Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

------> do Ofca No wiesz może i racja będę go męczyła teraz przez cały tydzień :D:D Bo casting 05.02 (w niedziele) :D hehe postaram się być :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
HEJ LASKI GDZIE SIE PODZIEWACIE?JAK TAM WIZYTY W AGENCJACH?JA ZA DWA DNI WRACAM Z LONDYNU-CUDOWNIE SPEDZIAM TE DWA TYGODNIE...POZNALAM FACETA-BOSKI:)WOGÓLE TO WYOBRAZCE SOBIE ZE BYAM Z SIORKÁ W CITY I TAM PRZED H&M SKAUTKA Z LONDYSKIEJ AGENCJI DO MNIE PODCHODZI(JAK SIE CIESZYLAM-BO TO BYL MOJ PIERWSZY DZIEN W LONDYNIE A TU TAKA NIESPODZIANKA)..UMÓWIAM SIE WIÉC NA DRUGI DZIEN...PRZYJECHALAM POD WSKAZANY ADRES I TAK...PODOBNO IM SIE BARDZO SPODOBALAM I ROZ,MAWIALI Z MOJA AGENCJA W POLSCE BO MIALAM MIEC W LONDYNIE JAKIS POKAZ...WOGOLE TO POWIEDZIELI ZE WCALE NIE USZE CHUDNAC BO W LONDYNIE NIE LUBIA KOSCIOTRUPOW....PYTALI SIE CZY MOGE PRZYJECHAC NA DLUZEJ BO CHCA ZE MNA WSPOLPRACOWAC....JEJKU NAWET NIE WIECIE JAKA BYLAM SZCZESLIWA!WRACAM DO LONDYNU NA WAKACJE BO WLASNIE TUTAJ ODNALAZLAM SIEBIE-TO JEST MIEJSCE DLA MNIE I TU WIEM ZE BEDE SZCZESLIWA....JAK WROCE DO DOMCIU TO NAPISZE WIECEJ BO TERAZ MUSZE JUZ UCIEKAC CALUJE WAS GORACO I MYSLE ZE MILKA MEGGAN KATE18 I WSZYSTKIE DZIEWCZYNY ZAJZA NA FORUM NIEDLUGO.....BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 ale ty to masz fajnie :D:D:D Normalnie wielkie gratulacje!! :):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 17
serdecznie gratuluje i goraco pozdrawiam:-) 🖐️ Buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ml Studio
Wie może ktoś coś na temat agecnji modelek Ml studio?? Jest ona ze szczecina... z góey dzięki za wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesantka
moim zdaniem modelki nie musza a wrecz NIE MAJA [bynajmniej wiekszosc]wciecia w pasie czy bioder[90 cm] np.kate moss ma mały biust, alek wek i sama naomi cambel ma mały biust.wiec ja to tak widze.szczerze mowiac modelki maja chłopiece kształty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
O MATKO! 17 ale ty masz szczęście dziewczyno! Poprostu mi szczęka opadła! Jestem pod dużym wrażeniem i cieszę się niezmiernie! :D Gratuluję serdecznie! Ruszaj na podbój świata! I Opisuj nam wszystko! 3mam kciuki! Dziewczyny próbujcie ile tylko mozna a może w końcu uda się coś osiągnąć :) Ml studio- niestety nie słyszałam... może podaj link to obejrzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalio gratuluję;) szczęściaro. Podziwiam Cię jak Ty wogóle dajesz sobie radę...ja bym umarła, obcy kraj, obcy ludzie, obcy język;( musisz chyba naprawde świetnie po angielsku zasuwac,tak?:)) a mam do Was (dziewczyn chodzących po wybiegach) pytanie: czy długo zajęła Wam nauka chodzenia? Czy cieżko było? Błagam piszcie swoje opowieści bo może uda się gdzieś mi wyjechac...;P A może mialscie jakies potknięcia? Błagam piszcie!!:))) Będę bardzo wdzięczna. a jak wogóle stoicie z językami obcymi??:> I ponawiam pytanko: jeśli ktoś orientuję się coś o agencji Metromodels www.metromodels.pl to dajcie znac;)) Napisali też do mnie z model ford czy jakoś tak;) mam im wysłac jeszcze więcej zdjęc;) wiem że to nic nie znaczy ale tak pisze bo mi sie nudzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadxka
a moze wiecie cos na temat agencji z krakowa www.rores.pl ? ponoć jedna z lepszych - ja np nigdy o niej nie słyszałam...a na ich stronie nib te modelki takie wziecie mają... tokio itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rores to chyba dobra.. taak mi się wydaje, a Metromodels to wsumie mam troszke mieszane uczucia, naisali mi ze chcą ze mną wspołpracować ale ja do Wrocławia mam zadaleko ... Muszę szukać coś bluiżej:):) A co do Ml Studio to wsumie jest to dosyć dobra agencja... dość dużo o niej dobrego słyszałam i podobno szybko się rozwija... nawet sama myśle czy się w niej nie zaszyć :D Blisko bo w szczecinie :D A adres mogę podac jeśli ktoś jeszcze o niej nie słyszał.. http://mlstudio.com.pl/ Pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooj dziewczyny! z tego co wiem, lepiej TRZYMAĆ SIĘ Z DALA OD RORES!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
do KAKA->Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jeśli chodzi o Mlstudio :) Prezentują się świetnie! Ładne i wymiarowe modelki, pokazy w Mediolanie, okładka Elle i inne, wiec pracy też mają sporo! Mają swoje studio, fryzjera, stylistkę, fotografa :P Jeśli jesteś ze Szczecina lub z okolic to wydaje mi się że możesz śmiało się do nich wybrać, a po zachowaniu ludzi sama poznasz czy dobrze się tam czujesz :) Ja bym spróbowała :P Powodzenia do Kasianeczkaa-> jeśli chodzi o Metromodels to wydaje mi się że zdjęcia ich modelek nie są do końca profesjonalne... jeśli sie przyjrzeć to można zauwazyć że są takie z lekka nieprofesjonale, ale widać że chcą zaistnieć za granicą bo ich modelki to są już przesadnie wymiarowe (biodra max 90 talia do 61 cm max) Kate Moss nie miałby i nich szans :P Ale agencja nie jest chyba zła, o opinię należałoby zapytać modelkę wspołpracującą z ta agencją :P P.s Ford Models jedna z najlepszych światowych agencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Dziewczyny;) no ja własnie mieszkam w Krakowie, do Wrocławia mam spory kawałek więc szukam opini czy jest wogole sens;) umówilismy sie za miesiąc bo w sumie chcieli w tą sobote ale powiedzialam ze nie jestem gotowa:D dobrze ze nie widzialyscie mojego brzucha;) wogole oni zaoferowali się ze ktos z nich moze mnie odebrac z dworca pkp lub pks...spoko;) do tego rores tez pisalam bo w sumie po sąsiedzku;) facet mi napisal zebym przyszla w niedziele na casting do jakiś zagranicznych agencji w tokio,mediolan,itd itp bo akurat przyjeżdza jakiś facio. Ale to dziwne troche ze casting jest w niedziele miedzy 17-19...? Do tego ford models wysle zdjecia jutro moze bo musze sobie jakies porobic;) jak naturalne mają byc, bez zadnej pozy i wogole to ok:D Dziewczyny jak bedziecie miec kiedys chwilkę to proszę powiedźcie jak wy stoicie z angielskim i chodzeniem na wybiegu czy obcasach?:)) plissss:*:* buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja od jakiegos czasu pracuje w swoim rodzinnym miescie w charakterze hostessy i chudne powolutku:) Minal miesiac a ja mam juz 3 cm w biodrach mniej i 1cm w talii:) ale mialam duzo stresow zwiazanych z sesja wiec bywaly dni w ktore zarlam jak swinia:D Natalka , Tobie zyczyc sukcesow nie trzeba, wiec przesylam tylko usciski:) Aha, slyszala ktoras z was moze o agencji zoom????? No i o co chodzi z ta agencja rores?? Bo slysze o niej dopiero teraz a to przeciez bliziutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Gratuluję chudniecia :P ja przed matura takze eliminuje stres poprzez pozeranie czegokolwiek :P Ja jak zaczynałam interesowac sie modelingiem to wlasnie pierwsza agencja ktora zobaczylam była agencja zoom, ale teraz nie mam pojecia jak oni sobie radza i nie jest to napewno jaka super agencja P.s u mnie angielski is quite good :D a praktyki wybiegowej do tej pory nie mialam, mam nadzieje ze juz w tym roku to sie zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kaka
próbuj to może być twoja życiowa szansa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiele zlego slyszalam. prace tak na prawde ma pare modelekm. za umieszczenie zdjec na stronie trzeba placic. a o wlascicielu tez slyszalam nie za dobrze... zreszta co ja bede duzo gadac... http://www.fotomodeling.pl/forum/showthread.php?t=366&highlight=rores zzaloguj sie na stronce i pocztaj moj ang oceniam na komunikatywny, a nawet bdb. nawet juz mi sie w modelingu troche przydal :D musialam odbyc rozmowe po ang w orange z pewna pania ktora nie znala polskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ostani link to wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ostani link to wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ostani link to wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ostani link to wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ostani link to wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ostani link to wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uufff... nie chcący klinelam... dobrze, ze mozilla nie wpuszcza tych syfów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze że tam nie weszłam:) Ale może Mozilla by mnie uratowała jak tak ofca mówi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej wogóle nie klikać
na podejrzane linki:-oI dobrze też zainstalować jakiegoś antywirusa na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donnaa
a czy modelka musi miec długie włosy? Czy dziewczyna o chłopięcej fryzurze ma szanse? Nawet jak ma powiedzmy ma dobre wymiary i ładną bużke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więkoszość modelek ma
dlugie wlosy ale myślę,że z krótkimi też masz szanse:-)Nie wszytskie modelki są długowłose:-PPoza tym zawsze można zapuścić włosy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×