Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Camily
Siemka. Wlasnie zaprosili mnie do avant na zdjecia próbne ;))) super. tylko szkoda że tak daleko do warszawy aż . alebardzi sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm_19
cos ucichło to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie_17
Jak wyglada Casting zastanawia mnie czy bede mie pytac z angielskiego bo chce troche se powtórzyc na wszelki wypadek bo zostalam zaproszona do avant ... ;))) pzdr. ;]] pisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odp pliss
Co sądzicie o agencji Moda Forte pliss Czekam na odp . ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Elodie 17
Pomieszane to znaczy ze na str 147 jest dobrze datowo ale jak przegladam to npo jest juz 30 lipiec a potem jakis maj a jesczze dajej siepien czy moze u was tak nie ma ? niewiem gdzie patzec nanaświeższe posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirkaaa
Czy ktoś tu żyje? bo obawiam sie ze nie .Jak przegladalam poprzednie posty to jeszcze troche sie udzialalo a teraz to juz prawie nikt ... a szkoda bo wydawalo sie ze fajne forum . no cóz bede czekac az ktos sie wkoncu tu bedzie udzielac Do Camily: Gratulacje. ;]] pozdroofka dziewczyny . ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirkaaa
MAcie moze jakies swoje fotki . na jakiejs stroncy lub na kompie a i piszcie swoje wymary pozderko . ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia1984
"Czesc dziewczyny!mam pytanko czy znacie jakiegos dobrego fotografa z Poznania , który wykonuje profesjonalne sesje zdjeciowe (prosze tez o ich cene)?a i jeszcze czy mozecie polecic jakies dobre agencje dla fotomodelek w Poznaniu i okolicach?Dziekuje za odpowiedzi" czekoladkka ja znam swietnego fotografa w Poznaniu: www.marekschiller.com to jego strona, mozesz zobaczyc jakie robi zdjecia. Moim zdaniem super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELAJDA17
hej ja mam 17l. mierzyłam ostatnio 167-168 jakies 3 miesiace temu moja waga waha sie miedzy 60-62kg.Czuje sie okropnie w swoim ciele musze schudnac zaczne ostro dietke od dzisiaj.:) mam nadzieje ze mi sie uda.Mam do was pytanie.Ile tak mniejwiecej dziewczyna we wzr 168 powinna wazyc?? zeby nie bylo zbyt duzo.i mam problem bo mam duzy apetyt przytyłam do 60 w ciagu roku kiedys wazylam przy tym wzroscie 55kg.własnie wiecie moze czy jest cos na zmniejszenie apetytu??i zobaczylam ze mam tak jezeli nie jem to boli mnie głowa czy to normalne?? i jeszce jedno czy wada nawet dla fotomodelek ogolnie jest spory biust?? bo ja mam w granicach c i dobija mnei to ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELAJDA17
o i zapomnialam jescze jedno pytanko wiem ze sa jakies wspomagacze dzieki którym sie jescze rosnie wiecie moze jakie maja nazwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita22
ha jak chcesz byc modelką to 10kg mniej conajmniej...:P niestety o ile wiem wspomagacze wzrostu sa stosowane u ludzie majacych problemy wogóle z osiagnieciem normalnego wzrostu umożliwiajacego im życie czyli maja karłowatość albo jakies inne choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajda17
aha dzieki za odp. i jeszcze jedno pyt.czy gdybymb nawet 12kg zgubila.... czy majac 168 moglabym, wogole pomarzyc znaczy czy moglabym miec szanse jako fotomodel.albo modelka.??z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
Hej dziewczyny :* pare dni temu wrocilam do domu :D Nie dlugo nadrobie nie czytane posty =D Narazie chcialam sie przywitac z polskiej ziemi :D Buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLa_19
kaka17 heeej :) fajnie bylo wczoraj;) wiesz ze dostalam umowe z ML ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLa_19
od dzis zaczynam wisiec na drazku hehe i chodzic z rekami w gorze :D licze na ten1cm -2cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgkgvhljj
kksnfkl;slkflmvmbvk;xmvldsf hiuehiojeworkjopeopithjihtdkmknckjxnvo[jkpoekwikpksdpfdsjijo ejkopkspaopsojfl[alkojgiprjt09843905iwklea 'l;d[jeqkl ;e]fl[pektoigrj9tuoe wkrplks'fl;kjto9u2903803i-0olrwkrpojeiouewukf[pdslf[peowi09t u09tu0ikro[ewlp[eijoitjriojld;m,f;ldoldjp,;'dg;nhjxfkas[rowe -0ri30ikw,lf;dskpoewkwotpoerujt0 okit[el[peit0943984uyjrtpkpoewur09826q-jkdf;sa,f';dskgfopijg p;d,sg;dfkmgoljhlf;'d,l;djglkdjg;sklf[pwio0asijrsdmkf;lsdjfo piwhro[ewjktewlk[gtk,d;,glkuiyuityikgyjrtfujehywreytrujghnvg bhjgjgfjhedgtdfghfhjgfjkhgjfghsdtgefsd,nknnljknjkbjhgfdtrdrt dwfesgdhjytutiu677eytdrhg,nj.k/?.?ljm'jk'kpkspoeopfg;ldfjwq9 pek2u83yr74t5m;tk[pei=kfgdfmg;lmfd/g,ISD)(ITPKGo;jf90wurposk mlnsdiugf87qhywoijpoajkdoihsiufhoakjdopsjfioh7saginmlsz;m ckjdbch*jsdjnfmkls f iurhwopkopej orejp kp'orj[qr jkopwjriqhwiporjwprjkop wjurowj porj [o jkprojwoi tjpekr093u t03jtp[klr[i0a9ur0wjkp[fqwkjfoe9tu0w9ir-0ewkgpojkepofk09wewu e09juwmw0ib [pokjpewj oi ji8aytpoijeojeojk[pyi0 pop[ey0euy095uykdlgh,;lfkpofjho9dfph kksnfkl;slkflmvmbvk;xmvldsf hiuehiojeworkjopeopithjihtdkmknckjxnvo[jkpoekwikpksdpfdsjijo ejkopkspaopsojfl[alkojgiprjt09843905iwklea 'l;d[jeqkl ;e]fl[pektoigrj9tuoe wkrplks'fl;kjto9u2903803i-0olrwkrpojeiouewukf[pdslf[peowi09t u09tu0ikro[ewlp[eijoitjriojld;m,f;ldoldjp,;'dg;nhjxfkas[rowe -0ri30ikw,lf;dskpoewkwotpoerujt0 okit[el[peit0943984uyjrtpkpoewur09826q-jkdf;sa,f';dskgfopijg p;d,sg;dfkmgoljhlf;'d,l;djglkdjg;sklf[pwio0asijrsdmkf;lsdjfo piwhro[ewjktewlk[gtk,d;,glkuiyuityikgyjrtfujehywreytrujghnvg bhjgjgfjhedgtdfghfhjgfjkhgjfghsdtgefsd,nknnljknjkbjhgfdtrdrt dwfesgdhjytutiu677eytdrhg,nj.k/?.?ljm'jk'kpkspoeopfg;ldfjwq9 pek2u83yr74t5m;tk[pei=kfgdfmg;lmfd/g,ISD)(ITPKGo;jf90wurposk mlnsdiugf87qhywoijpoajkdoihsiufhoakjdopsjfioh7saginmlsz;m ckjdbch*jsdjnfmkls f iurhwopkopej orejp kp'orj[qr jkopwjriqhwiporjwprjkop wjurowj porj [o jkprojwoi tjpekr093u t03jtp[klr[i0a9ur0wjkp[fqwkjfoe9tu0w9ir-0ewkgpojkepofk09wewu e09juwmw0ib [pokjpewj oi ji8aytpoijeojeojk[pyi0 pop[ey0euy095uykdlgh,;lfkpofjho9dfph kksnfkl;slkflmvmbvk;xmvldsf hiuehiojeworkjopeopithjihtdkmknckjxnvo[jkpoekwikpksdpfdsjijo ejkopkspaopsojfl[alkojgiprjt09843905iwklea 'l;d[jeqkl ;e]fl[pektoigrj9tuoe wkrplks'fl;kjto9u2903803i-0olrwkrpojeiouewukf[pdslf[peowi09t u09tu0ikro[ewlp[eijoitjriojld;m,f;ldoldjp,;'dg;nhjxfkas[rowe -0ri30ikw,lf;dskpoewkwotpoerujt0 okit[el[peit0943984uyjrtpkpoewur09826q-jkdf;sa,f';dskgfopijg p;d,sg;dfkmgoljhlf;'d,l;djglkdjg;sklf[pwio0asijrsdmkf;lsdjfo piwhro[ewjktewlk[gtk,d;,glkuiyuityikgyjrtfujehywreytrujghnvg bhjgjgfjhedgtdfghfhjgfjkhgjfghsdtgefsd,nknnljknjkbjhgfdtrdrt dwfesgdhjytutiu677eytdrhg,nj.k/?.?ljm'jk'kpkspoeopfg;ldfjwq9 pek2u83yr74t5m;tk[pei=kfgdfmg;lmfd/g,ISD)(ITPKGo;jf90wurposk mlnsdiugf87qhywoijpoajkdoihsiufhoakjdopsjfioh7saginmlsz;m ckjdbch*jsdjnfmkls f iurhwopkopej orejp kp'orj[qr jkopwjriqhwiporjwprjkop wjurowj porj [o jkprojwoi tjpekr093u t03jtp[klr[i0a9ur0wjkp[fqwkjfoe9tu0w9ir-0ewkgpojkepofk09wewu e09juwmw0ib [pokjpewj oi ji8aytpoijeojeojk[pyi0 pop[ey0euy095uykdlgh,;lfkpofjho9dfph kksnfkl;slkflmvmbvk;xmvldsf hiuehiojeworkjopeopithjihtdkmknckjxnvo[jkpoekwikpksdpfdsjijo ejkopkspaopsojfl[alkojgiprjt09843905iwklea 'l;d[jeqkl ;e]fl[pektoigrj9tuoe wkrplks'fl;kjto9u2903803i-0olrwkrpojeiouewukf[pdslf[peowi09t u09tu0ikro[ewlp[eijoitjriojld;m,f;ldoldjp,;'dg;nhjxfkas[rowe -0ri30ikw,lf;dskpoewkwotpoerujt0 okit[el[peit0943984uyjrtpkpoewur09826q-jkdf;sa,f';dskgfopijg p;d,sg;dfkmgoljhlf;'d,l;djglkdjg;sklf[pwio0asijrsdmkf;lsdjfo piwhro[ewjktewlk[gtk,d;,glkuiyuityikgyjrtfujehywreytrujghnvg bhjgjgfjhedgtdfghfhjgfjkhgjfghsdtgefsd,nknnljknjkbjhgfdtrdrt dwfesgdhjytutiu677eytdrhg,nj.k/?.?ljm'jk'kpkspoeopfg;ldfjwq9 pek2u83yr74t5m;tk[pei=kfgdfmg;lmfd/g,ISD)(ITPKGo;jf90wurposk mlnsdiugf87qhywoijpoajkdoihsiufhoakjdopsjfioh7saginmlsz;m ckjdbch*jsdjnfmkls f iurhwopkopej orejp kp'orj[qr jkopwjriqhwiporjwprjkop wjurowj porj [o jkprojwoi tjpekr093u t03jtp[klr[i0a9ur0wjkp[fqwkjfoe9tu0w9ir-0ewkgpojkepofk09wewu e09juwmw0ib [pokjpewj oi ji8aytpoijeojeojk[pyi0 pop[ey0euy095uykdlgh,;lfkpofjho9dfph kksnfkl;slkflmvmbvk;xmvldsf hiuehiojeworkjopeopithjihtdkmknckjxnvo[jkpoekwikpksdpfdsjijo ejkopkspaopsojfl[alkojgiprjt09843905iwklea 'l;d[jeqkl ;e]fl[pektoigrj9tuoe wkrplks'fl;kjto9u2903803i-0olrwkrpojeiouewukf[pdslf[peowi09t u09tu0ikro[ewlp[eijoitjriojld;m,f;ldoldjp,;'dg;nhjxfkas[rowe -0ri30ikw,lf;dskpoewkwotpoerujt0 okit[el[peit0943984uyjrtpkpoewur09826q-jkdf;sa,f';dskgfopijg p;d,sg;dfkmgoljhlf;'d,l;djglkdjg;sklf[pwio0asijrsdmkf;lsdjfo piwhro[ewjktewlk[gtk,d;,glkuiyuityikgyjrtfujehywreytrujghnvg bhjgjgfjhedgtdfghfhjgfjkhgjfghsdtgefsd,nknnljknjkbjhgfdtrdrt dwfesgdhjytutiu677eytdrhg,nj.k/?.?ljm'jk'kpkspoeopfg;ldfjwq9 pek2u83yr74t5m;tk[pei=kfgdfmg;lmfd/g,ISD)(ITPKGo;jf90wurposk mlnsdiugf87qhywoijpoajkdoihsiufhoakjdopsjfioh7saginmlsz;m ckjdbch*jsdjnfmkls f iurhwopkopej orejp kp'orj[qr jkopwjriqhwiporjwprjkop wjurowj porj [o jkprojwoi tjpekr093u t03jtp[klr[i0a9ur0wjkp[fqwkjfoe9tu0w9ir-0ewkgpojkepofk09wewu e09juwmw0ib [pokjpewj oi ji8aytpoijeojeojk[pyi0 pop[ey0euy095uykdlgh,;lfkpofjho9dfph kksnfkl;slkflmvmbvk;xmvldsf hiuehiojeworkjopeopithjihtdkmknckjxnvo[jkpoekwikpksdpfdsjijo ejkopkspaopsojfl[alkojgiprjt09843905iwklea 'l;d[jeqkl ;e]fl[pektoigrj9tuoe wkrplks'fl;kjto9u2903803i-0olrwkrpojeiouewukf[pdslf[peowi09t u09tu0ikro[ewlp[eijoitjriojld;m,f;ldoldjp,;'dg;nhjxfkas[rowe -0ri30ikw,lf;dskpoewkwotpoerujt0 okit[el[peit0943984uyjrtpkpoewur09826q-jkdf;sa,f';dskgfopijg p;d,sg;dfkmgoljhlf;'d,l;djglkdjg;sklf[pwio0asijrsdmkf;lsdjfo piwhro[ewjktewlk[gtk,d;,glkuiyuityikgyjrtfujehywreytrujghnvg bhjgjgfjhedgtdfghfhjgfjkhgjfghsdtgefsd,nknnljknjkbjhgfdtrdrt dwfesgdhjytutiu677eytdrhg,nj.k/?.?ljm'jk'kpkspoeopfg;ldfjwq9 pek2u83yr74t5m;tk[pei=kfgdfmg;lmfd/g,ISD)(ITPKGo;jf90wurposk mlnsdiugf87qhywoijpoajkdoihsiufhoakjdopsjfioh7saginmlsz;m ckjdbch*jsdjnfmkls f iurhwopkopej orejp kp'orj[qr jkopwjriqhwiporjwprjkop wjurowj porj [o jkprojwoi tjpekr093u t03jtp[klr[i0a9ur0wjkp[fqwkjfoe9tu0w9ir-0ewkgpojkepofk09wewu e09juwmw0ib [pokjpewj oi ji8aytpoijeojeojk[pyi0 pop[ey0euy095uykdlgh,;lfkpofjho9dfph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camily
Hej dziewczyny . Wkoncu ktos sie ożywił . pisać Właśnie zaprosili mnie na casting do avant a co u was słychać wiecie moze jak wygląda u nich casting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camily
ala_19 a jakie masz wymiary jesli mozna spytac i wiek . ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLa_19
eheh ja bylam kilka tyg w avant ale nie sa mna zainteresowani:P mam 173cm wymiary 76/58/89 ----zalezy mi zeby urosnac tak do 175 a w biodrach miec 88 cm ale z tym bedzie trudniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camily
Ala_19 mam pytanko co biorą pod uwage w avant moglabyc mi dac pare wskazówek Moje wymiary to 80-60-83 wzrost 175 Co musialas robic o co pytali ? Czekam na odpowiedz . :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camily
jak rano sie mierzylam to mialam 59 ale juz pozniej po sniadaniu 60 . Co robisz ze masz 58 w tali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camily
Aha i co do wiszenia na drążku to nie polecam bo bedziesz miec duze dłonie ja jak bylam mlodsza to wieszałam sie na drążku podciągałam i teraz mam duże dłonie dlatego przestałam . ;)) może spróbuj innych metod pływanie czy koszkówka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
aLa_19 - pewnie ze fajnie bylo :D No to sie ciesze ze jestesmy kolezankami z agencji :D:D Rozciagaj sie rozciagaj :D:D i sprobuj jakies cwieczenia joga.. czy cos takiego powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
camily - jak amsz w talii 59/60 to jest super wymiar wiec nie masz co sie martwic :D Aha a co do drazka i do dlugich dłoni to hmm.. pierwzsze slysze, ja rozciagalam sie przez dwa miesiace : drazek, joga itp i uroslam poltora centymetra wiec osobiscie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camily
kaka 17 czy mozesz dac mi pare rad co do castingu bo zostalam zaproszona do avant i jesli masz jakies rady to chcetnie poslucham co mam pocwiczyc itp. czy pytaja z angielskiego czego wymagaja itp bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
a gdzie kupujecie ciuchy jesli jestescie takie chude? jaki rozmiar? ja mam wymiary 85-64-88 i xs mam za ciasne a s za luxne z tym ze ja jestem niska bo mam 160cm tylko ale nie wiem w jakich sklepach kupowac ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christieee
jak sie wyciagac na drazku? nie mam pojecia, bede wdzieczna za wyjasnienie na czym to polega i jak dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazek hehe
powiesic sie na drazku, powisiec troszke , pomachac nogami :D Troche inwencji tworczej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLa_19
kaka_17 wow az 1,5cm wyciagnełas super :) dla mnie 175 to marzenie! dzis sie wieszam gdzie popadnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka_17
camily - mam nadzieję że wszystko CI wyjaśniłam na gadu ;) Jeśli jeszcze coś chcesz wiedzieć to pisz tu lub na gg. ala_17 - hehe mialam niecałe 176 w tamtym roku a teraz 177 :D A moim marzeniem jest dojście do 178 :PNo ale nie bede taka wymagająca tyle mi starczy :] No i oczywiście powodzenia :D:D:D Aha i do dziewczyny pytającej się o ciuchy... ja taka chuda strasznie nie jestem :P Spodnie nosze tak 36, chociaż ostatnio częściej 38 :P - i takie na mnie mogę znaleźć praktycznie w każdym sklepie. A bluzki 34 lub 36 - wiec S lub XS.. Jak jakaś rzecz mi nie pasuje w tym rozmiarze, mierze w innym i jeśli np. XS jest za mala a S za duzo to rezygnuje z tej rzeczy :P Coś zawsze ciekawego się znajdzie. Może poprobuj w innym sklepie bo każdy ma inne rozmiarówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×