Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość PrincetonGirl17
Hej. Mam kilka pytań, a widze, że tutaj kilka osób ma juz za soba sesje itp, więc mam nadzieje, żemi pomożecie. Czy jesliwysylam na jakis casting zdjęcie - portret i sylwetke to musza być to zdjęcie zrobione profesjonalnie, cyz poprostu nawet z jakiś wycieczek sie nadaja gdzie widać całe cialo lub twarz? A drugie pytanko to czy doradzacie iśc i pochodzic po agenchjach czy wysyłaś zdjecia? A jesli pójdę to mogłybyscie opisac co musze zabrac ze sobą, co przygotowac i wogóle czy wczesniej muszę się umówic? Bradzo prosze o radę. Mam nadzieję, że nawet z wzrostem 171cm można sie dodstać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya285
do PrincetonGirl17 Ze zdjeciami to jest tak że napewno lepiej żeby one nie były z wycieczek itp... i oczywiscie nie muszą byc one profesionalne ! Ja wysylalam zawsze zdjęcie: sama twarz(bez makijazu), z usmiechem i bez, zdjęcie sylwetki w stroju i dozucalam jakies moje zdjęcia juz nie takie "modelowe" :)) Jeśli chodzi o chodzenie po agencjach to niestety najpierw musisz wyslac do takiej agencji zdjęcia! Jeśli im sie spodobasz to odpiszą do Ciebie i zaproponują spotkanie. Oczywiscie nie zapomnij podac wymiarow w takim mailu ze zdjęciami :) No właśnie jakie masz wymiary ??:) i skad jestes?? dziewczyny jutro mam casting w GAGA :( Boje sie troszke bo z tego co slyszalam Pani R. nie owija w bawelne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrincetonGirl17
Mayu285 nie martw się. Widziałam Twoje zdjęcia i naprawdę masz sliczny typ urody i bardzo fotogeniczna twarz. Ja mam wzrost:171cm biust: 83cm talia:64cm biodra: 89cm Oczywiscie jesli dobrze pomierzyłam się :) A mieszkam w takiej malusiej miejscowości - w Przasnyszu, ale nie ma problemów u mnie z dojazdami do Warszawy, bo studiuje tam moja siostra. 3mam kciuki za Ciebie! Powodzenia na tym spotkaniu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaaartaaaaaa
maya285- jesteś bardzo fotogeniczna i wróżę Ci super przyszłośc ;) Napisz jak tam Ci poszło na castingach kaka 17- i jak tam? Miałaś jakieś sesje lub coś. Napisz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya285
No więc juz jestem po castingu i tak jak myslalam mam do zrzucenia 2 cm z talii i bioderek... ale i tak bylo fajnie ! Włascicielka byla zachwycona moja urodą...coś tam mówila o niezwyklej symetrii twarzy i rysach ito itd... Pani mnie zabookowala - chociaz nie do konca wiem co to znaczy ehe i powiedziala ze czeka z niecierpliwoscią za pare miesięcy na mnie :) Oczywiscie zrobili mi zdjęcia w stroju( ktorego nie mialam ale wszystko bylo jjuz na miejscu) Ogolnie nie zaluje ze tam pojechalam... Wlascicielka chce mnie chyba na modelke :| bo o fotomodelce nie wspomniala nic wiecnie wiem jak o jest wkoncu za niska na modelke za wysoka na fotomodelke hehe :) jesli uda mi się zrzucic te 2-3 cm to napewno wysle jej zdjęcia efektow ( powiedziala ze nie ebde musiala przjezdzac , ze tylko fotki jej wysle )- pojade jesli nie uda mi sie w choco... bo tam wlasnie jade w piatek....tylko odstrasza mnie jedno... podobno modelki podpisują umowe na wylączność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrincetonGirl7
Mayu Gratulacje! Sądze że w choco tez bedą chcieli nawiązac z Tobą współpracę... No cóż mamy podobne wymiary, więc zanim gdziekolwiek wysle zdjęcia, postaram sie zrzucicć tez trochę tych cm :) Wogóle to sie zastanwiam czy warto juz próbować, bo mam aparat ortodontyczny i zdjema mi go w przeciągu roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya285
-PrincetonGirl7 - już pare dziewcząt na tym forum mialo ten problem...aparat.z tego co pamietam nawet jesli dziewczyna byla super ladna itp. to zawsze gdy jezdzila do agencji mowili jej zeby przyjechala po zdjeciu aparatu... na innym forum byla dziewczyna ktora sie dostala do jakiejs agencji z aparatem ale kariery niestety niezrobisz jesli go nie zdejmiesz. Ale wydaje mi sie ze w wclenie tak dlugo bedziesz jeszcze miala aparat ! :) Możesz w tym czasie zając się spalaniem paru cm :)) Ps: Masz może jakies zdjęcia na fotce?? A tak wogole to w jakim jesteś wieku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple101
ja już nie wiem sama . mam ponad 175 wzrostu ale wazę 64 kg. ile powinna ważyć modelka przy moim wzroście proszę podpowiedzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya285
a jakie masz wymiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość receptura
co znaczy ponad 175cm---> 175,2 cm czy 180cm bo to jest różnica. Co do wagi 64kg przy wzroście 175 to ZA DUŻO. Mniej niż 60kg musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaki brzuszek
cześć! ciesze sie ze jest taki topik na ktorym dziewczyny spełniaja marzenia, dziela sie radami i dążą do zamiezonych celów. Gratujacjei i powodzenia! Ja tez bardzo chcialabym być modelką, mam 13 lat, jestem wysoka-170cm, a moze nawet wiecej.. szczupła, tylko mam pewien problem.. czy wy tez tak macie?? jak coż zjem to robi mi sie wielki brzuch:/ jak rano wstaje- brzuchplaski , jak zjem sniadanie to sie juz troch mowieksza ale czasem po obiedzie, szczególnie ciezkostrawnym to JEST KOSZMAR!! nie jem po 18,19 zeby nie pogoryszyć stanu.. czy wy tez macie ten problem? jak z tym walczycie? prosze o odpowiedz pozdro;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya285
Do Dziewczyny z problemem brzuszka - Ja niestey też mam taki problem.... to się nazywa WZDĘCIA kochana :) to sie robi jak sie źle odżywia lub odżywialo, chudlo, tylo itd... na to nie ma rady jak tylko albo lykac tabletki na wzdęcia lub pić zieloną herbatke :)) ja robie tak ze pare dni pzred castingiem jem w mniejszych ilosciach no i oczywiscie niogdy nei jedz po 18 !!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya285
bylam w choco :) teraz wszystko zalezy ode mnie ... nie wiem czy podpisac umowe z nimi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka17
maya285 - a probowalas w lepszych agencjach?? CHoco [przedewszystkim nastawione jest na Polske wiec jesli chcesz zrobic kariere za granicami to moze sprobuj gdzies indziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya285
do kaka17 Tak, byłam w gadze, ale tam Właścicielka powiedziala że musze zrzucić z 3-2 cm w biodrach i talii...a pozatym jestem niska więc się nie nastawiam nna kariere za granicą...a pozatym to do warszawy mam o wiele wiele bliżej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss222
Chciałam się o coś zapytać :) Poszłam na Casting do Agencji "Blue Impresariat" (czy jakoś tak :P) I kazali mi później zadzwonić czy są mną zainteresowani ... Więc ja zadzwoniłam i powiedzieli ze są mną zainteresowani tylko chcą żebym zrobiła sobie portfolio ... Czy wiecie gdzie można zrobić sobie w Warszawie dość tanie portfolio ?? :) Lub czy mogłabym dać im zdjęcia robione komórką ale dobrej jakości ?? (ale najpierw bym je wywołała :) ) jak chcecie to mogę podać link na tej stronie i powiedzcie mi czy one się nadają do złożenia w jakiejkolwiek Agencji ?? :) A tak przy okazji to możecie mi powiedzieć czy nadaje się w ogóle na modelkę :) http://www.podobni.pl/profil/CrazyDoRa/4529 to są moje zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss222
I proszę powiedzcie mi czy ja jestem fotogeniczna ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę niszczyć twoichmarzeń
dziewczyno jakby byli tobą zainteresowani na serio to sami za darmo zrobili by ci portfolio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Miss222
nie nadajesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Miss222
Ja bym odrazu podziękowała takiej agencji... to prawda że jaby byli tobą na powaznie zainteresowani to zrobili by Ci portfolio za darmo. A po tym jak sobie już wydasz te nie mala kase za fotki to i tak nie masz pewnosci ze Cie przyjmą... Moim zdaniem jestes nie fotogeniczna... masz zgrabna figure ale chyba jesteś niska ? Twarz moim zdaniem naprawde nie jest "do tej branży"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss222
Mam 170 cm wzrostu ... Ale i tak wszyscy są na nie ;( A ja marze żeby zostać modelką już od siódmego roku życia :( ... I będę musiała pomarzyć dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Miss222
Oczywiście nie kieruj sie opiniami innych poniewaz to nie my zadecydujemy o twojej pracvy w modelingu tylko wlasciciel danej agencji. Odradzam ten caly "Blue Impresariat" nigdy nie slyszalam... pozatym nie maja chyba nawet stronki internetowej ?? Jesli chcesz zrobic kariere to odrazu wyslij fotki do wiekszych agencji.. jesli ci nie odpisza to znaczy ze się nie nadajesz. ale probuj ! Pare agencji godnychpolecenia: Mango models Orange models Gaga Model plus D'vision Hook Models Chocomodels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę niszczyć twoichmarz
albo spróbuj nie w typowej agencji modelek, ale w AGENCJI REKLAMOWEJ.... tam nie ma takich rygorów, co do wymiarów i proporcji, (moim zdaniem masz np. ciekawą twarz, ale nieco odbiega od klasycznych proporcji), tam potrzebuję po prostu oryginalnych ludzi....a praca może być nawet ciekawsza i lepiej płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camily
Hejka Dziewczyny mam pytanie . czy znacie moze agencje moedelek gaga . czy to dobra aagencja czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camily
Moje wymiary to 80-60-83 . wzrost 175 czy nadaje sie na modelke. ? jak myślcie . mam pytanko jesczze jedno czy avant management to dobra agencja . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladkka
Czesc dziewczyny!mam pytanko czy znacie jakiegos dobrego fotografa z Poznania , który wykonuje profesjonalne sesje zdjeciowe (prosze tez o ich cene)?a i jeszcze czy mozecie polecic jakies dobre agencje dla fotomodelek w Poznaniu i okolicach?Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Wogole
Ktoś tu sie jeszcze udziela . a i dizewczyny mam pytanko dlaczego te wszystkie posty są pomieszane datowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodie 17
jak to pomieszane?? nie zauważyłam :D Do Camily: O avant dziewczyny pisały już na wcześniejszych stronach więc przejrzyj kilka (kilkanaście) :P stron wstecz a na pewno znajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×