Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość apple101
odchudzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple101
jutro zrobię sobie kilka fotek i może coś z tego wyjdzie ,ale do wakacji muszę zrzucić kilka kg . tak sobie myślę że chyba 55 kg. przy wzroście 175 to dobra waga co ?? czekam na wasze zdanie buziaki ;) ps. dieta trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Waga się nie liczy.. najważniejsze są wymiary, nie kótrzy mają grubsze inni chudsze kości więc nie martw się o wagę a zadbaj o dobre wymiary;) powodznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Aha i jeśli masz 14 lat i 175 to hohoho :D Możesz być dużaaa.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple101
raczej mam drobną sylwetkę ale nie mam wcięcia w talii i to mnie wkurza a ostatnio mam jakieś napady jedzenia i nie wiem jak sobie z tym radzić.Jadę na lednice a od jutra zaczynam dietę bo jutro pierwszy dzień miesiąca . Życzę wszystkim wam żebyście spełniły marzenia i zostały top modelkami buziaki :) kaka dzięki za podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliska.
Dzwonili do mnie dzisiaj z new age models i zaprosili zebym przyjechala. Co mi radzicie? Jechać? Oplaca sie? prosze doradzcie mi :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
jedź:0 przy okazjii odwiedź kilka innych fajnych warszawskich agencjii:) Jak masz możliwość korzystaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszmar minionej sałatki
45kg. Nicole..na pudlu jest jej piekny mail.Wymieklam jak przeczytalam ze ustawia wage przed wejsciem na impreze:D Jak pomysle ze waze...:P duzo wiecej..duzo.. bełt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
new age models moim zdaniem to dobra agencja :) Jedż i powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliska.
he ;P to skorzystam :P raz sie zyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Pewnie zawsze warto spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyko
Tak. Ja też dostałam takie zaproszenie. Postanowiłam pojechac mimo że autobusem potrwa to aż 8 h. Nie wiem czy się dostanę. Za bardzo się nie nastawiam. Moje wymiary 80/61/86 i przy tym 182 cm. Ale mimo to wymiary nie są najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Zawsze jest "ryzyko" że jednak się nie dostaniesz i że zrobiłaś sobie wycieczke dość kosztowną i męczącą bez sensu.. Ale spójrz na to z drugiej strony, później bedziesz żałowała że nie spróbowałaś, a mogło przecież coś z tego wyjść! Ja do Szczecina mam tylko 2 i pół godziny, dlatego ta moja podróż nie była jakąś straszną wyprawą, oczywiście też myślałam sobie że może jednak nie robić z siebie idiotki i lepiej zostać w domu a nie pchać się w modeling, wymiarów nie miałam idealnych, twarzy też nie mam jakieś przecież oszałamiającej, a jednak mówię, raz się żyje i pojechałam! Gdyby nie wyszło z ML to już wiedziałam, że nie będę rezygnować, tylko wybiorę się dalej jakieś 10 h do Wawy.. Ale wyszła bliżej i jestem z tego badzo zadowolona , że nie muszę jeździć do Wawy :P Dlatego nie ma sensu nad zastanawianiem się czy warto ponieść ryzyko, oczywiście że WARTO, nawet jak nic nie wyjdzie będziesz miała świadomość, że próbowałaś a nie straciłaś szansę (może nawet swojego życia? :D). mamy w agencji dziewczyny które do Szczecina dojeżdżają z daleka: Wrocław (na pewno wiem że są 2:P), trójmiasto, mazury.. Serio warto próbować... No i jeżeli już się wybierzesz do Warszawy, to najlepiej umówić się na spotkanie w kilku agencjach, na wszelki wypadek gdyby nie ywszło w tej Twojej upragnionej:) I dzięki temu załatwisz pare na raz, a może któraś się Tobą zainteresuje? :D Ja mogę życzyć tylko powodzenia i JEDŹ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam zaproszenie do choco... nie jest to może wielki sukces ale przynajmniej nie odrzucili mnie na wstępie. Tyle że ja nie jestem z Warszawy... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyko
kaka_17 mówisz że spróbowałaś w Szczecinie? Ja mam do ZS 30 min. drogi ale jakoś nie pomyślałam żeby tam spróbowac. Możesz podac jakieś dobre szczecińskie agencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
ryzyko- jedyną godną agencją w Szczecinie jest MLStudio www.mlstudio.com.pl Inne szczecińskie agencje zajmują się jedynie misskami, hosstesami itp. ML jest jedyną agencją w tym rejonie zajmującą się wysyłaniem modelek za granice do najlepszych zagranicznych agencji ;) Ale muszę zaznaczyć, że jednak D'vision jest moim zdanbiem najlepsza agencją w PL więc warto tam najpierw spróbować, chyba że naprawdę nie masz możliwości dojazdu, wtedy probuj bliżej :) A można wiedzieć skąd jesteś??? :D (pewnie gdzieś nie daleko mnie :P) I jeśli masz jakieś pytania na temat ML to pisz, postaram się Ci pomóc ;) StellkA - choco przecież też nie jest takie złe.. spójsz np. na Milene od nich :P Zbliżają się wakacje, może jednak uda Ci się pojechać tam :D Powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer9
Hej, dziewczyny! Moje wymiary to: biust-76cm, talia-61cm, biodra-77cm, wzrost-167cm, nr buta-40. Moja twarz podobno jest dobra do modelingu, ale ktoś mi napisał, że pewnie w agencji każą mi schudnąć, żeby zobaczyć moje kości policzkowe. Mam prawie 14, czyli na razie 13. Na str. D'vision widziałam dziewczynę, która ma 168cm i 14 lat. przyjęli ją. Jak myslicie, czy moje wymiary są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
77 w biodrach... respect :) a bucik wskazuje na to ze jeszcze powinnaś urosnąć. Próbuj, bo na pewno nic nie stracisz, a możesz zyskać wiele :) dziewczyny, powiedzcie mi jak ja mam w półtora tygodnia zrzucić centymetry z talii. niedużo ale troszkę... pomóżcie błagaaaaam... bo 15 czerwca mam się pokazać w Choco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo terminu to raczej przełożyć się nie da??? Bo mi ten 15 nie bardzo pasuje.... hmmm pomóżcie proooszę :* a, kaka_17- dzięki za miłe słowa :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyko
Już wróciłam. Spotkanie polegało na zebraniu danych, zmierzeniu mnie i zrobieniu kilku fotek. Trwało to nie więcej niż 10min :) Atmosfera bardzo miła... Teraz pozostaje mi czekanie w nadziei 7 dni Jeżeli chcesz zrzucić kilka cm w talii to ćwicz regularnie hula-hop i brzuszki oraz nie jedz po 18. Przed wyjazdem nie jedz w ogóle. Na pewno uda Ci się zrzucić. Ja także dałam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryzyko- trzymam kciuki :) i dzięki za rady. Biorę się za to na poważnie. Jak Ty dałaś radę to może ja też... :) Summer9- a biodra zmierzyłaś na kościach biodrowych czy w najszerszym miejscu, na pupie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Summer9 - próbuj koniecznie!! jeżeli dobrze się zmierzyłaś to straszna chudzina z ciebie, co w tym zawodzie jest dużym plusem :D Jak już któraś z dizewczyn pisała, masz dużą nogę więc jest szansa że urośniesz:) Pewnie nie będziesz miała 180, ale może uda Ci się urosnąć do 174 :D A zresztą nic nigdy nie wadomo możesz urosnąć bardzo duzo przez dwa lata, albo bardzo mało;) Ja mogę życzyc tylko powodzenia;) Aha i nie pal :D:D Stellka- najlepiej dzien przed castingiem i w sam dzien castingu jesc bardzo malo, to na talie pomaga :POczywiscie nie dłuższą mete, ale możesz spróbować ;) ryzyk- trzymam kciuki i daj koniecznie znac co i jak :D:D:D:D Ja od tygodnia uczę się angielskiego dzień i noc;P Nie no żart, ale staram się wyłapać to co mi się przyda na wyjeździe.. Nom to już nie długo.. troche się boję bo to w końcu dwa miechy, a z drugiej strony się strasznie cieszę, że wreszcie mi się udało :D Mam samolot w niedziele, więc nie wiem jak to będzie w nastepnym tyg z wpadaniem tu , ale jeśli bede miala czas to na pewno zajrze :D:D I poopowiadam wam co i jak;) Buziaki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyko
kaka_17 pytałaś skąd jestem? Pochodzę z tej samej miejscowości co Ksenia z ML :) Jestem z niej bardzo dumna choć nigdy nie miałam okazji z nią porozmawiać... P.S. Twoje foty na ML są super. Na pewno odniesiesz sukces w życiu. Jak mi się nie uda w NAM to spróbuje z ML...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
ryzyko - Dzieki za mile słowa, mam nadzieje ze uda mi sie wyjechac do Europy :P Hehe "sukcesem" tez bym nie pogardziła :P Tak Ksenia ma świetną urodę i jest bardzo miła ;) miałam okazję w agencji się z nią zobaczyć. Pewnie próbuj najpierw w najlepszych agencjach ;) Chociaż mogę Ci powiedzieć, że nie żałuję tego że nie spróbowałam w warszawskich agencjach z najwyższej półki, ML jest świetną agencją i nie mogę złego słowa o niej powiedzieć :) Daj koniecznie znać co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summer9
Sorki, błąd w pomiarach: biust-76cm, talia-61cm, biodra na kościach biodrowych 68cm, a w najszerszym miejscu na pupie 78cm, wzrost 163cm a buta nr tak samo-40. Źle zmierzyłam wzrost, ale mam tak ok.164cm albo 163,5cm. Dziewczyny módlcie się za mnei bym urosła i miała 174cm! Błagam!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babe
hey ja mam 13 lat, 170cm, 48-50kg, wymiary: talia-65, biodra-78/9, w najszerszym miejscu w pupie jakoś 87cm. W biuście nie za dużo:P czy nadaję sie na modelkę albo fotomodelkę? Co powinnam poprawić w swojej figurze? a propo to ile taka nastoletnia modelka moze zarobić hmm? proszę was o odpowiedź pozdro;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
babe - no to napewno jeszcze urosniesz wiec sie ciesz :D Co do wymiarow to w biodrach jest okej - liczy sie tlyko w najszerszym miejscu, a z talii musisz zrzucic! tak najlepiej do 60 cm.. powodzenia;) Wyślij zgłoszenia do agencji i sie dowiesz czy się nadajesz:):):) Ja się z wami dziewczyny zegnam, jak bede miala czas to bede wpadac:) Jutro lece do Seoulu na dwa miechy, wiec moze zjawię się tu dopiero po tym okresie:P Pozdraiwam serdecznie i życze powodzenia w dążeniu do celu!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodie 17
ja bym wybrała takie, w których moja twarz wygląda bardziej oryginalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka_17 - bardzo mocno trzymam kciuki :*:* Powodzenia :) Aggie, ja bym zostawiła naturalne :) Dziewczyny, Chocomodels chce zebym przyjechała 15. a ja nie mogę akurat wtedy,. Jak myślicie, przejdzie zebym to spotkanie przełożyła?? I jak im to napisać?? Pomóżcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellka napisz im poprostu, że w tym terminie nie możesz się zjawić i zapytaj czy można by przełożyć termin spotkania? Myślę, że nie powinno być żadnego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×