Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Meggan
ach nie ma sie czym chwalić... mogłoby być lepiej, no ale trzeba myśleć pozytywnie! A jak Tobie poszło? Ja jestem teraz w domku, już zagranicę się nie wybieram chyba że z jakąś dobrą agencją modelek ( ha ha ha! ) Postanowiłam korzystać z lata i chudnąć ile się da, porobić fajne foty aby spróbować zrealizować w końcu te swoje głupie marzenia o modelingu (chyba troche straciłam wiarę w siebie), ale i tak studia są dla mnie najważniejsze- może uda się dostać do Warszawy... echh :) BUŻKA! :******** Trzymam za Ciebie kciuki (za studia i modeling)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
No dzieczyny, to wam wszystkim gratuluje i wogole :D Ja jutro nad jeziorko wyskakuje :P:D:D Wakacje hehe :D U mnie narazie sie nic nie dzieje po tej sesji ale moze po akacjach cos sie ruszy :D Pozsdrawiam was cieplutko :* Buźka;*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Dziewczyny proszę podrzuccie mi jakiś fajny sposób (dietkę) na zrzucenie powiedzmy 2 kg w tydzień... tylko nie liczenie kalorii bo raz zrobiłam diete 1000 cal i tylko siedzialam całymi dniami i liczyłam ile to czego ja zjadłam- paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.t
Czesc. Mam 15 lat. Bardzo chcialabym być modelką lub fotomodelką, ale mam tylko 160 cm wzrostu. Pozostałe wymiary to: 84-60-85. Czy pomimo tak niskiego wzrostu mam jakieś szanse ? Prosze o odpowiedz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takm wzrostem masz sznasę
zostać fotomodelką a nie odelką.Pozostale wymiary masz ok:-)Żeby przekonać czy sie nadajesz do fotomodelingu wybierz się do agencji fotomodelek lub wyślij tam swoje fotki.Oni powiedzą czy sie nadajesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.t
A znacie jakies dobre, sprawdzone agencje dla fotomodelek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_16
A ja mam pytanie. Czy mozna byc modelką mając aparat na zębach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można
są modelki z aparatem na zębach,poza tym apart kiedyś się ściągnie.Niektóre modelki uczynily nawet z aparatu na zębach swój atut,tartują aparat jako ozdobę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki co tam u was..? ja wczoraj odwiedziłam pięknie miasto Wrocław i tak przy okazji wstąpiłam na sesje do pewnego fotomejkera niestety efekt dopiero za jakiś tydzień.. no ale cóż.. mam nadzieje, że warto będzie czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoldenEye
Co wiecie o agencji RORES MODELS???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
oj cisza tutaj... ale rozumiem- wakacje :D co do rores z krakowa to było o tym już wiele razy, w skrócie (jeśli dobrze pamietam) to agencja która promuje kilka dziewczyn, a reszta nie ma nawet profesjonalnych fotek, fakt można mieć szczęście tak jak Anna Nocoń, która dzieki tej agencji jest teraz super modelką... to tyle :) ja tam juz zwątpiłam w modeling, a tak z ciekawostek to wiecie że Monica Belluci pierwszy raz pokazała się w agencji Elite Model Management jak była na studiach, a wymiary miała 177cm 90-70-90 i wzieli ją bez mrugniecia okiem, no ale kto by nie chciał takiego piekna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monica Belucci jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka16
Hej laski wkońcu mam kompa i neta. Odebrałam z naprawy jak to dobrze po miesiącu wejść na gg heh:) Będe miała troszke czasu to poczytam zaległe strony;) U Kaka widzę w ml studiu gratulacje:) wkońcu się udało też do wawy jechać miałam ale kompeltnie czasu nie mam już przyjechałam zaraz znowu wyjeżdzam buuP:) Jadę pod namiot z boyem nad morze:) a potem Chorwacja:L) a potem już nowa szkoła i lo nieee:P hhe Pozdro:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisley 16
Siemka :) Szyszka 16 - rozumiem Cię :) Od pierwszego września też idę do LO i trochę się boję :D I TEŻ NIE CHCĘ IŚĆ DO NOWEJ SZKOŁY!!! Pozdro for ALL!!!:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędnie myśląca
Poki co zatrzymalam sie w jednym punkcie i dalej nie chudne chociaz dalej stosuja te diete... Nie wiem co jest grane... :( ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Błednie myśląca-> to normalne! Twoj organizm po prostu sie wystraszył, że nie bedzie mial z czego brać energii i zaprzestał chudniecia... teraz juz bedzie ci trudniej, polecam cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susse
Zawsze najłatwiej schudnąć jest na początku i często w całym etapie chudnięcia są własnie takie momenty,że waga staje.Żeby dokłądniej zrozumieć,na czym to polega trzeba przyjrzec sie temu procesowi.Bo czym jest chudnięcie?W momencie,kiedy zaczynasz stosowac dietę i jesz/nie jesz mniej kalorycznych potraw,organizm otrzymuje sygnał,że czas pobrać energię z "magazynów"-czyli z tkanki tłuszczowej organizmu,jesli nie dostaje wystarczająco z pożywienia.I wtedy zauważasz,że masz mniej tu i tu.Ale w pewnym momencie w organiźmie zapala sie czerwona lampka,która dla organizmu znaczy tyle,że musi zwolnić,bo jeszcze trochę i przestanie funkcjonować,bo nie będzie miał energii.I dlatego zauważasz,że wszystko stoi i nie chudniesz dalej.Organizm się broni w ten sposób.W tym momencie trzeba zwiększyć wysiłek i jakby iść na przekór niego.Pamiętaj jednak,że tryb życia,jaki teraz prowadzisz nie powinien byc tylko doraźny.Powinnaś się przyzwyczaić do niego i nie wracać do starych nawyków,bo istnieje niebezpieczeństwo powrotu do starej wagi.Wtedy organizm się przyzwyczai do tego i jak będziesz chciała cos jeszcze schudnąć,to będzie mu łatwiej.Bąź xierpliwa,chudnięcie to nie takie hop siup,na to trzeba troszkę czasu.Aczkolwiek zastanawia mnie,czy juz nie zrzuciłaś tyle,ile potrzeba?Zazwyczaj po tym okresie czasu powinno być wystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLeczka_*
CAły chcesz chce zosatć modelka ( mam 16 lat skończone) ale niestey nie amm wymiarów. Mam zamiar ostro nad nimi popracowac ale nie wiem czy warto....??Mam 175 prawie wzrostu wiec powinno wystarczyc co nie? Do ile lat mozna probowac zostac modelka??dzieki z góry i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLeczka_*
CAły chcesz chce zosatć modelka ( mam 16 lat skończone) ale niestey nie amm wymiarów. Mam zamiar ostro nad nimi popracowac ale nie wiem czy warto....??Mam 175 prawie wzrostu wiec powinno wystarczyc co nie? Do ile lat mozna probowac zostac modelka??dzieki z góry i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Najlepiej zostac modelką do 18 roku życia, bo im pózniej tym gorzej na Ciebie patrzą, chcą już doświadczenia itp itd ale teoretycznie na stronkach agencji szukają dziewczyn do mniej więcej 21 roku życia. Chociaż teraz mamy takie czasy, że wymiary są wymagające, wiek sie obniża ... ech te wysokie czternastolatki :) zabierają nam pracę :P hehe P.s jeśli chodzi o wymiary to albo przestawiasz sie na zdrowy tryb zycia, cwiczenia diety i dazysz do idealu, albo zostajesz fotomodelką gdzie kilka cm nie robi większej różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana na amen
cos Wam powiem:pracowałam jako modelka okolo pol roku w USA. Ćpałam troche ale byly tez i takie modelki ktore przez kokę wylatywaly bo wciagaly za duzo. Nie bierzcie dziewczyny w rzadnym wypadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
zakochana heheh pouczające zapamiętamy:) a ja mam figura ok nie tyje a jem za 2 jeszcze chyba od tej gorączki troszke chudsza jestem niż w zime hih:) pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błędnie myśląca
Ej, dziewczyny, biodra się mierzy w najszerszym odcinku z uwzględnieniem brzucha?? Czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisley 16
ja też nigdy nie wiem gdzie mierzy się obwód bioder:( POMÓŻCIE!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w najszerszyzm miejscu
niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błędnie myśląca
No ale z uwzględnieniem dolnej części brzucha?? Bo w takiej gazecie pisze: mierzy się poziomo przez największą wypukłość pośladków z uwzględnieniem wypukłośći brzucha.... Tak się właśnie mierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Jakoś pokracznie to napisali w tej gazecie. Dostaw obie nogi do siebie (zeby sie stykaly kolanami) i zmierz w tym miejscu mniej więcej gdzie kończą się uda, popróbuj suwać centymetrem w górę i w dół, tam gdzie masz najwięcej, taki jest twój wymiar bioder (w sumie to biodra+górna część ud+pośladki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khantel
Siemka wszystkim!!! Wróciłam sobie wczoraj z jednej części wakacji :) Pod koniec sierpnia, około 23 jadę sobie do Warszawy na te wszystki spotkania i mam nadzieję, że będzie ok :) Czy nie wiecie może, czy w tym tygodniu nie ma może jakichś castingów typu jak ostatnio, w pt. był casting w Katowicach do jakiejś agencji w Tokio? Chętnie bym właśnie pojechała na jakiś casting.... Nie orientujecie się może? Wogóle, był ktoś na tych warsztatach w Krakowie? Ja miałam jechać, miałam już potwierdzić, że pojadę ale oczywiście nie mogłam w efekcie tego, iż byłam gdzie indziej na wakacjach... Które zaplanowali moi rodzice w sumie..... Wkurzona byłam :P Jeśli któraś była na tym, to opowiedźcie :) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusalllka
hejka może ktoś wie czy sa niedlugo organizowane jakies ciekawe castingi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×