Z KTÓREJ MAM KONKRETN,Ą KASE:p WIĘC POWODZENIA I NAPISZ KIEDY JEDZIESZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie coś zjesć
lepiej , bo pewenie wyglądaie jak wieszaki.I jeszce piszecie o jakichś dietach odchudzających, powinnyście sobie raczej zrobić dietę , która powoduje zwiększenie masy ciaął.Brrrrrrrrrr, wieszaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta5
Mam pytanko. Jestem wysoka dziewczyna, 172cm wzrostu, waze 50kg i ludzie czesto mi mowia, ze powinnam zostac modelka. Problem w tym, ze ja uwazam, ze mam za maly biust. Jak to jest u Was? Czy ma ktoras z Was rozmiar 70a (ja taki wlasnie mam :( )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelki przeważnie maja małe
lub bardzo małe biusty wiec myślę,ze ze swoim rozmirem mozesz smiało straowac na modelke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta5
No niby maja male, ale "male" w powszechnym mniemaniu ozn. miseczke B. A moje piersi to takie malutkie A :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
a ile masz lat? bo może ci jeszcze biust urosnie (spojrz na mame czy moze starsza siostre) Ale ja bym sie tak nie przejmowala... wyslij zgloszenia do agencji a dowiesz sie czy nadajesz sie na modelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wiecie cos na temat extreme models i no people?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, za pol roku:( A ja jestem studentka, a wiadomo jak to jest z kasa u studentow. I jeszcze mi na tego 9 zaplanowali poprawke z egzaminu, ale wczesnie rano wiec do wawy bym zdazyla. Do Kobitki : Koszty podrozy mi sie zwroca, ale juz nic nie bede miala dla siebie. Tylko tyle ze odpracuje te podroz i nie bede musiala sie zapozyczac:) Natalia, masz racje, lepiej jechac, a noz widelec ktos mnie zauwazy:) Z mango models odpisali mi ze nie jestem w ich typie:) Ale i tak ich odwiedze, moze zmienia zdanie;):D Przy okazji chcialam sie pochwalic ze pierwszy dzien diety kopenhaskiej poszedl w miare gladko, jedynie teraz przyszpilil mnie wilczy glod i zjadlam trzy male brokoly:) ale zaraz spale bo czeka mnie namietna noc z narzeczonym, wiec mysle ze bedzie dobrze:D Kurcze, zastanawiam sie czy nie przeniesc tego wyjazdu do wawy na wczesna wiosne. A teraz wyrobilabym sobie ksiazeczke sanepidowska i popracowala jako hostessa w moim rodzinnym miescie, poskladalabym troche kaski, schudla i dopiero sie tam wybrala, zeby chociazby miec pieniadze na te noclegi. Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziwia mnie fakt jak w roznych agencjach maja rozne gusta, jedni mi odp ze nie sa zainteresowani wspolpraca a inni ze tak i to nawet bardzo. Dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Natalia model plus po jakim czasie zadzwoilo do Ciebie??? Do mnie sie nie odzywaja, ale nie trace nadzieji bo na wiadomosc z Tatu czekalam prawie dwa tygodnie a jednak chca mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
To, że agencja napisała, że zapraszają Cię na spotkanie jeszcze nic nie znaczy. Może im się spodobasz, a może powiedzą tylko "na pewno oddzwonimy" (co jest równoznaczne z tym, że nie zadzwonią). Mimo wszystko życzę powodzenia! A co do Mango - ja bym do żadnej agencji nie poszła bez umówienia się czy zaproszenia a tym bardziej jeśli pisali Ci, że nie jesteś w ich typie. Może spróbuj za jakiś czas wysłać do nich jeszcze raz zgłoszenie z nowymi zdjęciami i może wtedy Cię zaproszą? :) Bo jeśli teraz tam pójdziesz to chyba najlepiej by o Tobie nie świadczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×