Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość MaLeczka_*
Alka: architektura wnetrz swietnie:) powodzenia:).No a zeby zrzucici z bioder to zgadzam sie ze ćwiczenia i to duzo ytlko zeby Ci sie masa miesniowa nie zwiekszyla bo mi sie to zdaza;p. pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corneliaaa
no ale jak bede biegac albo chodzic duuuuzo na biezni, codziennie rano i wieczorem, bede stosowala diete to tez schudne z bioder no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że schudniesz
pamietaj tylko o tym żeby ćwiczenia wykonywać systematycznie i regularnie!Na biodra pomaga też ćwiczenie z hula hop:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Zadzwoń e tam narzucać to są interesy bisnes to wiesz..trzeba a może faktycznie zapomniał napewno nie stracił tak nagle zainteresowania przecież sam do Ciebie na początku dzwonił :) Dzwoń ! A tak wogle też sobie biegam heh zaczęłam od niedawna na przeciwko mam park to takie kółeczka wokoło o 22 z kumpelkami a kurcze ile ludzi się przyłancza heh pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
e sorx to u góry to ja napisąłam a wpisałam Khantel bo do niej sie kierowąło hehe buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Heheh, nie ma sprawy, skapłam się o co chodzi :P Wiesz, poczekałam, tak jak radziłaś i sam zadzwonił :) Dzięki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
ee i co tam ciekawego mówił ?? hmm prosimy o szczegóły;P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Trochę głupio było... ;D Bo jadę autobusem z kumpelami no i nagle mi telefon dzwoni. W autobusie była kompletna cisza i ja tak odbieram, coś mówię, a wszyscy ludzie gapią się na mnie i słuchają. No ale niesxtety, bałam się, że nie dodzwonię się potem do faceta no i rozmawiałam z nim. No i mówi, że musiałby mi dać jakiś formularz do wypełnienia, no ale na to nie mamy czasu, więc wypełni go za mnie a ja tylko odpowiem na pytania. No i pyta mnie o wymiary, zeby mogli mi ubrania przygotowac, no i mu podaje mniej wiecej, bo nie pamietalam dokladnie, potem karze mi sie opisac... Zalety i wady... No i tak ludzie sie gapia, strasznie się zdenerwowałam, no ale podałam mu zalety: że jestem bardzo ambitna, że szybko się uczę etc. No i jeszcze wadę miałam powiedzieć... No i nie wiedziałam, co podać i palnęłam: no chwilami szybko się denerwuję.. I on na to, że poważna wada no ale żebym się nie przejmowała. No i powiedział, że za tydzień, półtora, zadzwoni do mnie jakiś inny facet, bo on się zajmuje tylko naborem do agencji. No i teraz nie wiem o co chodzi. Bo ja startowałam w konkursie Elite Model Look, no ale nie przeszłam dalej i zapomniałam o nich wogóle. No i teraz, nagle, jakiś Pan z Elite Model Look do mnie dzwoni i kompltenie nie mam zielonego pojęcia, o co chodzi. No i potem zadzwoniłam do niego, już tak na spokojnie, w domu i zaczęłam mu mówić, że startowałam w konkursie, ale nie przeszłam etc. no i zapytałam, o co tak dokładnie chodzi no ale w międzyczasie jego telefon się rozłączył i nie dzwoniłam więcej. I teraz nie wiem, czy ten facet się celowo rozłączył, czy też mu się poprostu telefon rozłączył bo nie mógł rozmawiać czy coś.... Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tym Elite Model Look...... Aha, umówiłam się z New Age Models na październik bo wcześniej nie mogę, bo nowa szkoła (pierwsza klasa liceum :D) i wiecie jak to jest :P Trzeba nauczycieli poznać, klasę, etc. :P Pozdrowienia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Do Khantel: Wiesz co...ta cała sprawa z tym gościem trochę śmierdzi.Nawet nie trochę,ale bardzo...Bo co to za agencja,czy scout,co albo nie dzwoni,albo mu sie wiecznie telefon rozładowuje,i wszystkie informacje dotyczące Twojej osoby bierze przez telefon komórkowy!?To przeciez bzdura!Poważne agencje czy poważni ludzie nie bawia się w takie rzeczy!Nie wydaje Ci się to dziwne?I wydaje mi sie,że przedstwicielstwo Elite Model Look Polska nie dawałoby namiarów kandydatek,tylko prędzej ktoś z Elite zadzwoniłby do Ciebie i by wyjaśnił sytuację,że jest ktoś zainteresowany,czy może podac mu nr telefonu do Ciebie itp.A czy on Ci się w ogóle przedstawił i wyjaśnił,z jakiej jest agencji?Musisz być ostrożna,bo tacy faceci żerują na naiwności dziewczyn pragnących zostac modelkami.A tak na marginesie,jesli by Ci powiedział,że jest z agencji Elite to...daruj.Agencja Elite nie istnieje w Polsce od dobrych kilku lat,po "małym" skandalu obyczajowym.Głośna sprawa to była.Także jesli on jest z byłej agencji Elite Polska to możesz mu od razu podziekować.Pozdrawiam i mam nadzieje,że rozsądek zwycięży u Ciebie,a nie chęć zrobienia kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodizło z tym skandalem
obyczajowym w agencji Elite?Dlaczego wogóle ta agencja przestala istniec?Czy dziala ona w innch krajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Była afera,kiedy jeden dziennikarz przebrał się za bogatego biznesmena i wszedł na nocną "imprezę" z nieletnimi modelkami z tej agencji.Z resztą sama postac założyciela Elite jest dość kontrowersyjna.Elite istnieje w innych krajach,np. w Nowym Yorku,ale juz dawno straciło swoją świetność i renomę,i jedzie już tylko na starej opinii i konkursach,które co roku organizuje.A ich poziom daje wiele do życzenia.Tu z resztą wiem z własnego doświadczenia,bo byłam w finale regionalnym w tym roku.A słyszałaś o agencji Elite w Polsce?Nawet się o niej nie mówi!Wśród tych dobrych wymienia się NAM,Hook,D'visions,Model Plus i kilka innych,ale o Elite cicho...I nie ma się co dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVALKA
A ja mam pytanie z całkiem innej beczki, czy ktoras z Was byla moze na spotkaniu z agencja GAGA z Poznania? chcialabym wiedziec jak ono wyglada w przypadku innych dziewczyn bo osobiscie uwazam e to bardzo dobra agencja ale jesli chodzi o spotkania to sa nieprofesjonalne:/ dziekuje za odpowiedz!!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Dziewczyny! Miałyście rację!! Uważajcie! Dostałam wieczorem takiego smsa od "faceta z Elite Model Look": "Dzień dobry. Nazywam się Lukasz Krzysial. Pracuje w firmie produkujacej korkociagi, pani z pewnoscia sie przydadza, bo wlasnie zostala pani wkrecona. Milego dnia." Co to ma wogóle być?! I skąd ten facet miał mój numer? Skąd on wiedział, jak się nazywam? I kim on wogóle był? Zadałam mu pytanie, skad ma moj numer. No ale nie odpisal i juz nie oczekuje odpowiedzi. Ale czuje sie strasznie debilnie.... Ja chyba jednak poczekam cierpliwie na spotkanie z New Age Models i z reszta renomowanych agencji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KhantelKhantel
PS. Tak, ten facet się przedstawił jako "Łukasz Krzysial z agencji Elite Model Look" i powiedział, że mój numer dostał od jakiejś Pani... nie pamiętam nazwiska ;/ Heh, strasznie głupio się czuję :( Straszne chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ez bym sie wkurwila
😡Co za chmswo i bezczel!!!lepiej poczekaj na jakąs NORMALNA agencję bo ta Elite to lipa:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Mam się spotkać z ID Models, New Age Mdoels, Free Models, Avant Models i z Tatu Models.... W październiku mam się z nimi spotkać i lepiej jak spokojnie do tego czasu poczekam... :) Jeszcze jakieś drobne ćwiczonka czy coś ;) Ale się wkurzyłam wtedy.. Heh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Ja kiedys wyslalam foty do TATU to caly czas wydzwaniali do mnie i psali kiedy przyjade na sesje i wogolee.. I chociaz tlumaczylam ze bardzo dziekuje ale zwiazalam sie juz kontraktem z inna agencja to nadal wydzwaniali i mowili ze po sesji wyjade do Mediolanu i gdzies tam jeszcze ze pokazali moje foty(te ktore im przesłalam) komus tam i wogole wszyscy sa zachwyceni.. No ale nie docieralo do nich ze ja juz nie jestem zainteresowana bo zwiazalam sie z ML. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
A jesli chodzi o Elite Model Look to juz dawno jest wiadomo ze agencja stracila i to bardzo duzo na renomie i nikt jej teraz nie poleca... Najlepiej trzymac sie od niej zdala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuska
mam pytanie: czy jak mierzycie sobie obwód w talii to mierzycie go z wciągniętym brzychem czy normalnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Najlepiej jest jak nauczysz się wciągać brzuch i potem będziesz miała cały czas wciągnięty i nawet nie zauważysz, że masz tak wciągniety :) To jest sposób francuzek, które od maleńkości są uczone wciągania brzucha i dlatego większość z nich ma taki piękny brzuszek i talię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysuznia123
uu ale beton facet niepoważny czekaj do tego października heh :) a kurcze ja też idę do lo teraz bym chętnie też do wawy pojechała ale to chyba w przyszłym roku w wakacje nie wiem.. narazie będe miała w piątek sesję z jednym fotografem zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Kurczę, szukałam czegoś w grafice na yahoo.com i natrafiłam na foty Angeliny Jolie.... Muszę powiedzieć, że naprawdę ma śliczną twarz i świetną figurę... I to w jej wieku- tylko pozazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem jest.....
PRZEREKLAMOWANA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Och,nie bądź naiwna co do Angeliny Jolie,przeciez jest gwiazda Hollywood i dba o nią cały sztab fryzjerów,stylistów i dietetyków;)!A popatrz na Sharon Stone-ta kobieta ma już po 50-tce i ani jednej zmarszczki!I nic dziwnego,że Dior wybrał ją na swoją twarz.Ale to nie zasługa natury,tylko ludzi,którzy za grube dolary czynia te kobiety boginiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Nie mówię o tym, że nie ma zmarszczek, że ma jędrne pośladki, jędrny biust. Zmarszki już swoje ma, ma problemy z cerą... Ale mówię o dużych, kocich oczach, ślicznych kościach policzkowych, ładnej żuchwie, ładnych ustach.... O zgrabnych nóżkach... Owszem, ona bardzo dużo ćwiczyła na siłowni ale ja mówię o tym, że wg. mnie i ślicznie wygląda bez makijażu i ślicznie z makijażem... A co do Sharon Stone- operacje plastyczne, operacje plastyczne i jeszcze raz operacje plastyczne: wygląda jak lalka z za bardzo naciągniętą skórą.... W życiu nie chciałabym tak wyglądać w jej wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelinka...
... też jest po operacjach: powiekszenie biustu, korekcja kształtu noska, wypłenienie usteczek.. fakt że efekt świetny no ale niestety czystym dziełem natury nie jest,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
no prosze :( zna moze ktoras z Was jakis zestaw cwiczen na to aby przybrac z kilka cm wzrostu? bylo kiedys cos takiego ale nie wiem gdzie tego szukac:( plis pomozcie jesli mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysuznia16
ee ćwiczeń co do powiększania nie ma heh to już natura kształtuje nasz wzrost a ćwiczenia topewnie na rozciąganie albo aby stać wyprostowanym przez co wydaje się wyższym heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×