Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość szyszunia123
ehh modelki którę prubują na siłę schudnąć są porostu głupie rozumiem schudnąć parę centymetrów..ale nie się głpodzić czy tp ehh wszystko z głową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelki...
Wy piszecie, że to jest głupie, głodzenie się itp. Piszecie tak, ponieważ jesteście szczupłe. ale jeśli ktoś jest rzeczywiście grubszy i zamiast tych 90 cm w biodrach ma np.110? i jeśli głodówka jest jedynym sposobem na schudnięcie? nie krytykujcie odrazu kogoś, bo nie zawsze macie rację. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce się głodowac, ale muszę dojsc do 61 w talii.Za tydzien jadę do ML do Szczecina i chciałabym miec \"dobre\" wymiary. Póki co mam 64/65cm czyli za dużo. A że mam tylko 170cm wzrostu to moja muszą byc zachowane proporcje...Z bioderek też mi pewnie przy tym spadnie, jeśli wogóle coś spadnie :/ Nie chce się głodzic, ale może macie jakąs sprawdzoną dietę, która pomoże mi w zgubieniu tych kilku cm a nie wycieńczy mojego organizmu. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz tylko tydzien
jedz lekkie rzeczy które nie powodują wzdęć w jelitach i rzołądku , pij herbaty moczopedne ale uzupełniaj płyny - woda niegazowana najlepsza... i staraj sie ćwiczyć przez ten tydzien pomyśl czy dajesz organizmowi szanse spalić to co zjadasz?... zamiast posiedzenia na kanapie przed TV idź na rower na 30-60minut.. zamiast siedziec przed kompem - spacer.. wieczorem rano brzuszki.. nie obiadaj sie na noc no i dzień przed wyjazdem do agencji bez kolacji, rano jogurt płynów nie dużo bo wyjdzie brzuszek.. pomyśl że to tydzień 7dni i że dasz rade a nóż widelec coś w tej agencji wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie se pytanko
A jak wy modelki dbacie o cerę?? Czy to ze macie ją ładną to tylko dzięki "tapecie"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady :) zobaczymy czy się uda...Mam cichą nadzieję, że tak ;) A co do cery to ( nie jestem modelką, ale odpowiem na to pytanie ;)) ja nie mam \"idealnej\". Mam strasznie...hmm...trudny przypadek :/ Zaróżowione policzki, strefa \"T\" ze skłonnością do przetłuszczania i rozszerzone naczynka.Zaskórniki i rozszerzone pory...Tragedia :/ Chciałam pójśc na zabieg mikrodermabrazji bo słyszałam że daje fajne efekty, ale nie wiem do końca...Może któraś z Was miała ten zabieg?Będę wdzięczna za radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly20
Hej dziewczyny, mam 19 lat, jestem po maturze i dostałam się na studia, wszyscy mi mówią, że mam to coś, nie mnie to oceniać, ale wydaje mi się że jestem dość ładna i charakterystyczna (nie mam słodkich rysów twarzy tylko klasyczne), wymiary 84-60-89. Chciałabym spróbować tylko obawiam się, że nie będzie to możliwe z moim wzrostem 168 Jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Gdybyś była młodsza to byłaby jeszcze szansa,że urośniesz,ale tak...niestety jesteś bez szans:(.Bo nawet do Azji,gdzie wysyła się niższe dziewczyny,te 170 cm wzrostu trzeba mieć.Ale skoro masz to "coś" to spróbuj w jakiejś agencji dla fotomodelek.Tam wzrost nie jest taki wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko agencja
może Ci dać odpowiedź 100%... wyślij zdjęcia a sie dowiesz.. wymiary prócz wzrostu masz dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej branży 174 cm to MINIMUM, żeby coś osiągnąc :/ Przynajmniej zagranicą. Takie są stereotypy, ale oczywiście są od tego odstępstwa. Jeśli masz fajną książkę i poza dobrymi wymiarami to \"coś\" co może zauważą ludzie w agencji to próbuj. Moja znajoma mimo 165 cm wzrostu jest w SPP. Ale jej atutem nie był w tym wypadku wzorst lecz super ksiązka, ładna figura, cera... Może i Ty czymś urzekniesz kogoś :) Powodzenia! Ja mam tylko 170cm wzrstu a mimo to próbuję. Kilka agencji zaprosiło mnie na spotkanie i zobaczymy-a nóz się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Oj probuj probuj:) A moze ktos sie wybieraa na casting organizowany przez Hook?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly20
Dzięki, chyba spróbuje ;) Na razie za dużo nie wiem w tym temacie bo modelingiem zaczęłam interesować się niedawno, wcześniej liczyła się nauka, imprezy, poza tym miałam lekkie problemy z cerą...więc nie chciałam robić sobie złudzeń. W tej chwili już mam gładką buźke, zapisałam się na kurs ładnego poruszania (zawsze się przyda no i dodaje seksapilu) zaczęłam ćwiczyć (opracowałam świetny patent na jędrne ciało i boską figure) Co prawda kosztuje mnie to wszystko wiele wysiłku, ale jakość życia zdecydowanie się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie se pytanko
Lilly20 Piszesz że juz nie masz problemów z cerą. Co robiłaś by sie ich pozbyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest możliwe
Kate Moss ma tylko 168 a pomimo to od lat jest w czołówce top modelek:-)Więc próbuj,może spodobasz się ludziom z agencji i zostaniesz modelką... Pozdrawiam i powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly20
Myśle, że przeszło mi to z wiekiem.... :) Oczywiście robiłam bardzo wiele eksperymentów z kosmetykami, zdrową dietą, pigułkami hormonalnymi, maseczkami i właściwie nie wiem czemu zawdzięczam teraz moją buźke. Miałam też zaczerwienienia i rumieńce na policzkach jak się stresowałam albo denerwowałam. Teraz wszystko całkowicie zniknęło, mimo wszystko stosuje czasem sublime bronze do twarzy z loreala (wiadomo, ze na jasnym tle każda kropka jest dużo bardziej widoczna) Robie też maseczki z glinki zielonej i taka ogórkową z garniera, pije duzo wody, ruch na powietrzu (unikam dusznych, zadymionych pomieszczeń), jakiś czas temu stosowałam też normaderm z vichy, ale teraz nie jest mi już zupełnie potrzebny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily a co to za sposób na świetną figurę? ;) Jeśli mogę zapytac-może komuś się przyda :) A czy ten Normaderm jest faktycznie taki dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie pierdolta
sluchajcie jak mialam 19lat i 172 cm wzrostu postanowilam ze chce jeszcze troszke urosnac i kolega powiedzial zeby robic pewne zabiegi miaowicie lezec na lozku i ok 1 godz dizennie miec przymocowane do stop po 15-20 kg ciezarki i robilam tak,co prawda na poczatku z niechecia tym bardxirj ze zaczynajac studia nie mialam zbytnio czasu no ale robilam bo mowil ze to przynosi efekty i faktycznie od tamtego dni do dzis minelo ponad 8 miesiecy prawie 9 i zyskalam 4,5 cm takze...nic nie jest niemozliwe ;) pozdrawiam i wzrostu zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefele
może sie wkońcu dobrze zmierzylaś ;) Znajdź sobie lepiej dobrego lekarza bo stawy po obciążeniu 15-20kg przez okres 9miechów masz zapewne w "świetnej formie" 4,5 cm kosztem zdrowia ? Gdzie tu rozsądek. No ale "postanowiłaś urosnąć" świetna idea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimberly
Boże!! W życiu bym czegoś takiego nie zrobiła nawet jeśli brakowałoby 1 cm. A właściwie w szkole miałam z powodu wzrostu kompleksy, byłam wyższa od wszystkich chłopakow w szkole. Był wyższy tylko mój brat bliźniak [ma teraz 196 cm wzrostu, wielkolud ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie pierdolta
estella no tak z lozka zwisaly,trzeba sie tak ulozyc aby na granicy kostek stopy juz zwisaly,bo te ciezarki maja ciagnac w dol p.s nie piencie sie tak,ja nikogo nie namawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie pierdolta
na mnie zadzialalo :)przeciez sciegna sie rozciagaja zreszta...ja nikogo nie namawiam napisalam bo czytam Wasz temat od pewnego czasu i widze ze niektore dziewczyny o to pytaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefele
Dobrze napisane rozciągają a NIE WYDŁUŻAJĄ a to duża różnica... joga , pilates też rozciąga i co jakoś nie widać masowego wzrostu kobiet które to ćwiczą... może masz takie geny że jeszcze po 19roku życia przybyło ci 2-3cm i poza tym nie byłaś dokłądnie zmierzona wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że nie na temat ale może tu znajde odpwoedź na moje nurtujące pytanie: zna ktoś sprawdzone gabinety we WROCŁAWIU w których można zamknąc naczynka, i za ile? mam na policzkach \"pajączki\" i chciałabym się ich skutecznie pozbyc...stąd moje pytanie. Byłabym wdzięczna za odpwiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej dziewczyny:) oj jak mnie długo juz tu nie było...ale mam dużo do opowiadania:P jak mówiłam w wakacje byłam w Londynie...w jeden z pierwszych dni mojego pobytu pojechalam do Oxygen agencji ale nie spodobał mi sie tam klimat,ludzie,i wogóle...dałam sobie spokój stwirdzając że zostane poprostu na 2tyg wakacji i zero modelingu.I tak sopie chodziłam po zakupach i nagle dorwał mnie aki facet-przedstwaił sie grzecznie,zapytał czy chce byc modelka i opowiedział o swojej agencji....Nastepnego dnia przyszłam na umówione spotkanie do siedziby i oblukana przez wszystkich tam zgromadzonych zostałam przyjeta do "rodzinki"...od tego dnia jestem w Premiere Models razem z...Neomi Cambell...Miałam dużo prac w tym zrobiłam okładke tattlera(coś w stylu Vouge)teraz chce wykorzystac szanse i próbuje wyjechac na próbny rok do Londynu i tam zacząć szkołe,modeling-nowe życie...Nawet nie wiecie jak sie ciesze że wkoncu cos mi sie udaje w życiu...Dlatego nie zastanawiajcie sie czy zaczynać prace w Polsce-tylko co wam szkodzi-WYSYŁACIE ZDJĘCIA DO NAJLEPSZYCH AGENCJI W POLSCE A PÓŹNIEJ KTO WIE-MOŻE TO JEDNA Z WAS ZOSTANIE TA "TOP" POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej dziewczyny:) oj jak mnie długo juz tu nie było...ale mam dużo do opowiadania:P jak mówiłam w wakacje byłam w Londynie...w jeden z pierwszych dni mojego pobytu pojechalam do Oxygen agencji ale nie spodobał mi sie tam klimat,ludzie,i wogóle...dałam sobie spokój stwirdzając że zostane poprostu na 2tyg wakacji i zero modelingu.I tak sobie chodziłam po zakupach i nagle dorwał mnie jakiś facet-przedstwaił sie grzecznie,zapytał czy chce byc modelka i opowiedział o swojej agencji....Nastepnego dnia przyszłam na umówione spotkanie do siedziby i oblukana przez wszystkich tam zgromadzonych zostałam przyjeta do "rodzinki"...od tego dnia jestem w Premier Models razem z...Neomi Cambell...Miałam dużo prac w tym zrobiłam okładke tattlera(coś w stylu Vouge)teraz chce wykorzystac szanse i próbuje wyjechac na próbny rok do Londynu i tam zacząć szkołe,modeling-nowe życie...Nawet nie wiecie jak sie ciesze że wkoncu cos mi sie udaje w życiu...Dlatego nie zastanawiajcie sie czy zaczynać prace w Polsce-tylko co wam szkodzi-WYSYŁACIE ZDJĘCIA DO NAJLEPSZYCH AGENCJI W POLSCE A PÓŹNIEJ KTO WIE-MOŻE TO JEDNA Z WAS ZOSTANIE TA "TOP" POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 17
gratuluję sukcesu:-)Jesteś świetnym przykladem na to,że jednak może się udać:-)Życzę dalszych sukcesów,powodzenia i gorąco pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×