Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Khantel
Heheh... no nosek korygowany, biust też, ale co do ust, to widziałam jej usta w wieku 12, 16 i 18 lat i są w 100% dziełem natury ;) A co do wzrostu to jedynie rozciągać się można, najlepiej się porządnie porozciągać rano, tuż po wstaniu z łóżka no i... modlić się o wyższy wzrost ;P Niestety, nie ma żadnych ćwiczeń, heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hillary 14
a ja mam ciemnoblond wlosy przeplatane z rudym, zielone migdalowe wlosy, w miare prosty nos, 177 cm waze 54 kg i wymiary 87-61-86. Myslicie ze zostane modelka? Slyszalam ze to ciezki zawod ze przykladowa modelka z 10 miesiecy szkolnych jest 4-5. Ja mam czerwony pasek ale z innej beczki jak bede miala zaleglosci to jak sie dostane do najlepszego liceum w miescie w ktorym cala rodzina byla? Qrcze sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziecko.. z takim podejsciem to Ty sobie odpusc ten caly modeling.. to dla twardych i zdecydowanych osob a nie dla kruchych istotek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hillary 14
krucha nie jestem, odkad bylam mala to chcialam zostac modelka, tylko matka sie mnie czepia ze nie dostane sie do tego liceum jak zostane modelka. I jeszcze wczoraj facet od New Age Models dal mi na przystanku wizytowke. Chyba oleje to liceum, moge sie dostac do kazdego, bo jest ich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimberly
sprobuj ale nie zdziw sie jak nie bedziesz miala czerwonego paska. Zreszta rzeczywiscie zawod ciezki jak diabli, ale sprobowac zawsze mozna ;)) Mam pytanko do forumowiczek; A co sadzicie o Natalii Halickiej? Moim zdaniem wyglada jak kazda inna nastolatka i ma "to cos". No a przy tym jest naturalna. Ja sama moze kiedys wysle zdjecia do ktorys z agencji bo mam 179 cm i wymiary 85-61-87 ale to inna bajka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaa87
Co to Hillary14 i Kimberly to mysle ze smialo mozecie startowac na modelki...najwazniejsze zeby dac sobie szanse i czuc to tego jakies powolanie, bo przeciez w tym zawodzie tez trzeba sie dobrze czuc jak w kazdym innym. Dodatkowo trzeba miec wiele innych cech, np szybka komunikacja z ludzmi itp. Niekazda dziewczyna od razu potrafi stanac w swiatlach reflektorow i wydac sie naturalna, tego trzeba sie nauczyc, takze im wczesniej tym lepiej!!!!zycze sukcesow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharon Stone nie jest po 50-ce
bo urodziła się 10 marca 1958 roku, ma zatem 48 lat i nie bądźcie naiwne - ona ma zmarszczki jak każda kobita w tym wieku natomiast to, że jest po kilkunastu liftingach to już zupełnie inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimberly
jak ogladalam "nagi instynkt 2" to trudno mi bylo uwierzyc ze ona jest ryczaca czterdziestka. Przy tym co ONA tam robila dalabym jest 3 dychy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natinka
Hej Mieszkam kolo PoZNania i mam tam blisko agencje Hook nie wiem co o niej myslec widzialam ich nowe twarze i sa ladne dziewczyny boje sie sprobowac :( a wy cos slyszeliscie i co sadzicie o modelkach z hooka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hook to barzo dobra
agencja a więc próbuj u nich jeśli masz ochotę:-)Nie masz nic do stracenia a wiele możesz zyskać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala*
Co do tego wzorostu to zalezy ile masz laT??jesli jestes jeszzce w okresied ojrzewania i wciaz rosniesz to sie rozciagaj (kolysanka, mostki, drazek itd) napewno pozmoze:).Angelina jest naprawde bardzo ladne:Dajj....xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile mozna zeszczuplec
w 2 miesiace jesli stosuje sie naprawde drastyczna DIETE ( nie mowie o glodowce!) i duzo chodzi np na biezni?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Och,zadajesz bardzo abstrakcyjne pytanie!Przeciez każdy organizm jest jedyny i niepowtarzalny i ktoś może zrzucić tyle i tyle w 2 miesiące,a ktoś inny mniej lub więcej!A co to znaczy bardzo restrykcyjna dieta,która nie jest głodówką?Nie trzeba stosowac restrykcyjnych diet,tj. ograniczac posiłki,wystarczy jeść po prostu Z GŁOWĄ.Warzywa,owoce,żytni chlebek,mało słodyczy a dużo wody.a do tego ruch i juz jest poprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh24
ważę 45 kg, wymiary mam podobne do waszych 82/64/88 i uwaga.. mam 158 cm wzrostu, jestem chuda i wyglądam jak anorektyczka i chciałabym przytyć .Ja chciałabym mieć pełniejsze biodra i pełniejszy biust. Modelki są dużo wyższe a wymiary mają podobne do moich, aż się boję myśleć.. Nie wiem czy oglądałyście serial dok o modelkach na polonii. Jedna nie mogła wrócić do domu, bo zapłacili za nią i ma iść na pokaz!!!! Przecież to niewolnictwo na własną prośbę. I wy marzycie o takim zawodzie, a co będzie jak będziecie miały 25 lat ?Gdzie będziecie pracować bez wykształcenia ? Na ulicy ? Wiem, że modelki całkiem niexle posługują się angielskim, ale to już dzisiaj za mało.Nie potępiam modelek, ale zanim wybierzecie taką drogę przemyslcie, bo to wcale nie jest taki miód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad mozesz wiedziec
czy to n ie jest miod skoro sama nie jestes modelka... stereotyp glupiej modelki bez wyksztalcenia odeszedl w zapomnienie i teraz bierze sie tylko te dziewczyny, ktore nie maja zlych wynikow w nauce etc. tymbardziej, ze jesli gdzies wyjezdzasz to musisz miec zgode dyrektora szkoly, ze nadrobisz zaleglosci a przy tym musisz sie bardzo dobrze uczyc, zeby on sie zgodzil. wiec nie gadaj glupot. pozatym jak na twoj wzrost wcale nie masz jakichs szczegolnych wymiarow i z pewnoscia nie wygladasz jak anorektyczka bo takie wymiary to maja modelki ktore maja powyzej 173 cm. wzorstu.... wiec sorry, ale bez bajeru.. rozumiem, ze nie chcesz dogadywac ale mowienie i glupocie i braku wyksztalcenia modelek jest idiotyczne, gdyz jesli chcesz kogos posadzac o to, to przeczytaj choc jeden artykul w gazetach czy w internecie, gdzie wypowiadaja sie przedstawiciele najlepszych agencji i wlasnie oni mowia, ze polskie modelki znane sa z bardzo dobrych wynikow w nauce... wiec nie do modelek takie osady.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmoczyni
piszesz prawde,dobrze ale z jedną rzecza sie nie zgodzę a mianowice czy osoba o wzroscie 158 musi miec wymiary 65-35-60 aby wygladac zgrabnie i musi wazyc max.32 kg:-oTo,ze kto jest niski nie znczy,ze nie moze miec kobiecych ksztaltów,plaską klatkę piersiową i zero bioder.Niskie dziewczyny tez moga byc biusciaste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze nie
ale tez niemozliwe jest, zeby oso ba z takimi wymiarami i takimw zrostem wygladala jak anorektyczka ;) jest szczupla, ale nie chuda ;) a to duuuza roznica.. wyglada normalnie, zdrowo, bo sama mam kolezanke o podobnych wymiarach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
no tak jestem jeszcze(chyba0 w fazie wzrostu,tak mysle:) wiec co konkretnie robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem modelka ale schudlam w pol roku 8 kilo jedzac wszystko. Naprwde wszystko. Slodycze, lody, pizze, spagethi, alkohol, same bomby kaloryczne. Ale prawie codziennie (5-6 razy w tygodniu)chodze na silownie, gdzie spedzam 1,5 godziny. Najczesciej na cwiczeniach cardio spalam ok 400kcal, ale ze dwa razy jest to nawet 700-800kcal. Naprawde warto. Dodam, ze wczesniej nigdy nie uprawialam sportu pierwszy raz po 5 minutowym biegu malo nie dostalam zawalu ale teraz moge biec nawet 25 minut szybkim tempem. Czuje sie lepiej, wygladam lepiej, jem co chce. Efekty widoczne sa po czasie, ale i tak warto. Dzieki Bogu, ze w koncu sie zmusialam, zeby odwiedzic fitness club. Teraz uwielbiam tam chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 19 lat - 1987rok
Wszystko zależy od organizmu ja np. mogę wszystko jesc a i tak nie przytyje bo mam dobre spalanie i trawienie a tak to radze jesc dużo owoców, woda mineralna niegazowana i sport (biegi, pływanie itp.) posiłki nisko koloryczne, ostatni posiłek jedz najpóźniej o godz. 17:00 - 18:00 i oczywiście dużo sexu ze swoim partnerem! To by było na tyle! Pozdrawiam i powodzenia w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heheheh
Z tym seksem to rzeczywiście dobry sposób :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimberly
nie trzeba miec 185 cm i w talii 58 cm zeby zostac modelka. Zostaja nia tylko najmadrzejsze dziewczyny a nie takie co maja siano w glowie. Jesli dziewczyna wczesniej miala pasek to nie powinna miec problemow z odrobieniem zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie Jak najbardziej
zgadzam sie z Kimberly i o tym wlasnie mowilam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskryminacja czy rozsądek
Wychudzone modelki nie będą mogły wystąpić na wybiegu podczas kolejnej edycji pokazów mody Pasarela Cibeles, które odbędą się 18-22 września w Madrycie. Promowany przez nie wzór piękności ma zgubny wpływ na hiszpańskie nastolatki, które coraz częściej chorują na anoreksję. W piątek hiszpańskie media poinformowały, że rząd lokalny w Madrycie, który współfinansuje pokazy, wyeliminował 30-40 proc. według niego zbyt chudych modelek, które jeszcze w zeszłym roku spacerowały po tym wybiegu. Przedstawiciele rządu madryckiego wraz z Hiszpańskim Towarzystwem Endokrynologii i Odżywiania wprowadzili surowe ograniczenia: modelka, której współczynnik masy ciała nie przekracza 18 (waga 56 kg przy 175 cm wzrostu), nie będzie mogła pojawić się na wybiegu podczas pokazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
o to ja się idealnie mieszcze hehe:) a wogle jest casting hook szczegóły na stronie wiem że w szn będzie dostałam już mail smsa i wogle hehe może się wybiorę a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ROZSĄDEK a nie
dyskryminacja:_PDyskryminacja kogo?anoretyczek ktore swoim wyglądam zachecaja nastolatki do odchudzania sie aby osiagnac anorektyczna sylwetke?Jak tak to NIE MA kogo dysryminowac:-PUwazam ze niedopuszczenie tych chudzielcow do pokazuto BARDZO DOBRY pomysl;-)Oby tak dalej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimberly
ciekawe czy u nas tak zrobia?? Jam mam BMI 17.9 brakuje mi 0.1 dziesiatej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimberly
powiem tak; zaakceptujmy swoje wady i zalety sylwetki. Te cale bycie modelka moze jest fajne, nie powiem ze mnie nie interesuje bo wiadomo pozdrozowanie, poznawanie nowych ludzi, praca na wlasny rachunek a nie rodzicow, ale nie za wszelka cene! Nie mozna chudnac na sile! Pisze to bo moja kolezanka z klasy opynila sie wczoraj w szpitalu. Chciala byc modelka. Byla fajna laska, z figura a la J.Lo a teraz normalnie kosciotrup. Pozerala jakies tabletki odchudzajace, moze kojarzycie te z Chin. No wszystko byloby fajnie tyle ze one mialy jakies pochodne skladniki od jakiegos narkotyku. No i sie uzaleznila i lezy teraz pod kroplowka. Ma jazde rowna. A starzy jej sa wsciekli ze nie powiem. Wroci do budy dopiero za pare miesiecy bo potrzebuje jeszcze pomocy psychologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh24
Modelkom wmawiasię , że są grube. Tak samo jak ktoś próbował udowodnić, że nie jestem chuda. Otóż jestem i to bardzo i jest to mój problem i chciałabym przytyć. Jak sobie pomyślę, że niektóre modelki są ode mnie wyższe o jakieś 17 cm a wymiary mają podobne lub nawet mniejsze to aż mi ciarki przechodzą.Cieszę się, że powoli odvchodzi się od tego modelu, w reklamach panie zaczynają mieć pełniejsze kształty, na wybiegach pojawiły się modelki z biustem. Początkująca modelka, która ma około 15 lat powinna się zdrowo odżywiac, bo się jeszcze rozwija, ale jej wmówią, że ma za dużo w biodrach i będzie się katować...koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×